Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok Edici Ölümler!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Şok Edici Ölümler! Left_bar_bleue93/100Şok Edici Ölümler! Empty_bar_bleue  (93/100)

Şok Edici Ölümler! Empty
MesajKonu: Şok Edici Ölümler!   Şok Edici Ölümler! Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 12:30 am

Sevgili Okurlarım!
Bugün sabah yeni haberleri getirmeleri için kuşlarımı salmak üzereyken bir baykuşun camımı tıklattığını gördüm. Eh öylece bırakmak olmaz, içeri aldım ve üzerinde müdire Anna Lizzie Malfoy'un imzasını taşıyan bir mektup gördüm. İçini açıp okumaya başladığımda ise açıkçası ben bile neredeyse göz yaşlarımı tutamıyordum!
Malfoy'un mektupta yazdığına göre zor dönemin ilk kurbanları en çok sevilen iki profesör olmuş. Uçuş ve Quidditch Profesörü Thomas Luc Tisé ile Mitoloji Profesörü Adam Nathan Tisé.
İki Tisé kardeş büyük bir felaket sonucu kayıp kaderin defterini ararlarken Hogwarts'ı ve tüm dünyayı korumak adına can vermişler. Anna Lizzie Malfoy ile Adam Nathan Tisé'nin nişanlı olduklarını düşünürsek yasta olan genç Hogwarts müdiresini kırmayarak olanları yalnızca bir gözlemci olarak dile getiriyorum. Ee, henüz Aphrodith bile bu kadar acımasız değil canlarım!
Şimdi boş kalan bu iki dersi müdürle müdirenin nasıl dolduracağı merak konusu. Onların yerine gelen kişi geçmişi aratacak mı yoksa yepyeni bir dönem mi olacak? Bunları zamanla öğreneceğiz okurlarım.
Zor günler geçiriyoruz, kendinizi kollayın. Bu uğurda daha bir çok can feda olacakmış gibi gözüküyor...
Hepinizin başı sağolsun, yoksa ben kime haber yaparım?

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Şok Edici Ölümler!
1 sayfadaki 1 sayfası