Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aleylimley.

+2
Gianna de Laurentis
Darleen Green
6 posters
YazarMesaj
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Lakap : Denesene bi'.
Rp Sevgilisi : -

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue93/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (93/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:17 am

Bir klasik olan "Merhaba!" girişini yapayım dedim. Merhaba arkadaşlar, ben Aleyna, ama Aley denmesini tercih ediyorum. 15 yaşındayım, Akrep burcuyum, 20 Kasım'da doğdum. RP'ye geçen yıl Mart ayında başladım. Harry Potter benim için vazgeçilmez bir tutku gibi. Çılgın, delidolu, manyak, sosyopat, asosyal, çalışıp da pek başarılı olamayan ama yine da vasatta olmayan bi' Liseliyim (Tanıma bak aq) Ve bir de ciddiyetsizliğim var, en ciddi olayda kahkaha atabilirim. Sonraa, aksiyon bilim kurgu ve fantastik filmleri severim, Marvel aşığıyım. Metal grupları dinlemeyi tercih ediyorum çoğunlukla ama her grubun en az bir iki şarkısını dinliyorumdur. İlk defa Slytherin binasında bir ana karakter açtım, garip hissettiriyor ama şimdiden Slytherin ruhuna büründüm asfdas Favori binam normalde Ravenclaw ama arkadaşlarım bana Hufflepuff'sın diyor, test yaptım Gryffindor çıktım ve burada Slytherin'im, büyük çelişki evet. Photoshop kullanıcısıydım, ta ki programı boazana kadar. asfasd Neyse, çok iyi kurgular bulmak istiyorum ve tanışıp kaynaşmak. Smile
*Ve az önce renklerin nasıl değiştirildiğini çözdüm, yaşasın. Hala kod sıkıntısı çekiyor olmakla birlikte yapılacak bir yardımı geri çevirmeyeceğimi de belirtmek isterim. :ı
Darleen Green

Darleen Green

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue94/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (94/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:22 am

Zaaaa Aley Very Happy-e sadşasldpşaskdspaşdkpasdkpsadkaspdksad
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Özel
Rp Puanı:

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:24 am

Ilgın ve random gülüşleri burada da benimle, sağ ol Ilgın, hoşbulduk. ^.^
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 1:44 am

Sitemizde ikinci bir Aley.
Hoşgeldin Aleyna bende.
Aleyna sanırım tanışmıştık biz eğer o isen tabii üçüncü bir Aleyna'nın olduğunu sanmıyorum rpg de.
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Özel
Rp Puanı:

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 2:07 am

Evet, sanırım biz tanışmıştık. Hoşbulduk. ^^
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue97/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (97/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 4:25 am

HOŞGELDİN! Well, şimi git ve kendine yeni bir photoshop programı indir çünkü 15 yaşındasın yeterli vaktin ve bir ön bilgin varmış! GO!

Bu arada ben Betül. Daha önce başka bir sitede tanıştığımızı sanmıyorum; tanışırız. Buraya yazmak bana aima tanışmaya giriş gibi geliyor, şüphesiz ki tanışma olayı zamanla olan bir şeydir. Beni genelde Hans ile görebiliriz başka karakterle de görürsen tanırsın gibime geliyor, adım falan yazar zaten çoğunda. Öyle. Ayrıca bende RP'ye senin yaşlarında falan başladım aşağı yukarı, cool. Happy
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Özel
Rp Puanı:

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 12:35 am

Eöğeğeğeğe. Betül sanırım tanışıyoruz biz, başka bir sitede Hans'ı görmüştüm küçüklüğü olarak. PHOTOSHOP'UM DÜZELDİ. DÜN GECE BİR SİTEYE LOGO YAPARAK TEKRAR BAŞLADIM HATTA. 
Tanışılır ya, rp yazmak istiyorum 'hönharca'
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue99/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (99/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 12:49 am

Hoş gelmişiniz efenim, ben de Selin. Tanıştığımızı sanmıyorum ama tanırsan Krystelle sayesinde tanırsın asdfgh.
"Marvel aşığıyım." kısmı beni bitirdi. Özellikle Marvel'a tapan biri olarak...........
Ayrıca Slytherin candır, kandır. Aşktır benim için. Ahah eminim sen de bir kez Sly mükemmelliğini görünce diğer binaları unutursun. Razz
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue97/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (97/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 12:51 am

YAY! HANS'IN KÜÇÜKLÜĞÜNDEN SONRA ORJİNALİNİ DE GÖREBİLEN BİR İNSAN! Mutlu oldum. :DAyrıca tanışmamız buraya kısmetmiş demek; bir ilan yaz, karakteri tanıyalım illa ki gelip kurgu yaparım. Photoshop'un için de sanki benim photoshop programım düzelmiş gibi ayrı bir mutlu oldum. gbhnj Görüşmek üzere! Happy

Üstte bartolomej kızının söylediği slytherin ile ilgili cümleleri ciddiye alma. <3 xdrcftvygbuhnjıomk
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Özel
Rp Puanı:

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 12:54 am

Merhaba Selin, ben de memnun oldum tanıştığımıza!
Az önce takım yapmak adına profiline bakıyordum o.o Amber Heard resimleri aramaya başlamıştım tam da ajhsfgdas Marvel candır gerisi heyecandır derdim de demiyorum, ama tapıyorum Marvel'a adeta. Slytherin'den hoşlanmaya başladım aslında ya. o.o Yani, bi ihtimal Diane ana karakterim olazak gibi.

Betül; Avatarımı şeee'ettikten sonra hemen ilana girişeceğim zaten! Sevdim buraları. Uzun zamandır HP kurgusundan uzak kalmıştım. RP'ye aç bir vaziyette geri geldim asfasd Sıcak karşıladınız beni, çok teşekkürler. Smile
Joseph Chesnokov

Joseph Chesnokov

Lakap : Denemeyin bile.
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
aleylimley. Left_bar_bleue100/100aleylimley. Empty_bar_bleue  (100/100)

aleylimley. Empty
MesajKonu: Geri: aleylimley.   aleylimley. Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 6:25 am

Tanışmaya gerek duyacağımızı sanmıyorum. Sen beni tanıyorsundur zaten. Sadece hoş geldin diyebileceğim. Ha, bir de Metal müzik ve grupları öyle çabuk değişecek ve değiştirilecek şeyler değildir. Üstüne düştüğün zaman anlayabileceğini düşünüyorum. İyi rol oyunları dilerim. 

aleylimley.
1 sayfadaki 1 sayfası