Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! Left_bar_bleue93/100Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! Empty_bar_bleue  (93/100)

Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! Empty
MesajKonu: Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor!   Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 5:42 am

Sevgili Okurlarım!
Sihir dünyası şu sıralar tamamiyle karışmış durumda. Gördüğümüz yeni yüzler bizi heyecanlanırken en yeni yüzümüzü birdenbire sihir bakanı olarak görüyoruz!
Açıkçası ben bile bu hıza yetişmekte zorlanıyorum. Kuşlarım şaşı olacak bu gidişle. Tabii ne olursa olsun, bizden hiç bir şey kaçmaz.
Bildiğiniz üzere eski sihir bakanı olan Alandra Fia Potter, Ophelia Dominique'nun isyanı üzerine görevden alındı. Bundan henüz haberi var mı bilinmiyor fakat bu iki güçlü büyücü arasında olaylar yaşanacağı kesin.
Şimdilik yapabileceğimiz tek şey Fia'nın vereceği tepkiyi beklemek ve Ophelia'nın büyücülük dünyasına ne gibi yenilikler getireceğini seyretmek.
Acaba büyücü dünyasında yeni bir devir mi başlıyor? Ophelia Fia'yı aratacak mı, yoksa Fia kimdi mi diyeceğiz?
Zamana bırakıyorum!

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası