Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diane arıyor.

2 posters
YazarMesaj
Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Lakap : Denesene bi'.
Rp Sevgilisi : -

Özel
Rp Puanı:
Diane arıyor. Left_bar_bleue93/100Diane arıyor. Empty_bar_bleue  (93/100)

Diane arıyor. Empty
MesajKonu: Diane arıyor.   Diane arıyor. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 2:37 am

Lejant;; https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t2827-lyhstal-diane | Lejantım burada, karakter kurgumu okuduktan sonra buraya gelirseniz çok hoş olur mesela. Şimdilik aradıklarım;

;;Diane için bir partner hoş olur diyorum. Yani, tam olarak partner değil ama erkek arkadaşı, hoşlandığı çocuk gibi. En büyük korkusunu aşkta yaşayacak çünkü Diane kurguya göre.Hani, isteyen olursa burası boş.
;;Diane'in arkasından konuşacak ve sürekli karşılıklı atışacakları biri güzel olur.
;;Diane'e bi' sigara ve içki arkadaşı lazım. Bir tür sırdaş gibi.
;;Ve özel kurgular.
*kodlarla başım belada.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Diane arıyor. Left_bar_bleue97/100Diane arıyor. Empty_bar_bleue  (97/100)

Diane arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Diane arıyor.   Diane arıyor. Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 10:59 am

Okudum kurgunu ve ancak aklıma özel bir şeyler gelmedi maalesef. :/

• Hans var ama Hans Slytherin'lerden nefret eder, yani sana karşı yapabileceği en büyük jest laf sokarken suratına bakmak bile olabilir ama tamam, seneye Hans sınıfta kalacak ve ikiniz yaşıt gibi olacaksınız. O zaman artık şu bina farkı olayını da biraz aşmış olacak. Hatta, her ne kadar baban seni gözetse de berbat bir küçüklüğün olduğu için sana empati bile kurabilir çünkü Hans da muhteşem bir çocukluk dönemi geçirmedi. Hatta direk piç. Neyse altı yıl aynı okulda okuyup yedinci yıl tanıyabildiğin ilk insan olacaktır Hans. #k
  • Jack var. Bu sene altıncı sınıfların birinciliğine oynuyor, hırs yaptığı tek konu dersleri olan iyi bir çocuk. Altıncı sınıfın başında Durmstrang'dan gelmişti hatta o nedenle arkadaş bulma hızı fazla gelişmiş olmadığından ilk geldiği dönemler kendi halindeydi biraz ama sonradan açıldı. Neyse ondan sana ders çalıştırtmasını isteyebilirsin. Bu teklifi reddetmez ancak ders çalışma ayağına Jack'e kur yaparsan... A sanırım hoşlanmaz çünkü *en kısaca tabiriyle* potansiyel aseksüel Jack. #thxlordNataliahascome

Diane Lyhstål

Diane Lyhstål

Lakap : Denesene bi'.
Rp Sevgilisi : -

Özel
Rp Puanı:
Diane arıyor. Left_bar_bleue93/100Diane arıyor. Empty_bar_bleue  (93/100)

Diane arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Diane arıyor.   Diane arıyor. Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 4:53 am

Ben beğendim o.o İkisini de hatta. Birkaç defa okuyayım ve sana ulaşayım ben. Smile

Diane arıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeremy arıyor, alo alo...
» diane.
» diane.
» lyhstål, diane.
» Diane Jewelheart #Asa