Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi. 
AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Pearl Chérie Dior~

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Pearl Chérie DiorMesaj Sayısı : 12
Kayıt tarihi : 02/06/11

Özel
Rp Puanı:
95/100  (95/100)

MesajKonu: Pearl Chérie Dior~   Paz Haz. 12, 2011 10:13 am
You think I’m pretty
Without any make-up on
You think I’m funny
When I tell the puch line wrong
I know you get me
So I’ll let my walls come down, down


AD VE SOYAD
Pearl Chérie Dior
LAKABI
Lady
KAN DURUMU VE TARAFı
Aydınlığa baş koymuştur. Gerçek bir Gryffindor'lu gibi yiğit ve aslandır.

ASA
Alevlerin Dansı
Söğüt ağacı dallarından yapılmıştır, içerisinde anka teleği vardır. Esnek değildir, sahibini tanır ve ona özel eğilimi vardır. Özel bir işleme ile süslenmiştir. Bazıları bunun eski dilde asanın adının yazılı olduğunu savunmaktadır. Asanın tam ortasında bir inci görülmektedir. 26 santimdir. Asanın en etkili büyüsü Expelliarmustur.

EN İYİ DAL
Uçuş, Pearl’ın en iyi dalıdır. Diğer sevdiği iki dala da iki ölüm yiyen girdiği için, derslerden iftiharla bahsedemiyor ve harika notlar alamaz. Yine de mitolojiye ve uçuşa yüklenerek aradaki açığı kapatmaya çalışır.

ÖZEL YETENEK
Animagustur ve bembeyaz bir kuğuya dönüşebilir. Patronusuyla aynı hayvana dönüşebildiği için kendisini çok özel hissetmektedir.

PATRONUS
Patronusu da dönüşebildiği animagus hayvanı gibi kuğudur. Kuğu onun hayatında çok özel bir yere sahiptir.

Before you met
I was a wreck
But things were kinda heavy
You brought me to life
Now every February
You’ll be my valentine, valentine


~Sevdikleri:
-Kocaman vanilyalı bir dondurmaya asla hayır diyemez.
-En sevdiği şeylerden biri de dans etmektir. Dans etmenin insanın içindeki tüm duyguları ve kasları harekete geçirdiğini düşünür. Dans ederken nefes aldığını ve yaşadığını hatırlar. En cesaretli şeylerden birinin de dans etmek olduğuna inanır. Başkalarını hiç umursamadan dans etmeyi başarabilmek en büyük özgürlüktür.
-Başkalarını da mimikleri ve davranışlarıyla etkilemeyi sever. Bazen çuvallasa da genellikle tiyatroda başarılıdır.
-Qudditch oynamaya bayılır. Yıllar önce Richie’nin aldığı süpürgeyi kullanır. Bazı kızların aksine uçmak, süpürgede kaymak, eğlenmek onun en büyük tutkularından biridir.

~Sevmedikleri:
-Boş olarak gelen saçma mektuplarından nefret eder. Arada sırada bunlardan birkaç tane alır, ne olduğunu anlayamadığı için bunlardan nefret eder. Birde kendilerini bir şey sanan veelalara karşı içinde hafiften bir kin olur. Her veela değil; ama bu özelliklerini çok saçma sebeplere sürekli kullanan bu kızlar ona tiksindirici gelir. Onları hiçbir zaman kıskanmaz; ama yaptıkları hareketler ve çabaları, Pearl’ı onlardan uzaklaştırır.
-Korkak insanlardan nefret eder, tamam aşırıya kaçmamak kaydıyla herkes korkar; ama bazı insanlar “böö” desen korkuyor. Bu tip insanları zaaflı olduğunu düşünüp, onlara acır. Onlara elinden geldiğince nasıl cesur olunur aşılamaya çalışır.
-Slytherin’li insanları genelde sevmez. Çoğunun sonunun ne olacağını bilir. Bazıları tarafsızım dese de tarafsız olsa da içlerini kaplayan kötülük, hırs, bencillik duygularından nefret eder.Let’s go all the way tonight
No regrets, just love
We can dance until we die
You and I
We’ll be young forever
Fiziksel özellikleri:
Görüntü tarzı, diğer insanlara göre değişiktir. Sürekli farklı görünmek ister; bir sürü elbisesi vardır. Kısa süre durduğu evin büyülü olduğunu keşfetmiştir. Evin dolaplarından ne kadar elbise çekerseniz çekin, elbiseler farklı olarak geri gelmektedir. Pearl bunu keşfettikten sonra; uzun süre elbise çekmiş ve kendine depolamıştır. İstediği her tarzda dolabı olmuştur. O dolabı da Hogwarts’a götürmek için özel izin almıştır. Bu kıyafetlerden dolayı sürekli farklı giyinir. Tabii, Hogwarts cüppesi haricinde; ona çok büyük bir tutkuyla bağlıdır çünkü.
Saçları kahverengimsi ve sarımsıdır. Uzun boylu, kendine has bir güzelliği olan bir kızdır. Bütün vücudunda en çok ellerini ve tırnaklarını sever, suratında da pek fazla sivilce çıkmadığı için mutludur; ama sırtında çıkan sivilcelerden nefret eder.
Gözleri okyanusların mavisidir. Mavi rengine karşı çok büyük bir tutkusu vardır. Okyanuslar olmadan yaşayamayacağını düşünür.
++~Karakter özellikleri:

Sabırlı bir insandır. Buna karşılık çekingen, iyi niyetli, çok hassas, romantik cana yakın ve sevimlidir. Pearl'da sıradan olmayan bir neşe vardır; fakat bugün güldüğü şeye yarın kızabilir. İlişkilerini kimi insanlarla dost, kimi insanlarla düşman olmayacak gibi ayarlar. Aşırı duyarlıdır ve hisleri etkindir. Çok çabuk etkilenir, kırılır ve kederlenir. Çok kolay gözyaşı döküp, bir gün gülerken bir gün somurtabilir.

Pearl'ın güçlü duygusal dürtüleri vardır. Son derece hassas, anaç, insanların bakımı ve eğitimi ilgilidir. Başkalarına karşı duyarlı yumuşak ve naziktir. İçteki güvensizliği, kırılganlığını saklamak ve korumak için dışta bir maske taşımaktır. Anlaşılması güçtür, çünkü ruh haline göre davranmaktadır. Kendini açıkça göstermez, bu biraz güvensizlikten, biraz da gizlilikten yana olmasından kaynaklanır. Duygusal ilişkilerde çok özverilidir.

Pearl duygusal ve duyarlılığıyla tanınır. İçten samimi bir arkadaş olup başkalarının dertleriyle ilgilenir, kimi zamanda kendi dertlerini anlattığı için karşısındakini duymaz. Pearl, çok karmaşık bir insandır. Kendisini tehlikede hissettiklerinde oldukça güçlü, bazen de çocuk kadar savunmasız olabilir. Sorumluluk duygusu çok geliştiğinden aynı duyguyu karşısından da bekler. Bazen içe kapanır ve aranızda kalın bir duvar varmış gibi hissedersiniz. Başladığı işi yarım bıraktığı hiç görülmemiştir. İşine ve sevdiklerine olan bağılılıkları vardır. Bir kez sevdi mi, sürekli sever. Öfkesi bazen onu acımasız düşman yapabilir ama yinede haylaz bir çocuğu seven anne gibi geriden sever.You make me
Feel like
I’m living a Teenage Dream
The way you turn me on
I can’t sleep
Let’s runaway
And don’t ever look back
Don’t ever look backAile geçmişi:
Babası ve annesi aşık olarak evlenmişlerdir. Babası, büyücü olduğu gerçeğini annesinden saklamış, uzun süre bu gerçeği ona söylememiştir. Bir şükran gününde babası aniden bunu ona söylemiş ve çocuklarının da büyücü olabileceği gerçeğini söylemiştir. Kadın bunu en başta çok garipsese de kabul etmiştir.

Ardından evi ölüm yiyenler basmıştır. Babası, ailesini oradan göndermek için bütün gücünü kullanmış ve sadece annesini ve kızını gönderebilmiştir. Oğluyla beraber orada kalmıştır. Hiç gücü kalmadığından dolayı da ölüm yiyenlere karşı koyamamıştır. Kendisi oracıkta can vermiştir. Oğlunun da öleceğini bilerek, kendinden nefret ederek ölmüştür; ama ölüm yiyenler küçük oğlanı öldürmek yerine onu yanlarına almış ve bir ölüm yiyen gibi yetiştirmişlerdir. İçinde karanlık akan bir çocukçasına büyümüştür.Aşk Hayatı:

Pearl, yeminlerin en büyüğünü etmiştir. Bozulmaz yemin ederek, sonsuza kadar bakire kalacağını ilan etmiştir. Bunu pek fazla kimse bilmez; bu onun sakladığı tek ve en büyük sırdır. Sonsuza kadar bakireliği seçmiş ve dünyevi zevklerin en büyüğünden vazgeçmiştir. Romantik aşka tövbe etmiştir. Sonsuza kadar aşktan vazgeçmiştir. Eğer bir gün bozarsa öleceğini bilmektedir; ama yemininde boşluk bırakmıştır. Yemini geçersiz sayabilecek tek bir şey vardır; ama bu da bir sırdır. Bunu kimseye vermek niyetinde de değildir.

Yeminini bozmayı bir kere bile düşünmez. Sonsuza kadar kız olacaktır. Bakire ölüp, ölümü taçlandıracak, onu bir baba gibi karşılayacaktır.

Her melek, bakire değildir. Her bakire de melek değildir~

My heart stops
When you look at me
Just one touch
Now baby I believe
This is real
So take a chance
And don’t ever look back
Don’t ever look back


Parfümü-Kokusu...

Miss Dior
“Okyanusta yürüyüş anlarının sembolü” olarak tanımlanan koku şakayık ve şebboydan oluşuyor.

Çok modern ve aynı zamanda şık bir parfüm... Meyveli ve ferahlatıcı bir koku. Sıkıldığı zaman etrafa şeker gibi bir koku yayıyor.
Üst notalarında, mandalina ve çilek;orta notalarında karamelli mısır, pembe yasemin, çilek; alt notalarında ise patçuli ve misk bulunmaktadır.

Pearl bu parfümü hiç yanından ayırmaz ve sürekli bundan sıkar. Başka bir koku sürme zahmetine de girişmez. Belli bir kokusu vardır ve bunu korumaya da kararlıdır.

Kişisel Eşyaları :
Akşam Yıldızı...

Ailesinden kalan tek hatırası AKŞAM YILDIZI adı verdiği kolyesidir. Babası bunu ona çok küçük yaşlarda almış; ama annesi Pearl çok küçük olduğu için kolyeyi almış ve saklamıştır. 11 yaşına girdiğinde kolyeyi ona hediye etmiştir. Onca zaman annesinin bunu saklaması Pearl'ın hoşuna gitmese de babasından kalan bir şey olduğunu bilmek onu mutlu etmiştir. Doğum gününden çok kısa bir süre sonra annesi de öldürülünce ailesinden kalan en büyük hatıra boynundaki kolye olmuştur. Ona karşı çok büyük bir bağ hissetmektedir. Asla boynundan çıkarmaz. İçindeki tılsımın gücünden haberi yoktur; ama tılsım onu çok güçlü bir şekilde korumaktadır.

Daha sonra tılsım öğretmeni ile yaptığı bir araştırma sonucu, kolyesinin tılsımlı olduğunu keşfetmiştir. Kolyesini boynuna taktığı zamanlarda başka hiç kimse Pearl'ın düşüncelerine ve beynine giremez. Geleceğini göremez, tamamen bir kalkan yaratan kolye onu insanlardan uzaklaştırır. Pearl'ın zihni Akşam Yıldızı sayesinde korunuyor olur...
İkonlar...

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pearl Chérie DiorMesaj Sayısı : 12
Kayıt tarihi : 02/06/11

Özel
Rp Puanı:
95/100  (95/100)

MesajKonu: Geri: Pearl Chérie Dior~   Paz Haz. 12, 2011 10:14 am

İlişkiler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Elizabeth Dunham

avatar

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.
Mesaj Sayısı : 312
Kayıt tarihi : 29/07/11

Özel
Rp Puanı:
97/100  (97/100)

MesajKonu: Geri: Pearl Chérie Dior~   Perş. Ağus. 04, 2011 7:19 pm

kurgu: uçuş profesörün olarak seni geleceğin parlak Quidditch yıldızları arasına çıkarıyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör https://facebook.com/ssbdd
 
Pearl Chérie Dior~
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Whisper of Death RPG :: K A R A K T E R Y A R A T M A :: RP İlanları & Karakter Kartı :: Karakter Kartı-
Buraya geçin: