Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# SvetlanaLizziéMaurëll

+12
Lydia Myrenela Black
Steve Resee Potter
Medalainé Black
Alyssha Cassidy Malfoy
Thomas Luc Tisé
Adam Nathan Tisé
Kimberly Valerie Malfoy
Elizabeth Snape
Venetia Lynn Boleyn
Anna Lizzie Malfoy
Blake Belcher
Jude Maurëll
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Lakap : Küüüçüüük Kurbağaaa :P

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue99/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (99/100)

# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty
MesajKonu: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:01 am

# SvetlanaLizziéMaurëll  4351

& Svetlana Lizzié Maurëll

# SvetlanaLizziéMaurëll  4972# SvetlanaLizziéMaurëll  4978# SvetlanaLizziéMaurëll  4986

Tam Adı: Svetlana Lizzié Maurëll
Takma adları:
Ona lakap takabilmek çok az kişinin cesaret edebildiği bir şeydir. Takabilenlerde gerçekten özel kişilerdir.
Cinsiyeti:
Bayan
Doğum Tarihi: 3 Temmuz
Doğum Yeri: İngiltere
Kan Durumu: Safkan
Ana Dil: İngilizce
Diğer Diller: Almanca, Fransızca, İtalyanca.
Mesleği: Kehanet Profesörü, Kahin.
Savaş Tarafı: Karanlık
Uyruk: İngiliz.
Burcu: Bir yengeç kadınıdır. Gizlemeye çalışsa bile burcunun özelliklerinin tamamını taşır ama kullanmaz.
Mezun Olunan Bina/Okul: Slytherin/Hogwarts

# SvetlanaLizziéMaurëll  5004# SvetlanaLizziéMaurëll  5012# SvetlanaLizziéMaurëll  5017

& Aynadaki Ben

Svetlana’nın omuzlarından aşığı dalgalar halinde dökülen, alev topunu andıran uzun saçları vardır. Çoğu insan Svetlana’yı saç renginden ayırt edebilir. Saç rengi ona ayrı bir çekicilik katsa da bazı dezavantajları da yok değildir. Kızıldan çok kırmıza kaçan bir tonda bulunan saçları bir topluluk ortasında onu hemen ele verir. Saklanmak konusunda sıkıntı çektiği için kaçmak konusunda ustalaşmıştır. Bacakları gayet uzun ve biçimlidir. Aşırı ince sayılabilir fakat bu onun koşarken daha rahat olmasını sağlar. Gözleri iri ve açık mavidir. Bu onu sevimli kılsa da korkutucu da olduğunu söylemek gerekir. Ten rengi her zaman bir ölününkiyle yarışacak derecede solgun ve soluk olsa da özellikle sinirlendiğinde yanaklarına hücum eden kanların etkisi ile pembemsi bir surat rengi mevcuttur. Genelde karanlık renkleri giymeyi tercih eder. Gardırobunda koyu renklerin her tonunda bir sürü kıyafet mevcuttur. Vücudunu tam saran kıyafetler her zaman tercihi olmuştur.

& Karakter Özellikleri

Genç kadın yalnız kalmak ister. Fazla kalabalık fena halde canını sıkar. Yanında bulunan yok denecek kadar az arkadaşı tarafından yalnız kız olarak adlandırılır.
Genelde sergilediği sakin görünümün altında saldırıya hazırlanan bir dişi aslan bulmanız mümkündür.
Çok fazla söz vermez. Çünkü verdiği sözleri mutlaka tutar. Birilerinin sorumluluğunu almak onun için fazlasıyla can sıkıcıdır.
Gücü elinde bulundurmayı sever. Yönetici ruhludur. İçinde bulunduğu toplulukta herkesin onun ağzından çıkanlara göre hareket etmesini ister.
Tam bir erkek düşmanıdır. Güzel olması bir çok erkeği başına toplasa da o onları geldikleri gibi geri yollamayı bilir. Bütün kızları elde edebileceğini düşünen erkeklere sinir olur.
Ayık olduğu zamanları pek hatırlamaz. Genelde acı çektiği zamanlar-ki bu çok sık olur- sabahlara kadar içer ve ertesi gün bir daha içmeyeceğiyle ilgili Merlin’e yemin ederek uyanır.

# SvetlanaLizziéMaurëll  5029# SvetlanaLizziéMaurëll  5033# SvetlanaLizziéMaurëll  5035

Sevdikleri
Canı sıkkın olduğu zaman bütün sinirini, kinini ve üzüntüsünü yazarak akıttığına inanır.
Birilerine bir şeyler öğretmen en büyük tutkusudur.
Her zaman aç olan ruhunu beslemek için müziği kullanır. Kesinlikle onun hayat tarzı budur.
Bunu yaptığına kimse inanmasa da duşa girip bağıra bağıra şarkı söylemek en büyük hobisidir.
Morali bozuk olduğu zaman sabahlara kadar aralıksız içer. Bazen birkaç gün ara vermediği bile olmuştur.
Dağınık olmak yaşam biçimidir.
Mugglelardan pek hoşlanmasa da teknolojilerine bayılır..

Sevmedikleri
Mesaiye kalmak. Onu çalışma saatleri dışında o küçük odaya tıkmanız demek, can sağlığınızı tehlikeye atmanız demektir.
Burnu büyük erkekler. Bütün kadınları elde edebileceğini inanan adamlardan nefret eder. Ki bu yüzden burun dağıttığı çok olmuştur.
Mugglelar. Tartışmasız gereksiz varlıklar. Yaptıkları bazı iyi şeyler tamamen tesadüf eseri.
Kendisinden güzel kadınlar. Bunun sebebi tamamen kadınlığının getirdiği iç güdü.
Çay. Tamamen gereksiz bir şey daha. Değil tadına, kokusuna görüntüsüne bile dayanamaz.
Kan. Bu kadar kan görmüş birinin kandan tiksinmesi ne kadar garip değil mi?
Kalabalık… Çokluğun olduğu yerde düzenin olmadığına inanır.

# SvetlanaLizziéMaurëll  5062# SvetlanaLizziéMaurëll  5064# SvetlanaLizziéMaurëll  5067

Zayıf

Tek zaafı ailesidir. Ailesine gelebilecek en ufak bir zarar onun için yıkım olur.
Sarhoşken veya uykuluyken ruhu hiçbir şeyi duymaz.

Güçlü

Her yönüyle güçlü bir kadındır.
İnsanlara zarar vermeyi sevmese de kendisine zarar verenlere karşı acıması yoktur.
Hayatına az sayıda insan vardır. Bu da onu güçlü kılmaktadır.

En son Svetlana Lizziè Maurëll tarafından Çarş. Haz. 23, 2010 5:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue99/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:15 am

#İcon
Spoiler:

Lejanta eklenmek için;

Ad-Soyad:

Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki:

İcon:

POZİTİF DÜŞÜNCELER

♠ Kankaa! ♠
♠ Suç Ortağı ♠
♠ Kafa İnsan ♠
♠ Ayrılmaz Üçlü ♠
♠ Sık sık görüştüklerinden ♠
♠ Lak lak etmişliğim var♠

Minik Dostlarım

♠ Ondaki ışığı görüyorum...♠
♠ Büyümüşte küçülmüş... ♠
♠ Neden benim çocuğum değilsin ki sanki! ♠
♠ İlgimi çekmiyor... ♠
♠ Pısırığın teki... ♠
♠Tam bir umutsuz vaka. ♠
♠ Lanet olası bücür! ♠

BÜYÜK TAKIMI

♠ İdolüm! ♠
♠ Moruk işte ♠
♠ İş İcabı Görüştüklerim ♠
♠ Severim ♠
♠ Akrabalardan ♠
♠ Peh, kim takar? ♠

NEGATİF DÜŞÜNCELER

♠ Şüphelendiklerim ♠
♠ Şimdilik Pasif ♠
♠ Saldırganlar ♠
♠ Umursamıyorum ♠
♠ Dikkat,Geride Durmak Gerek! ♠
♠ Öldüresiye Nefret! ♠

AŞK HİKAYESİ

♠ Eski Manita ♠
♠ Kafa Çocuk ♠
♠ Flört ♠
♠ O Bana Platonik
♠ Gözüme Çarpanlar ♠
♠ Bir kadeh bir şey içmeliyim! ♠

En son Svetlana Lizziè Maurëll tarafından Çarş. Haz. 23, 2010 10:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:22 am

X.x.X İlişkiler X.x.X

# SvetlanaLizziéMaurëll  76578418# SvetlanaLizziéMaurëll  72047831# SvetlanaLizziéMaurëll  86098269

♠ İdolüm! ♠

Almora Andromeda Malfoy

Benim güzel kraliçem. Hogwarts'a benden bir kaç sınıf büyüktün fakat her zaman yanımdaydın. Beni korur kollardın. Aramızda hiç bir kan bağı bulunmasa bile her zaman ablam gibiydin. Koruyucu bir melek... Ne kadar içki içmeme karşı çıksanda benimle birlikteyken eğlendiğini biliyorum. Seni seviyorum Andy.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-Fox-megan-fox-11523597-100-100# SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-Fox-megan-fox-11297218-100-100# SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-megan-fox-11427840-100-100

♠ Ayrılmaz Üçlü ♠

Anna Lizzié Malfoy

Hogwarts'a geldiğim gün ilahi bir güç tarafından sana doğru çekildim. Buz mavisi gözlerinle gözlerim çarpıştığı anda hiçbir zaman kelimelere dökülmemiş gizli bir bağlılık anlaşması imzaladık sanki. Ne zaman başımı belaya soksam, arkamı döndüğümde sizi bulacağımı biliyorum. Seni ve Elizabeth'i. Seni seviyorum Anna.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Zt887o# SvetlanaLizziéMaurëll  Fvfeae# SvetlanaLizziéMaurëll  330s1vn

♠ Suç Ortağı ♠

Michelle Lizzié Tisé

Seni baş belası bücür! Elimde büyüdün diyebilirim ama bu demek değildir ki seninle vakit geçirirken eğlenmiyorum. Ne zaman canım çocukluğuma dönüp yaramazlık yapmak istese soluğu senin yanında alıyorum. Senin geleceğinde kendimi görüyorum. Biricik kızım, suç ortağım.

# SvetlanaLizziéMaurëll  5609# SvetlanaLizziéMaurëll  5614# SvetlanaLizziéMaurëll  5620

♠ Ayrılmaz Üçlü ♠

Elizabeth Snape

Bundan bir on sene önce bakıyorum da seninle ilk tanıştığımızda pek anlaştığımız söylenemezdi. Tipik bir Snape kızıydın ama bende inatçı bir Maurëll olarak sert kabuğunun altındaki yumuşak dokuyu buldum. Bu sebeple kendimle gurur duyuyorum. Bana laf sokmak en büyük hobin. Benimle uğraşmak da öyle. Başımı belaya sokmamdan hoşlanmasanda beni o beladan kurtarmak için benimle birlikte cehenneme bile gelirsin. Yaşlanıp çekilmez moruklar olduğumuzda ayrılmayacağız üçümüz. Sen, ben ve Anna. Bizim gazabımızdan Tanrı korusun. Seni seviyorum Lizzy.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-Bledel-alexis-bledel-10282483-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-B-alexis-bledel-10546467-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-Bledel-alexis-bledel-10282465-100-100

♠ Neden benim çocuğum değilsin ki sanki! ♠

Cassandra Catty Teosy

Hogwarts'a ilk adımını attığın gün benim gözlerimin bir eşi olan gözlerinle bana buğulu buğulu bakıp, titrek adımlar ile seçmen şapkaya ulaşmanı ömrüm boyunca unutmayacağım. Slytherin olduğunu öğrenince ne kadar sevinmiştim. Dersime olan merağın ve benimle aranı sıkı tutmaya çalışman beni ne kadar sevindiriyor anlatamam. Kızım olsan bu kadar severdim. Zaten neden benim kızım değilsin ki?

# SvetlanaLizziéMaurëll  37# SvetlanaLizziéMaurëll  28# SvetlanaLizziéMaurëll  Blake-L-blake-lively-12805361-100-100

♠ Kafa İnsan ♠

Jamie Melanie Mloré

Hogwarts'dan aynı dönemde mezun olduk. Slytherinler başka binadan arkadaş edinemez tezini çürüten iki kişiyiz. Ne zaman canım sıkkın olsa soluğu yanında alıyorum. Birlikteyken gerçekten çok eğleniyorum. Hayatımdaki en eğlenceli insanlardan birisin. Hep yanımda ol Jamie.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Oc4# SvetlanaLizziéMaurëll  OC411_066copy# SvetlanaLizziéMaurëll  OC311_078copy

♠ Kankaa! ♠

Adam Nathan Tisé

Seninle ilk tanıştığımızda pek anlaştığımız söylenemezdi. Sen ve başıma açtığın belalar... Sonradan benim için vazgeçilemeyecek bir dost oldun. Başım ne zaman sıkışsa yanımda olduğunu biliyorum. Fazla korumacı tavrın bazen canımı sıksa da hoşuma gitmiyor değil. Beni hiç bırakma Nathan.

# SvetlanaLizziéMaurëll  2008032201# SvetlanaLizziéMaurëll  Asdsadm# SvetlanaLizziéMaurëll  Dads

♠ Kankaa! ♠

Kim Hyun Joong

Bir konser esnasında ilgiden sıkılıp kendini bahçeye atmıştın hatırlıyorsun değil mi? Ben o bahçede tek başına oturan üzgün kızım. O günden beri ne zaman üzgün olsam müziğinle beni kendime getiriyorsun çılgın adam. Seni seviyorum canım kankam.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Ava4# SvetlanaLizziéMaurëll  Ava17# SvetlanaLizziéMaurëll  Ava18

♠ O Benim Kardeşim Olmalıydı! ♠

Thomas Luc Tisé

Aşağı yukarı aynı yaşta olsakta benim için her zaman bir ağabeyden farksızdın. Kehanet yeteneğimi kazanmaya başladığımı fark ettiğimde de, geçirdiğim zor zamanlarda da yanımdaydın. Sürekli birilerinin ölümünü görmek benim için kaldıramayacağım bir yüktü. Omuzumdaki yükleri hafiflettin. Sende olmasaydın ne yapardım canım kardeşim.

# SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575229-100-100# SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575245-100-100# SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575225-100-100

♠ Ondaki ışığı görüyorum...♠

Ayssha Cassidy Malfoy

Gençliğimin geçtiği Malfoy malikanesinin merdivenlerinde koşuştururan şen şakrak bir kız çocuğuydun. O zamanlardan biliyordum bu kadar başarılı bir öğrenci olacağını. Slytherin olduğun zaman ne kadar sevindiğimi anlatamam. Derime olan ilgin beni çok mutlu ediyor. Sen çok başarılı olacaksın ve bende sana bakıp, bu günleri görmüştüm diyeceğim. Seni seviyorum Cass.

En son Svetlana Lizziè Maurëll tarafından Perş. Haz. 24, 2010 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Blake Belcher

Blake Belcher

Rp Sevgilisi : Her gün yeni bir tane.

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue95/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:33 am

Alıntı :
https://2img.net/r/ihimizer/img522/8991/81091644.png

# SvetlanaLizziéMaurëll  81091644

Ad-Soyad: Almora Andromeda Malfoy (Bacım artık Malfoy'uk ona göre. Cool)

Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki: Kurgu belli anacım. İdol. Cool

İcon: Yukarıda. Happy

Dibinde Dip not: Her an Malfoy olabilitem yüksek. Happy

En son Almora Andromeda Malfoy tarafından Çarş. Haz. 23, 2010 6:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue100/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:46 am

İkon: # SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-megan-fox-11427840-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-Fox-megan-fox-11523597-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Megan-Fox-megan-fox-11297218-100-100

Ad-Soyad: Anna Lizzie Malfoy

Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki: Biliyorsun.

İcon: Yukarıda.
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:02 am

Eklendiniz beybileer ^^ Happy
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue90/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:45 am

Michelle Lizzié Tisé
Suç ortağı olabilir aslında *-*
Spoiler:
http://desnaijer.tumblr.com
Elizabeth Snape

Elizabeth Snape

Lakap : Lizzy
Rp Sevgilisi : Severus Patrick Rickman

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue93/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:01 am

İcon: # SvetlanaLizziéMaurëll  5609 # SvetlanaLizziéMaurëll  5620 # SvetlanaLizziéMaurëll  5614

Ad-Soyad: Elizabeth Snape

Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki: Kurguyu biliyorsun.

İcon: Yukarıda.
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:13 am

Profesör Snape eklendiniz ^^
Sende eklendin küçüğüm Razz
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue90/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:21 am

Küçüğünü yesinler *-*
Teşekkür ettim profesöyy =D
http://desnaijer.tumblr.com
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:22 am

Pyoofesöyüün yesin seni meleek Happy
Kimberly Valerie Malfoy

Kimberly Valerie Malfoy

Lakap : Kimy, Kim, Vale.
Rp Sevgilisi : Nathaniel Arquette.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:31 pm

# SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-Bledel-alexis-bledel-10282483-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-B-alexis-bledel-10546467-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Alexis-Bledel-alexis-bledel-10282465-100-100

Kurguyu size bırakıyorum profesör. =)
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:37 pm

Eklendin tatlım Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 11:19 pm

İcon: # SvetlanaLizziéMaurëll  37 & # SvetlanaLizziéMaurëll  28 & # SvetlanaLizziéMaurëll  Blake-L-blake-lively-12805361-100-100

Kafa insan olabilir. Razz
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 11:26 pm

Ekleendiin tatlıım Happy
Adam Nathan Tisé

Adam Nathan Tisé

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 1:36 am

# SvetlanaLizziéMaurëll  OC311_078copy # SvetlanaLizziéMaurëll  OC411_066copy # SvetlanaLizziéMaurëll  Oc4 # SvetlanaLizziéMaurëll  16 # SvetlanaLizziéMaurëll  Rdequina_wbrodya-1 # SvetlanaLizziéMaurëll  Rjo402 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zcxvzcx # SvetlanaLizziéMaurëll  Zcvzcx # SvetlanaLizziéMaurëll  Vfsvd # SvetlanaLizziéMaurëll  Adam9
Kurguyu sana bırakıyorum fıstık. Razz
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 1:54 am

Eklendiniz efenim. Razz
Thomas Luc Tisé

Thomas Luc Tisé

Lakap : Lakap ne arar la bazarda?
Rp Sevgilisi : Garışık meyve suyu 0.o

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:57 am

# SvetlanaLizziéMaurëll  Ava4 * # SvetlanaLizziéMaurëll  Ava17 * # SvetlanaLizziéMaurëll  Ava18

Özel katagori isterim. Razz Razz
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 6:02 am

Özel kategoriler emrinize amade efenim Happy
Ne isterdiniz Happy
Thomas Luc Tisé

Thomas Luc Tisé

Lakap : Lakap ne arar la bazarda?
Rp Sevgilisi : Garışık meyve suyu 0.o

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 6:08 am

Karar sizin küçük kurbağa hanım. Razz
Jude Maurëll

Jude Maurëll

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 6:21 am

Ekledim gitti o zaman Happy
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue100/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:34 pm

# SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-3-zooey-deschanel-11715072-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575229-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-Deschanel-zooey-deschanel-12639157-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575270-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575245-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575209-100-100 # SvetlanaLizziéMaurëll  Zooey-D-3-zooey-deschanel-11575225-100-100

Siz bilirsiniz profesör. ^^
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue92/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:38 am

Spoiler:

Karanlığa meyilliyim..xDxD
Açıkçası büyümüşte küçülmüş olabilirimm..
Veya ondaki ışığı görüyorum..xDxD
Gryffindor olabilirimm...xDxD
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue75/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:06 am

Ad-Soyad:Steve Resee Potter

Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki:Sizi seviyorum profesör # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_razz.
Neden benim çocuğum değilsin ki sanki!

# SvetlanaLizziéMaurëll  Drakeme10# SvetlanaLizziéMaurëll  Drakeme63# SvetlanaLizziéMaurëll  Drakeme107

Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
# SvetlanaLizziéMaurëll  Left_bar_bleue85/100# SvetlanaLizziéMaurëll  Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: # SvetlanaLizziéMaurëll    # SvetlanaLizziéMaurëll  Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:29 am

Ad- Soyad: Allison Hannah Black
Benim hakkımda düşündükleriniz ve aramızdaki ilişki: Sevdiğim profesörlerden birisiniz, ablam olmanızı ne isterdim Razz
# SvetlanaLizziéMaurëll  0cf71c4b1aeb4968bebe41e # SvetlanaLizziéMaurëll  Dakotafanningteenvogue4 # SvetlanaLizziéMaurëll  Dakotafanningp

# SvetlanaLizziéMaurëll
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki