Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İtiraf Ediyorum.

+34
Catherine Lioness West
Primus L. De Luna
Garrick Ollivander
Lady Aldwyn
Vasya Petrakova
Veradiscia Bratčikovaite
Hans Finn Landers
Jacques Bratčikovaite
Euterpe Châtillon
Jennifer Spence
Holden Phoenix
Medalainé Black
Sonja Seydoux
Tiana
Nava
Natasha Feodora
Shadow
Annika Ruchkowski
Maral Avakian
Dracul
Carmella Decartius
Pierretta Qixinâ
Jean
Aryna
Diana Myrcella Elysium
Adrian B. Argent
Natalia Miloslova
Larissa Wartiox
Elizabeth Dunham
Celia Annabeth Right
Philomena Clohessy
Alyssha Cassidy Malfoy
Jack Stepanoviç Karenin
Jayden Park
38 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Shadow

Shadow

Lakap : Master.
Rp Sevgilisi : My children.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 12:29 am

Annika Ruchkowski demiş ki:
"Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o."
İlk defa birinin annesi olmak istedim.

Orada bahsi geçen anne benim güzelim.
İtiraf ediyorum; çocuklarım benim en değerli şeylerim.
Ve yeni bir takıma ihtiyacım var.
Natasha Feodora

Natasha Feodora

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 1:18 am

Master Of Shadows demiş ki:
    Annika Ruchkowski demiş ki:
    "Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o."
    İlk defa birinin annesi olmak istedim.

Orada bahsi geçen anne benim güzelim.
    İtiraf ediyorum; çocuklarım benim en değerli şeylerim.
    Ve yeni bir takıma ihtiyacım var.

Annelikten bıktığın bunaldığın zamanlar olursa ben burdayım canım seve seve bakarım o yavrulara.
    Takım işine gelince, şimdi Angelina'dan bahsediyoruz yani hayır deme şansım olsa da demem şimdi.
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 2:06 am

16:02 adım geçmiş sanki İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Biggrin

Annika, yemeğe kıyamam ki şimdi ama <3 (en azından zaman alır diyelim İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 2879408250 )
Aryna, unutma o taş şey senin kardeşin k5k5 we luw blood blood bizi çeker
Master, o bayan benim anam.

İtiraf ediyorum yorumları okuyunca mutlu oldum Happy
Nava

Nava

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 5:02 am

Jean demiş ki:
16:02 adım geçmiş sanki İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Biggrin

Annika, yemeğe kıyamam ki şimdi ama <3 (en azından zaman alır diyelim İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 2879408250 )
Aryna, unutma o taş şey senin kardeşin k5k5 we luw blood blood bizi çeker
Master, o bayan benim anam.

İtiraf ediyorum yorumları okuyunca mutlu oldum Happy

İtiraf ediyorum aşık oldum galiba. Mesela biz evlenelim. Havuzlu, büyük bahçeli bir evde otururuz. Kocaman olur evimiz. İçinde birbirimizi kovalarız. Ben senin için avlanırım, sen hiç yorulma. Eğer etimi pişmiş severim diyorsan bir güzel kızartırım da. Ellerimle beslerim seni. Sonra mesela akşamları oturup birlikte dolunayı seyrederiz. Valla çok istersen ben bir çaresini bulur eder çocuk da yaparım senden. Olmadı annemizden izin alırız, zaten o istediğini yapabilir. Çok ısrar edersek bizi kırmaz bence bitanem o benim. Seni herkesten çok severim. Öyle çok severim ki bıkacak noktaya gelirsin artık ama bıkmazsın. Bıkarsan bacaklarını kırarım.
Tiana

Tiana

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Niklaus. Ensest sayılır mı bilinmez.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 5:15 am

19.14:
Dicle abaza team yapıyor, hem de kardeşime! Tüm kardeşlik iç güdülerim ayaklandı. Manitası yeni ölmüş biri olarak yapılmaz lan bu bana, ayıp ayıp. İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 3929217648
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 5:52 am

Nava demiş ki:
    İtiraf ediyorum aşık oldum galiba. Mesela biz evlenelim. Havuzlu, büyük bahçeli bir evde otururuz. Kocaman olur evimiz. İçinde birbirimizi kovalarız. Ben senin için avlanırım, sen hiç yorulma. Eğer etimi pişmiş severim diyorsan bir güzel kızartırım da. Ellerimle beslerim seni. Sonra mesela akşamları oturup birlikte dolunayı seyrederiz. Valla çok istersen ben bir çaresini bulur eder çocuk da yaparım senden. Olmadı annemizden izin alırız, zaten o istediğini yapabilir. Çok ısrar edersek bizi kırmaz bence bitanem o benim. Seni herkesten çok severim. Öyle çok severim ki bıkacak noktaya gelirsin artık ama bıkmazsın. Bıkarsan bacaklarını kırarım.

Oyi, bu benzersiz teklife karşı bir şeyler hissetiğimi söylemeden edemiyeceğim.
    Bugüne kadar kardeşiz dedim ama https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t1698-golgelerin-gucu-adna o son şarkı doğru mu çıkıyor. *-*

19:46

Yalnız şunu bilmelisin ne olursa olsun Jean annesini sevdiğinden daha çok sevemez kimseyi. Ancak kimseyi asla bırakmaz hele onu seviyorlarsa.

itiraf ediyorum bizim site gibisi yok! Ben buraya aidim en azından.

not: şarkıyı söyleyen jean, yanlış olmasın.

Sonja Seydoux

Sonja Seydoux

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 5:17 am

İtiraf ediyorum Ronaldo'nun Irina Shayk'la birlikte olması çok koyuyor bana. Hayır Irina dünyadaki en güzel insanlardan hiç tartışmam, Ronaldo'ma da bir onu yakıştırabilirdim ama ı-ıh. Onun hayatı boyunca yalnız kalması gerekirdi. Kimseyle olmamalıydı o.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 5:47 am

İtiraflar ediyorum

#1: Normal acıkan-susayan insanların oruç tutarken neler çektiğini şimdi anladım. Dün pek bişey yemedim sahurda ve bugün oruçluyken banyo yaptım. Acı çekiyorum.

#2: BİRİ BANA PS KULLANMAYI ÖĞRETSİN! 321453435 TANE KARAKTER AÇICAM AMA İMZA YAPAMADIĞIM İÇİN AÇAMIYORUM!
Sonja Seydoux

Sonja Seydoux

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 10:52 am

Itiraf ediyorum esmerler beni cildirtiyor. Hayir meydanda 'Esmerim bicim bicim olurum esmer icin alem bana dusmandir esmer sevdigim icin loy hele loy loy looy kibar yarim esmerim loy' diye sarki soyleyecek kadar.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 11:01 am

İtiraf ediyorum, Dicle ile aynı duyguları paylaşıyorum ama tek fark GEL GEL SARIŞINIM GEL, GEL SANA AŞIĞIM GEL.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 12:39 am

Celia Annabeth Right demiş ki:
İtiraflar ediyorum

#1: Normal acıkan-susayan insanların oruç tutarken neler çektiğini şimdi anladım. Dün pek bişey yemedim sahurda ve bugün oruçluyken banyo yaptım. Acı çekiyorum.

#2: BİRİ BANA PS KULLANMAYI ÖĞRETSİN! 321453435 TANE KARAKTER AÇICAM AMA İMZA YAPAMADIĞIM İÇİN AÇAMIYORUM!

Same here! sahura kalkmadım sabah uyandığımda -ki saat 8:30du 9da da dersaneye gittim- ilk düşüncem direk şuydu "SU." *-* neyse şuan biraz daha iyiyim.

PS kullanmayı ne biçim istiyorum bilemezsin.
    keşke keşke biraz daha erken yaşta bilseydim RPG sitelerinin varlığını, keşke bir kaç sene önce photoshop!a başlasaydım.

Ama 1 senedir RPGden haberdarım -yine iyi olduğumu düşünüyorum bu konuda ama..- ve yalnızca şubattan beri cidden aktifim.

NELER HİSSETTİĞİMİ ANLATAMIYORUM. Dostlar tam alışmışım, milli eğitim araya girdi neymiş kardeşmişiz. Dostum bu imkansız! *-*

Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 2:48 am

Sonja Seydoux demiş ki:
Itiraf ediyorum esmerler beni cildirtiyor. Hayir meydanda 'Esmerim bicim bicim olurum esmer icin alem bana dusmandir esmer sevdigim icin loy hele loy loy looy kibar yarim esmerim loy' diye sarki soyleyecek kadar.

Aynen aynen...

Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 8:11 am

İtiraf ediyorum 8. sınıfta Melih diye bir çocuğu seviyordum beraber ne zaman görsem 1 saat susmadan muhabbet etmişliğimiz vardı, ama sınav senem diye gıkımı çıkarmadan sonra da okul değişti zaten benden iki yaş büyüktü. Melih deyince aklıma o geldi, kafa çocuktu la okulda pircing kullanırdı hocalar kızardı tekrar takardı. Almanya'ya bayılırdı. Müthiş anıları vardı.

vol1 neden ben alman yada almansever sevmişim hep
çünkü ben almanseverim
soru cevap çok ciks oldu asdfgh

ALMANLAR CANDIR. ALMANYA AŞKTIR.
ALMAN KARAKTER AÇCAM GRYFFİNDOR ÜNLÜ BULDUM BU ARADA Happy
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 9:06 am

İtiraf Edeyim mi size çok öenmli bir şey.
Bu hayatta Fransız kalmak kadar kötü bir şey yok. Fransızım yani şu an,çok öyleyim yani.Neyse iyi Günler.
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 9:20 am

İtiraf ediyorum, Gamze niçin Fransız kalmış merak ettim. Ayrıca günü mü kaldı kızım, saat on iki oldu neredeyse. Razz
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 11:33 am

Gamze Fransız çünkü,bu site çok değişmiş Happy Kurgu falan mikemmel ama ben bu insanları tanımıyorum,yani herkes başka üyelikler falan açmış,uçmuş millet Happy Fly in the skyyyy, rkurgum yok benim.Benimle kim kurgu yapar diye merak ettim şimdi, itiraf ediyorum.

Holden Phoenix demiş ki:
İtiraf ediyorum, Gamze niçin Fransız kalmış merak ettim. Ayrıca günü mü kaldı kızım, saat on iki oldu neredeyse. Razz

Zamanın bekçisi misin kızaam Happy Happy Gündüz yazdım ben onu Happy
Neyse İyi geceler.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 12:43 am

İtiraf ediyorum gecenin bir yarısı veda bile edemeden ansızın internetten çıkıveriyorsam modemim kapatılmıştır.
dip: biri bana özel konularda özel ders versin. çok cahilim.
https://facebook.com/ssbdd
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 3:20 am

İtiraf ediyorum, Gamze'nin beni tanımamasına bozuldum =(
Jacques Bratčikovaite

Jacques Bratčikovaite

Lakap : Jac for everyone.
Rp Sevgilisi : Çok eşlilikten yanayım ama.. Acting like a couple with Ocean. But she will be mine. Forever.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 3:59 am

İtiraf ediyorum rp yazmam lazım, pek çok. Kurgu da bulmam lazım. Ama... İçimde dehşet şekilde farklı bir şeyler yazma isteği var. Belki daha önce başladığım kitabımsı şeye devam edebilirim. Gerçi onun da kurgusunu unuttum, çohoş yazmışım -no, ego değil kurgusuna tapıyorum- gerisinde ne yapacağımı hatırlamasam da.
    Ve diliyorum ki Dicle bunu görmez. asfjas
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 4:05 am

İtiraf ediyorum gel sana takım yapıyım Hans diyen insanın PM'sinde bitcem. fotoğraflarım hazır ve ne istediğimi biliyorum.
Veradiscia Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue99/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 4:33 am

Alıntı :
    Ve diliyorum ki Dicle bunu görmez. asfjas

İtiraf ediyorum Selin, yanlış kişiyle saklambaç oynuyorsun hayatımın aşkı..
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 10:49 am

İtiraf ediyorum, Ben'e taş gibi hatun bulamıyorum öldürün beni.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 11:06 am

itiraf ediyorum, bir yerlerde kellan görünce ağzım kulaklarıma varıyor kelimenin tam anlamıyla kjsdhgfdgfdjh.
Vasya Petrakova

Vasya Petrakova

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue94/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 11:42 am

İtiraf ediyorum, ilk defa bir takımıma bu kadar sempati duyuyordum.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: İtiraf Ediyorum.   İtiraf Ediyorum. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 10:17 pm

İtiraf ediyorum bir takıma ihtiyacım var.
Bir itiraf daha onca rol oyununu okuyup haber yapmam lazım. Kimden başlasam bilemiyorum. Help Jeremy Help.

İtiraf Ediyorum.
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» İtiraf Ediyorum
» İtiraf Ediyorum
» İtiraf Et…