Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex Selly Plarous

2 posters
YazarMesaj
Alex Selly Plarous

Alex Selly Plarous

Lakap : All. Sell.,Dupdup.
Rp Sevgilisi : Talip çıkarsa değerlendirir .

Özel
Rp Puanı:
Alex Selly Plarous Left_bar_bleue78/100Alex Selly Plarous Empty_bar_bleue  (78/100)

Alex Selly Plarous Empty
MesajKonu: Alex Selly Plarous   Alex Selly Plarous Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 10:26 am

Gözlerimi yavaş yavaş araladım.Kulaklarımda biriken uğultu birden beynime saplandı.Elimi başıma götürdüm.Gözlerimi aralamaya devam ettim.Açılmamakta ısrarlıydılar.Yavaş yavaş gözüme ışık girdi. Son gördüklerimden sonra ışık güzel bir görüntüydü.Son gördüklerimi anımsadım. Köpek,Feggie,Brooklyn ..ah hayr! ve o iki çift kırmızı göz! Chaz yanıbaşımdaydı.
-Ne oldu?
-Çok özür dilerim! Sadece sakaydı.Bilemezdim ki.
Artık uyanma vakti. Sevgilim Chaz Somers bişeyler karıştırmış.Kanepedeydim.Yavaş yavaş oturur pozisyona geçtim.
-Herşeyi anlat!
-Bu gün bizde olduğumuz için. Ben,Justin ve DyLan size bir şaka yapalım dedik. Ama bu şaka sizin şakanızla karışınca ortaya 2 kat daha korku dolu anlar çıktı.
-Sen bizim planımı nerden biliyorsun ki?
-Feggie senden 15 dakika önce uyandı olanı biteni anlattı.
-O kimdi.Yani kapıdaki?
-Babam.
Yani herşey şakamıydı.Boşuna bayıldık.
-Brooklyn.?
-Başından beri bizimleydi.Onun suratına o yarayı annem çizdi.
-Yukarıdaki hayalet!?
-Teyzem.
-Köpek?
-Teyzemin köpeği Roxie.

Herşeyin cevabı olması güzeldi.Runec'a bakmaya çalıştım.Ama burda gözükmüyodu.-Runec nerede?-Mutfakta Justinle bir şeyler atıştırıyorlar..Feggie'ye baktım.DyLana yaslanmıştı.Dylan onun saçlarını okşuyordu.Birkaç saniye geçtikten sonra öpüşmeye başladılar.Biraz çekilip Chazin oturması için yer açtım.Chaz yanıma oturdu.
-Ne kadar süredir baygınım?
-Bir saat oluyor heralde.
Bütün gece saçma sapan şeyler yaptık ve baygınlığımla bir saat daha mı geçti?Feggie'ye seslendim.
-Eee şimdiki planımız ne?
Feggi başını çevirdi ve bana baktı.
-Beni karıştırma, istediğini yap.
Dedi.Chaz'e baktm.Ama bu öpüşelim mi bakışı değildi. Daha çok "ee " bakışıydı.Normalde bakışlarım anlamlı olurdu.Normal mi?Bu gün için söylenecek en son söz.Chaz elimden tuttu ve kalktığı gibi beni kaldırdı. Koştura koştura arka bahçeye çıkarmıştı beni.
-Şarteli indirmem bak.Baştan söliyim ne plan yapıyosan yap beni bulaştırma.Şimdi Runeclar filanda plan yapmıştır sonra birdaha bayılmak istemiyorum.
-Ne şarteli Alex ya.
Bahçe malzemelerinin bulunduğu yere gitti.İki kova alıp geldi.Havuza eğildi ve iki kovayıda suyla doldurdu.Bu kadarı fazla gelmişti Chaz'e biliyorum.Delirmişti.Hiçbirşey söylemeden onu izledim. Ön kapıdan içeri girdi.Öpüşen çifte bir darbe!DyLan ıslanmanın etkisiyle birden doğruldu ve şaşkın şaşkın baktı.Chaz çoktan mutfağa yönelmişti.
-Şu zekası kıt olan sevgilin ne yapıyorsa bunu ödeyecek!
Dedi DyLan.
Aldırmadan Chaz in peşinden devam ettim çoktan Justin'i ve Runec'ı ıslatmıştı.Arkadamızdan DyLan geldi.Chaz var gücüyle arka kapıdan çıktı.DyLan ve Justinde onu kovalamaya başladılar.Runec'a ne oluyosa beni kovalamaya başladı.Sanki ben ıslattım.
-.Sana ne oluyor?!
Var gücümle bahçeye kaçtım bende.Arkama baktığımda Feggie beni kovalamaya başlamıştı.
-Hey kesin şunu çocuklar hiç komik değil!
Önümü döndüğümde birden Justinle çarpıştım.O kargaşayla oda DyLana çarptı ve oda tabiki Chaz e. Biz dört kişi aniden kendimizi havuzda bulduk.

Suda gözlerimi açmıştım.Dibe doğru dalıyordum.Bu güzel bişeydi.Her dibe inişimde farklı sesler duyuyordum.Bir çeşit müzik gibi.Çabalamak istemiyordum çünkü bu müzik güzeldi.Yukarı çıkarsam o müziği kaybedecektim.Hayır asla yukarı çıkmayacağım.Yukarı doğru baktım.En sonunda gözlerimi yumdum.Bu müzik derinlerime işlemişti.Beni mutlu ediyordu.Sanki suyla, suyla dans ediyomuş gibiydim.En sonunda dibe vurdum.Bu müzik bana bişeyler yapıyordu.Ya bana eroin etkisi yapıyordu yada direk beni öldürüyordu.Ama sanki bu müziğin bağımlısı olmuştum.O müzikle ölüme yaklaşsamda o müzik olduğu sürece evet ölmek istiyordum.Yukarıda eğlence vardı.Sevgilim..Dostlarım.Ailem.Ahh Chaz ne kadarda etkileyici bir havası vardı.Gözleri bal rengiydi sanki.Bazense güzel kahverengi gözler.Beni dibe yukarı çekecek birşey yoktu.Evet biliyorum.Suyu severdim.Suda beni sevmişti herhalde beni yukarı çıkarmıyor olduğum yerde bırakıyordu.Ben bu düşüncelerle boğuşurken boğulduğumun farkına varan Chaz beni yukarı çekti.Sanki sabahın erken saatinde uyandırılan bir çocuk gibi elimi çektim.Bu tepkim üzerine Chaz suya geri döndü.Bak işte burası artık tamamen güzeldi.Chaz vardı..O harika müzik..Sonsuza dek burda kalsak olmazmıydı?Chaz bana birşeyle söylüyor gibiydi.Biraz dikkatimi verdikten sonra cümleyi çıkardım.

"Benim için Yukarı çık!"

Bu da ne ? Chaz bu müziği duymuyor muydu?Bu müzik, bu su çok huzur vericiydi.Yukarısı ise rahatsız.Kargaşa.Olay.O an neler olduğunu hangi durumda olduğumu anladım.Ben yaşamla ölüm arasındaydım.Ciğerlerim havasızlıktan patlayacak gibiydi.Şimdi seçim yapmalıydım.Yaşam mı Ölüm mü?
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Alex Selly Plarous Left_bar_bleue100/100Alex Selly Plarous Empty_bar_bleue  (100/100)

Alex Selly Plarous Empty
MesajKonu: Geri: Alex Selly Plarous   Alex Selly Plarous Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:38 am

RP Puanınız; 78.

Alex Selly Plarous
1 sayfadaki 1 sayfası