Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaramazlık Diz Boyu.

2 posters
YazarMesaj
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado

Özel
Rp Puanı:
Yaramazlık Diz Boyu. Left_bar_bleue90/100Yaramazlık Diz Boyu. Empty_bar_bleue  (90/100)

Yaramazlık Diz Boyu. Empty
MesajKonu: Yaramazlık Diz Boyu.   Yaramazlık Diz Boyu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 8:03 am

Güneşin kirpiklerimi usulca okşamasıyla yatağımdan doğruldum. Güneşin kirpiklerimi okşaması mı? Tanrı aşkına yeryüzünden metrelerce aşağıdayken , nasıl güneşin hayaliyle uyanabilirdim ki. Başımı iki yana sallarken , bugün ders olmadığı aklıma geldi. Bir de bu tatiller olmasa ne yapardım. Üstüme sabahlığımı geçirip banyoya ilerledim. Bir süre sonra , duşun altında buz gibi suların saçlarımı yalayarak akmasına izin verdim. Soğuğa alışkın olduğumdan olsa gerek , su vücuduma acı veya uyuşmuşluk hissi vermiyordu. Su kahverengi saçlarımı bukle bukle yaparken , bir kez daha esnedim ve üstümü giyinmek için odaya yeniden girdim. Ben girdiğimde dün gece , neredeyse sabaha kadar oturan bir grup kız da gözleri kıpkırmızı ve şişmiş bir şekilde bana baktılar. İçimden sinsice kıkırdarken , bugün okulda hayal kurdukları erkeklere güzel görünemeyeceklerinin beni sevindirmesine izin verdim. Zaten onlar da bunun farkına varmış olabileceklerki güzellikle ilgili sihir kitaplarını karıştırıyorlardı. Üstümü giyindikten sonra onları amaçsız çabalarıyla baş başa bıraktım. Çünkü kitaplarında ki sihirlerle birazcık(!) oynamıştım. Son kez esneyerek merdivenleri inip , Catty'nin oda arkadaşlarından birini gördüm. Ona Catty'nin uyanıp uyanmadığını sordum. Aldığım cevapla memnun bir şekilde Catty'nin odasına ilerlerken , odadaki bir kaç kız onları uyandırdığım için bana öldürücü bakışlarla bakıyorlardı. Catty'nin çoktan kalkmış , duşunu almış bir halde kıyafet seçtiğini görünce memnuniyetle gülümsedim. Onun yanına ilerleyip , seçebileceği bir kaç kıyafer seçtim. 15 dakika sonra ikimizde hazır bir şekilde Büyük Salon'a indiğimizde , odamdaki kızlardan birinin sinirden morardığını görünce ne olduğuna baktım. Kızın gözü eskisinden daha kötü bir hale gelmiş ve göz altları yeşilleşmişti. Kahkaha atarak onların yanından geçerek , Catty'e döndüm ve gülümsedim.

'' Bugün için öyle harika bir planım varki. Çok hoşuna gidecek Catty. ''

Genç kızın kaşları birbiri ardına havalanırken , o da bana gülümsedi ve bakışlarını üç çaprazımda oturan kıza çevirdi. Sonra gözlerini devirerek bana döndüğünde , benim yaptığımı anladığından emindim.
http://desnaijer.tumblr.com
Kimberly Valerie Malfoy

Kimberly Valerie Malfoy

Lakap : Kimy, Kim, Vale.
Rp Sevgilisi : Nathaniel Arquette.

Özel
Rp Puanı:
Yaramazlık Diz Boyu. Left_bar_bleue99/100Yaramazlık Diz Boyu. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Yaramazlık Diz Boyu.   Yaramazlık Diz Boyu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 8:28 am

Catty, Alyssha’nın bağrışıyla güzelim uykusuna veda ettiğinde öfke içerisinde gözlerini açtı. Bağırmak için dikelmeye çalışsa da, uyku sersemliği ona izin vermeyince bir gram bile dikelemedi. Sinirle soluyarak gözlerini ovuşturdu. Bir kaç dakika sonra kaslarının gücü yeniden yerine geldiğinde yataktan doğruldu. Uyuyan ikizine, ardından bir arkadaşıyla birlikte dırdırcıyı okuyarak bağrışan kardeşine pis bir bakış atarak doğruca banyoya daldı. Tüm vücudu, duşla kendisine gelirken duştan çok daha zinde bir şekilde çıktı. Ağır adımlarla dolabına ulaştığında karşısında kendisine bakan yığınla kıyafeti görünce çığlık atmamak için kendisini zor tuttu. Buz gibi olan gözleri, teker teker kıyafetleri gezindiği sırada arkadan tanıdık bir ses duyuldu.

“Bence siyah olan blüzünü ve en sevdiğim shortunu seçmelisin.”

Arkasını dönmeden, Michelle’ye yalnızca kahkaha atarak cevap verdi ve doğruca dediklerini üzerine geçirdi. Genellikle tatil günleri rahat şeyler giymek yerine, süslü şeyler giyerdi Catty. Oysa Michelle’nin planları olduğundan böyle giyinmesini tahmin etmek çok zor değildi. Gülümsedi. Eğlenceli bir gün olacaktı. Saçlarını da fırçaladıktan sonra yüzünü hafif bir makyajla renklendirerek kaşlarıyla kapıyı gösterdi. Lizzié tek kelime etmeden kapıdan koşarak çıktığında genç kız gözlerini devirerek peşinden fırladı.

Büyük salona girdiklerinde tatil günü olmasından dolayı tıklım tıklım olan salon, bağrışan gençlerle doluydu. İki asil Slytherin kızı bu gürültüden nefret ettikleri için bir süre göz göze gelseler de masaya kurulduklarında gürültüyü duymaz olmuşlardı.

Catty, soğuk gözlerini istemsizce yanda haykıran kıza kaydırdı. Gözlerinin altı çökmüş, suratı berbat bir hâl almıştı. Eğer ondan nefret etmeseydi, ona acıyabilirdi genç kız. Oysa acımak onun kitabında o kız için geçerli değildi.

“Bugün için öyle harika bir planım var ki çok hoşuna gidecek Catty.”

O anda bunu onlara Michelle’nin yaptığını anlayınca genç kız gözlerini devirerek arkadaşına döndü.

“Öğrenirseler, ımm aslında hiç bir şey yapamazlar.”

“Kesinlikle.”

Catty en sonunda kahkahasını tutamayarak salonu inleten bir şekilde kahkaha patlattı. Kikirdemeye başlayan Michelle’yse kaldığı yerden soğukkanlılıkla devam etti.

“Şaka dükkanından aldıklarımızı hatırlıyor musun?”

Genç kızın ne şeytanlıklar peşinde olduğunu düşünen Cat, meraklı gözlerle kaşlarını kaldırdı.

“Evet?”

“Eh işte, birazdan eğlencemiz başlayacak.”

Ne olacağını kestiremeyen genç kız aldırmadı. Michelle’yle birlikteyken böyle bilinmezlik içinde, işleri karıştırmak artık alışkanlık haline gelmişti. Merak içerisinde sırıtırken gözleri yeniden yanda neredeyse ağlayacak olan kıza kaydı ve yeniden bir kahkaha attı.

Gün, eğlenceli olacaktı.
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Özel
Rp Puanı:
Yaramazlık Diz Boyu. Left_bar_bleue90/100Yaramazlık Diz Boyu. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Yaramazlık Diz Boyu.   Yaramazlık Diz Boyu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 8:56 am

İkimiz de kahvaltımızı bitirdiğimizde biraz oturup sohbet etmeye
başladık. Profesör masasından üstümüze gelen bakışların farkındaydım.
Ama onlara dönersem bir şey hissettirebileceğimden korkarak Catty'nin
anlattığı şeye güldüm. Bir süre sonra ikimiz bakışarak zamanın geldiğine
karar verdik. Catty hala kızın haline gülerken , arkamızdan gelen pis
bakışlarla deli gibi mutlu oluyordum. Ah Catty'nin düşmanı benimde
düşmanımdır ne de olsa. İkimiz kızlar tuvaletlerinden birine girerken ,
sırıtarak asamı çıkardım. Catty'nin bakışlarını üzerimde hissederken ,
içimden bir accio mırıldandım. Gülümseyerek asamı cebime geri koyarken , Catty'nin gözleri havadan gelen iki spreye dönerken hafifçe kıkırdadım.

'' Ah pardon. Okulda büyünün yasak olduğunu unutmuşum. Ne yapacağım şimdi. ''

Hufflepuff taklidime gülerken , spreylerin kilitlerini açtım ve Catty'e gülümsedim.

'' Hadi Catty. İkinci kattaki koridora gidiyoruz. Orada çok sevdiğim bir tablo var.''

Catty
sinsice sırıtırken , ikimiz de gülerek ikinci kata çıktık. Şimdi
tablolar bizim yapacağımız yaramazlığın bir numaralı kurbanlarıydı.
Kimberly Valerie Malfoy

Kimberly Valerie Malfoy

Lakap : Kimy, Kim, Vale.
Rp Sevgilisi : Nathaniel Arquette.

Özel
Rp Puanı:
Yaramazlık Diz Boyu. Left_bar_bleue99/100Yaramazlık Diz Boyu. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Yaramazlık Diz Boyu.   Yaramazlık Diz Boyu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:18 am

Catty, en sonunda tıka basa doyduğunu hissedince karnını tutarak arkasına yaslandı. Yedikleri ve duydukları karnını fazlasıyla şişirmişti. Gerinerek Lizzié’ye döndü. Genç kızın gözleri haşerelikle parlarken kıkırdadı.

“Hadi, tuvalete.”

Cassandra itiraz etmek yerine omuz silkerek ayağa kalktı. İki genç kız, tüm artistlikleriyle büyük salonu terk ederek kızlar tuvaletine daldıklarında aynaya bakınca doğruca saçını düzelten Catty, görünüşünü onayladıktan sonra Michelle’ye döndü.

Genç kız, içinden bir şeyler mırıldandıktan sonra birden bire önlerinde spreyler belirdi. Catty’nin boğazından bir hayret nidası yükselince Lizzié kaşlarını kaldırdı.

“Ah pardon. Okulda büyünün yasak olduğunu unutmuşum. Ne yapacağım şimdi?”

Cat, Lizzié’nin Hufflepuff taklidinin üzerine kahkahasını tutamadı. Spreylerin kapağını açan genç kız kendisine döndüğünde olacakları anladığında Liz devam etti.

“Hadi Catty. İkinci kattaki koridora gidiyoruz. Orada çok sevdiğim bir tablo var.”

Genç kız suratına Slytherin’ce bir bakış kondurdu. Yapacakları şey, hayatarını karartabilirdi. Ablasının okul müdüresi olduğunu düşününce genç kadının kendisine ne kadar çok kızacağını hayal etmeye çalıştı. Birden tüyleri diken diken olsa da Michelle’yi takip etti. Birlikte ikinci kata vardıklarında çevresine bakınarak, kendilerine meraklı bakışlarla bakan küçük kız çocuğu tablosunu gösterdi.

“Ondan başlayalım Mic.”

Michelle ilk itiraz edecek gibi olsa da Catty ona izin vermedi. Genç kızın elindeki siyah spreyi aldığı gibi tablonun başına dikildi. Çevresinde kimsenin olmamasıyla rahat bir nefes alarak kaçmaya çalışan tabloyu sıkıca tuttu. Spreyle suratına bir bıyık çizdiğinde onun o görüntüsü karşısında tüm sinirleri darmadağın oldu.

Michelle’den arkasından gülmeye başlayınca genç kızın da kırmızı spreyle başka bir tabloyu maffettiğini gördü. Tablolar haykırırken iki kızda sesleri birbirlerine karışan bir kahkaha attılar. En sonunda Catty, kendi uğraştığı ağlayan tabloyu bırakarak elleri bellerinde Lizzié’ye döndü.

“Çok mu üzüldün Liz? Ağlayacak gibisin.”

“Ah evet Cat, üzüntümden ağlayacağım. Kim yapmış ki bu berbat şeyleri onlara?”

“Bir bilsem, bir kaşık suda boğarım.”

Genç kız sözünü bitirince ikisi yeniden kahkaha attılar.
Venetia Lynn Boleyn

Venetia Lynn Boleyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Yaramazlık Diz Boyu.   Yaramazlık Diz Boyu. Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 5:21 am

Genç kızla beraber mahvettiğimiz tabloya bakarken kocaman bir kahkaha attım. Elimdeki daha yarısına kadar bile boşalmamış sprey kutusuyla , şimdi hıçkıra hıçkıra ağlayan tablonun altına ' Helle&Sandra gururla sunar.' yazdım. Bizi böyle tanıyabileceklerini sanmıyordum. Tabiiki bizi gözetleyen birisi yoksa. Asamı sallayarak boş görünen karanlığa bir yer belirtme büyüsü yolladım. Hiç bir hareketlilik olmazken , ağlayarak bizi şikayet edeceğini söyleyen tabloya dil çıkardım. Onun üç tablo ilerisinde , okula sürekli benimle ilgili dedikodu yayacağını söyleyen bir tablo vardı. Hızlıca ona doğru ilerlerken yüzüme en tatlı gülümsememi yerleştirdim.

'' Ah tatlım şimdi sana yapacaklarımız o kadar hoşuna gidecekki. Sevinçten ağlayacaksın. ''

Tablodaki sarışın kız kaşlarını birbiri ardına kaldırırken spreyle kaşlarını birleştirdim. Catty de bir bıyık yaparken , tablonun altına az önceki imzamızı attım. Tabii bir de gülücük ekleyerek. Sarışın kız tablodan çıkmaya çalışırken , kahkahalar atarak başka tablolara ilerledik.

Yaramazlık Diz Boyu.
1 sayfadaki 1 sayfası