Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!

+6
Veradiscia Bratčikovaite
Jayden Lauren
Irina Borislava
Jayden Park
Theodorakis Palabras
Lulu Hellenna Bones
10 posters
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue100/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (100/100)

Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty
MesajKonu: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 9:44 am

Hep aynı başlık, içerik benzer. Üzgünüm gençler, bir insanın içeriği birkaç ayda öylesine çok büyük çaplı değişmiyor.
Kısaca adım Gökçe, 15-16 yaşlarındayım, İstanbulda yaşıyorum.
Rp'ya başlayalı 6 yıl oldu sanırım, o civarlar en azından. Ara sıra bıraktım ama şimdi olabildiğince bırakmamak için kararlıyım. Zaten biri bir kere bu aleme girince bir şekilde geri dönüyor.
Müzik yelpazem çok çeşitli ve geniş. Genellikle koyu metal türlerini dinleyemiyorum, bir de Türkçe müzikle aram pek yoktur ama ara sıra dinlemediğim şeyler olmuyor değil. Onun dışında bana hitap eden her şeyi dinlerim, şunu dinlemem veya sevmem dediğim pek birileri yoktur. Favorilerim ama Florence and The Machine, Hurts, Adele, Lana Del Rey ve Edith Piaf'tır.
Onun dışında her türlü diziyi ve filmi izlerim. Hatta çoğu diziyi izlemişimdir ama sadece 1-2 bölümünü olmuş olabilir. Ne yazık ki böyle kötü bir özelliğim var, bazen dizilere başlayayım diyorum birkaç bölüm izliyorum ve dizileri bırakıyorum. Ondan her türlü şeyi izlerim gerçekten. Devamlı olarak izlediğim Doctor Who, TVD, Sherlock, bitirmek üzere olduğum Merlin, bitirdiğim Dexter ve yine sonunu izlemediğim House vardır. Niye izlemedim, bilmiyorum. Belki de hiç bittiğini görmemek için izlemedim ama sonunu biliyorum ya, o da ayrı mesele..
Onun dışında kitap okumayı da severim elbette. Şiir okumayı ve yazmayı da ayrıca severim. Onun dışında 4 sene yelken yaptım, hepsi yaz vaktiydi gerçi ama sonuçta yaptım mı yaptım. Tenis de oynarım, yüzmeyi de severim. Onun dışında ne diyebilirim ki size, sorun söyleyeyim.
Bir de kurgu yapmak isterim! Gelin yapalım, kurgu bulamam falan demeyin buluruz elbet.
-Bu başlığı milyonuncu kez görmüş olanlara da buradan ayrıca sevgiler, saygılar.
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Lakap : Apollo
Rp Sevgilisi : --

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue99/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 10:33 am

Ben getirdim ona göre. Hadi bye.
SEn de hoş geldin işte. Neyse. Kisss oxoxoxox
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue100/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 10:39 am

Hm, sanırım bana da teşekkür etmek düşer. O yüzden hoşbulduk ve teşekkür ederim.
Jayden Park

Lakap : G-G-G-G Baby baby GD GD Baby baby
Rp Sevgilisi : His nickname's playboy.

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 11:09 am

Gökçe o.O bizim gökçe o.O o gökçe mi o.O
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Lakap : Apollo
Rp Sevgilisi : --

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue99/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 11:21 am

heeee. o. al tepe tepe kullan. Happy
Jayden Park

Lakap : G-G-G-G Baby baby GD GD Baby baby
Rp Sevgilisi : His nickname's playboy.

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 12:19 pm

AY GÖKÇEEEEEEEEEEEEE
Irina Borislava

Irina Borislava

Lakap : Iri, but only my friends. +Ice.
Rp Sevgilisi : marko + vodka + irina = russian sex.

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 12:31 pm

Ehe ehe hoş geldin efenim, Hufflepuff olmana hiç şaşırmadım desem sen de şaşırmazsın, sanmıyorum. Razz
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 12:32 pm

Ay kim kim çıkaramadım şimdi ve kendimden utandım ama sormak zorundayım, kimsiniz siz? Happy
Jayden Lauren

Jayden Lauren

Lakap : Jay!
Rp Sevgilisi : nmahh!

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 08, 2013 1:06 pm

Şu özürlü koreli olan Fatma.
Diğer tüm havalı karakterler Selin cadısı. Tüm hepsini kapmış. -.-
Veradiscia Bratčikovaite
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 12:10 am

Hoşgeldiin canım Dicle ben de Happy Bir ara birlikte kurgu falan yapalım mutlakaa
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 12:37 am

Fatmaya özürlü deme çakarım ha bir taneee ama kıyamam ki.
Ay ama ikinizi de burada görmek çok süper laaan, özlemişim! Kesin kurgu, kaçarı yok. Matt Bomer almış Fatma bu arada, gözümden kaçmadı. HASTAYIM O ADAMA. Tamam, sakinim.

Diclecim, memnun oldum ve ben de isterim tabii ki kurgu yapmak. Happy
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue97/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 1:22 am

İki gündür başlığı görüp RP puanlama sandığımdan içine tıklamamışım bile oysa ne muhabbet dönmüş *-*
NEYSE BEN BETÜL. SİTEYE HOŞ GELDİN. UMARIM ZAMAN İÇİNDE KAYNAŞIRIZ. Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! 3208565561  
Beni genelde Hans'da görürsün ama başkasında da görsen adında bet yazar zaten tanırsın. Öyle Happy
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 1:27 am

Rp puanlıyoruz aslında biz çaktırma Razz

Ben de Gökçe, fazlasıyla memnun oldum! Bence kaynaşırız Happy

Valla o karakterlerinle de Hans'la da kurgu yapmak isterim ehe
Luigi Tognazzi

Luigi Tognazzi

Lakap : Bigfoot, Lui
Rp Sevgilisi : The girl who can not pronounce Tognazzi correctly

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 1:55 am

Lulu demesi her ne kadar eğlenceli olsa da en sevdiğim dizilerden biri olan Bones soyadın olduğu için KARAKTERLERİMİN 30U DA SANA BONES DİYECEKTİR.
Selaam, Lazarus ben!
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 2:01 am

Bones demen bir sorun olmaz çünkü kafamda aslında ona ben de genel olarak Bones diyorum, Lulu ismi zaten esprili olsun diye var orada.

Ben de Gökçe, memnun oldum!
Adolf Jaeger

Adolf Jaeger

Rp Sevgilisi : Gidip de geri dönen sevgilim; Ava Nichols.

Özel
Rp Puanı:
Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Left_bar_bleue95/100Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 10:56 am

Sensin özürlü -.-

Ay bende çok severim Matt'i *-*-*
Neyse hoşgeldin yavrıııım <3<3<3<3<3<3<3<3
Lulu Hellenna Bones

Lulu Hellenna Bones

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 11:17 am

Bu karaktere özel karakter açıcam, valla açıcam. Bana ne açıcam.
Nikolaj von Andel

Nikolaj von Andel

Rp Sevgilisi : Grease yağı.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!   Hayalgücü ve gökyüzü aşkına! Icon_minitimePtsi Tem. 15, 2013 7:59 am

Bökçe was here, too.

Hayalgücü ve gökyüzü aşkına!
1 sayfadaki 1 sayfası