Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Brooms Up. Huff Down.

3 posters
YazarMesaj
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Brooms Up. Huff Down. Left_bar_bleue97/100Brooms Up. Huff Down. Empty_bar_bleue  (97/100)

Brooms Up. Huff Down. Empty
MesajKonu: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21, 2013 1:19 pm

BEN XAVIER'LA OYNAMAM.
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:
Brooms Up. Huff Down. Left_bar_bleue99/100Brooms Up. Huff Down. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21, 2013 1:23 pm

Ben de senin göğsündeki tek tük kılları yolarım, ileride Rus kızı ile aranı yapmam, bakir olduğunu tüm dünyaya ilan ederim, KSKS'den kalmanı sağlarım, ortalığı dar ederim. Jack. Quidditch is everything for me. Bunu diyen ikizim bile olsaydı, onu da deşerdim.
Sincerely, Krystof.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)

Özel
Rp Puanı:
Brooms Up. Huff Down. Left_bar_bleue97/100Brooms Up. Huff Down. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21, 2013 1:28 pm

tamam oynarım.. :S.S AMA ADAM GİBİ OYNASIN. Beni diğer takımdan sanıyor olabilir........ -_-
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:
Brooms Up. Huff Down. Left_bar_bleue99/100Brooms Up. Huff Down. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21, 2013 1:31 pm

KORKMA SENİ ÖLDÜRME PLANLARINI MAÇTAN SONRA SOYUNMA ODASINDA- TAMAM SUSTUM BEN NEYSE.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimePtsi Ağus. 26, 2013 3:53 pm

BABAMA SÖYLİCEM HEPİNİZİ!
________

Gençler, Vasily Bochkarev favorim takımda haberiniz olsun. Adam hem Rus, hem yüzü gülüyor. Rusları severun. Hem ne demişler;
=:
Victor Krum nereli, Durmstrang'lı. DEĞERİMİ BİLİN COİLER.

Ayrıca RP'de belirtemedim ama altımda Nimbus 2014 var, k?
________

Atılan bir posttan sonra Elizabeth'e geçip oyunun gidişatını değiştircem, Sierra'yı falan sokcam vb. vb. ilgi pliz...
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeSalı Ağus. 27, 2013 1:45 am

Teknik olarak giremeyen insanın yerine oyuncu sokarsın. Kafana göre değil. Takımı takım kaptanı belirliyör, profesör değil. Razz
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Brooms Up. Huff Down.   Brooms Up. Huff Down. Icon_minitimeSalı Ağus. 27, 2013 5:49 am

Takım kaptanına öneri sunuyorum işte biç, karı kız peşinde koşmaktan adı kovalayıcıya çıkmış zaten. Neyse Jack kaçar. Wink) vbnjm

Brooms Up. Huff Down.
1 sayfadaki 1 sayfası