Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Larissa.

5 posters
YazarMesaj
Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Lakap : L.
Rp Sevgilisi : -

Özel
Rp Puanı:
Larissa. Left_bar_bleue92/100Larissa. Empty_bar_bleue  (92/100)

Larissa. Empty
MesajKonu: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 12:23 am

Larissa. 8rtjn
. L e t u s d i e y o u n g o r l e t u s l i v e f o r e v e r .

L a r i s s a W a r t i o x

• 1 6
  • S a f k a n
  • A k r e p
  • R a v e n c l a w
  • V I . S ı n ı f
  • 1 6 İ n ç , K a m ı ş a ğ a c ı , A t k ı l ı , E s n e k

Dürüstlük asla taviz vermediği tek özelliği. Etrafındaki insanlardan da en büyük beklentisi bu. Yalanın hiçbir şeklinden hoşlanmıyor. Bu yüzden kandırılmak, ihanete uğramak asla affedemeyeceği şeyler arasında. Kavgadan gürültüden pek hoşlanmıyor ancak kendisine ve yakınındakilere sataşıldığını hissettiğinde geri durduğu görülmemiştir şimdiye dek. Normalde sakin bir tavrı olmasına rağmen sinirlendiği zamanlar şaşırtıcı derecede hırçın olabiliyor. Yeni tanıştığı insanlara karşı biraz soğuk görünse de zamanla neşeli biri olduğunu fark edebilirsiniz. Yakınındaki insanlara fazlasıyla değer verir. Hatta bu onun zayıf noktasıdır. Çok dikkat çekmese de kindar biridir. Yakınlarına verdiğiniz zararın karşılığını er ya da geç bulursunuz. Kolay kolay kandırılamayacak kadar zeki Larissa. Bu yüzden ona yalan söylerken 2 kere düşünün.

Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 12:23 am

Larissa. 8hvd3
. A l l y o u n e e d i s l o v e .

. i l i ş k i l e r .

Pearl D. Dwight
    Larissa. 012
    # Ravenclaw / VI. Sınıf
    # İç dünyanda neler olup bittiğini anlayacak kadar yakınlaşamadım seninle ama kesinlikle beraber iyi vakit geçirdiğimizi düşünüyorum. Sakin duruşun bir tür huzur veriyor bana. Özellikle göl kenarında yaptığımız o eğlenceli ve rahatlatıcı yürüyüşlere bayıldığımı söylemeliyim.

Dante E. Carnado
    Larissa. 7dvjb
    # Ravenclaw / VII. Sınıf
    # Yanlış hatırlamıyorsam ben 3. sınıftayken ortak salonda tanışmıştık. O sıra okuduğum kitapla ilgili yaptığın yorumla başlayan sohbetimiz epey keyifli bir hal almıştı. O günden sonra da seninle oturup sohbet etmek büyük bir eğlence oldu benim için.

Liona Ambrosius
    Larissa. Hollowart_fg030
    # Ravenclaw / VI. Sınıf
    # Dante bizi tanıştırdığında sana çok çabuk ısındığımı itiraf etmeliyim. Seni daha öncede defalarca görmüştüm elbette ama kendimi hiç sana yakın hissetmemiştim. Aramızda geçen kısacık bir sohbet tüm fikirlerimin değişmesine neden oldu. Tanışmış olmamız büyük bir şans benim için.

Connor Liam Dawson
    Larissa. Ed3
    # Ravenclaw / VII. Sınıf
    # Senden hoşlanmıyorum. Hem de hiç. Birkaç yıl önce bana ettiğin hakareti ve herkesin içinde aşağılamanı unutmam mümkün değil. Artık değiştiğini ve farklı biri olduğunu söylüyorlar. Belki de öyledir ama bu benim için pek bir şey değiştirmiyor. Aramızdaki gerginliğin son bulacağını hiç sanmıyorum.

Krystelle Bartoloměj
    Larissa. Ahtvr01501
    # Slytherin / VI. Sınıf
    # Sen de şeytan tüyü var. En yakınım olan Frances’ten sonra sevdiğim nadir Slytherin’lerden birisin. Birden bire etrafımda gezinmeye başladın ve ben daha neler olduğunu çözemeden kaynaşmış, arkadaş oluvermiştik. Beni gerçekten güldürüyorsun ve o hiç sevmediğim diğer arkadaşlarının yanında olduğun zamanlarda bile sana selam vermeden geçemiyorum.

Icon ve kurgu ile gelmeniz yeterli.

En son Larissa Wartiox tarafından Çarş. Haz. 27, 2012 3:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Larissa. Left_bar_bleue90/100Larissa. Empty_bar_bleue  (90/100)

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 1:17 am

Senle bir kurgu bulacağım ama henüz bulamadım. Yine de beni unutma buradayım ben. Happy

(Not: Lejantımı sil-baştan düzenleyeceğim de ondan)

Merhaba Larissa merhaba!
Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 2:59 am

Merhaba!! Happy Yaşıtız ve aynı binadayız gayet iyi arkadaş olur bizden bence. Icon verebilirsen kurguyu ben yazarım Wink
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Lakap : Lakap takın da dişlerimi boynunuza geçireyim. He, he?
Rp Sevgilisi : Ya bi gızan var ama. Söylemiyim imdi.

Özel
Rp Puanı:
Larissa. Left_bar_bleue95/100Larissa. Empty_bar_bleue  (95/100)

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 8:45 am

Mesela benim Pörl'üm var mesela. Krystof'un -ay getti aşkım- eski sevgilisi felan. Ondan ayrılınca dünyaya küstü. Öyle yani. Sakin ve sessiz. -şuanuydurdumbunu-
Dante'mde var vak. k5k5 Bina başkanı. 7. sınıf. Onlanda bişiler bulalıım. İconları ekleyeceğim. *-*
Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 8:51 am

Tamam ben kurguları hallederim. Sen icon ş'aap yeter Happy
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 9:03 am

Larissa. 7dvh7 Larissa. 7dvjb

Bunlar Dante için. Pörlü de atarım birazdan *-*

Larissa. 037 Larissa. 012
Katja Heinrich
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Katja Heinrich

Lakap : Kat
Rp Sevgilisi : Marvel kahramanları. Bir de Rhys diye biri varmış... Havalı altın çocuk. Hıh.

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 9:17 am

Derin bir nefes alınır ve Selin buraya adımını atar. Şimdi ben her zamanki o kurgu bulmak amaçlı yazılan uzuun mesajlarımdan birine başlıyorum. Okuyacak olanlara şimdiden geçmiş olsun. Razz

Liona ile başlayalım. Hatun Ravenclaw'ın cici annesi gibi bir şey. Ravlı herkesi sever, gel yavrum gel cicim modundadır. Bu yüzden araları oldukça iyi olsun bence. Dantenin de bffsi. -bkz. fatmanın karakteri- Aslında bu üçüne hoş bir kurgu bulabiliriz. Şu an nedense beynim durmuş durumda ben bulamıyorum... Öneriniz varsa bayanlar çekinmeyin söyleyin. Razz

Connor'a geleyim. Ravenclaw'ın Dante ile beraber diğer bina başkanı. Genellikle soğuktur diğerlerine. Eskiden tam bir çapkındı, okuldaki neredeyse her kızla geçmişi vardır. Ama doğru yola geldi bayım işte... Her neyse bunların arası ilk başta bir olay yüzünden gerginleşmiş olabilir. Sonra aynı ortamda bulundukları zamanlardan birinde bir bakarlar ki aslında anlaşabilecekler, çaktırmadan birbirleriyle iyi geçinmeye bakarlar ama tartışmalı olduklarından dolayı da tam olarak bir adım atamazlar. Öyle işte.

Gelelim Krystelle'a. Krystelle denince akar sular duruyor bende. asfghj Meraklıdır, çok konuşur, sevecendir, aşırı derecede zekidir. Okula bu sene gelmesine rağmen -ikizi buradaydı gerçi, malum Krystof- okuldaki herkesle yıllardır tanışıyor gibidir. Kendisinin de dediği gibi onu sevmemek imkansızdır. Ne yapar ne eder kendisini sevdirtir.
Seni ilk başlarda görmemiş olabilir. Sonra derslerden birinde görünce şaşırır, bu kim filan diye çevresindekilere sorar. Burada Krystof ve Alysshalarla olan kurguna göre değişir onların tepkisi. Ki onlara bir kurgu bulmadık, bu kısmı sana bırakıyorum. Her neyse rahat bırakmaz bu kızımız seni. Yanına gelir tanışmaya çalışır. Sen nereden çıktı bu kız modunda ikeeen bir bakarsın ki birlikte kahkaha atmaya başlamışsınız.

Ay sanırım kendimi atacağım. Bugün hiçbir ilhamım yok. Kurgu bile bulamıyorum. İlham meleklerim geldiğinde şu kurgulara yeniden el atarım. Kararlaştıralım, ikonları öyle koyayım tatlım. Happy
Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 10:48 pm

Fatma seninkileri ekledim canım. Bak bakalım kurgu açısından bir sıkıntı var mı?

Şimdi Selin ben Dante ile kurgu yazdım ama üzerinde oynanabilir tabi. Ya da şey olabilir Dante tanıştırmıştır Liona ile Larissa'yı. Zaten Larissa karşısındaki uyuzluk çıkarmadığı sürece çok uyumlu biri. Biraz sivri dilli. Fazlasıyla dürüst olduğu için Liona ona çok güveniyor olabilir filan mesela. Henüz bir BFF bulamadım kendime. O kurgudan gidelim derseniz Dante Liona Larissa üçlü çok yakın olabilirler yani.

Sonra Connor'a gelince Connor Larissa'ya çapkınlık döneminde asılmış olabilir. Larissa'da bu tarz şeylerden pek hoşlanmadığı için terslemiştir bunu. Connor'da bunun altına kalamayıp ona hakaret etmiş olabilir. Hani "sen kimsin beni reddediyorsun?" tribine filan girer Happy İşte sonra Connor değiştiğinde filan bile araları düzelemez bir türlü. Aklıma böyle bir şey geldi yani.

Larissa Slytherin'lerle çok anlaşabilen biri değil ama Krystelle'in bu şekilde samimi tavırları sayesinde kaynaşmış olabilirler. Bahsettiğin diğer karakterleri bilmiyorum ama işte Krystelle ile öyle karşılaştıklarında sohbet ettikleri selamlaştıkları tarzda bir ilişkileri olabilir bence.

Benden de kurgu fikri bu kadar çıkıyor. Happy Artık bunların üzerinde oynarız filan bir şeyler çıkaralım.
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:29 am

Huhuu ben beğendim. k5k5
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Larissa. Left_bar_bleue100/100Larissa. Empty_bar_bleue  (100/100)

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:54 am

Bana da uygundur ifem o zaman gelsin ikonlar.

Krystelle;
Larissa. Ahtvr01501 Larissa. PO5MM

Liona;
Larissa. Hollowart_fg030 Larissa. Hollowart_fg054

Connor;
Larissa. Ed10 Larissa. Ed3
Larissa Wartiox

Larissa Wartiox

Özel
Rp Puanı:

Larissa. Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 3:55 am

Hepsini ekledim. Smile

Larissa.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Larissa.
» Larissa.