Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Angela ~

2 posters
YazarMesaj
Angela Elouise Potter

Angela Elouise Potter

Lakap : Els (L)

Özel
Rp Puanı:
Angela ~ Left_bar_bleue85/100Angela ~ Empty_bar_bleue  (85/100)

Angela ~ Empty
MesajKonu: Angela ~   Angela ~ Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:10 am

Yağmurun sesi.Sakin,durgun ve yeterince sessiz.Yatağımdan doğruldum.Başımı yatığımın dibinde olan cama dayadım ve yağmuru izlemeye başladım.Bir süre sonra karnımın aç olduğunu hatırladım.Hala pijamalarımla oturuyordum.Kendime gelmek için duş almaya karar verdim . Banyoya vardığımda soğuk suyu açmak için yöneldim.Bu sırada gözüm yine cama ilişti .Hava soğuktu ve hasta olmak istemiyordum. Sıcak suyu açtım ve bütün vucudumu yavaşca ele geçirmesine izin verdim . Aslında uzun süre burda durabilirdim fakat açtım . Banyodan çıktım.Dolabıma yöneldim. Taytımı ve kalın uzun kollu tuniğimi yatağımın üstüne attım . Evet . Güzel bi seçimdi . Üstüme geçirdim ve saçlarımı kurutmak için yine banyoya yöneldim.

15 dk sonra büyük salonun kapısındaydım .Gryffindor masasına doğru yöneldim. Yanına oturduğum arkadaşım bişeyler anlatıyordu sanırım . Fakat benim aklım arkadaşımdan gelecek olan mektuptaydı .Sonunda baykuşlar içeri girdi .Mektup önüme düştü . Burda açmak uygun olmazdı . Ağzıma bişeyler atıp kalktım . Koşarak odama geldim ve heycanla mektubu açtım . Şöyle yazıyordu :

"Sevgili Angela,

Seni o kadar özlemişim ki ! Mektubunu görünce çok mutlu oldum . Okullar başladığından beri görüşemiyoruz . Biliyorum çok uzun bir vakit değil . Ama gerçekten yokluğun çok farkediliyor . Burası gerçekten güzel bir yer . Senin yerini tutmasalarda çok iyi arkadaşlarım var . Kendimi en yakın hissettiğim kişi ise Amy . Çok tatlı bir kız onla kesinlikle tanışmalısın ! Derslerim gayet iyi ve bir tane kedim var .Kedimi çok sevdiğimden senin ismini verdim .Sen yanlış anlamassın biliyorum . Kedileri çok seversin! . Bitanem bana ordaki durumlardan bahset lütfen . Yazmayı sakın unutma !

Sevgiler Cassandra."

Bu yazıyı en az 5 kere okudum .En sonunda elime pembe bir kağıt ( Pembeye bayılır !) aldım ve yazmaya başladım.

"Sevgili Cassandra,

Bitanem bende seni çok özledim .Buraya alışmam zor oldu . Senin yanımda olmaman etki etti sanırım . Yerini kimse doldramadı bitanem ! Burası harika bir yer ! Sana binalardan bahsetmiştim değil mi ? Sana Gryffindor'u çok istediğimide anlatmıştım .Artık bir Gryffindor üyesiyim ! Kedi konusuna kızmadım . Hatta tam tersine benimde bir kedim var ve bende ona senin adınla sesleniyorum . Derslerim iyi ve profesörlerimizçok başarılı ve yetenekli .Hepsi işlerinde harika ! Mektubunu heycanla bekliyorum!

Sevgiler Angela."

Mektubu zarfa koydum ve odadan dışarı çıktım .Baykuşların yanına giden merdivenleri çıktım . Kendi kendime yolun uzun oluşuna kızıyordum.

"Ah! Lanet olsun ayaklarım koptu !"

Bu sesle ilkilmiştim. Arkamı döndüm . Sesin sahibi bir Ravenclaw biz kızdı. Arkamı döndüm ve gülümsedim .

"Haklısın . Lanet merdivenler bitmek bilmedi!"

Kız güldü ve beraber yukarı çıktık . Kendime bir baykuş buldum. Çok hevesli küçükce birşeydi . Dışarı doğru süzüldü . Gittikçe küçüldü ve en sonunda gözden kayboldu . Ben ise heycanlı bekleyişe başlamıştım.

Umarım olmuştur ...

En son Angela Elouise Potter tarafından Perş. Şub. 03, 2011 8:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Angela ~ Left_bar_bleue100/100Angela ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Angela ~ Empty
MesajKonu: Geri: Angela ~   Angela ~ Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:52 am

Uzunluğunuz gayet yerindeydi. Renklendirmenizde göz yormayan renklerdi. Akıcı olmasına akıcıydı fakat betimleme eksikliği fazlasıyla dikkat çekiyordu. Yazım yanlışlarınız mevcuttu. Eğer noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakırsanız göze çok daha hoş gözükecektir.
Puanınız; 75.

Angela ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angela ELouise Potter