Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Krystelle Bartoloměj

+3
Jack Stepanoviç Karenin
Eugene M. Géroux
Krystelle Bartoloměj
7 posters
YazarMesaj
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue99/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (99/100)

Krystelle Bartoloměj Empty
MesajKonu: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 4:40 am

Krystelle Bartoloměj 7cbxj
Krystelle Bartoloměj 7cbyd

KARAKTER KARTI;

Krystelle Bartoloměj 7cd01
    # Tam Adı: Krystelle Bartoloměj
    # Takma adları: Krys, Stelle
    # Yaş: 17
    # Cinsiyeti: Bayan
    # Doğum Yeri: İngiltere
    # Kan Durumu: Safkan
    # Ana Dil: İngilizce
    # Diğer Diller: Fransızca, Rusça, Latince, Almanca (basit düzey), İtalyanca.
    # Okul / Bina: Beauxbatons / Kertenkeleciler [5 Sene] | Hogwarts / Slytherin
    # Savaş Tarafı: Karanlık
    # Uyruk: İngiliz
    # Patronus: Alaycı Kuş.
    # Özel Yetenek: Animagus - Çıngıraklı Yılan

Krystelle Bartoloměj 1506177_original Krystelle Bartoloměj 1505996_original Krystelle Bartoloměj 1505037_original

SO, WHO I AM?
      Dışarıdan buz gibi gözük- hayır, bu kesinlikle ben değilim. Aslına bakarsanız, ben bilindik Slytherin kızlarından değilim. Hepsi fazlasıyla yakın arkadaşım olsa dahi. Suratımda her zaman bir gülümseme vardır; ve kesinlikle gerçektir. Gülmenin değerini bilirim, zira hayatımında en önemli şey mutlu olmaktır. Ben mutlu değilsem, başka ne önemli olabilir ki? Neşeli ortamları severim; ama aslına bakarsanız somurtan insanları da oldukça severim. Çünkü eğer böyleyse orada benim için bir şeyler var demektir. Bir insanı güldürebilmek gibi. Eh, övünmek gibi olmasın bunu her zaman başarırım. Pek çok kişinin dediği gibi, "Krystelle'ı herkes sever."

Tutku, şehvet ve güzellik. Üç altın kelime. Bartolomějleri bilirsiniz. Erkekleri kız, kızları erkek avcısıdır. Canlı kanlı olarak parmakla gösterilen Krystof ve ben. Evet, ikizimin ününü dünya üzerinde duymayan var mı ki? Eğer onun elinden geçmeyen bir kızsanız... Üzgünüm kötü haber. Gerçekten çirkinsiniz. Ancak benim için işler biraz daha farklı. Baştan çıkaramayacağım erkek yoktur; yakışıklı ve zeki ise ya da işime yarıyorsa... Güzel olduğumu reddetmem, aynaya baktığımda gördüğüm yüz gayet güzel, vücut ise oldukça dikkat çekici. O zaman neden reddedeyim ki? Evet evet. Egoistimdir.

Aklıma bir şeyi taktığımda kimse kurtulamaz. Bana karşı gıcık olan insanlar, ah.. Bunu sürdürebilmek için pek şansınız yok. Çünkü ne yapar ne eder kendimi sevdiririm. Tek bir şey değilse; eğer sizden gerçekten hoşlanmadıysam. İşte o zaman çanlar çalmaya başlayabilir. Çünkü sinirlendiğimde tam bir avcı oluyorum. Buna denk gelmek istemezsiniz, ben dahi istemiyorum.

Çok konuşurum. Pekala, evet çok fazla konuşuyorum! Neden? Eğer yakınımsanız bunu zaten bilirsiniz, ancak değilseniz... Anlatmaya başlıyorum. Konuşurum çünkü konuşmak gerginliği azaltır. Nerede ne demem gerektiğini bilirim. İnsanları güldürür, onların heyecanını yatıştırırım. Bir bakarsınız, saçmaladığımı düşünürsünüz. O zaman bilin ki sizin kıçınızı kurtarıyorum! Laflarım iğneleyici olabilir; bunu en yakınıma dahi yaparım. Hak ettiğinde. Olduğum gibiyim çünkü, birinin arkasından konuşurum ancak aynı şeyleri yüzüne de söyledikçe.

Mükemmel sır tutmam başka bir olay. Merak da olunca tabii, okuldaki herkesin sırrını bilirim. Kim kime aşık, kim kime ne yapmış, birileri adam mı öldürmüş... Hepsini bilirim. Benim bildiğimi ise kimse bilmez. Güvenilir birim, bunu herkes bilir. Eğer bildiklerimi yazacak olsaydım Dırdırcı'dan daha çok para kazanırdım ben! Kısacası... Ben benim işte. Deli dolu, güzel, akıllı ve eğlenceli.

Krystelle Bartoloměj 1503108_original Krystelle Bartoloměj 1502384_original Krystelle Bartoloměj 1503449_original

I LOVE THEM, REALLY!

Krystof; O olmazsa, yaşamanın ne anlamı kalır?
      Kryssy; Kimsenin sevmediği, zavallı kedim.
      Slytherin; Bir hayat felsefesi.
      Bizim Tayfa; Tapılası insanlar.
      Erkekler; Erkek mi, ha ne nerede?
      Parti; Onsuz hayat mı olurmuş?!
      Ateş Viskisi; Mmm. Leziz!
      Kennedy; Gel sarılayım.

En son Krystelle Bartoloměj tarafından Perş. Nis. 18, 2013 1:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue99/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 4:41 am

S L Y T H E R I N TEAM
    Krystof Bartolomej. İkiz kelimesi yetersiz kalır Krystof ile ilişkimi tanımlamama. O benim kanım, canım, ruhum, bir parçam. Dokuz ay aynı rahimde birbirimizle itişmemiz değil bizi biz yapan... Bizi biz yapan, daimi sevgimiz. Pek çok kişi için canımı dişime taparım; ancak Krystof için her şeyimi feda ederim, onun için vazgeçemeyeceğim hiçbir şey yok. Tarif edilmez çünkü o. Çünkü biz Bartolomejlerin çapkın ikizleriyiz, bir bütünüz. Ve o benim her şeyim.
    you're my mirror.:
    you're the only one.:

Alyssha Cassidy Malfoy. Best friend forever, demiştik ya, doğruydu. Daha küçük birer çocuktuk tanıştığımızda ve o zamandan birbirimizi en yakın arkadaş ilan etmiştik. Bir kız kardeşim olsaydı, o sen olurdun. Ortalığı bu zamana kadar o kadar çok dağıttık ki... Eğlence nereye, biz oraya! Bizi ayırmak imkansız ki, bunu herkes biliyor. Ve bizi durdurmak da öyle.

look, do you see?:
    dance forever.:

Kimberly Malfoy, Xavier Raymond, Nathaniel Arquette, Xaviera Schnëider. Sizler olmasanız ben ne yaparım ki?! Çoğunuzla küçüklükten tanışıyoruz, kiminizle yazları görüşebiliyorduk yalnızca. Öyle ya da böyle, tayfa dediğim olay tam olarak siz oluyorsunuz. Biz hepimiz Slytherin'in mükemmel gümüş takımıyız. Kimse bizi ayıramaz, hepimiz farklı yollara savrulsak bile. Kan kardeşlerim, her zaman.

perfect means us.:

Vera & Jacques Bratčikovaite. Vera, ikizimin biricik sevgilisi. Onu nasıl sevmem? Resmen kardeşim sayılır. Her zaman onun yanındayım ve Krystof'un onu üzmesine asla izin vermeyeceğim! Evet beyler bayanlar, buna kız dayanışması deniyor. Jacques, küçük kaçağımıza ne demeli ki? Birbirimizi seviyoruz, birbirimize ihtiyacımız vardı ve küçük bir süreliğine çifttik. Mükemmel bir çifttik, evet. Ancak o benim için sonsuza dek dost olacak.

love me like i do.:
    just smile.:

*yapım aşamasındadır*

En son Krystelle Bartoloměj tarafından Perş. Nis. 18, 2013 3:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Eugene M. Géroux

Eugene M. Géroux

Lakap : Marquis der bazıları.
Rp Sevgilisi : Vurulduk bi' kurtkıza. Yan gözle bakanın gözlerini oyarız.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue95/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 7:08 am

Hımhımhım nasıl bir şey yapabiliriz ki?
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue97/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 7:20 am

Krystelle bence ayağına bekleme; oraya buraya ve hah, şuraya yazdıklarını oku ekle :g
Ama ben hazır geldim söyliyim. Şimdi biz üç kişi takılıoz sen bizim ayak işlerimizi falan yapıon ha bi de bana sırılsıklam aşıksın işte Krystelle Bartoloměj 3929217648 beraber böyle ayarlamıştık.. Razz
Jacqueliyne Bartoloměj

Jacqueliyne Bartoloměj

Lakap : Jac, Jackie, Eli, Quely
Rp Sevgilisi : 1 thing 2 do 3 words 4 you. I love you, Kennedy.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue98/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 7:42 am

Bro, uyanma vakti. Sabah oldu. What a Face
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue97/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 7:46 am

Bro, şuan bizim işimize yarıcak şekilde konuşuyorum.. idare.et.iki.saniye. What a Face
Jacqueliyne Bartoloměj

Jacqueliyne Bartoloměj

Lakap : Jac, Jackie, Eli, Quely
Rp Sevgilisi : 1 thing 2 do 3 words 4 you. I love you, Kennedy.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue98/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 9:06 am

Oğlum Natalia okuyacak sonra kavga edeceksiniz, gel de uğraş yani kız tribiyle işin yoksa. What a Face
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue100/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:24 am

Bkz. lejant, bkz. ne kadar çok Slytherin var.
İkonlar taamdır, sıra kurguları yazmakta. Razz
Jude Perry

Jude Perry

Özel
Rp Puanı:
Krystelle Bartoloměj Left_bar_bleue90/100Krystelle Bartoloměj Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 5:26 am

Jude Perry.
Josh Hutcherson (Ünlü, cınım.)
Ve kurgu:
Şimdi; Jude hiç gülmez. Konuşmaz, dediğim dedik, çaldığım düdük biri. Ama her zaman içten gülümseyen, konuşkan insanlara bir sempati beslemiş bir arkadaş. Kyrstelle'nin gülüşünü, hayatı sevişini hep kıskanmış olsun, Jude. Bunu da ilk defa dışa vurmuş olsun mesela. Yani senden hoşlansın, tabii arkadaş anlamında. Tabii garipliklerine ilk başta şaşırılsa dahi, iyi çocuktur, Jude. Hey neyse, aynı zamanda Rav. olsa da sadece kıvrak zekasından mütevellit bu binadadır. Yoksa sinsi, saman altından su yürüten, sessiz, acımasız -acının her türünden zevk alan.- ve vurdum duymaz biridir, Jude. Dengesizdir. Tam bir Slytherin adamıdır. Lakin; dedim ya, fazla zekidir. Annesi, babası ve büyük erkek kardeşi de Ravenclaw'dır. Ayrıca soğuk olsa da, çok güvendiği kişiler yanında çoğu zaman kahkahalara bile boğulur, onları her şeyden üstün görür, korur, kollar.
Yani kısacası, Jude Krys'en etkilenir ve onunla samimi olur. Krys'te, Jude'u biraz açar ve güldürür, Jude hep mermer gibi bir suratla dinler ve tavsiyesi de o denli katı olur; işte Krys bunlardan faydalanabilir. Jude'da, Krys'ten gülmeyi, güldürmeyi öğrenir ve onun yanında kendini rahat hisseder. Çünkü, sırları da, kendi de güvendedir.
(Uzun oldu. jksdklsd Razz Happy Uygun bir yer bulursun, Selin'cim. Happy)
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Krystelle Bartoloměj   Krystelle Bartoloměj Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2012 10:27 am

Oh no! Kurgular hala öylece duruyor! Krystelle Bartoloměj 3000543651

Krystelle Bartoloměj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Krystof Bartoloměj ||
» Twins of Bartolomej.
» Bir Bartoloměj Daha Mı?
» Smile, why is everybody so serious? || Krystelle.
» No More Sorrow || Xavier & Krystelle