Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Huzuru Bulamayanlar!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Huzuru Bulamayanlar! Left_bar_bleue93/100Huzuru Bulamayanlar! Empty_bar_bleue  (93/100)

Huzuru Bulamayanlar! Empty
MesajKonu: Huzuru Bulamayanlar!   Huzuru Bulamayanlar! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:18 am

Sevgili Okurlarım;
Şu sıralar gündemden düşmeyen Gryffindor öğrencileriyle yeni günün ilk haberini vermek istiyorum. Aslında buna pek haber diyemeyeceğim. Duyduğuma göre, Steve Potter dırdırcıya çıkmaktan son derece rahatsızmış. Hatta öyleki biraz huzur bulabilmek için ışıklı ormana kaçmış. Kuşlarım orada olduğunu bana söylediler Steve merak etme. Küçük düşmek konusunda şüphelerim var, bunlar senin yaptığın şeyler. Benim değil. Hani suçu bana atmamayı denemelisin. Neyse okurlarım, küçüğümüz oracıkta ağlamaya başlamış. Ardından biricik sevgilisi Médalainé'de tesadüfen oraya gitmiş. İşleri karışmışa benziyor. Bakalım, bize olacakları zaman gösterecek.
Unutmadan, erkekler ağlamaz Steve. Göz yaşlarından kurtulmalısın. Yoksa çok canın yanar.

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Huzuru Bulamayanlar!
1 sayfadaki 1 sayfası