Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1.Sınıflar - 1.Ders

YazarMesaj
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
1.Sınıflar - 1.Ders Left_bar_bleue100/1001.Sınıflar - 1.Ders Empty_bar_bleue  (100/100)

1.Sınıflar - 1.Ders Empty
MesajKonu: 1.Sınıflar - 1.Ders   1.Sınıflar - 1.Ders Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 1:18 am

Zaman: 09.00
Mekan: İksir Dersliği. Güneş, derslikte olan tek pencereden kendini göstermektedir. Sınıf, son derece loştur. Derslik hariç zindanların diğer bölgeleri soğuktur ve kötü kokmaktadır.
İksir: Unutturma İksiri
Profesörün Konuşması: Herkese günaydın arkadaşlar. Hepiniz beni tanışıyorsunuz. Fakat prosedür gereği kendimi size yeniden tanıtmak istiyorum. Ben, okul müdürü, Gryffindor bina sorumlusu ve İksir profesörü, Dimitri Stefan Potter.

Dersimde ciddiyetsizlik istemiyorum ve saygısızlığın sonu cezadır. Ayrıca iksiriniz bittiği zaman kazanı kirli bir şekilde bırakırsanız diğer öğrencilerinde kazanlarınızı kendi ellerinizle temizlemek zorunda kalırsınız. Şimdi gelelim İksir ne demek?

İksirler, bir sürü içeriği belli kurallar doğrultusunda bir kazanda karıştırarak elde edilen büyülü sıvılardır. Bu karışımlar genellikle etkilerini gösterebilmeleri için içilmesi gerekir. Bu içerikler sıradan şeylerden fantastik garip şeylere kadar birçok çeşidi içerebilir ve bazı iksirlerin yapılması için gerekli prosedür çok karmaşık, zaman alıcı olabilir.

Bizim bugün yapacağımız iksirin adı Unutturma İksiri. Bu iksiri içen kişi bir şeylerini unutur. Fakat bu iksir her zaman işe yaramaz. Bunun daha etkili çeşidini üst sınıflarda öğreneceksiniz.

Malzemeler ve iksirin yapılışı kitaplarınızın beşinci sayfasında. Herkese başarılar dilerim.

1.Sınıflar - 1.Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4. Sınıflar I. Ders
» 6.Sınıflar - 1.Ders
» 2. Sınıflar I. Ders
» 5.Sınıflar - 1.Ders
» 6.Sınıflar | 1.Ders