Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslanlar Kükredi!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Aslanlar Kükredi! Left_bar_bleue93/100Aslanlar Kükredi! Empty_bar_bleue  (93/100)

Aslanlar Kükredi! Empty
MesajKonu: Aslanlar Kükredi!   Aslanlar Kükredi! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 2:10 am

Sevgili okurlarım!
Aphrodith bir kez daha bomba gibi karşısınız da. Bugünkü sayımız, dolu dolu bir şekilde sizlerle buluşacak. Öncelikleyse daha önce "Yaramaz Gryffindor'lular İş Başında!" haberinden hatırlayacağınız Médalainé Black ve Steve Potter'la ilgili ikinci bir haberinizle başlıyorum.
Meğersem bu iki küçük aslan, haberimize fazlasıyla alınmış. Bunu ortak salonda, kuşlarımın gözünden kaçmayan bir kavgayla da ortalığa vurmuşlar. Öğrendiğime göre olay Médalainé'nin bu sayımızı okumasıyla başlamış. Küçük kız, haberi görünce fazlasıyla sinirlenmiş. Ardından günün ilerleyen saatlerin de herkes öğrendiğinde Steve ile birbirlerine sesleri yükselttikleri görülmüş. Olaylar, Stephanie Elegant'ın -hatırlayacağınız gibi Steve'in platoniği- ortaya çıkmasıyla iyice karışırken üç Gryffindor'luya dördüncü katılan Allison Black sayesinde yatışmış. Allison'un bir sözü özellikle kuşlarımın dikkatini çekmiş. Bu benim gayet hoşuma gitti ve Allison'a bizzat kendim bir dırdırcı hediye edeceğimi belirtmek istiyorum.
Son olarak, Médalainé bu işler akrabalık ilişkilerine bakmaz. Sana tavsiyem, sinirlerine hakim olabilmeyi öğrenmelisin. Sinir, baş belasıdır.
Steve, kuşlarımı çok uzakta aramana gerek yok. Tahmin edemeyeceğiniz kadar yakınınızda!

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Aslanlar Kükredi!
1 sayfadaki 1 sayfası