Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avery Heatherton.

2 posters
YazarMesaj
Avery Heatherton

Lakap : Ave.
Rp Sevgilisi : Yok ama arayabilir.

Özel
Rp Puanı:
Avery Heatherton. Left_bar_bleue81/100Avery Heatherton. Empty_bar_bleue  (81/100)

Avery Heatherton. Empty
MesajKonu: Avery Heatherton.   Avery Heatherton. Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 4:13 am

Yağmurlu hava ve karanlık... Avery 'nin içini en çok daraltan şeylerden sadece birkaçı. Böyle havalarda nedense hep mutsuz. Sadece şu an yaptığı gibi sadece pencereden dışarı bakıp etrafı izleyesi geliyor. Hogwarts'a dönüş yolundalar. Uzun, eğlenceli bir tatil daha geçirdi.Avery bu sene VI. sınıf olacaktı. Bu senenin nasıl geçeceğini gerçekten çok merak ediyordu. Arkadaşlarıyla neler yaşayacağınızı , hangi dersleri göreceklerini... Arkadaş demişken ; Freya Avery'nin tam karşısında Aurelia ile sohbet ediyor. Tatilde yakışıklı bir VII. sınıf gördüğünü onu etkilemek için çeşitli büyülere başvurduğunu ama bundan kimsenin haberdar olmadığından bahsedip bolca kıkırdıyor. Avery bir anda bu mutsuz ruh halini bırakıp sohbete katılmak istedi.

"Eee anlat bakalım sonra noldu ? " dedi. Freya, Avery'nin bir anda konuşmasına şaşırdı ve :

"Haha. Mutsuz prensesimiz yıllarca süren suskunluğundan ayrıldı ve konuşmaya başladı. Slytherin'e 50 puan !" Avery, Freya'nın bu sözü üzerine gülmekten kendimi alamadı. Aurelia kahkahalar atıyordu. Tam o sırada bir ses geldi ve aniden öne fırladılar . Freya'dan bir çığlık yükseldi. Aurelia :

"Tanrım neler oluyor ? Neden durduk ? " diye bir şeyler geveliyordu. Avery :

"Sakin olun, gidip neler olduğunu öğreneceğim." dedi ve kompartımandan çıktı. Birkaç öğrenci de onun gibi meraklanıp koridora çıkmıştı. Arkadan pek de yabancı olmayan bir ses geldi.

"Kontrol varmış , bizi biraz bekletecekler ama sonra hemen gidecekmişiz. Arkadaşlarınıza söyleyin lütfen ! "
Harika. Hava zaten kötüydü bir de okula gecikeceklerdi. Kompartımana geri döndü ve kapıyı açar açmaz Freya' nın sesi yükseldi :

"Nolmuş Avery ? Tren neden durdu ? " Avery :
"Ufak bir kontrol varmış , biraz bekleyecekmişiz. Müthiş habercimiz Tex söyledi. Hani şu seninki. " dedi ve gülümsedi. Freya'nın yüzü Tex'in adını duyunca adeta bir yıldız gibi parladı. Ona çok aşıktı, bu gözlerinden okunabiliyordu. Sanki Tex ile birlikte olmak için yaratılmıştı. Aralarında gerçek aşka inanan ise sadece oydu. Aurelia sürekli sevgili değiştiriyordu çünkü hiçbiri kişiliği ile uymuyordu. Avery'e gelince ; o aşka inanmıyordu. Henüz kişiliğine uygun biri çıkmamıştı ama doğru zamanda gerçek aşkın karşısına geleceğine inanıyordu. Avery yerine geçti. Yağmurlu hava onun uykusunu getirmişti. Yavaşça gözlerini kapadı ve hemen uyuyakaldı.
Avery karanlık, bolca çam ağacının bulunduğu, küçükken ailesiyle gittiği ormandaydı ama burda olmaması gerekirdi. Trende Aurelie ve Freya ile birlikteydi. Bağırdı :

"Freya , Aurelia orda mısınız ? " ama baykuş sesleri dışında başka bir ses gelmiyordu. Avery ormanda ilerlemeye başladı bir yandan etrafına bakıyor ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Burası çok soğuk ve korkunç bir yerdi. Biraz yürüdükten sonra bir nehirin yanına geldi karşısında bir kız duruyordu. Bu kızı sanki daha önce de görmüştü. Beline kadar uzanan saçları sarıydı ama biraz kahveye çalıyordu. Masmavi gözleri korkuyla açılmıştı. Üzerinde dizine kadar uzanan sarı ipek bir elbise vardı. Omzundan elbisenin ucuna doğru zarif çiçek desenleri vardı. Fısıldadı :

"Kurtar beni , yardım et bana. Beni öldürecek. " Sesi çok kötü geliyordu.

Avery, kızın dediğinden hiçbir şey anlamadı. Kızın gerçek olup olmadığını öğrenmek için gözünü kapatıp, açtı. Kız orda değildi ama nehirin karşısından acı bir çığlık geldi . Avery bu ses üzerine yerinden sıçradı. Nehrin üstündeki köprüden karşıya koşmaya başladı. Koşarken önünde bir ceset belirdi. Avery çığlık attı. Bu görüntü çok kötüydü. Bu da neydi ? Aman tanrım ! Bir adam koşarak uzaklaşıyordu. Gerçekten çok uzun boyluydu.Ceketi koşarken uçuşuyordu. Adamı takip etmeyi bırakıp yere baktı.Bu az önce gördüğü kızdı. Bunu ona kim yapmış olabilirdi ? Avery korkudan ağlamaya başladı.

"Avery uyan, geldik. Toplan." bir ses onu uyandırdı. Korkuyla ayağa kalktı.
"Kız, o kız nerede ? Öldü mü ? " Freya :
"Ne kızı Avery saçmalama , sanırım kabus görmüşsün. Dışarı çıkıp bir hava alsan iyi olacak."

Sersemlikle ayağa kalktı. Eşyalarını hızlıca kahve deri çantasına tıkadı. Trenden hızla çıktı. Etraftan sesler geliyordu .
"I. sınıflar beni takip edin ! " Önümden küçük büyücüler geçti. Onları görünce kendi çocukluğum aklıma geldi. Onlara bakarken bir kız bana çarptı. Kızı gördüğümde çığlık attım çünkü bu rüyamdaki kızdı ! Sadece sarı elbisesi üstünde değildi bunun yerine okul forması vardı.

"Özür dilerim. Bana yardım et, lütfen" dedi. Aman tanrım noluyordu böyle ? O sırada rüyamdaki adamı gördüm. Kızın tam arkasındaydı. Büyüyü yapacaktı ki Avery :

"Expelliarmus. ! " diye bağırdı ama asa adamın elinden uçmadı bunun üzerine adam hemen büyüyü yapıp kıza gönderdi :

"Avada Kedavra ! "
Kız yere yığıldı ve adam hemen oradan uzaklaştı. Kate aynı sahneyi yaşamıştı. Noluyordu ? Yoksa, yoksa. Bir takım özel güçlere mi sahipti ? Şimdi napacaktı ?
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:
Avery Heatherton. Left_bar_bleue100/100Avery Heatherton. Empty_bar_bleue  (100/100)

Avery Heatherton. Empty
MesajKonu: Geri: Avery Heatherton.   Avery Heatherton. Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 4:24 am

Rp puanınız; 81.

Avery Heatherton.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avery Heatherton
» Avery Heatherton
» Avery Heatherton
» Avery Heatherton ~