Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

errington, ulric.

+5
Velvet Routen
Gianna de Laurentis
Giovanni De Laurentis
Ulric Errington
Janel Mahle
9 posters
YazarMesaj
Ulric Errington

Ulric Errington

Rp Sevgilisi : Benim olacak Janel. Kardeş falan dinlemem.

Özel
Rp Puanı:
errington, ulric. Left_bar_bleue100/100errington, ulric. Empty_bar_bleue  (100/100)

errington, ulric. Empty
MesajKonu: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 8:49 am

errington
İngiliz
Safkan
Ravenclaw VI.
Tarafsız
janel fan.

.ulric *fckng* errington.

Görünüşü aslında kişiliğini birebir gözler önüne seriyor. İnsanları fazla umursamayan, hayatın zevk almak için olduğunu düşünen bencil birisi Ulric. Babası bir Mahle ile evlenene kadar hayatının gerçekten mükemmel olduğunu düşünüyordu. Ama artık hayatında Janel adında mükemmel bir kız kardeş var. Gerçi tam kız kardeş denilebilir mi bilinmez. Neyse...

Aşırı özgüvenli ve burnu havada bir çocuk Ulric. Herşeyi elde edebileceğini düşünüyor. Çünkü o kadar hırslı ki istediğini başarmadan bırakmıyor. Tuttuğunu koparan birisi yani. Şu ana kadar gerçekten isteyipte elde edemediği tek kişi de Janel zaten.

Aşırı mükemmeliyetçiliği yüzünden Ravenclaw'da pekte sırıtmıyor, en azından çok değil. Sürekli okuyan, her şeyi bilmek zorunda hisseden bir kütüphane kuşu aynı zamanda. Romantizmden sanata, edebiyata, spora... Kısacası her şeye söyleyecek bir sözü vardır onun. Çok kitap okuduğu içinde hitabeti kuvvetlidir. Ama tüm bu özellikleri yüzünden kendisini o kadar üstte görür ki çoğu kişi ondan bu yüzden nefret edebilir. Ama bir o kadarı da bu yüzden onu sever. Özellikle kendi bölümündne insanlarla iyi anlaşır.

Aslında bölüm gözetmeksizin anlaşabildiği herkesle takılabilir. Aydınlık-karanlık savaşında taraf tutmayacak kadar akıllıdır. Yine de kişiliği onu karanlık tarafa daha yatkın bir hale getirmiştir. Elbette bunda kız kardeşi Janel'in de etkisi yok denemez.

Kötü alışkanlığı var mı? Elbette var. O 17 yaşında bir ergen. Tabi ki bir yetişkin kadar aşırı değil. Hiç bir maddenin, hatta sigara ve alkolün bile bağımlısı değil. Sadece eğlenmeyi seviyor ve genelde yaz tatillerinde yapıyor.

Aradıklarım

Öğrenci sonuç olarak Ulric. Arkadaşları, düşmanları, dostları olsun. Özellikle iki tane oda arkadaşı arıyorum. İyi anlaşsınlar. Alemler, partiler, oh oh. - Giovanni De Laurentis.

Öyle spesifik bir şey yok kafamda. Yine de okuldaki herkesi en azından tanıyor olmasını isterim karakterimin.

Janel MAHLE - Üvey kız kardeş : Kız kardeşi olmasını umursamadan saçma sapan bir saplantısı var Janel'e. O soğuk ve mesafeli kızı elde ettiği gün hayatının tüm eksiklerini tamamlayacağını düşünüyor. Onun yüzünden kara büyüye falan ilgi duymaya başladı. Ay yerim ben onu o.O
Velvet ROUTEN - Üveyinde üveyi, kardeş sayılırlar: Oh, oh götürdü bu kızılı. Ama ileride bu ona çok pahalıya mal olabilir.
Viviana BOURBON : Bu Slytherinli fıstık ilk başlarda Ulric'in etrafında dolanan gruptandı. Sonradan ne oldu bilinmez bir anda kendini farkına vardı ve şimdi bunu kabullenemeyen Ulric kızın etrafında dolaşıyor.
Blythe BRISTOW : Bu kızı aslında seviyor. Ama dışarıdan o kadar deliye benziyor ki yanaşmayı göze alamıyor. Onun yerine dalga geçmeler falan... Yine de el ayak çekildiğinde Ulric'in kızın kedisi Winston ile dertleştiği gerçeğini unutmamak gerek.
Gianna De LAURENTIS: Oda arkadaşı Gio'nun güzeller güzeli kız kardeşi. Kendi üvey kız kardeşlerine karşı ahlak yoksunu olsa da kardeşinin kardeşi Dünya ahiret bacısıdır.
Marcella OSWALD: on-night stand.
Astrid VIVIENNE: ilk başlarda birbirlerine gıcık olan, ama sonra sıkıcı bir derste yakınlaşan iki arkadaş.

Gabriel BOURBON. Marcella ile yatmış olması Gabriel'e kötü davranmasını gerektirmediğinden *ve adamın bundan haberi olmadığı için* hala arkadaşlıları devam ediyor. Hatta bu olaydan sonra Gabriel'e daha da yakınlaştığı kesin.
Giovanni De LAURENTIS: Hem oda arkadaşı hemde yakın arkadaşı.

thanks rapture

En son Ulric Errington tarafından Cuma Ocak 17, 2014 5:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Janel Mahle

Janel Mahle

Özel
Rp Puanı:
errington, ulric. Left_bar_bleue100/100errington, ulric. Empty_bar_bleue  (100/100)

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 12:54 pm

Rp istiyorum, alabilir miyim?
Ulric Errington

Ulric Errington

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 12:56 pm

Ne zaman nerde istediğini söylemen yeter.
Janel Mahle

Janel Mahle

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 12:57 pm

Şu yıllar önce yazacağım ama yalan olan bir tane vardı... *koşarak uzaklaşır*
Ulric Errington

Ulric Errington

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 12:59 pm

O ilk RP duruyo bende hala Razz O zaman başlayalım bence.
Giovanni De Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Giovanni De Laurentis

Lakap : Gio, Gionni
Rp Sevgilisi : i cant tell, cause she's phoenix. Oh. I told it. asfhasjfkasf

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 4:42 am

Giovanni. Muhtemelen sevecektir Ulric'i. Hatta bence yatakhane arkadaşı olabilirler. Gioların kendince bir grubu var ve çoğunlukla Slytherin olduklarından, yatakhanede takıldığı yegane kişi ikizi. Açıklamak gerekirse Giovanni sempatik, sevimli bir çocuktur ve kolay kolay insanlara gıcık olmaz. İkizinin aksine. Çünkü Gianna daha tanımadan nefret ediyor insanların çoğundan adfgs.
Neyse işte, yakın arkadaş diyorum efenim.

Astrid. Ravenclaw'ın deli kızı. Bir de arkadaşı Flair var, birlikte tüm okulu birbirlerine katıyorlar. Tam bir weird. Değişik değişik hareketler yapar, hobi olarak insanları sinir eder ve insanları eğlence olsun diye taklit eder. ashfa Seversen çok sempatik, sevmezsen aşırı gıcık olabileceğin bir tip. Ama sev. Bence yani hahah. O da deli gibi okur ve kitaplar üzerine tartışmaya bayılır. Doğru bildiği sandığı bir şeyin yanlış olduğuna ikna etmen için çokça çabalaman gerekebilir hahah.

Marcella. Kuşkusuz ki kızlardan nefret eden, Hogwarts erkeklerinin neredeyse tamamıyla yatmış bir şahsiyettir. Erkeklere melek gibidir. Kurguları olursa muhtemelen tek gecelik olur.

Aklıma başka bir Rav gelmedi.....................
Bir de düşman verelim o zaman diyerek Sly karakterlerimi düşünüyorum. Genel olarak çapkın abaza erkeklerden oluşuyor Slylerim asfhjasf. Bu yüzden kötü geçineceklerini sanmıyorum. Belki kişisel bir sebeple olabilir.
Neyse ben üzerine düşünüp başka birkaç karakterlere daha sonra yeniden gelsem daha iyi. Razz
Gianna de Laurentis
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 4:58 am

Giovanni severse Gianna'da sever muhtemelen pek bi muhabbetleri olmaz ancak Gio'nun yanında görüp Ulric'i bir kaç kez konuşmuş olabilirler.
Başka Ravenclaw karakterim Blythe, Lilach ve Tallulah varmış.
Blythe kitap kurdu, asosyal bir insan kimseyle konuşmuyor bir tane kedisi var Stephen King'in Pet semetery kitabını okuduktan sonra aldı adını da Winston Churchill koydu kedisiyle konuşuyor ve bütün vaktini onunla geçiriyor ya da kütüphane de bir şeyler okuyor. Ulric Blythe'a nasıl davranır bilemiyorum.
Sonra Bourbonlar var
Raphael Bourbon sıcak kanlı bir insan herkesle konuşur falan.
Gabriel daha ağır başlı olan sıcak kanlı değildir ancak bir samimiyetleri vardır elbet büyük salonda ya da derslerde aralarında muhabbet geçmiş olabilir. VE MARCELLA'NIN LİSTESİNE YENİ BİRİ DAHA MI EKLENİYOR. GABRIEL'E KALP KRİZİ GEÇİRTECEKSİN.
Viviana fingirdek Bourbon kız olduğunun henüz farkına varmış biri ilk kız olduğunu fark ettiği zamanlarda Ulric'i beğenmiş ve bir süre etrafında dolaşmış olabilir.
Başka hangi karakterlerim vardı hatırlayamıyorum aklıma bir şeyler gelirse yazarım.
Velvet Routen

Velvet Routen

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 12:27 pm

Bir de Velvet var, kim olduğunu bilirsin sen. Ulric haremde yaşıyooğ.
Ulric Errington

Ulric Errington

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 1:02 pm

Giovanni. Tamam yatakhane arkadaşı olabilirler bencede. Yatakhane'de geyik çevirmeler, partiler ne biliyim takılmalı bir arkadaşlıkları olur. Ulric'ten bir yaş büyük olduğun için okula alışmasını sağlamış olabilirsin. Yakın arkadaş uygundur efenim.

Astrid. İlk başlarda Ulric'in taklitlerini falan yaptığı için hoşlanmamış olabilir bizim çocuk. Sonra derlerden birinde (Kehanet mesela süper olur.) eşleşirler. Dersin sonunda bi bakmışsın geyik çevirerek çıkıyorlar sınıftan. O yüzden Astrid koridorda garip hareketler falan yaptığında eskiden *uff snne be slk* triplerine binen Ulric şimdi gülümsüyor, laf atıyor falan. Böyle takışmalı, ders çalışmalı, entellektüel geyikli falan bir arkadaşlık?

Marcella. Tek gecelik olabilir. Yakın zamanda, yaz tatilinde olsa olur. (Böylece öv, yeş'in dediği gibi malikaneye bir kız daha atarak mahle malikanesinde kral olur sdfasfg)

Sly karakter. bilemedim şimdi onu. Karakterin adı ne ki?

Gianna.dediğin gibi sadece tanıdıklarından olsun o zaman. *oda arkadaşımın ikizi*

Blythe. İstersen Ulric'in okulda pek göstermediği acımasız tavrına maruz kalabilir. Kedisiyle konuşması, asosyalliği falan. Ama aslında Ulric'te geceleri herkes yatınca Winston'u kucağına alıp dertleşir falan. Blythe, Ulric'in içinde bastırdığı birine benziyor.

Raphael. Onunla değişikli kurgu gelmedi aklıma. Ama Gabriel ile eski arkadaş olabilirler. Marcella ile ilişkileri yeni mi bilmiyorum ona göre bir kurgu olabilir. Hatta aynı dönemlere bile denk gelmiş olabilir. Sen muhtemelen Marcella ile Ulric'in olayını bilmezsin. Ulric'te utanmaz arlanmazın teki. Hala kanka ayağı yapar yani Gabriel'e.

Viviana. Vivian'da deiğin gibi eskiden Ulric'in etrafında dolaşmışlığı olan, sonradan kendini fark edince bunu bırakan ve şimdi de Ulric'i peşine takan birisi olabilir.

veeeeeeeee gelelim sana <3
Velvet Mahle malikanesi Ulric'in haremi sdsa =D Kurgumuzdaki tek eksik Ulric öğrenci olduğu için kurt olamıyormuş o.O Onun dışında üvey kardeşmiş demem yazarımda götürürümde, bilirsin.
Gabriel Bourbon

Gabriel Bourbon

Lakap : Kimileri Gabe der
Rp Sevgilisi : Sevgili mi? Asla. diyordum ki bi Marcella var işte hadi bakalım hayırlısı asddasd

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 1:41 am

Hepsi uygundur benim için işte şuan kurgu bakımından bahar tatilindeyiz Marcella ve Gabriel'in de nişanı bahar tatilinde oldu ondan öncesinden Marcella ile hiç bir muhabbeti dahi yoktu. Bu yüzden yakın arkadaş olabilirler, evet.
Böylece Marcella'nın listesine bir erkek daha eklenmiş oldu. Hemde yakın arkadaşı ne harika sdfsf.
Neyse efenim nikahlarında bulunacaksınız artık.
Ulric Errington

Ulric Errington

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 3:35 am

Bide şahit olayım diyomuşum asdga Happy O zaman biran önce evleninde eğlenelim.
Vespasien de la Grange

Vespasien de la Grange

Lakap : Ves
Rp Sevgilisi : Ya bu nerd aslında pek sevgili kızlar falan olmamış yani hayatında

Özel
Rp Puanı:
errington, ulric. Left_bar_bleue99/100errington, ulric. Empty_bar_bleue  (99/100)

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 1:28 am

Şimdi bir oda arkadaşı Giovanni sanırım diğeri de Vespasien olsun muuu?
Ulric ile yakın arkadaş olabilirler bence.
Belki Hogwarts'a gelmeden önce de bir tanışıklıkları olabilir.
Ulric Errington

Ulric Errington

Özel
Rp Puanı:

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeC.tesi Ocak 25, 2014 7:02 am

Şimdi Ulric İngiliz Vespasien Fransız. Eğer karakterin okuldan önce İngiltere'de yaşadıysa birşeyler bulabiliriz. Oda arkadaşı kısmında Gio için sorun yksa benim içinde yok. Çünkü böyle bff kadar olmasada aşırı eğlenceli bi oda olsun istiyorum ^^ Bi de karakterini biraz anlatırsan detaylı bişey bulalım. Sonuçta 6 yılları beraber geçmiş Happy
Rhys van Os
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Rhys van Os

Lakap : If you are stranger, he is Golden Boy. If you are Mudblood, he is Bully. If you are friend, he is Ry.
Rp Sevgilisi : IS A little AWKWARD.

Özel
Rp Puanı:
errington, ulric. Left_bar_bleue93/100errington, ulric. Empty_bar_bleue  (93/100)

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeC.tesi Ocak 25, 2014 9:24 am

Selin Holden'ı unutmuş! Well, ben hatırlatırım ve şöyle eklerim "DOSTLAR, RAVENCLAW ERKEK YATAKHANESİ KADROMUZ OLUŞMUŞTUR; ULRIC, GIOVANNI, VES, HOLDEN VE RHYS." Hi.
Selin ayrıca kendi Rav'larından Connor'ı da unutmuş; hem Quidditch kaptanı hem Bina başkanı olan seksi bir karakteri oysa ki... Neyse bir aya mezun oluyor zaten. Selin Connor ile Rhys eskiden iyi anlaşıyor olsun ama Rhys bir seneyi kaçırmak zorunda kalınca ilişkileri basit bir seviyede kalmıştır. (Bunu neden yazıyorsam buraya.) Ha bi de Selin Katja'yı unutmuş; Rhys'ın bastıramadığı subyan sevgisi. <3 Herneyse ben aşağı geçip düzgünce karakterlerimi sunayım sana; hatta sırf bu başlığa yazmak için yeni açtığım ilk ve tek Rav karakterimden geldim.

• Hans Finn Landers: Hans da özünde okumayı insanlarla bildiği bir konuda saatlerce tartışıp abuk sabuk felsefeler yapmayı seven bir tip. Ulric'ten pek hoşlanacağını sanmıyorum ancak nefret de etmez. (Hans'ın on yargısı biraz Slytherinlere çünkü.) Her neyse, Ulric ile arada bitmez tükenmez laf dalaşlarına girebilirler. Bu zamana kadar RPlerimde sataşacak kişi olarak hep Natalia Miloslova'yı kullanmıştım ancak Ulric'te de potansiyel var. Normal de Hans karşısındaki kişiyi tabiri caizse konuşmadan sonra dumul etmeyi sever ama Ulric de bilgili biri olduğu için bu pek kolay olmayacaktır. Aralarında sırf bu nedenle tuhaf bir rekabet başlayıp gün içinde eğlenceli anlara dönüşebilir? idk
  • Jack Karenin: Astrid'in kuzeninin altıncı sınıfta Durmstrang'tan gelen zeki ve düzenli kuzeni. Astrid ile doğu ve batı gibiler adeta ve bu yıl en çalışkan öğrencinin Rav'dan değil Sly'dan çıkması konusunda çabalıyor. Bu oğlanla meraktan tanışabilirsin bilmiyorum, Jack bildiğin tam anlamıyla iyi aile çocuğu, nasıl bir ilişki olur? Buyukihtimal aileleri dosttur btw, hatta şu ana kurgudaki partiye katılsanıza errington ve mahleler olarak, bence çokzel olur.
  • Rhys van Os: Dibine kadar karanlık. Genel olarak sakin ve düşünceli ozundeyse iyi bir çocuk. İronik. Neyse normalde yedi olması gerekiyordu ama bir sene okula devam edemediği için altıya gidiyor. Neden gelemediği bir merak konusuyken bu aralar küçük sınıflardaki bir kızdan hoşlanmaya başladı ve bunu kendisine yediremiyor işin aslı. Her neyse. Hans Rhys'ı sevmez. Ulric ne düşünür sen söyle!
Jacob Ford
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Jacob Ford

Lakap : Jake
Rp Sevgilisi : My Ginger.

Özel
Rp Puanı:
errington, ulric. Left_bar_bleue95/100errington, ulric. Empty_bar_bleue  (95/100)

errington, ulric. Empty
MesajKonu: Geri: errington, ulric.   errington, ulric. Icon_minitimeC.tesi Ocak 25, 2014 10:03 am

Şimdi aklıma geliyor, Jacob ve Sam de var.
  • Jacob herkesle arkadaş olmaya çalışan çok gülen ve çok konuşan bir karakter ve kesinlikle seninle de arkadaştır. Yani çok yakın olmasa da olabildiğince arkadaş işte!
  • Sam O'Dowd geçen yıl Rav'dan mezun oldu ama Quidditch Spiker'i falandı, asla büyümeyecek neşeli bir tip. Şu sıralar büyükannesinin evcil hayvan dükkanını yönetiyor. Neyse hoşlanmadığın ama katlandığım bir tip olabilir. Sam dışarıdan bakıldığında hiçbir derdi olmayan küçük bir çocuk gibidir.

errington, ulric.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» errington, ulric.