Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toplu Kurgu: Bakanlık

+14
Konstantine Slavik
Jack Stepanoviç Karenin
Loki Laufeyson
Aryna
Anna Lizzie Malfoy
Erica Mae Blewitt
Marjolaine Iarine
Hans Finn Landers
Adrian O'Donnell
Jean
La Reina Ferlona
Henry McCourt
Celia Annabeth Right
Josié Cynnton
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 1:24 am

Loki yazsa yazıcam. Olay ilerlemiyor ki yazalım ama.
Vasileos Châtillon

Vasileos Châtillon

Lakap : Aklından bile geçirme!
Rp Sevgilisi : Marjy.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 21, 2013 9:10 am

Yeniden konuşmak gerek bu meseleyi galiba... Yazın falan.
Floja Feodora

Floja Feodora

Lakap : badwolf

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue96/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 1:11 am

Seoirse Châtillon karakterimle katılabilirim ben eğer olursa. Fransa Sihir Bakanlığı'nda ama olur mu bilmem.
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 1:40 am

Evet kurguya göre Xealsia'lar için Dünya'yı örgütlememiz ve İngiltere'ye en yakın gelişmiş bakanlıklardan olan Fransız Sihir Bakanlığı ile iletişime geçmemiz lazım zaten. Shocked

Şuan uydurdum, çok mantıklı geldi. Oha, mutlu oldum! Happy

Tabi, eklerim o zaman.

Şuan aslında başlık açılmış ve ilk RP yazılmış durumda ancak benden sonra kimse hiçbir şey halen yazmadığı için beklemedeydi. Olay gidişatını kısaca toparlarsak bende sonra ingiliz bir bakan yazarsa onunla bir fransa bakanlığına gideriz ve üçüncü RP sana ait bile olabilir.

Kısaca, Vasileous Chatillon, seni seçtim pikaçu? Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 1631765912
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 1:43 am

Ahaha mazur görün Vasileos'tan girmeye üşendim. Elbette olabilir. Josié'de olabilir. Fark etmez ama kurgunun gidişatını tekrar etmem gerek çünkü resmen unuttum. Ondan sonra bir rp ile devam edebiliriz kesinlikle. Rolling Eyes
Floja Feodora

Floja Feodora

Lakap : badwolf

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue96/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 1:54 am

Bana her türlü uyar ^^.
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 3:18 am

Haklısın ta yazın yazılacaktı bunlar baya zaman geçti, unutulması normal. Öyleyse diyorum ki yazın bağımlı kaldığımız tema tam oturmamıştı zaten ben buraya ufacık hatırlatma gibi yazıyım ayrıca Fransa işini de bağlıyım böylece sen de yazabilirsin. :gülensurat:
Spoiler:

Toplu Kurgu: Bakanlık
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Toplu Kurgu: Düğün
» Hogwarts'ta Toplu Kurgu | vol1
» Toplu Kurgu | The Dark Meeting.
» Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1
» Toplu RP Fırsatı | Başvurular