Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Nişan!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Büyük Nişan! Left_bar_bleue93/100Büyük Nişan! Empty_bar_bleue  (93/100)

Büyük Nişan! Empty
MesajKonu: Büyük Nişan!   Büyük Nişan! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:00 am

Sevgili Okurlar!
Bir süredir yokluğumu sizde fark etmişsinizdir. Fırtına öncesi sessizliğe şahit oldunuz, şimdi fırtına zamanı. Bomba gibi haberlerle ardı arkası kesilmeyecek olan haber tufanıma başlıyorum.
Bu haberi kuşlarım olmaksızın gerçekleştirdim. Kuşlarıma gerek kaldığını söyleyemem. Çünkü duymayan kalmadı.
Hogwarts müdüresi Anna Lizzie Malfoy ve onun mitoloji profesörü olan sevgilisi Adam Nathan Tisé, nişanlanma kararı almışlar. Nişanları, Karanlık Köşk'te olacakmış. Seçtikleri yere bakacak olursak yıllardır Karanlık Lord'un soyundan gelenlerin kullandığı bir yerdir. Taraflarını belli etmek için mi yaptılar bilemiyorum ama öğrencileri korkutacak bir yer olduğu garanti.
Her neyse, nişanlarına sizin başvuru yapmanız gerekiyormuş. Bu konuda da pek seçici olduklarını söylemem! Her başvuru yapanı kabul etmişler. Böyle giderse nişandan çok, köy düğünü gibi olacak. Seçkin bir nişan olması umutlarım böylece suya düştü yani.
Ayrıca gözümden kaçmayan başka bir detayda nişana katılmak isteyenleri hep bayan Malfoy'un onaylaması. İçimden öyle geçiyorki, acaba Nathan bu konuda isteksiz mi?
Yılın olaylarından birini, bize nişan günü gösterecek. Nişandan haberlerle tekrar karşınızda olacağım.
Dikkat edin altın çift, nişanınız hayatınızı değiştirmesin!

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Büyük Nişan!
1 sayfadaki 1 sayfası