Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maxim.

3 posters
YazarMesaj
Maxim Querta

Maxim Querta

Özel
Rp Puanı:
Maxim. Left_bar_bleue96/100Maxim. Empty_bar_bleue  (96/100)

Maxim. Empty
MesajKonu: Maxim.   Maxim. Icon_minitimeCuma Tem. 19, 2013 3:59 am

Çok minnoş bir insandır bu. :B
Çapkın biri sayılmaz ancak bağlanmak konusunda oldukça zor biri. Kolay bağlanmadığı gibi, kendine bağlanılmasından hoşlanmıyor. Çabuk sıkılır. Umursamaz bir tip değildir. İnsanların onun yüzünden üzülmesinden nefret eder. Ortama çok iyi uyum sağlar. Bir an ciddiyken, başka bir an bakarsınız, etrafındakileri kahkahaya boğuyordur. Yeni şeyler denemeyi sever, bu yüzden çocukluğundan beri birçok dansı, birkaç enstrümanı denemişliği vardır. Salsa ve çaçaya bayılır. Öylesine hayalperesttir ki, isteği gerçekleşmediğinde, isteğinin  gerçekleşmemesinden çok  hayallerinin gerçekleşmemesine üzülür. Romantizm tutkunu değildir ancak durağanlıktan nefret eder. Yenilikler sunulmazsa, arayışa girer. Dış görünüşe inanılmaz önem verir. Güzel insanlara her zaman zaafı olmuştur ancak kendisini kontrol edebildiğinden çapkın damgası yememiştir hiç. Kibirli birisidir. Kendine güveni sonsuzdur. Kimi zaman ısrarcı, kimi zaman çekingen olmayı bilir. Korumacı biridir, sevgilisi, arkadaşları fark etmez. Özellikle ikizine karşı inanılmaz korumacıdır. Çok kıvrak zekalı ve mantıklı biridir.

Rp yapacak bir kişi arıyorum. Maxim hariç iki karakter var. Biri partneri olacak, diğeri onu aldatacağı kişi. -İleri gitmeyecekler, Maxim hemen pişmanlık duyacak- Aldatacağı kişi yakın arkadaşı olsun istiyorum aslında. Ayrıntı veremedim şu an, onu veririm gönüllü olursa. İşte aradığım karakter bu. Sevgiler.

Bunun dışındaki kurgular için karakterinizi biraz tanıtmanız yeterlidir.
Alyssia Vasiliou

Alyssia Vasiliou

Lakap : Lisa

Özel
Rp Puanı:
Maxim. Left_bar_bleue98/100Maxim. Empty_bar_bleue  (98/100)

Maxim. Empty
MesajKonu: Geri: Maxim.   Maxim. Icon_minitimeC.tesi Tem. 20, 2013 10:57 am

ay canım.
Alyssianın kuzeni Marius var ama onu sevmezsin hoşlaşmadığı kişi olsun bence o.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Maxim. Left_bar_bleue97/100Maxim. Empty_bar_bleue  (97/100)

Maxim. Empty
MesajKonu: Geri: Maxim.   Maxim. Icon_minitimeCuma Tem. 26, 2013 4:07 pm

Hiç kız öğrenci karakterim yok, o nedenle aradığın kişiyi benden bulman pek mümkün değil ama madem geldim diğer birkaç karakterimle kurgu yazabilirim;

Hans kafa dengidir, sevmediklerine karşı ciddi ve soğuk herifin tekidir ama arkadaş ortamında şen şakraktır. Bence Maxim kolaylıkla Hans'ların ortamına girebilir, farklı binadan olduğu için pek fazla yakın olamayacak olsalarda bahçede gördüğümüzde yanımıza oturursun falan, neşeli bir ortam olur hatta birazdan bir RP tamamlayacağım onun sonuna Maxim'i de ekleyebilirim NPC olarak bence pek ala olur. Happy ZATEN yazacağım başlık toplu kurgu istersen sen de gelebilirsin?

*bu eve döndüm ve yazmaya başladım demek oluyor*

Jack var. O okula Durmstrang'dan bu yıl geldi ve Slytherin. Pek girişken değildir, kendi halinde başarılı iyi bir çocuktur tanısan seversin ama kurgu bulamadım şuan *jack ile son yüz yıldır yazmıyorum dili olsa bana küfreder*

Lip Lawson var. O Hufflepuff ve muggle doğumlu. Yaşıtsınız. Para karşılığı çok özlü iksir ile sınavına girebilcek bir karakter.

Aaron var! Unutulmamalı çünkü Aaron küçük olduğu kadar Hans'ın kuyruğu gibidir. Bir RP'de NPC olarak sana bir şaka yapacak veya "bu da ne? AH, AAROOON!" diye düşünebileceğin yaramaz bir kişilik arıyorsan, aradığın baş belasını buldun. Seni sever bence, sevdiğinden yapar. cfvgbh

-şimdilik benden bu kadar- Happy

Maxim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maxim.