Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Want To Be With You Under The Rain

2 posters
YazarMesaj
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Want To Be With You Under The Rain  Left_bar_bleue100/100Want To Be With You Under The Rain  Empty_bar_bleue  (100/100)

Want To Be With You Under The Rain  Empty
MesajKonu: Want To Be With You Under The Rain    Want To Be With You Under The Rain  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:27 am

Dimitri, biraz hava almak ve içmek için süpürgesine atlayıp Hogsmeade'ye doğru yol almıştı. Okul'un kapalı olduğu dönemde yapılan dekorasyon değişikliği artık canını sıkmıştı . Neyse ki haftaya dönemi açıp yeni bir öğretim yılına başlayacaklardı. Profesörlerden iki tanesi hariç hepsi okula gelmişti. Sihir Tarihi Profesörü, Ares Hearth Mcdowell ve Tılsım Profesörü, Cynthia Priscilla Moreâu hariç hepsi. Tılsım profesörü yeni başlayacaktı bu işe. Dimitri daha önce onu hiç görmemişti. Sonunda Bağıran Baraka'nın önüne geldiğinde süpürgesini durdurup içeri girdi. Sırılsıklam olmuştu. Dışarıda çok kötü yağmur yapıyordu. Bu yazın en şiddetli yağmuruydu. Hemen şöminenin yanındaki masanın yanına geçip oturdu. Pelerininden asasını çıkarıp masanın üstüne koydu. Ardından pelerinini yanındaki sandalyenin arkasına astı. Öksüre öksüre masadan kalktı ve lavabo'ya doğru yöneldi. Kapıdan adımını attı ve doğruca bir musluğu açıp sıcak suyla yüzünü yıkadı. Rahatlamıştı fakat aynaya baktığında yüzünü çok solgun gördü ve öksürmeye başladı. "Sanırım nezle oluyorum," diye geçirdi içinden. Hemen ceplerini yokladı. Daha sonra hatırladı pelerini içerideydi. Hemen içeri girdi tam o sırada genç bir bayan kaçan bir adamı büyü yaparak durdurdu ve elindeki asayı alıp Dimitri'nin masasının üstüne koydu.
"Sanırım sizin efendim," dedi genç kadın.
"E-evet benim," diye karşılık verdi Dimitri. Çok şaşırmış ve kendine çok kızmıştı.
"Böyle bir asayı burada bırakıp gitmemelisiniz efendim. Sanırım "Mürver Asa" değil mi?"
"Evet bu o, bu arada kesinlikle haklısınız aptallık işte."
Ela gözlü kahverengi saçlı genç kadın Dimitri'nin son sözlerine dikkat etmeyip etrafa bir baktıktan sonra yeniden Dimitri'ye döndü.
"Başka boş yer kalmamış. Buraya oturmamda bir sakınca var mı?"
"Hayır yok tabi ki," dedi Dimitri sakin bir biçimde.
"Aaa. Kendimi size tanıştırmadım. Ben Cynthia Priscilla Moreâu . Uzmanlık alanım tılsımlar. Bu dönem Hogwarts'da Tılsım profesörüyüm,"dedi Cynthia.
"Bende Dimitri Stefan Potter. Hogwarts Müdürü ve uzmanlık alanım iksirler." diye karşılık verdi Dimitri şaşırmış bir şekilde.
Diamenta Sandeaux

Diamenta Sandeaux

Rp Sevgilisi : Dimitri Potter.

Özel
Rp Puanı:
Want To Be With You Under The Rain  Left_bar_bleue99/100Want To Be With You Under The Rain  Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Want To Be With You Under The Rain    Want To Be With You Under The Rain  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 5:43 am

Eski, asfalt kaldırımları delecek gibi yağan yağmurdan kaçış olarak kendini Bağıran Baraka'nın kapısından içeri attı Cynthia. Kahverengi saçlarından damlayan yağmur suyu ahşap zeminde ritmik sesler çıkartıyordu. Donuk bakışlarıyla etrafı süzmeye başladı Cynthia; muhtemelen geçen geceden beri içiyor olan sarhoş bir adam, safir mavisi pelerinli bir yabancı, elini başına koymuş düşünen bir kadın, bir masadan sahipsiz bir asayı aşırmaya çalışan bir adam. Kaşları çatıldı Cynthia'nın. Sessiz ve yavaş adımlarla adamın arkasından yaklaştı ve bir büyü yaparak onu hareketsiz kıldı. Korku ve şaşkınlık bakışlarla Cynthia'ya bakan bir başka adam belirivermişti yanı başında. Adeta bir heykel kesilen hırsızın elinden asayı zarif bir hareketle çekip aldı ve yanında duran diğer adama döndü. "Sanırım sizin efendim." dedi pürüzsüz sesiyle. "E-evet benim," diye karşılık verdi adam. Şaşkınlıktan ne yaptığını, ne söylediğini bilmiyor gibiydi. Cynthia onun bu halini yok sayarak "Böyle bir asayı burada bırakıp gitmemelisiniz efendim. Sanırım 'Mürver Asa' değil mi?" dedi. Soru sormuyordu aslında, bunun Mürver Asa olduğundan adı gibi emindi. Asaların türleri, içlerindeki her malzemeyi eksiksiz bilirdi. Buz mavisi gözleri ve kusursuz yüz, vücut hatları olan adam sessizce şöminenin yanındaki masasına döndü. Cynthia adamı tamamen unutmuştu ta ki boş masa olmadığını fark edene kadar. "Başka boş yer kalmamış. Buraya oturmamda bir sakınca var mı?" diye sordu adama. Bu yağmurlu havada sığınmak için girdiği yerde ayakta durmaya hiç niyeti yoktu. "Hayır yok tabi ki," Adam nezle olmak üzereydi ki sesi titriyordu. Cynthia içinden geçirdiklerinde ondan hep 'adam' diye bahsettiğini fark edince, tanışmaya karar verdi. "Aaa. Kendimi size tanıştırmadım. Ben Cynthia Priscilla Moreâu . Uzmanlık alanım tılsımlar. Bu dönem Hogwarts'da Tılsım profesörüyüm." Yeni işinden bahsetmek hoşuna gitmişti elbet. Genç adamın suratındaki sakin ifade yerini şaşkınlığa bırakmıştı bir kez daha. "Bende Dimitri Stefan Potter. Hogwarts Müdürü ve uzmanlık alanım iksirler." Çalışmaya başladığı yerin yöneticilerinden biriyle bu şekilde tanışmak çok hoştu elbette. "Memnun oldum. Kırk yıl düşünsem yeni patronum olduğunuz aklıma gelmezdi. Bu arada sanırım üşütmüşsünüz. Umarım iyisinizdir." Sesindeki şefkat gözden kaçacak gibi değildi. Anlayışlı gözlerle Dimitri'yi süzdü ve kusursuz yüz hatlarını en ince ayrıntısına kadar inceledi. Çehresindeki saf mükemmellik Cynthia'yı adeta içine çekiyordu.
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Want To Be With You Under The Rain  Left_bar_bleue100/100Want To Be With You Under The Rain  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Want To Be With You Under The Rain    Want To Be With You Under The Rain  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 6:44 am

"Memnun oldum. Kırk yıl düşünsem yeni patronum olduğunuz aklıma gelmezdi. Bu arada sanırım üşütmüşsünüz. Umarım iyisinizdir," Sesi Dimitri'nin kulağına çok yumuşak ve hoş gelmişti. "Evet iyiyim, ben iyiyim," dedi Dimitri ve acele ile pelerinini karıştırmaya başladı sonunda aradığı şeyi bulduğunda yüzünde bir tebessüm oluştu. Küçük şişeyi masanın üstüne koydu ve arkasındaki bara doğru yol aldı.
"İki tane kırmızı şarap istiyorum," dedi barmene.
"Tabi efendim hemen." Dimitri iki elindeki kadehleri masaya koydu.
"Ah! Özür dilerim size ne içeceğinizi sormadım. Ne aptalım. İsterseniz değiştireyim?" dedi son derece mahcup bir şekilde Dimitri.
"Hayır. Kırmızı şarap en sevdiğimden," dedi ve gülümsedi Cynthia.
"Bu arada öğrenebilir miyim? Nereden geliyorsunuz buraya?"
"Annem İngiliz fakat babam Fransız fakat 6 sene önce öldüler. Bende Bordeaux'da doğdum. Paris'de ise Fransa Cadılık ve Büyücülük Okuluna gittim. Peki ya sen nerelisin?"
"Aileni kaybettiğine üzüldüm. Bende İrlanda'da doğdum. Annem İrlandalı babam İngiliz. Ben ailemi 11 yaşındayken kaybettim. Hogwarts'da okudum orası benim evim." Dimitri bir soluk alarak devam etti. "Fransa güzel bir yer mi?"
"Ah, elbette. En sevdiğim yanı şarap diyebilirim."
"Bende Fransızcayı az çok biliyorum. Vous êtes une dame très gentille."
"Ah, Je vous remercie."
"Önemli değil hanımefendi." Dimitri'nin yeniden bir öksürük krizi tuttu. "Ah ne aptalım." dedi Dimitri ve masanın üstündeki küçük şişeyi şaraba boşaltıp son yudumuna kadar içti. Aniden Dimitri'nin yüzüne renk geldi.
"O kadehe boşalttığınız neydi acaba öğrenebilir miyim?" dedi son derece sakin bir biçimde Cynthia.
"O mu? O bir biberli iksir. Soğuk algınlığına iyi geliyor." dedi Dimitri ve gülümsedi.

En son Dimitri Stefan Potter tarafından Ptsi Ağus. 01, 2011 7:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Diamenta Sandeaux

Diamenta Sandeaux

Rp Sevgilisi : Dimitri Potter.

Özel
Rp Puanı:
Want To Be With You Under The Rain  Left_bar_bleue99/100Want To Be With You Under The Rain  Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Want To Be With You Under The Rain    Want To Be With You Under The Rain  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 7:01 am

"O mu? O bir biberli iksir. Soğuk algınlığına iyi geliyor." Dimitri'nin yüzüne yayılan gülümseme Cynthia'nın içini ürpertmişti. Nedensizce mavi gözlerinin içine sürüklüyordu kendini. "Biberli iksir her neyse yüzünüzün rengini geri getirdiğine şüphe yok. Gerçekten iyi bir ilaç olmalı." Cynthia gözlerini Dimitri'nin gözlerine sabitlemiş kafasının içindekileri çözmeye çalışıyordu. İçinde olduğu karmaşık duyguların onu esir almasına izin vermeyecekti elbette. "Evli misiniz acaba?" Ağzından adeta bir ok gibi fırlamıştı bu sözler. Bunun olmasını istemiş miydi; hayır. "Çok gençsiniz, bir okul müdürü için çok çok genç hemde. Yalnızca merak etmiştim." Soluk teni hafifçe pembeleşmiş, onu ele veriyordu şimdi. Endişeli bakışlarıyla Dimitri'yi süzmeye devam etti.

Want To Be With You Under The Rain
1 sayfadaki 1 sayfası