Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Korkunç Bir Gece Gezisi..

5 posters
YazarMesaj
Paul Joshua Jackson

Rp Sevgilisi : Lydia Myrenela Black <3. Çook seviyorum onu.

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue92/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (92/100)

Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty
MesajKonu: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:53 am

O gün gerçekten çok gergin geçiyordu. Nedeni gayet açıktı: Dört kafadar Gryffindor, Yasak Orman'a hoş bir ziyaret yapacaktı.
Vakit, sanki birisi onu büyülemiş de iki katı hızla ilerlemesini sağlamış gibi akıyordu. Paul, bir bakıyor sabah derse girmek için koşuşturuyor, gözünü kapatıp açtığında ise kendini Gryffindor Ortak Salonu'na giden merdivenlerde buluyordu.
Ortak salona ulaştığında salonun bir köşesinde Allison, Steve ve Medalaine'in oturduklarını gördü. Konuyu açan o oldu:
"Ee, gidiyoruz değil mi?"

-Anna Lizzie M. : Tüm rp'lerde 7 satırı geçmek zorunludur. Bir dahakine dikkat etmeniz dileğiyle.
Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue85/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:54 am

Stres herkesde açık açık görülüyordu. Paul'un "Gidiyoruz değil mi?" sorusu hepsinin yapacağımız şeyi daha iyi kavramasına yol açtı.
"Şeyy" dedi Allison, "tabi ki gidiyoruz. Buraya kadar gelmişken caymayız herhalde. değil mi?"

Ortak Salon'un çıkışına yöneldiler. Belli etmemeye çalışıyorlardı belki ama biraz heyecanın yanı sıra hem yakalanmanın, hem Orman'ın verdiği korku içlerinde patlıyordu. Okul binasının sınırlarından yavaş yavaş ayrılıkren Steve sordu: "İyi de abi, orada ne yapacağız?"
"Açık değil mi? Çevreyi kolaçan etmeye, gezmeye gidiyoruz. Biraz orman havası hepimize iyi gelecek Steve" dedi Médalainé.

Allison düşündü. Ormanda bir çok tehlike ve yabani yaratık varken onlar tutmuş kendi elleriyle tehlikeye gidiyorlardı. Bu saçmaydı belki ama heyecan vericiydi.

"Hem düşünün kim bilir ne heyecanlı şeyler olacak." dedi Allison. Paul güldü. Yeni yeni tanıdığı birinin aklı beş karış havada bir maceraperest çıkmasından korkmuştu belki ama Allison sadece macera seviyordu ve aklı da gayet yerindeydi.

"Pekala millet varmak üzereyiz. Hazır mısınız?" dedi Paul. Bu soru gruba bir dinginlik verdi. Hazır gibiydiler sanki.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue92/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:49 am

"Hayır hazır değilim.Bence geri dönelim..."dedi Adel ve tam arkasını dönmüş koşmaya hazırlanırken Allison uzun kollarıyla Adel'i bileğinden tuttu ve kendine çevirdi.
"Orman havası iyi gelir diyan sendin ve Flitch!e yakalanmadan geri dönmen imkansız!"
"Bu ormanda at adamlara yem olmaktansa Flitch'e yakalnıp ceza almayı tercih ederim."dedi Adel ve Allison'un kollarından kurtulmaya çalıştı ama Allison gözlerini pörtletti ve
"Eğer şimdi buradan gidersen bir daha seninle konuşmam..."dedi Allison.Adel ise Steve ve Allison'a bakarak
"Tamam ama sadece siz ikiniz için.Beni bu ormana sokmakta ısrarcı olan Paul için değil.."dedi Adel. Adel,yüzünden korku ifadesini silmek istiyordu ama pek başarılı olduğu söylenemezdi
"Adel sadece ormanda birazcık dolaşıcaz ve daha o huzurlu yataklarımıza,aydınlık rüyalarımıza geri döneceğiz..."dedi Steve ve Adel'in yanına geldi eliyle Adel'in dirseğini destek vermek istercesine sıktı.Paul ise tekrar
"Hazırsanız gidelim..." dedi ve arkasını dönüp karanlık ve sisli sık ağaçların arasından ormana daldı.Adel,Allison ve Steve'e baktı
"Eğer herhangi bir şey olursa hemen söylüyorsunuz ve aklınızdan savunma büyüleri geçiriyorsunuz...Eğer bu ormanda bize bir şey olursa Merlin adına yemin ediyorum Paul'dan intikamımı çok kötü alacağım.."dedi Adel ve aklından kötü düşünceleri uzaklaştırmak istercesine kafasını seri bir şekilde iki yana salladı ve ağaçların arasından ormana daldı...
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:20 am

"Hadi ama Adel, sakinleş biraz. Ormanda kimseye bir şey olacağı yok. Ayrıca hatırlatırım ki sen bir Gryffindor'sun."
Adel, yarı sakinleşmiş yarı nefret ile ona baktı. Sanki aklından ona acılı bir ölüm diliyordu.
Biraz daha yürüdüler ve ağaçlar sıklaşmaya başlayınca hepsi "Lumos!" diye mırıldanarak asalarını ışıklandırdılar. Şu anda ıssız görünüyordu orman. Steve, Adel'in yanında, Paul ise Allison ile birlikte yürüyorlardı.
5 dakika kadar yürümüşlerdi ki ilerideki ağaçların arasından hışırtılar duyulmaya başladı. Hepsi aynı anda durdu ve oraya baktı.
"Sürüklenme sesine benziyor." diye fısıldadı Allison.
"Kim var orada?" diye bağırdı Paul.
Tam bağırırken ağaçların arasından kara bir leke ortaya çıktı. Yakınlarına sokulunca bunun bir at-adam olduğunu anladılar. Adel çığlık attı ve Paul'a dönerek:
"Senin salak maceraperestliğin yüzünden ona yem olacağız." diye haykırdı.
Paul ağzını açmış, cevap verecekken at-adam konuştu:
"Sizin gibi iki öğrenci kaçırıldı. Ormanın kalbine sürüklendiler. Akromantular(dev örümcekler) tarafından. Ve Paul'a yönelerek:
"Birisi senin arkadaşınmış."
"Jack!" diye bağırdı Paul. Olamazdı bu. Onun ne işi vardı burada?
At-adam tekrar konuştu. Bu sefer Steve'e bakıyordu:
"Ve bir kız da senin sevgilin olduğunu söyledi. Adı Stephanie galiba. Öyle bir şeyler söyledi."
"O benim sevgilim değil. Salak kız peşimden ayrılmıyor. Ben her zaman Adel'i sevdim ve seveceğim." diye haykırdı at-adamın yüzüne Steve.
"Onları kurtarmalıyız." dedi Allison.
Ve ormanın en tehlikeli alanına uzun uzun baktılar.
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:04 am

"Oraya tek başımıza gidemeyiz..."dedi Steve.Kimse bakışlarını ormanın derinliklerine giden yoldan ayıramıyordu bir türlü.Hepsinin aklında aynı soru vardı:1.sınıf öğrencisi olarak onları kurtarabilecekler miydi?
"Zaten siz bir yere gitmiyorsunuz.Burada bekleyeceksiniz.Profesörleriniz gelince onlarla cezanızı konuşursunuz..."dedi at adam.Göğsü dimdik duruyordu ve gözlerini kısmıştı.Bu şekilde açıkçası ürkünç görünüyordu...İnsanı iliklerine kadar üşetebilecek kadar soğuk bir şekilde bakıyordu.En sonunda Adel cesaretini topladı ve
"Sanırım haklısınız efendim.Burada beklememiz bizim için en iyisi.Bu arada ben Médalainé Black..."Adel at adamla tokalaşmak için elini uzattı ama at adam hiç oralı olmadı...
"Bir büyücü insan ile asla tokalaşmam.Dördünüzde burada bekleyin eğer kötü bir şeyler olursa havaya kırmızı kıvılcımlar gönderin.Ve eğer bir şeyler görürseniz çığlık atmayın ve varlıkla göz teması kurmayın..."At adam bunları söyledikten sonra arkasına bile bakmadan koşarak şatoya doğru yol alamya başladı.Arkasında merakla bakan 4 çocuk bırakarak...
"Çığlık atmayın mı?Bu adam sinirlerini veya duygularını aldırdı galiba..!"dedi Allison ve bir şaşkınlık nidası koyverdi.
"Burada oturup bekleyecek miyiz?"dedi Paul,onlardan hızla uzaklaşan,ağaçların arasında kaybolmakta olan at adamın arkasından bakarken sis gittikçe artıyordu ve ya onlara öyle görünüyordu.
Allison şaşırmış bir şekilde Paul'a bakarak "Tabii ki de hayır!!"dedi.Adel ve Steve'den ses çıkmadığını fark edince merakla onlara baktı ve "Değil mi?Yani onları aramaya gideceğiz değil mi?" dedi.Steve temkinli bir şekilde etraflarını gözleriyle taradıktan sonra "At adam'ın dediğini duymadın mı? Tehlikeli yaratıklar olabilir ve onları engelleyecek büyüler bile bilmiyoruz.Burada beklememiz en iyisi."
"Aslına bakarsanız normal bir durumda Steve'e katılırdım ama kaçırılanların bir Gryffindor olduğunu düşündükçe, neden aramaya gitmiyoruz ki? Ve normal şartalarda asla Stephanie'yi kurtarmaya gitmezdim ama Jack de orda.Bunun için Merlin'e binlerce defa şükretmeli..." İşte Adel'in yine manyaklık saati gelmişti.
"Adel haklı.Onları aramalıyız..."dedi Paul.
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue75/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 4:18 am

Orman gerçekten korkunç görünüyordu ama iki tane arkadaşları tehlike altındaydılar.Uzun bir sessizlikten sonra Paul konuşmaya başladı.

-Tamam ben gidiyorum.

Steve Alison'a baktı vericeği tepkiyi merak ediyordu.Steve'de ayağı kalktı ve o da konuşmaya başladı.

-Bunu Stephanie için yapmıyorum iki Gryffindorlu için yapıyorum.

İki kişi hazırdı , peki Adel ve Alison.Adel Steve sürekli gözgöze geliyorlardı.Ardından ayağı kalktılar ve ''Bizde varız'' decesine kafalarını salladılar.Adel , Alison ve Paul yürümeye başladılar.Steve ise Hogwarts'a bakıyordu çünkü nasıl bir azar işiticeğini tahmin ediyordu.Dört Gryffindor 1. sınıf öğrencisi yasak ormanda yürümeye başlamışlardı ve epeyde yol katetmişlerdi.Ardından Steve konuşmaya başladı.

-Yakalanırsam çok kötü olucak.

Paul durdu.Kızlar hala yürüyorlardı fakat bunu görünce onlarda durdular.Paul kızlara baktı ve konuşmaya başladı.

-Emin ol bizim içinde çok kötü olur.

Steve yürümeye başladı Paul ise onu takip etmeye başladı.Steve yavaş adımlarla yürürken için çekti.

-Ondan değil sadece daha önce yasak koridorda yakalandım ayrıca Dırdırcıda çok kötü anılıyorum.

Paul anlamışçasına kafasını salladı.Konuşmalar böyle devam ederken Adel bir çığlık bastı.Steve ise büyük şaşkınlıkla Adel'e baktı.

-Neyin var?

Adel örümcek ağlarıyla tepiniyordu.Örümcek ağlarından Steve'in , Adel'in ve Paul'un yardımlarıyla kurtulunca kafasını sağ yatırdı ve örümcek ağlarını gösterdi.Steve yavaş yavaş nefes alarak örümcek ağlarını eline aldı ve konuştu.

-Örümcek ağının olduğu bir yerde mutlaka örümcekte vardır.

Bunu duyan dört genç sağ tarafa döndüler ve karşılarında dev bir Akromontu vardı.
Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue85/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 1:43 am

"Kaçııııııın" diye bağırdı Allison. Hepsi son hız ayrı yere kaçmaya başladılar. Adel bağırdı.
"Saçmalamayın aynı yöne gidelim!"

Böylece hepsi ağaçların arasındaki dar yolda, karanlıkta koşmaya başladılar. Dev örümcekte sığabildiği kadar kovalıyordu onları. Yolun dar olması küçük gruba avantaj sağlıyordu. Birden Paul bağırdı.
"Çabuk olun! Şu aralığa girelim."

Hepsi o küçücük mağara bozması dar ovuğa girdiler. Çok sıkışmışlardı. Zar zor nefes alıyorlardı. Birden dev örümcek tam da önlerined durdu. Kıllı, kalın bacakları görünüyordu.

"İğrenç" dedi Ally. Steve sataştı ona.
"Beğenmediysen başka oyuk bulalım hanımefendi."
"Kapa çeneni Steve."

Dev örümcek yavaş yavaş uzaklaşırken derin bir nefes aldılar. Daha fazla dal hışırtısı ve yaprak sesi duyamayınca saklandıkları yerden çıktılar.
Hala Stephanie ve Jack'ten bir iz yoktu.
"Nasıl bulacağız onları?" diye sordu Adel.

İşte buna dair kimseden ses çıkmadı.
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:16 pm

"At-adam ormanın kalbi demişti... Yani tam ortasına doğru gitmemiz gerekiyor." dedi Paul ve devam etti:
"Topraktaki şekillerden izlerini bulabiliriz."
"Evet ama sorun şu ki orada bir sürü Akromantula olacak. Onlarla nasıl baş edeceğiz?" diye sordu Steve.
Paul ile Steve bu dar ovukta konuşurlarken Allison ile Adel nemli duvarın dibine çökmüş, konuşmadan oturuyorlardı.
"Bilemiyorum. Öğrendiğimiz büyüler arasında şu anda işimize yarayacak büyüler sadece Lumos ve İncendio. Ateşi gözlerine doğru yaptığımızda ancak onlara zarar verebiliriz."
"Fakat her birinin 8 gözü var ve biz 4 kişiyiz. Ayrıca orada bir tane değil, bir sürü olacak." diyerek konuşmalarını bitirdi Steve.
Paul, ovuktan bir dakika çıkıp asasını "Lumos" diye mırıldanarak etrafına baktı. Yerlerde küçük örümcekler vardı. Hepsi ayrı ayrı birliklere bürünmüş gibi farklı yollardan ortak bir yere gidiyordu. Görünüşe bakılırsa ilerdeki az çok seçilebilen patikalarla çevirilmiş alana ulaşıyorlardı. Ormanın kalbi orasıydı demek. Ormandan çıkışı ise tamamen kaybetmişlerdi.
Bir süre çıkış için bakındıktan sonra ovuğa tekrar dönüp konuştu:

"Patikalarla çevrilmiş alandalar. Buradan çıkıp oraya gitmemiz gerekiyor. Geri dönüş yolunu ise tamamen kaybettik. Tek bildiğim ormanın ortalarında bir yerlerdeyiz. Dönüş yolu ise bir hayli uzak. Evet, kurtarmaya gidiyor muyuz?"
Kimseden bir süre ses çıkmayınca Paul, tekrar konuştu:
"Benim gitmem gerek. Jack orada, onu kurtarmalıyım."
"Pekala, ben de geliyorum." dedi Steve ve ayağa kalkıp Paul'u yanına gitti. İkisi de aynı şeyi düşünüyordu: Ally ile Adel'e bir şey olursa ne yaparlardı?..

Sonunda kızlar da ayağa kalkıp:
"Biz de hazırız!" dediler.
"Peki,öyleyse hepinize iyi şanslar. Unutmayın göze nişan alacak ve İncendio Büyüsü yapacaksınız."
"Evet, biliyoruz Steve, sağol." dedi Adel.
Hep beraber ömürlerinin en tehlikeli anını yaşamak üzere dar ve uzun ovuktan çıkıp ormanın kalbine doğru yol almaya başladılar.
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue75/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 6:20 am

Dört gencinde elinde asalar vardı ve ışık çıkıyordu.Steve en önde ilerliyordu çünkü Paul en arkada etrafı inceliyordu.Çalıklardan ses geliyordu.Adel korktu ve geri çekildi.

''Burda birşey var.''

Paul hemen oraya koştu.Steve'de yanına geldi.Birbirlerine baktılar ve Steve gelişine asasını salladı.Gürültülü bir ses çıktı.Bir kaç saniye sonra oradan örümcek çıktı.Örümcek çok hızlı ilerliyordu ve Steve koşmak zorunda kaldı.Adel , Alison ve Paul arkasından koşuyordu.Ardından örümcek durdu ve daha önceden gördükleri Akramontu'yu gördüler.Steve boynuyla daire çizdi ve asasını dev örümceğe doğrulttu.Gözünü kapadı ve tanrıya dua etti.Bir adım geri attı.

''Şimdi''

Öyle bir bağırdıki ses ormanda yankılandı.Adel'in , Alison'nun , Paul'un ve Steve'in asalarından ateş çıkmaya başladı.
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:37 am

"Öldü mü?" dedi Adel.Sesi fısıltı gibi çıkmıştı ve sesini duyurabildiğinden emin değildi.Ama zaten diğerleri de az önce yaşadıkları şeyden ötürü kaskatı kesilmişler hareket edemiyorlardı.Akromantula dördünün de asasından çıkan ateşin etkisiyle kılları ve vücudundaki diğer ince et tabakalarını yakmıştı.Akromantula bu haliyle tüysüz kalmış bir kedi gibiydi.Şimdi Akromantula’nın üzerinde belirli yerlerden sızan bir madde vardı.Ki bu büyük ihtimal Akromantula kanıydı.Paul cesaretini topladı ve örümceğe doğru bir adım atacağı sırada Adel her ihtimale karşı sesiz sayılabilecek bir ses tonuyla.

“Sakın ona yaklaşma.Kızdıklarında zehirli salgılarından,salgıladıklarını duymuştum.Bence uyanmadan veya bizim yüzümüzden boynuzları diktiğini başka bir akromantula anlamadan buradan gitsek iyi olur.” dedi.

“Aslında birazcık zehirli salgı alsak Profesör Potter eminim çok sevinecekti...”dedi ve kıkırdamadan edemedi Allison.

“Bence bunu daha sonra kendi de gelip halledebilir...”dedi Paul ve hep birlikte akromantuladan en uzak olacak şekilde yanından geçtiler.

“Şimdi ne yapıyoruz?”dedi Steve merakla üçüne de bakmaya başladı.

“Sadece dördümüz aynı anda bir akromantula öldürebildiğimize göre bence oturup bekleyelim..”dedi Allison ve ayakta sallanmaya başladı.

“İlk önce buradan uzaklaşalım.Çünkü Akromantulalar az sonra gelebilir...”dedi Paul.Steve onu onayladı ve Steve önde Paul arkada hızlı adımlarla ileriye doğru yürümeye başladı.Tabii doğal olarak üçü de arkasından yürümeye başladı.Ölü Akromantuladan uzaklaştıklarında Paul bir ağacın dibinde durdu ve

“Şimdi ne yapacağımızı düşünelim...” dedi ve artık yürümekten yorulmuş olan kızlara baktı.Allison dayanamayarak ağacın dibine oturdu.Steve ellerini cebine sokmuş ve başını da yere eğmişti.Düşünüyordu.Düşünürken genelde böyle yapardı hep.

“Bence ne yapmayacağımızı düşünürsek daha az enerji sarf etmiş oluruz.Böylece kaçmak için de enerjimiz kalmış olur.”dedi Steve en sonunda dayanamayarak ve sinirden kahkaha attı.
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 5:12 am

Paul Steve'in kahkaha atmasına anlam verememişti çnkü bu birden olmuştu.Ardından Paul devam etti.

''Bir kitapta akrementuların konuşabildiğini okumuştum.''

Steve ayağı kalktı ve eliyle başını ovuşturmaya başladı.Sürekli Adel'e bakıyordu.En sonunda dayanamadı ve konuştu.

''Savaşamıyorsak konuşuruz.''

Paul ayağı kalktı ve ciddimisin der gibi ifade attı Steve'in yüzüne.Ardından Adel kalktı ve derin bir nefes aldı.

''Bir örümcek öldürdük bile bizle asla konuşmazlar.''

Steve sinirlendi çünkü neden bilinmez ama gitmek istiyordu , içinde kötü bir hs vardı.Bir kaç dakika sonra bir çığlık sesi geldi.Steve ayağı kalktı ve bir kaç adım gitti.Bu ses Stephanie'nin değildi.Paul'a baktı , Paul'da başını sağa sola salladı.Çılık ardından tekrar geldi.Steve arkasını döndü ve gözlerini fal taşı gibi açtı çünkü çığlık sesi Boomer'dan geliyordu.

''Boomer''

Steve arkasına bakmadan koşmaya başladı.En iyi kankalarından birini kaybetmek istemiyordu.Arkadan Paul , Adel ve Alison dur desede aldırmıyordu.Hızlı bir şekilde koşarak akrementuyu öldürdükeri yere geldiler.Yerde kanlar vardı.Bir kaç dakika kanlara baktı ve arkasını döndü.

''Ben ne pahasına olursa olsun gidiyorum isteyen gelir''

Bu cümleyi söyledikten sonra arkasına bakmadan koşmaya başladı.Asasını çıkardı ve koşmaya devam etti.Ardından kan izlerinin silindiğini ve yolun ikiye ayrıldığını gördü.Bir taraf çok karanlık bir taraf ise biraz daha aydınlıktı.Steve daha karanlık olan yolu seçti.Bir kaç dakika daha koştuktan sonra bir mağaraya geldi ve içinde dev bir akrementu vardı.Akerementu Steve'e doğruldu.

''Merhaba Bay Potter.''

Steve akrementunun ismini bilmesine şaşırdı.Gözü sağa sola kaydı çünkü arkadaşlarını arıyordu.

''İsmimi nerden biliyorsun?''

Steve anlamasada dev örümceğin kahkaha attığı duyulmuştu garip olsa bile.Ardından tekrar Steve'e doğruldu.

''Sizi tanımayan yok abiniz Hogwarts'ın müdürü.''

Steve başını öne ve arkaya salladı.Ardından Adel ,Alison ve Paul geldiler.Asalarını dev örümceğe dorulttular ama Steve eliyle kesin işareti yaptı ve tüm asaları indi.Sonra dev örümcek devam etti.

''Üç tane öğrenci kaçırdım fakat abin gelmedi.Sanırım sen abinden daha cesursun ya da daha aptal.Arkadaşlarınızı neden kaçırdığımı hiç merak etmiyormusunuz?''

Steve Adel'e baktı ve tekrar önünü döndü.Aslında söylemek istediği çok şey vardı fakat söylemiyordu.Çünkü en ufak hareket dört gencnde sonunu getirebilirlerdi.Ayrıca dev örümceğe çok iyi davranmalılar.Çok kısa bir süre sonra Steve derin bir nefes aldı.

''Evet merak ediyoruz ve bu yüzden burdayız.''

Mağaranın tavanlarından örümcekler geliyordu.Steve bir adım geri çekildi.Tüm örümcekler yere indiğinde başları saydıkları dev örümceğin yanına toplandılar.Sonra dev örümcek devam etti.

''Daha önce sahibime yapılan haksızlığı düzeltmeye geldim.Sahibim Hogwarts'ta okuyordu.Ve ona çok haksızlık yaptılar , onu öldürdüler.Amacım sizin gibi öğrencileri toplayıp öldürmek tıpkı sahibim gibi.Ayrıca üç arkadaşınızda ölmedi , sizle birlikte öldürücem.''

Dev örümceğin etrafında toplanan küçük örümcekler dört gence yaklışıyorlar ve dört genç geri adımlar atıyordu.
Paul Joshua Jackson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:57 am

Dev örümceğin etrafında toplanan küçük örümcekler dört gence yaklışıyorlar ve dört genç geri adımlar atıyordu.

Dehşet çok büyüktü. Dört genç de asalarını farklı yönlere doğrultmuştu ve her biri birer küçük örümcek öldürebilmişlerdi. Kendilerini yakalamaya gelen örümceklerin sayısı savaşamayacak kadar fazlaydı. Gittikçe yaklaşıyorlardı. Tam o anda Adel bağırdı:

"Hepimiz aynı yöne ateş püskürtelim."

Böylece dört el aynı yana döndü ve dördünün asaından da alevler çıkmaya başladı. Birlik olduklarında daha kuvvetliydiler ama savaşmadıkları diğer üç yön kapatılmıştı. Ama o sırada bir mucize oldu ve çıkış yönünü kaplayan örümceklerin kıskaçları birbirine takıldı ve büyük bir yankı ile yere düştüler.

"Koşun!" diye haykırdı Steve.

Dört genç bu şanstan yararlanmak için oradaki boşluğa doğru koştular. Aralarında en hızlı koşabilen Steve çıkışa ulaştı ve kendini örümceklerden kurtararak diğer arkadaşlarının da kurtulabilmesi için asasını kaldırarak alev çıkarmaya başladı.

Paul ve Adel de Steve'in yere yığdığı birkaç örümcekten faydalanarak kendilerini dev örümceklerin kıskaçlarından kurtardılar. Tam ikisi çıkarlarken arkalarında ürpertici bir feryat duyuldu ve arkalarına döndüler. Dev Akromantula'lardan bir tanesi Allison'u kıskaçları ile yakalamış sürüklüyordu. Paul koşmaya kalkıştı ama aynı anda iki kol tarafından geri çekildi.

"Şimdi değil Paul. Sen de yakalanacaksın!" diye bağırdı Steve ona.
"Ally! ALLY! Bırak beni Steve! Onu kurtarmalıyım."
"Elbette kurtaracağız.Sakinleş, tamam mı?"

Steve, Paul'un bir anlık duraklamasından faydalanarak onu dar bir ovuğa geri çekti.
"Ben kurtarmaya gidiyorum. İsteyen gelsin, istemezseniz gelmeyebilirsiniz." dedi Paul ve gitmek için ayağa kalkıp ovuktan çıktı. Steve ve Adel'de onu takip ettiler.
"Hayır, buradan gitmeyelim. Diğer yönden dolaşalım."
dedi Adel ve böylece koşarak, çalıları ezerek patikalı alana vardılar. Arkadan içeri girdiklerinde hepsi donup kaldı. 4 beden yerde kalın iplerle bağlanmıştı. Çevrelerinde ise bir Akromantula sürüsü doluşmuştu. Dev örümcekler Allison, Jack, Stephanie ve Boomer'ın çevrelerinde tur atıyordu.

3 arkadaş birbirlerine baktılar ve asalarını kaldırarak en arkadaki örümcekleri yere yıkmaya başladılar.
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Left_bar_bleue100/100Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Gece Gezisi..   Korkunç Bir  Gece Gezisi.. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:08 am

Stefan uyumaya çalışıyor ama uyuyamıyordu. Bir şeyler oluyordu. Kötü şeyler. Bunları duyularına dayanarak söylüyordu. Duyuları hiçbir zaman ona yalan söylemezdi. Belki biraz orman havasını için çekmek iyi gelir, diye düşündü. Asasını ve biraz boş iksir tüpünü de yanına aldı. Üzerine siyah pelerinini ve siyah keten gömleğini giydi. Pantolonunu da hızla üstüne geçirdikten sonra odasından ayrıldı. Koridorlar da çok derin bir sessizlik vardı. Bahçeye geldiğinde dolunay etrafa ışık yayıyor, gecenin zifiri karanlığını azda olsa aydınlatıyordu.

Yasak Orman’ın girişine geldiğinde çığlık sesleri duyuyordu. Ayrıca dumanlar yükseliyordu. Dumanlar Dimitri’yi tedirgin etmiş olsa gerek hemen orman’a daldı. Etrafta kimseler yoktu. Ama bir yanık kokusu etrafı sarmıştı.

“Hey bu büyük örümcekte nereden çıktı? Bayılmış olmalı. Ama kim? Ama biraz zehir salgısından alsam bir şey olmaz. Bu durumlara karşı her zaman yanımda boş tüp vardır.”

“Tabi ki de vardır Profesör.”

“Sen nereden çıktın?”

Dimitri yüzünü at adam’a döndürdü.

“Haa. Sen miydin?”

“Profesör kötü şeyler oluyor önce 2 Gryffindorlu. Bugünde 4 Gryffindor öğrencisi yok oldu. Bir şey yapmamız lazım.”

“Peki, ama kim?”

“Dev akramontular.”

At adam’ın cevabı kesin ve netti.

“Neredeler?”

“Ormanın merkezinde. Orayı biliyorsun değil mi Potter?”

“Tabi ki. Oraya gidebilirim.”

“Güzel benim şimdi gitmem lazım ama o 6 küçük veleti cezalandırmayı unutma.”

“Sen hiç merak etme Firenze.”

At adam ortadan kaybolduktan sonra Dimitri hızla koşmaya başladı. Ama önce etrafı aydınlatmayı unutmadı.

“Lumos!”

Genç adamın asasından etrafı aydınlatan bir ışık çıkmıştı. Şimdi etrafını daha iyi görebiliyordu.

“Hoş geldin Potter!”

“Sen!”

“Sahibimi öldürdükten sonra daha hiç karşılaşmadık değil mi Potter?”

O anda küçük Gryffindor öğrencisi atıldı.

“Abi kurtar bizi!”

Dimitri yüzünü Steve’e döndürdü.

“Merlinin sakalı adına Steve senin burada ne işin var?!”

“Ab-”

“Bana okul içinde abi demeyeceğini söylememe gerek yok herhalde.”

“Ama şuan okul içinde değiliz ki.”

“Ee o da doğru tabi. Sizinle sonra ilgileneceğim şimdi işimize dönelim.”

Dimitri yeniden örümceğe döndü.

“Sıranın ne zaman bana geleceğini merak etmiştim doğrusu Potter.”

“Şimdi sıra sende ama konuşma değil ölme sırası!”

“Benden bu kadar nefret etme Potter. Asıl benim sana nefret beslemem lazım. Ki zaten besliyorum.”

Örümcek şeytani bir kahkaha attı.

“Avada Kadevra!”

Dev örümcek hızla yere düşüyordu.

Bu kadar kolay olmamalıydı, diye içinden geçirdi Stefan.

“Sizler hemen önüme düşün buradan giriyoruz. Aaa. Bir tane de Slytherin varmış. Neyse hepinizle buradan çıktıktan sonra ilgileneceğim.”

“Peki, Profesör Potter!”

Söz Allison’dan çıkmıştı. Paul ise hiç laf etmiyordu. Adel’de ona şeytani bir bakış atıyordu.

Okula geldiklerinde Dimitri hepsini odasında topladı.

“Bunu yapmaya nasıl cüret edersiniz. Yasak saat’te yasak orman’da siz ölüme mi susadınız? Yeniden geri dönecekler hem de daha güçlü bir şekilde. Bir daha oraya gitmeyeceksiniz. Her birinizden 10 puan 6 kişi olduğunuz için Gryffindor’dan 60 puan kırıyorum.”

“Ama prof-”

Hepsi bir anda konuşmaya başlamıştı.

“Daha da batmayın bence. Boomer sana gelince Slytherin’den ise 10 puan kırıyorum.”

“Şimdi hepiniz yatakhanelerinize ve bundan kimsenin haberi olmasın yoksa daha kötüsü olur. Beni anladınız mı?”

“Peki, efendim.”

Cümle tüm gün susan Paul’dan gelmişti. Tüm öğrenciler odadan çıktıktan sonra Dimitri bir nefes aldı.

“Oh be.”

Korkunç Bir Gece Gezisi..
1 sayfadaki 1 sayfası