Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olmasını İstedikleriniz

+132
Axl
Marko Maksimov
Night E. Monalite
Ai Levje
Franz van der Goltz
Mystique Fabien
Pamela Annis Lithianov
Anextiomarus
Iréne L. Çakırca
Oscar Greenslade
Morrigan Buarainech
Honora Lee
Styx Amphitrite
Belial Laurens
Jayma Schueler
Nicholas Newton
Galatea Cynnton
Nathan Depardieu
Seoirse Châtillon
Niegoslaw Herman
Uriel
Gabrielle Decartius
Vasileos Châtillon
Vladislav
Lucétitia
Loki Laufeyson
Albus Jack Phorkys
Nils Wójcik
Ekaterina Valentinova
Ysebel Moore
Zendaya O'Brien
Athen Amphitrite
Anna Maria
Celia Annabeth Right
Ares E. Archilles
X. Arybdis
Charley Chamberlain
Roxana Romanova
Jacquetta Qixinâ
Marshall Bruce Matters
Nymphadora
Josié Cynnton
Carolie Decartius
Clayton Westmoreland
Medalainé Black
Garrick Ollivander
Erica Mae Blewitt
Vasya Petrakova
Euterpe Châtillon
Annika Ruchkowski
Pietra Flavio
Svetya Markov
Marcella Oswald
Pierretta Qixinâ
Aretha Henderson
Veradiscia Bratčikovaite
Quentin Spencer Rodney
Nathaniel Arquette
Jean
Aryna
Cornelia Covelli
Natasha Feodora
Eliesha Dulcie Hargrove
Brynja Hallbjörn
Theodorakis Palabras
Kim Heechul
Philomena Clohessy
Hilliard Eginhard
Sonja Seydoux
Calvino Nadies Lachett
Harmonia Seymour
Krystelle Bartoloměj
Jude Perry
Jack Stepanoviç Karenin
Em'Ly Clara Traddles
Xaviera Schnёider
Aneckha Nesha Sharapova
Patrica Isabel G'ladheon
Phoenix Juhász
Adolph Aureliusz
Aleksandrs Cekulajevs
Pelias Balthasar Charlot
Alfonso Salmeron
Silvian Ivanauskas
Niklaus
Queran
Rio Mortensen
Claudia Valerie
Anne Gabrielle Bernard
Viviane Majěvski
Henry McCourt
Elizabeth Dunham
Faye Falaguerra
Alyssha Cassidy Malfoy
Sabinus M. Claudius
Silena Kacey Malfoy
Dean Rider
Lorraine Molyneux
Elysia Anton
Chirstina Black
Victor Châtillon
Sonia Brigham
Abril Mallow
Adela Majcherczyk
Sophia Brigham
Dorothea Arquette
Llumaris Ragnhild
Vlad Dimitrijević
Cynthia Weitz
IV. Henry Bjørksson
Heaven Arquette
Valentyn Vavřinec
London Rasmussën
Xanthe Valyntine
Lourdes Landreaux
Cassandra Malfrey
Jeremy Peeta Maurëll
Lady Aldwyn
Leonard X. Carter
Diana Myrcella Elysium
Valiant Lucian Austin
Dimitri Aldrich Potter
Alexandre Leal Markey
Chuck G. Berry
Angela Elouise Potter
Larry Slainfore Potter
Diamenta Sandeaux
Blake Belcher
Aphrodite Deathbringer
Paul Joshua Jackson
Auistin Weasley
Anna Lizzie Malfoy
136 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
Cornelia Covelli

Cornelia Covelli

Lakap : Nelia / Coco.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue98/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (98/100)

Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2012 1:39 pm

Hufflepuff ortak salonunda RP Out kısmını göremedim. Mümkünse açılabilir mi? Birde Hufflepuff bina başkanları ne gibi kriterlere göre ve ne zaman seçilecektir?
İstek değil ama bir öneri belirtmek istiyorum; Ortak salonlar renklendirilse daha hoş görünmez mi? Mesela Hufflepuff sarı Gryffindor Kırmızı vs.. Kendi renkleri olsa..
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue90/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2012 5:41 pm

Celia Annabeth Right karakterimin 90 puanının Aryna'ya aktarılmasını istiyorum.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2012 9:23 pm

Hufflepuff için bina ve öğrenci başkanı alımları açacağız en yakın zamanda. Genelde öğrenciler tarafından ortak salonlar doldurulduğu için, isterseniz siz açabilirsiniz.
Renklendirmeyi de halletmeye çalışacağız.

Aktarıyorum.
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue95/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 6:42 am

Profillerimizdeki "Ziyaretçi Mesajları" kısmına neden yazamıyoruz?!
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 6:50 am

Hallettim, bir daha girin. Orada "Yeni" butonu var oradan yazabilirsiniz. Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 650269930
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue98/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:25 am

Özel yeteneklere örnek rp istemeniz. Zira, rp seviyesinin yüksek veya düşük olması o yeteneği iyi veyahut kötü yazacağı anlamına gelmez bence.
Veradiscia Bratčikovaite
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue99/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:30 am

Gerekli görülen özel yeteneklerde alt sınır olarak bir RP puanı belirlenmiştir. Sitemizdeki düzen örnek rp değil de, puanlama üzerine kurulu olduğundan, puanı yeten kişinin ayrıca bir rp daha yayınlamasına gerek duymuyoruz. Yine de düşünceniz için teşekkürler.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:33 am

Bir de bir şey daha söylemek istiyorum. Sitede sanırım eskiden daha aktif üye vardı. Ve onların bu değişiklikten çoğunun haberi yok sanıyorum. Bence toplu mail atılarak herkesin farkına vardırılabilir. Yapıldıysa madur görün, aklıma gelmişken söyleyeyim dedim. Bir de grubun renkleri, sıralara da işlenerek estetik haz sağlanabilir, teşekkürler.
Veradiscia Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue99/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:39 am

Sitemizde eskiden ya da şimdi aktif olan herkesin değişiklikten haberi var. Ayrıca sıraların renkleri grubun rengiyle aynı olduğunda fazla boğucu olduğu kanaatindeyim ancak yine de diğer yöneticilerle konuşup bir deneme yapabiliriz. Tekrar düşünceniz için teşekkürler.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue97/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:44 am

Nathaniel Arquette demiş ki:
Hallettim, bir daha girin. Orada "Yeni" butonu var oradan yazabilirsiniz. Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 650269930

Happy ellerine sağlık Aykut da, arkadaş olarak eklemedikten sonra kimseye bir şey yazılamıyor. O halledilebilen bir şey değilse arkadaşlık istekleri kısmınızı daha sık kontrol edin derim Razz
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 7:57 am

Jack Stepanoviç Karenin demiş ki:
Nathaniel Arquette demiş ki:

Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 364988687 ellerine sağlık Aykut da, arkadaş olarak eklemedikten sonra kimseye bir şey yazılamıyor. O halledilebilen bir şey değilse arkadaşlık istekleri kısmınızı daha sık kontrol edin derim Razz

Ahaha, o halledilebilen bir şey değil sanırım. Happy Herkes bakacak arkadaşlık isteklerine. Razz
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:02 am

Slytherin alımları bir süreliğine durdurulabilir diye düşünüyorum; zira diğer binalar boş kalmak üzere. Benim karakter kurgum olmasa Slytherin dışında başka bir bina olacaktım mesela, diğer binalara acıdım.
Veradiscia Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:05 am

Bunu ben de düşünmedim değil, diğer adminlerle konuşacağım bu konuyu. Teşekkürler.
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:05 am

Bu konuyu yöneticilerle konuştuk, fakat eğer insanlar istedikleri binayı seçmezlerse siteden sıkılacakları düşündük. Fakat teklifinizi yeniden konuşsak iyi olur.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:06 am

Haklısınız; ama diğer dediğim gibi, diğer binalar arka planda kalmamalı bence.
Veradiscia Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:08 am

Dediğim gibi, bu konuyu tekrar gündeme getireceğiz. Teşekkürler tekrar.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 8:19 am

Yarın müsait olduğum zaman binalardaki kişilerin listesini çıkartmayı planlıyordum sınıflara göre zaten, üzerine cuk oturmuş. Bu konuda ben de katılıyorum, Slytherin aldı başını gidiyor. İlginiz için teşekkürler.
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 12:24 am

Avatar-İmza bölümüne moderatörlüğüm verilebilir mi?
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 1:03 am

Hallediyorum.
Quentin Spencer Rodney

Quentin Spencer Rodney

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 3:28 am

Özel yetenek ve patronus attığımız mesajlarda profilimizde görünürse daha hoş olabilir diye düşünüyorum, teşekkürler.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 4:06 am

Bir de ben mi göremedim bilmiyorum ama profilde "asa -ismi-" kısmı olursa, çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum ben.
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 4:11 am

Aslında hepsi var ama bir sorundan dolayı yalnızca adminler görebiliyor. Profil kısmını zaten çok yakın zamanda düzenleyeceğiz yeni kurguya göre. Hepsini dikkate alacağız, teşekkürler.
Eliesha Dulcie Hargrove

Eliesha Dulcie Hargrove

Lakap : Genellikle arkadaşlar berk der. (:

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue77/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (77/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 10:06 pm

Bu karakterimin rp Puanı Albus Jack Phorkys adlı karakterime aktarılabilir mi?
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 12:52 am

Bundan sonra buraya başvurmanız gerekmektedir, ancak bu seferlik kabul ediyorum. Geçiriyorum.
Silvian Ivanauskas

Silvian Ivanauskas

Lakap : Silver
Rp Sevgilisi : Adrian is my sexy lion.

Özel
Rp Puanı:
Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Left_bar_bleue95/100Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Olmasını İstedikleriniz   Olmasını İstedikleriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 10:15 am

Bütün karakterlerimin rütbeleri alınıp ünlü listesinden adları silinirse pek güzel olur. Sabinus hariç *-*

-Silvian Ivanauskas
-Dante E. Carnado
-Royce Hawthorne
-Pearl D. Dwight
-Niklaus
-Feng Kai
-Raven Bratchikovaite
-Kisa N. Pavlichenko
-Jerome M. Arquette

Aklıma bunlar geldi başka var mı hatırlamıyorum =.=

Olmasını İstedikleriniz
7 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki