Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Nefes

2 posters
YazarMesaj
Samantha Rachel Dubovie

Samantha Rachel Dubovie

Lakap : Rac, Rimi, Simon, Sia
Rp Sevgilisi : Yok

Özel
Rp Puanı:
Son Nefes Left_bar_bleue68/100Son Nefes Empty_bar_bleue  (68/100)

Son Nefes Empty
MesajKonu: Son Nefes   Son Nefes Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 6:15 am

Samantha, açıkça görülen bir yerde yürüyordu.Biraz daha yürüdü.Etraf orman gibiydi.Hertarafta ağaçlar, hayvan iskeletleri ve çalılıklar vardı.Neredeyse şafak sökecekti.Derken ileride, çok da uzak olmayan bir yerlerde o göründü:Katili

Samantha hızlıca koşmaya başladı.Hızlı koşmakten nefes alamıyordu.Katili gittikçe daha da uzaklaşıyordu.Sonunda katili kayboldu.Samantha endişeyle etrafına baktı.Hiçbir ses veya kıpırtı yoktu.Bir yerlerde katilinin onu izlediğini biliyordu...

"Neredeysen çık ortaya senden korkmuyorum!"diye seslendi Samantha.Bir ağacın üzerinden kuş sürüsü uçtu.Katili hızla Samantha'nın önünde belirdi.Kısa siyah saçları vardı.Kan kırmızı gözleri her zamankinden de coşkuyla parıldıyordu.Kıyafeti yırtılmıştı.Dudaklarında sinsice bir gülümseme vardı.Gzlerini kıstı ve Samantha'ya bakmaya başladı.

"Sevgili Samantha.Kaını emmeyeli çok uzun zaman oldu.Korumana sahip olmayalıda...Şimdi izin verirsen kanının son damlasına kadar mutlulukla içeceğim.Seni son gördüğümde, daha doğrusu kanını içtiğimde, sevgilinle birlikte göl kenarında oturuyordun ve sanırım sana bunu vermişti.Yani şu muhteşem aşkınızı yansıtan bir yüzük.Ah tanrım, ne kadar romantik."

Samantha katilinin elindeki yüzüğe baktı.Üzerinde büyük harflerle"S"ve"T"harfleri oyulmuştu.Bu yüzden de yüzüğün ilk günkü parıltısı gitmişti.Samantha sinirden köpürüyordu.Şu anki durumda bile ancak bu kadar kızabilirdi.Sonra katili Samantha'ya bir taş fırlattı.Arkasına bakmadan gitti.

Samantha eğilip taşı aldı.Üzerinde"Taşları takip et."yazıyordu.Samantha oturup ağlamak yerine üzerindeki kabarık elbiseyi çıkardı.Geriye içine giydiği kot pantolonu ve atletiyle kaldı.Kıyafetin içinde de ne arıyorlarsa artık.Üzerine Hayal Bozan büyüsü yaptı.Ayakkabılarını çıkarmayı unuttuğunu fark etti.Ayakkabılarını çıkardı.Elbisesi ile ayakkabısını düzgün bir şekilde yerleştirdi ki katili onun yok olduğunu sansın.

Samantha yine koşmaya başladı.Yerde taşlar vardı.İlkini aldı ve okudu.Üzerinde"Seni deniz kenarında bekliyorum."yazıyordu.Samantha etrafı kokladı.Denizin tuz kokusu burnuna gelmedi.Tekrar taşı aldı.Bu böyle devam etti fakat hiç birinde bir şey yazmıyordu.

Samantha yine koşmaya başladı.Artık neredeyse güneş doğacaktı.Sonunda çimenler yerini yosun ve kuma bıraktı.Çıplak ayakları çakıl taşlarından çizilmeye başlayınca kayalıklara yaklaştığını anladı.Sonunda katilini gördü.Kayalığın ucunda duruyordu.Sonra hiç anlamadan katilinin arkasına dönmesiyle üzerindeki Hayal Bozan büyüsü kalktı.

"Demek buradasın ha?Seni çok bekledim sanırım artık sana gerçeği açıklamam lazım oyoksa hiç bir şeyi anlayamayacaksın.Ben senin sevgilinim.Ben lmedim.Ben karanlık tafaktaydım.Ve seni kendi amaçlarım için kullandım.Ben eski sevgilin Thomas Mad."

Samantha derin bir nefes aldı.Bunun son nefesi olduğunun farkındaydı.Ve ağzından hiç istemediği kelimeler döküldü."Ben hala seni seviyorum."Sonra katiline baktı.Yüzünde hafif bir şaşkınlık ifadesi vardı.O da konuştu."Ben seni sevmiyorum."Sonra Samantha'ya döndü ve"Avada Kedavra!"dedi.Tam osırada Samantha nasıl olduğunu anlayamasada cisimlendi ve ölmekten son anda kurtuldu...
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Son Nefes Left_bar_bleue100/100Son Nefes Empty_bar_bleue  (100/100)

Son Nefes Empty
MesajKonu: Geri: Son Nefes   Son Nefes Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:37 am

Görünüş olarak, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakırsanız daha hoş görünecektir. Renklendirmenizi açıkçası beğenmedim. Çok gözü yoran renkler seçmişsiniz. Daha mat ve uyumlu renkler seçmenizi tavsiye ederim. Paragraf paragraf yazmanız ise iyi olmuş.

İçerik olarak, betimleme çok azdı. Tasvire daha önem vermelisiniz. Kurgunuz güzeldi. Bunun yanında dikkatimi çeken yazım yanlışlarınız vardı. Anlatımınız çok hızlıydı, biraz daha yavaş yavaş, olayları iyice irdeleyerek anlatabilirdiniz. Uzunluğunuz ise yeterli seviyedeydi.

Puanınız; 68.

Son Nefes
1 sayfadaki 1 sayfası