Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lourdesmialandreaux &

YazarMesaj
Lourdes Landreaux

Lourdes Landreaux

Rp Sevgilisi : Leonardo Laneivera

Özel
Rp Puanı:
lourdesmialandreaux & Left_bar_bleue99/100lourdesmialandreaux & Empty_bar_bleue  (99/100)

lourdesmialandreaux & Empty
MesajKonu: lourdesmialandreaux &   lourdesmialandreaux & Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 3:19 am

lourdesmialandreaux & 9621
lourdesmialandreaux & 9480

K A R A K T E R K A R T I
Mezun Olunan Okul / Bina Hogwarts / Slytherin
Yaş Yirmi Üç
Doğum Tarihi 13 Haziran
Doğum Yeri Moskova, Rusya
Kan Durumu Safkan
Uyruk Rus
Ana Dili Rusça
Diğer Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca
Meslek Manken
Asa Gümüş Takım
Patronus Gümüş Kaplan
Savaş Tarafı Karanlık

lourdesmialandreaux & 10775

K İ Ş İ L İ K
Her zaman kendime hayran bir yapıya sahip olmuşumdur. Kimileri bunu 'egoistlik' olarak adlandırıyor olabilirler, umurumda değil. Kişiliğime, görünüşüme, yeteneklerime hayranımdır. Kararlı bir yapıya sahibim, hatta inatçı. Verdiğim kararlardan, belirlediğim hedeflerden asla başkaları için vazgeçmem. Bunun yanı sıra kışkırtıcı olduğumu da eklemeliyim. Özellikle erkeklere karşı bir çekiciliğim olduğunu inkar edemem. İkna kabiliyetim çok güçlüdür. Yürüyüşüme her zaman hayrandım. Mesleğimin de getirdiği bu özellik ilk izlenimlerimi her zaman farklı kılıyor. Ah, mesleğim! Küçük bir kızken bile manken olmak istiyordum, bilen bilir, benim gerçekleştiremediğim hayalim, isteyip elde edemediğim bir şey yoktur. Annemin beni küçükken götürdüğü ajanslar sayesinde ünlendim desem yeridir. Beş buçuk yaşımdan beri mankenlik yapıyorum, bu iş için yaratıldığım bir gerçek. Soğukkanlı biriyimdir, herkese kolay kolay yakınlaşmam. Ayrıca, hep çok sempatik olduğum da söylenir. İnsanların beni çözmeleri çok uzun zaman alır. Ben, buyum işte...

lourdesmialandreaux & 10793

F İ Z İ K S E L
Mesleğimin de gerektirdiği üzere fiziğimi sergilemekten hiç çekinmem. Zaten bunun için fazla mükemmel bir vücudum var. Saçlarım, sarı ancak zaman zaman kumrala kaçıyor. Saçlarımın su dalgasına benzer dalgaları var ve omzumun biraz daha aşağısına uzanıyorlar. Gözlerimin asıl rengi mavi ancak kimi zaman yeşile kaçarak turkuaza benzer bir renk alıyorlar. Gözlerimi, uzun siyah ve hacimli kirpiklerim çevreliyor. Oldukça düzgün bir burnum ve dolgun dudaklarım var. Dudaklarımın doğal rengi kırmızıya kaçar. Uzun, ince ve şekilli bacaklarım vardır. Boyum, 1.75. Kilom, 55. Vücut ölçülerim; 89-62-93.

lourdesmialandreaux & 10803

Y E T İ Ş K İ N L E R

Ö Ğ R E N C İ L E R

Katılmak İçin...
Ad-Soyad :
En az 3 İkon :
En az 5 Satırlık Kurgu :

İkon İsteyenler...
Spoiler:

lourdesmialandreaux &
1 sayfadaki 1 sayfası