Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sohbet

4 posters
YazarMesaj
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Sohbet Left_bar_bleue46/100Sohbet Empty_bar_bleue  (46/100)

Sohbet Empty
MesajKonu: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:27 am

Arianna bu sabah biraz geç kalktığının farkındaydı.Gece oturduğu için sabah 11'e kadar uyumuştu.Kalktığında yatakhane bomboştu.Üstünü giyinip büyük salona indi.Kahvaltısını yapmak üzereydi ki karşıdan ona doğru gelen Patrica'yı gördü.
-Selam Pat!
-Selam Ari.Erken kalktın bugün."dedi gülümseyerek.Arianna'yla ikisi kıkırdamaya başladılar.
-Kahvaltı yaptın mı?
-Ohoo,herkes senin gibi uykucu değil ki!" gülümsediler.
-Gece uyuyamadım bir türlü.
-Bende..."Pat birden ciddileşti.
-Noldu bir şey mi oldu?

dediler ve koyu bir muhabbete başladılar...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Sohbet Left_bar_bleue82/100Sohbet Empty_bar_bleue  (82/100)

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:46 am

Patrica yeni kalkmıştı.Kalktı cübbesini giydi,lavaboya gitti.Dağınık saçlarına baktı sapsarıydılar.Ama çok dağınıktılar.Asasını kaptı ve aşağı indi. Büyük Salon'a girdi.Slyterinlerden biri "Hey! G'ladheon Küçük Thomas sana aşıkmış uuuu!" diye bağırdılar Thomas Jake'nini yüzü kızarmıştı Patrica onlara öyle bir bakmıştı ki önlerine döndüler. Tam yerine doğru giderken Ari'yi gördü o en iyi arkadaşının sevgilisi olacaktı yani çok yakışıyorlardı... Ve birbirlerine hayran hayran bakınıyorlardı. O'na doğru baktı ve "Selam Pat!" dedi. Patrica ona gülümsedi ve yanına oturdu sonra "Selam Ari.Erken kalktın bugün." dedi ikisi de kıkırdamaya başladılar. Ve Patrica'ya döndü ve "Kahvaltı yaptın mı ?" dedi Patrica ise "Ohoo,herkes senin gibi uykucu değil ki!" dedi yine gülümsediler. "Gece uyuyamadım bir türlü." dedi Arianna Patrica ise "Bende..." dedi birden ciddileşmişti. Arianna "Noldu bir şey mi oldu ?" dedi Patrica hayır anlamında kafasını salladı. Hufflepuff binasından Thomas Jake Malfoy ona bakıyordu ve yüzü kızarmıştı... Patrica'nında yüzü kızarmıştı. Arianna ona dönmüştü ve sırıtıyordu... Patrica ona döndü ve "Ne yani" dedi ve sırıttı...
Arianna ona çok garip bakıyordu ...Patrica utancını saklayamamıştı Thomas Jake çok tatlıydı onunla pek konuşmuyordu yani merhaba,merhaba ama son zamanlarda sürekli ona sırıtıyordu oda elinde olmadan ona ...Aslında onunla ilgilenmesi hoşuna gidiyordu... Yani sanırsa yoksa Patrica aşık mı oluyordu ?.. Yanakları kıpkırmızı olmuştu.Kanı çekilmişti adeta ...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Sohbet Left_bar_bleue54/100Sohbet Empty_bar_bleue  (54/100)

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:01 am

Sabah erkenden kalktım. Cüppemi giydim ve portre deliğinden çıktım. Aşağı indiğimde Gryffindor masasında Pat ve Ari yanyana oturuyorlardı. O sırada Hufflepuff'lı bir çocuğun Pat'e sırıttığını gördü ve Pat de ona sırıtıyordu. Bu sırada onlara iyice yaklaşmıştı konuşmalarını duyabiliyordu.
-Ne yani?
Masaya yaklaştım.
-Pat yüzün Gryffindor kırmızısı olmuş
Pat bunu duyunca iyice kızardı Pat'e yaklaştım ve kulağına fısıldadım "Ödeştik ve aslında bakarsan hoş çocuk". Pat bunu duyunca hafif gülümsemişti.
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:19 am

Pat'la konuşurken yanımıza Leo geldi:
-Pat yüzün Gryffindor kırmızısı olmuş"dedi.Pat iyice kızardı ama bu sırada Hufflepuff'lu çocuğun -ki abim olur kendisi- Leo ve Pat'a baktığını gördüm.Biraz tuhaf bir ifade vardı suratında.Galiba biraz kıskanmış diyebiliriz.Ne hoş! Biricik ağabeyim bir kıza aşık oluyor ki bu kız en yakın arkadaşım sonra da hoşlandığım çocuktan onu kıskanıyor.İlginç bir durum.
-Ödeştik ve aslında bakarsan hoş çocuk."diye fısıldadı Leo Pat'ın kulağına.Ödeştik derken? orasını çözememiştim ama keyfimin de biraz kaçtığı söylenebilirdi.Leo'yla selamlaştıktan sonra ağabeyimin yanına gittim.Her kız kardeş gibi birazcık dalga geçmek benimde hakkımdı!Ama yanına yaklaşır yaklaşmaz:
-Hiç kaşınma ufaklık!Seni de bilmiyorum sanma.Gözüm üstünde.
Birden tüm keyfim kaçtı.Bu da neydi böyle!
-Tamam ama bunun beni durduracağını sanma abiciğim! "dedim ve masaya geçtim.Arkamdan gıcık bakışlar fırlattığını biliyordum.Bir tek bana baksa iyi!Leo'ya da kötü kötü baktı ve Leo birden kızardı.Ama ben de abiciğime bakınca bu bakışma son buldu.Daha fazla gerilememek adına:
-Dışarı çıkmaya ne dersiniz?"diye sordum.Soru Pat'ın hoşuna gitmemişti.Leo'ysa rahatlamışa benziyordu.
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:56 am

Dururlarken Leo geldi ve "Pat yüzün Gryffindor kırmızısı olmuş" dedi Patrica iyice kızardı sonra gülümsedi ve " "Ödeştik ve aslında bakarsan hoş çocuk"" dedi Patrica rahatlamıştı... Ari kalktı ve yürümeye başladı Thomas'a doğru gidiyordu Patrica çok utanmıştı Arianna ve Thomas bir şey konuştu sonra Arianna hiç ses çıkmadan geri geldi Patrica'ya bakıyordu... Leo'ya bakıyordu Leo çok fena kızarmıştı sonuçta ağabeyi onu bir erkekle görse onun derisini yüzer koyardı heralde. Patrica çok korkmuştu. Leo'ya çok pis bakışlar atan Thomas bakışlarıyla Leo'yu tartıyordu tam bir şey yapacak gibi değil sanki "amacın ne ?" der gibi korumak amaçlı. Ari "Dışarı çıkmaya ne dersiniz?" diye sordu Leo rahatlamıştı. Ama Patrica gitmek istemiyordu ... Arkadaşlarını kıramazdı "Tamam" dedi ve kalktılar... Yürümeye başladılar Patrica "Neden Jake öyle baktı Leo'ya?" dedi. Arianna sonra anlatırım anlamında bir işaret yaptı Leo ise çok aşırı rahatlamış gibi görünüyordu...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:13 pm

Leo dışarı çıktımığıza memnundu.Ama Pat'ın o kadar rahat olduğu söylenemezdi.Rahatlamak istercesine arkama baktım.Ah, olamaz Thomas peşimizdeydi.Yanında da birkaç Hufflepuff vardı. Normal bir yürüyüşe çıkmış gibi davranıyordu.Yanındakilere "Kardeşim yanında sevgilisiyle ve hoşlandığım kız da yanlarında takip edelim." diyemezdi ya.Leo'nun kulağına:
-Sakın arkana bakma."dedim.Bu arada hem Patrica'yı üzmeyecek hem de Leo'yu abimden kurtarmamı sağlayabilecek bir plana ihtiyacım vardı.Tamam bulmuştum.Riskli ama değerdi.Aslında abimden korkmazdım ben.Ama Leo'nun yanında onunla kavga etmek istemiyordum.Genelde kavgalarımız biraz rahatsız edici olur da.Birden arkamı döndüm ve Leo ve Pat'ı da çektim.Karşılıklı durduk bir abimle.Bana nefretle bakıyor desem yeridir.Leo'dan uzak tutmalıydım.Onu korkutmasını istemiyordum.Selamlaştık.Yanındakilerden birinin olanlardan haberi vardı.Pat'ı süzüyordu.Pat'ın rengi tekrar Gryffindor kırmızısı olmuştu.
-Eh, naber abi?
Yanındakiler bu sefer beni süzmeye başladılar.Yanındaki 3.sınıf şaşırmışa benziyordu.Benim planıma göreyse abim Pat varken bir şey yapamayacaktı.Yani umarım...
Thomas Jake Malfoy

Thomas Jake Malfoy

Lakap : tomy / tom
Rp Sevgilisi : ♥ Patrica Isabel G'ladheon ♥

Özel
Rp Puanı:
Sohbet Left_bar_bleue71/100Sohbet Empty_bar_bleue  (71/100)

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:39 pm

Kız kardeşim yanında sevgilisiyle dolaşacak ve ben onları izleyecektim!Bunu yaptığına pişman olacaktı.Hufflepuff'da olabilirim ama Gryffindor hakkında yeterli bilgiye sahibim.Leo aslında cesur çocuk.Fena değildi.Olabilirdi.Ama esas amacım Ari'yi sinir etmekti.Onu iyi tanıyordum.Leo'nun yanında bana çok diklenemez zaten.Ama bu sefer ters köşeye yatan ben olmuştum.Yanlarında Pat da vardı.O varken de ben Leo'ya bir şey yapamazdım.Bir tek şey dışında:Yanımdaki 3.sınıf Hufflepuff (Mıke) bizim Ari'den hoşlanıyordu.Aslında kız kardeşim güzel kızdı ama bu kadar talibinin olması tuhaftı.Sonuçta o daha bir 2.sınıf!
-Eh, naber abi?
-İyi.
-Bak abi bu Patrica tanışmışsınızdır ama.Ve bu da Leo."Leo merhaba dercesine sırıttı.Korkunç bir bakışla karşılık verdim.Patrica'yla tanışmaya can atıyordum ama Leo'nun yanında sert olmalıydım.Mıke devreye girdi:
-Merhaba Ari!"dedi gülümseyerek.Aslında Mıke'dansa Leo'yu tercih ederdim.
-Merhaba"dedi Ari isteksizce.
Bakışmalar devam etti...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Sohbet Left_bar_bleue54/100Sohbet Empty_bar_bleue  (54/100)

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:50 pm

Yanımıza Hufflepuff'lı bir çocuk gelmişti yanında bir kaç Hufflepuff'lı ile daha. Pat'le tanışmak için geldiğini tahmin ettim.
-Eh naber abi?
-İyi

Olamaz o Ari'nin abisiydi. İşte bu bir şok olmuştu laf arasında ondan bahsetmişti ama bunun olacağını tahmin etmiyordum yani sevdiğim kızın abisi benim en iyi arkadaşım Pat'den hoşlanıyordu.
-Bak bu Patricia tanışmışsınızdır ama. Ve bu da Leo
Selam verircesine sırıttım ama karşılığında oldukça sert bir bakış gelmişti. Tam bu sırada yanındaki Hufflepuff'lı bir çocuk konuştu:
-Merhaba Ari!
Bunu nasıl söylediğini görmüştüm. O çocuk ne yapmaya çalışıyordu! Ari isteksizce:
-Merhaba
dedi. Bu beni biraz sevindirmişti en azından Ari o çocuktan uzak duruyordu. Aramıza yine bir sessizlik çökmüştü...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:57 pm

Bu durumdan nasıl çıkacağımı bulmaya çalışıyordum.Leo Mıke'a sert bakışlar atıyordu.Abim Leo'ya.Pat ve abim zaten sevgi dolu bakışlar içerisindeydi.Ve evet abim aynı anda Leo'ya sert bakışlar atarken Pat'a bakıp gülümsemeyi de ihmal etmiyordu.
Yardım ararcasına Pat'a baktım.O daha çok etrafta olanlara değil abime odaklanmıştı.Tamam yakışıklı olabilirdi ama nerden bileyim yakın arkadaşım ve abim...Hiç aklıma gelmemişti.
Bu esnada Leo'da hem sinirli hem de.. Nerden bileyim herkesin suratı tuhaf bir hal almıştı.Hiç birinden bire anlam çıkaramıyordum.Pat'ı dürttüm ve kulağına:
-Biraz yardımcı olsan?" dedim.Olayları yeni anlamış gibiydi Pat...Onun bile durumu düzeltebileceğinden emin değildim.Daha da kötüsü bugün akşama kadar abimi ikna edemezsem anneme bir baykuş mesaj uçuracaktı.
'Kızınız bir Gryffindor'la sevgili'
Bitmiştim ben...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:01 am

Patrica Thomas'la göz teması kurmuştu birbirlerine bakıyorlardı. Artık kimse umurunda değil gibiydi o çocuktan hoşlanıyordu. Arianna kulağına eğilmişti "Biraz yardımcı olsan?" Patrica toparlanmıştı konuşmak için azını açmıştı "Ehem ehem,Thomas,Mike kusura bakmayın ama Leo ve Arianna'yı sizden biraz ödünç alabilir miyim ?.." dedi Jake ona bakıp gülümsedi ve evet anlamında başını salladı.Patrica ona gülümsedikten sonra Leo'yu ve Ari'yi kollarından tuttu çekti ve başladı konuşmaya "Thomas sana kötü bakıyor Leo korkuyorum.. Onun için sen ben gidiyorum de işim var felan filan de şu duvarın arkasına saklan biz giderken seni alırız yoksa bir kavga çıkacak" dedi Leo kafasını salladı "Ari sende bir daha Thomas'ın yanında Leo'dan bahsetme ve o yanındayken Leo ile birlikte görünmemeye çalış diğer olaylarda ben oyalarım siz dediklerimi yapın yeter" dedi evet anlamında kafa salladılar ve döndüler. Leo Baykuşhane'ye gideceğini söyleyip gitti.Arianna Patrica'ya gidelim diye işaret etti Patrica "Sonra görüşürüz Thomas" dedi ve gülümsedi Thomas'ta ona gülümsedi. Kardeşine de pis bir bakış fırlattı. Köşeyi döndüklerinde Arianna Leo'nun elini yakaladı ve tutup çekti Leo inanamamıştı Arianna onun elini tutmuştu. Arianna ona gülümsedi ve yürümeye devam ettiler yol boyunca birbirlerinin elini bırkmadılar...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:13 am

Pat ortalığı düzelttikten sonra abimden 'ben sana sonra gösteririm' bakışı aldım aynen iade ettim.Duvarın oradan Leo'yu alacaktık.Ona bir özür borçluydum.Kendimi suçlu hissediyordum. Leo'nun elini yakaladım ve çektim.Leo gerçekten sevinmişe benziyordu?Acaba bir özür yerine geçer miydi?Bunu yapmam için büyük cesaret toplamıştım.Yol boyunca el ele gittik.Yoldaki birkaç öğrencinin laflarına da hiç aldırmadık.Elini tutmama en çok Pat şaşırmıştı.Ama artık bazı şeyleri yapmanın vakti gelmişti.Leo'yu seviyordum.Onun da bunu bilmeye hakkı olduğunu düşünüyordum.Pat bize bakıp bakıp sırıtıyordu.Yoldayken tekrar:
-Özür dilerim.Abim...Biraz düşünmeden hareket eder ben... gerçekten üzgünüm-
-Sorun değil Ari.
dedi ve gülümsedi işte bu bana yeterdi...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet   Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:34 am

O ikili çok tatlıydı. Leo ve Ari yakışıyorlardı. Leo çok mutlu olmuştu. Çünkü Arianna onun elini tutmuştu dünyanın en mutlu insanı gibiydi... Leo yakışıklıydı Arianna ise çok güzel yani yakışıyorlardı. Arianna "Özür dilerim.Abim...Biraz düşünmeden hareket eder ben... gerçekten üzgünüm" dedi Leo ona döndü ve "Sorun değil Ari." dedi Arianna gerçekten mutlu olmuştu. Patrica karşıdan gelen ağabeyini gördü. Tam tahmin ettiği gibi onun suratına bile bakmadan hızla geçip gitti. Arianna çok şanslıydı en azından abisi onu koruyordu ve kolluyordu Patrica'nın abisi kafasını bile kaldırmaya tenezzül etmiyordu bu durum onun yüzünü astı Arianna ve Leo ise bunu fark ettiler. Patrica çok üzülüyordu keşke abisi onunla konuşsa,konuşmayı bırak onu kardeşlikten reddetmişti onun için Thomas'a ailesinin Lord Voldemart için savaşırken öldüğünü söylemeyecekti ama arkadaşı için bir yandan yüzünü asmamaya çalışıyordu ama nafile kafası dağılmıştı...

Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genel Sohbet
» Genel Sohbet | Yeni Başlık