Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jack Stepanoviç Karenin

+7
Henry McCourt
Adrian B. Argent
Stephan Miloslov
Elizabeth Dunham
Alyssha Cassidy Malfoy
Natalia Miloslova
Jack Stepanoviç Karenin
11 posters
YazarMesaj
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue97/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (97/100)

Jack Stepanoviç Karenin Empty
MesajKonu: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 5:23 am

Jack Stepanoviç Karenin 7scvl

Tam Adı: Jack Asher Panas Stepanoviç Karenin
    Okulu: 6’dan önce Durmstrang, 6’dan sonra Hogwarts - Slytherin
    Doğum: 16 Aralık 1995, St. Petersburg,
    Ve burcu Oğlak, yükseleni Balık
    Uyruğu yarı İngiliz, yarı Rus
    Ana dili Rusçadır. İngilizceyi sonradan öğrenmiştir ancak akıcı olarak konuşabilir ancak Rusça düşünür. Türkçe, Bulgarca gibi dilleri ucundan bilmektedir, Durmstrang’daki bazı arkadaşlarından öğrendiği kadarıyla. Ve derdini anlatacak kadar çatal dili bilir. Fransızca'yı da Natalia öğreticek.
    Asası: Gümüş Ayı
    Patronusu: Solucan.
    Süpürgesi: Nimbus 2012 (çünkü babam para basıyor)
    Baykuşu: Pippin!
    Ev Cini: Fletcher
Jack Stepanoviç Karenin 83720

Jack Stepanoviç Karenin 83czc

Jack Stepanoviç Karenin 836v2

Jack Stepanoviç Karenin 83d4b Şimdi nasıl lafa gireceğimi bilemedim, ‘hönk’ diye başlıyorum o nedenle kusura bakmayın artık. Daha önce Jack’i kısa ve oldukça yetersiz şekilde anlatmıştım zaten, ama bu kez uzunca anlatmam gerekecek. Son birkaç haftadır yazmaya üşendiğim o an geldi, başlıyorum.

Jack Stepanoviç Karenin 83gws Rusya’da soylu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve tek çocuk olarak büyümüştür. Annesi, Allison asil İngiliz büyücü aileleri arasında yer alan Pritchard ailesinin en küçük kızıdır, babasıysa zengin, başarılı ve katı bir Rus Büyücüsüdür. Hayatı boyunca babasıyla arasında neredeyse hiç denilebilecek kadar az samimi anlar oluşmuştur. Ama dediğim gibi ben bile hatırlamıyorum ki, yazamadım. Ortalıkta dolanan sarışın tatlı oğlan çocuğu olarak çocukluktan beri en iyi arkadaşı Kiti olmuştur. Kiti, Nadya halasının ondan bir yaş büyük kızı olur ve Nadya’lar St. Petersburg’da yaşadıkları için oldukça samimidirler ailecek.

Jack Stepanoviç Karenin 83d5v Okul zamanı gelip çattığında annesiyle beraber sırt çantası, sayma fasulyesi, abakü- dur olmadı, baştan alıyorum; asa, kazan, üniforma falan almaya Moskova’ya inerler (Moskova bunlar için Kemeraltı, Kapalıçarşı gibi bir yer çünkü şömineye atlayıp iki saniyede gidiyorlar.) ama sevgili baykuşu Pippin dayısı Philias’dan hediyedir. Eh, kerata sonunda okula başlar, yetenekli de tabi! Annesi gurur duyar tabi, babası bıyık altından gülümser... HI? Bi dakka, o adamın bıyığı yok. Olduğunu hatırlamıyorum, demek ki yok. Okulda en iyi arkadaşı Pavlo olur. Ve ilk aşkı da Gloria…

Pavlo’nun Jack’e yamuk yapması ve Gloria’nın ölmesi ile beşinci sınıfın sonlarında mutlu günler biter. Pavlo ile esaslı bir düello yapması sonucu Durmstrang’dan atılır ve başka okullardan öğrenci alımlarının açık olduğu yegane okullardan biri olan Hogwarts’a geçer. Oysa Hogwarts’a geçmesinin –o her ne kadar öyle sansa da- tek nedeni okuldan atılması değildir, annesi istese onu okuldan attırtmayabilecek kadar çevresi olan bir kadın olmasına rağmen sesini çıkarmamıştır, bu düello olmasa dahi Jack’in Hogwarts’a geçişi kesindi çünkü annesi için, atılması sadece işleri hızlandırdı. Ve yine annesi açısından, tuhaf olmayan bir şekilde, Slytherin’e seçildi.

Jack Stepanoviç Karenin 84g24 Jack’in genel olarak sakin bir karakteri vardır. İyi huylu, sevecen bir hali, ancak bir patladı mı da fena patlar, onu kimse tanıyamaz. Pavlo ile olan da böyle şaşırtıcı bir şeydi işte. Olanları gözlemler ve insanları bir sarraf gibi analiz edebilir. Zeki, hırslı bir çocuktur. Problemleri çözümsüz bırakmaktan hoşlanmaz. Kabalığı sevmez. Ona güvenen insanları yarı yolda bırakmaktan nefret eder. En belirgin özelliği ise vefalı oluşudur; ona bir kere iyiliği dokunan birisini asla unutmaz ki bu onu birçoklarından ayıran en önemli özelliğidir. Saygılı ve kibardır ayrıca.

Onu gözlerinde muzur bir parıltı ve gülmek için kıvrılmaya hazır dudaklarla görmek pek de şaşırtıcı değildir sevdikleri için. Sarıya çalan kumral saçları ve buz mavisi gözleriyse nedense kızların ona ilk baktıklarında gördükleri tek şeydir. Uzun (1.86, yerim onu.) ve oldukça zayıf bir yapısı vardır, çoğu kişi onu kolaylıkla düşürebileceğini veya tek hamlede öldürebileceğini düşünür. Oysa ne kadar zayıf görünüyorsa o kadar güçlüdür. Kolay yıkılmayacak dirençli bir insandır, hem bedenen hem ruhen kendini kontrol etmeyi bir şekilde öğrenmiştir.

Aşka gelince; bir kere âşık olmuştur, ikincisinden korkar. Ufak kaçamaklar mı, ah işte, onlardan korkmuyor ;P Ama kaçamaklardansa seviyeli ilişkilerin adamı olduğunu söylemek daha doğru.

Jack Stepanoviç Karenin 83d00 Wauhuu! Biri Quidditch mi dedi? Demediyse bile madem sözü geçti, ben söyleyeyim. Jack, Quidditch’de bir dehadır. Vurucu olarak oynamakla birlikte Durmstrang’da tam takım kaptanlığına seçilebileceği zaman okuldan atılmıştır. Bu oldukça üzücü çünkü Slytherin Quidditch takımında kendisinden başka beş tane yedinci, bir tane altıncı sınıf var, yani, bunca yıldır bu okulda, bu takımda oynayan kendisinden büyük bireylerin arasına kaptan sıfatıyla dalayamayacağı kesin. Yine de yeteneğiyle büyük bir hayran kitlesi toplayacağı da kesin.

Basketbol, voleybol, fut- adını bilmediğim tüm Muggle bol’ları Jack’e ölesiye yabancı ama bir gün öğrenmek istediğini söylemeden edemem. Geçen tatilde ilk kez karşılaştığı motorsiklete de ilgisi oluşmuştur biraz, ama pegasusların yerini tutabileceğine şüphelidir. Gerçekten iyi yüzer (Rusya’nın soğuk sularında öğrenmiştir bunu Durmstrang’da.) Spor dışında resim çizmekten ve gitar çalmaktan hoşlanır. Sesi de gerçekten güzeldir.

En Listesi:

A İ L E | A Ğ A C I | E K L E N E C E K | D A H A

En son Jack Stepanoviç Karenin tarafından Cuma Haz. 29, 2012 1:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue97/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 10:00 am

Jack Stepanoviç Karenin 7y09t

Jack Stepanoviç Karenin 48406875Jack Stepanoviç Karenin 7y0bzJack Stepanoviç Karenin 7y06tJack Stepanoviç Karenin 7y0f8Jack Stepanoviç Karenin 0018kt6y
Jack Stepanoviç Karenin 7y075Jack Stepanoviç Karenin 7y07rJack Stepanoviç Karenin 7y0dtJack Stepanoviç Karenin 7y0hgJack Stepanoviç Karenin 7y0xbJack Stepanoviç Karenin 7y0ym
Jack Stepanoviç Karenin 12754038Jack Stepanoviç Karenin 82604654Jack Stepanoviç Karenin 36575905Jack Stepanoviç Karenin 18759154Jack Stepanoviç Karenin 87516670Jack Stepanoviç Karenin 19601706
Jack Stepanoviç Karenin 63821554Jack Stepanoviç Karenin 49965814Jack Stepanoviç Karenin 84457328Jack Stepanoviç Karenin 53651431Jack Stepanoviç Karenin 16207332Jack Stepanoviç Karenin 00184c1p
Jack Stepanoviç Karenin 60146231Jack Stepanoviç Karenin 0018epb7Jack Stepanoviç Karenin 00188aykJack Stepanoviç Karenin 0018735kJack Stepanoviç Karenin 00186dezJack Stepanoviç Karenin 0018fckk

Robbie Wadge Icons icons Robbie Wadge Icon ikon İkon

En son Jack Stepanoviç Karenin tarafından Cuma Haz. 29, 2012 2:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePaz Haz. 17, 2012 9:25 am

Ah Woody, sen de mi buradaydın? Bu arada şu son resimdeki kızı tanıyorum. Adını hiç öğrenemedim; ama ölürken çok güzel çığlık atıyordu. Bu arada elimi kana bulamadım korkma, sadece Imperionun büyük gücü ve ışığında kızı aydınlattım. Seni seviyorum Jackie, tatlım. Bu kısmı kayıtlara almayınız lütfen, ben hala çok sevgili odun kızım. Saygılar.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePaz Haz. 17, 2012 10:21 am

Ama kızın adını sende hatırlamıyorsun dimi?! Bak içimde kaldı şimdi. Crying or Very sad Peki, sana yazdıklarım hakkında ne düşünüyorsun? What a Face Tamam vazgeçtim, a sen de mi buradaydın odunum benim! Jack Stepanoviç Karenin Free-sad-smileys-335 Hanimiş odunum beni kıskanırmış da muggle kızlarına imperio mu yaparmış. Anem yerim seni sdfg
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue100/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 9:54 am

No more sorrow! Hell yea, you are right. So... I am going!
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 9:56 am

CİDDİSİN Mİ? *-* yerim seni <3
https://facebook.com/ssbdd
Stephan Miloslov

Stephan Miloslov

Lakap : Ste.
Rp Sevgilisi : Oh no, nobody. He's only a womanizer. He doesn't believe love. He will never believe.

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 10:58 am

Its your turn baby. Akşam ortak salonda hoş bir yemeğe ne dersin? What a Face
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 11:14 am

You and I. Alone.
Şöminenin önünü ayarlarım yemekleri de ayarlarız, mutfağın yerini öğrendim. Ayık olcan.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:58 am

İşte şimdi lejant resmen açıldı ve bekliyorum evet What a Face Happy
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Lakap : Lakap takın da dişlerimi boynunuza geçireyim. He, he?
Rp Sevgilisi : Ya bi gızan var ama. Söylemiyim imdi.

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue95/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 6:35 am

ALLAM MİTOLOJİ HOCAN NERDE SENİN!!111!1
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePaz Tem. 01, 2012 2:22 am

asdfg E nasıl geçiniyoruz o zaman sevgili hocam cheers
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2012 2:18 am

işte ekledim. not: Fatma'nın Dante, Silvian ve Royce adlı karakterleriyle kurguları silmedim. Zaten henüz yazılmadılar, zaman ne gösterir bilinmez... Olmadı lejantımın içine ediliyor :ağlaksurat:
Ama nasıl yapıyım? bizim muhteşem üçlümüz vardı.. Sad.(

What a Face YENİ KURGULARA AÇIĞIM Like a Star @ heaven
Marshall Bruce Matters

Marshall Bruce Matters

Lakap : Trick
Rp Sevgilisi : Maybe

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue90/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 11:22 pm

Amcan olabilirim, yada dayın Smile
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 6:36 am

Dayım olman için soyadın Pritchard olmalı; Amcam olman için de rus olmalısın. Ama bi kurgumuz olmalı. Uhm... Karakterinin kurgusunun içine etmiceksem elimde harika bir kurgu var.

Jack'in en küçük dayısı Eugene. Bir süredir kayıptı. Belki sen yeni bir adla ailenden uzak yaşıyor olabilirsin, belki kimseye çaktırmadan bir şeyler peşindesindir? Tamam, hayal gücüm zıvanadan çıkmadan sözü sana bırakıyorum, sence nasıl yapalım?

bu gece tüm şu ilişkileri düzenlicem, değişen ünlüler giden karakter vb. ilişki bölümümün düzenlenmesi şart oldu. VE YENİ HERKESİ EKLİCEM.

Gelin la buraya <3 <3 sdfgh
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Jack Stepanoviç Karenin Left_bar_bleue99/100Jack Stepanoviç Karenin Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 7:11 am

Xavier diyor ki dayı istemiyormuş kendisine. ashfjasf
Katheryne Romanov

Katheryne Romanov

Lakap : Kate
Rp Sevgilisi : Jayson olm boru değil. <3

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 8:38 am

Jack Stepanoviç Karenin Hollowart_fg061 Jack Stepanoviç Karenin Hollowart_fg060

Silvian'ın ünlü değişti ama kurgu tam gaz devam. k5k5
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 5:32 am

Xavier'a de ki, dayısı onu tanımıcak zaten, bizim aileden bi anası tanıyor onu. Yani onluk bi olay yok, olursa ararım. Kendisine iyi baksın- yo die xav die
__

Tamam tabisi! Silvian yengem benim <3
__

Yeni eklemelerle bir yeni başlık açcam temiz temiz ^.^
Irina Borislava

Irina Borislava

Lakap : Iri, but only my friends. +Ice.
Rp Sevgilisi : marko + vodka + irina = russian sex.

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 4:50 am

Başlığın intihar etmiş...............
Jack'le kurgu istiyom.
İstiyooom.
İstiyom.
Sad.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 5:02 am

Hiç sorma. T_T İlişkilerin yazılı olduğu mesaj silinmiş -anladığım kadarıyla 20. düzeltme olduğu için- ondan sonra ilana küstüm zaten, bıraktım kendi haline. T_T

Kurgu istiyorsan kurgu yaparız. Ne veriyim abime k5 asd
Irina Borislava

Irina Borislava

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 5:10 am

Panpa rusum, karanlığım, babam Stephan'ın best panpası. Yıllardır *daha biz doğmamışkenden beri* birlikte çalışıyorlar. Birbirlerinin tüm sırlarını bilirler, oh yea.
    Akıllarından hep "lan Iri ile Jack'i beşik kertmesi yapalım, gel büyüyünce evlensinler" diye geçirmişlerdir. asfgahjsfklas Birlikte pek zaman geçirmemişlerdir küçükken Iri ile Jack tabii. Sonuçta Jack uzaklardaydı ama babasının yanına geldiğinde filan Iri'yle takılır, gezerlerdi. Iri hep Hogwarts'taydı bu arada. Razz

Sonra senin Hogwarts'a geldiğini bir de Slytherin'e seçildiğini duyunca gel sarılalım yavrum dedi, seni böğrüne bastı. asdfg Irina için fazla uslu çocuk Jack. Irina tam soğukkanlı bitch. Garip bir şekilde neşeli ama çoğunlukla insanlara mesafelidir. Gerçi Jack'e mesafeli davranmaz.
    Marko ile *kurgularını daha bulmadık* sevgililer tabii. Stephan'ın ve babasının istekleri asla gerçekleşmeyecek. Natalia da bundan nefret eder eğer bu durumu öğrenirse. Hiç affetmez. What a Face

Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 5:24 am

Oyyi... Stepan bu kurguyu beğendi, oldukça beğendi. What a Face
Sonunda Stepan'ın düşman olmadığı bir insan oğlu olmasının verdiği duygusallık beni ağlatıcak sdfg Tabi ki Irina'ya -daha doğrusu Borislav'lara- soyunu birleştirebilecek ideal kişi gözüyle bakmıştır ki zaten Stepan hates Miloslova y'know. 

Tamam, Krystelle ile bu kadar yakın olmadan önce Jack'in beraber gezdiği insanlardan biri olabilir hatta Marko konusunu ilk Jack'e anlatmıştır Irina. v.v Yani Jack Irina'ya İri diyebilen yegane insanlardan, but DO NOT CALL ME JACKIE.
_
OHA! Benim daha önce kendi kafamdan Jack'in geçmişi ile ilgili kurduğum NPC'li bir kurgu vardı ve şimdi tekrar düşününce Irina o NPC'yi rahatlıkla oynayabilir ve... Natalia ilk kez Jack'i kıskanacak. Shocked *first kiss here* v.v
Irina Borislava

Irina Borislava

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 7:04 am

Your first kiss, yeah i like this! But i can't tell the same thing for your girlfriend. Razz
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Jack Stepanoviç Karenin   Jack Stepanoviç Karenin Icon_minitimeÇarş. Haz. 19, 2013 7:23 am

Kıskansın idoit. Razz

Jack Stepanoviç Karenin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben Jack
» JaCK ShePHarD
» JaCK ShePHarD
» Jack Shephard
» Jack Asher Johnson