Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genel Sohbet | Yeni Başlık

+80
Shampony A. Bernand
Silvian Ivanauskas
Eugene M. Géroux
Sinead Giovanni
Niklaus
Philomena Clohessy
Finlay Ramsay
Stephan Miloslov
Eurabatres Decartius
Styx Amphitrite
Ares E. Archilles
Nancy M. Simpson
Colton Phoenix
Shadow
Victor Châtillon
Anextiomarus
Eliésedio
Boneventura Ambrosi
Marshall Bruce Matters
X. Arybdis
Adrian B. Argent
Loki Laufeyson
Nils Wójcik
Tiana
Charley Chamberlain
Sabinus M. Claudius
Katja Heinrich
Chryseis Châtillon
Carmella Decartius
Primus L. De Luna
Garrick Ollivander
Maral Avakian
Jack Stepanoviç Karenin
Markus Romochka
Fiona Ramsay
Ian Charles Donovan
Summer S. Archangel
Rhea Aleksandra Czarova
Ledell Châtillon
Kimberly Valerie Malfoy
Noa van Brunt
Gordon Campbell
Estrella Estévezia
Sergei Miloslov
Lourdes Landreaux
Annika Ruchkowski
Vasileos Châtillon
Pierretta Qixinâ
Aryna
Natalia Miloslova
Roxana Romanova
Marcella Oswald
Hector Stanton
Dracul
Anna Lizzie Malfoy
Oliver Grey
Catherine Lioness West
Charlaine Moreaux
Alyssha Cassidy Malfoy
Ophelia L. Anton
Medalainé Black
Hans Finn Landers
Nathaniel Argent
Krystof Bartoloměj
Elizabeth Dunham
Aretha Henderson
Vasya Petrakova
Krystelle Bartoloměj
Euterpe Châtillon
Adrian O'Donnell
Clayton Westmoreland
Marjolaine Iarine
Celia Annabeth Right
Gry H. Østberg
Erica Mae Blewitt
Jean
La Reina Ferlona
Josié Cynnton
Holden Phoenix
Henry McCourt
84 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sonraki
YazarMesaj
Marjolaine Iarine

Marjolaine Iarine

Lakap : Marjy, ama demeyi bile deneme.
Rp Sevgilisi : Vasileos.

Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:00 am

Vasy'le özel görüşücez zaten de....... Neyse burası uygun değil anacım. Ve Kübra emin olamadım bak şimdi bizim bakanımız nerde bu arada O.O
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:02 am

Bakan yok, asistanını versek?
Barty. Eskim olsana anam asdfgh.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:03 am

Barty yenim olsana anam Happy

Şaka (mı??)

Sere sen bi Erica'nın RP ilanına baksaan!
Marjolaine Iarine

Marjolaine Iarine

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:05 am

Bakanımızın en son Mayıs'ta girdiğini gördüm şu anda depresyona girdim bu ne len bakanlığın başında kimse yok! fhshdfkdsjl
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:05 am

Ayarlarız kuzumlar. Daha yeni geliyorum, zuhahaha. Happy Cool Yaramaz Çocuk Lans. What a Face
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:07 am

Ağırbaşlı Prim ailesinden sonra zincirlerini kırıyorsun Mizah.

Bize yeni bir bakan gerek. Dövlet bize bakmiyyy Crying or Very sad
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:07 am

Bebeğim bakacağım da şu Bay Ollivander'ın dükkanında rp yazıyorum eheh.
Ahaha olsun asistan yönetiyor, dert etme sen Marjy'ciğiiim.
Lans'in totosu kalktı beyler k5 Eskisi ve yenisi. Bence güzel kurgu çıkar.
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:08 am

Eveeet, kesinlikle aykırı olecek. Happy
Ahaha evet, bana takım yaparsınız mı? rabbit
Marjolaine Iarine

Marjolaine Iarine

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:09 am

Canım çok rp yazmak istedi ama şu anda geçti. Geçti yani yazamadığım için geçip gidiyor Sad. O değil de Sere senin bakanlıktan kaç karakterin var la?
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:10 am

Aaa ben de daha asa almadım. Ve ne yazık ki Ollivander'ın yeni sistemini çözemedim.

Güzel kurgu çıkar evet. Celia'nın erkek düşmanlığını da yıkarım böylece.
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:12 am

Uuu evet, bende Barty'i görsem, bende erkek düşmanlığımı yenerdim. Happy DÜŞMAN OLUNUR MU DAŞA?1
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:15 am

Yemin ederim öyle tipler var ki bu sitede (Connor hariç) bizim okuldakiler insan mı dedittiriyor
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:18 am

Bence Connor'da öyle. Rolling Eyes
Clayton Westmoreland

Clayton Westmoreland

Lakap : Clay.
Rp Sevgilisi : Yok ki.

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:22 am

Gençler ne yapıyorsunuz sizz ya Sad. Sad. çok konu dışı hissettim bir anda kendimii Sad.
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:23 am

Hiiç, Gamze. Muhabbet. Katılmak ister misin? ^^ Bu arada ben Mizah. Selin Mizah. ^^
Adrian O'Donnell

Adrian O'Donnell

Lakap : Ad, Addy, Ian.
Rp Sevgilisi : Princess of my heart, Silvian.

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:29 am

Connor'a laf yok lan. Ed o boru mu? agfhasjf
Rpyi yolluyorum bu arada. Çok acayip bir şey yazdım, hiç havamda değildim. Rp dışında her şeye benzedi sanırım. Betimleme ve anlatım terk. Olay örgüsü yok. Yine de ilginç, ouv. *.*
Sevdim galiba. asdfghj

En son Adrian O'Donnell tarafından Ptsi Ağus. 13, 2012 7:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:29 am

İki karakterim var bakanlıkta bebeğim.
Clayton Westmoreland

Clayton Westmoreland

Özel
Rp Puanı:
Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:31 am

Barty Lancelot Simpson demiş ki:
Hiiç, Gamze. Muhabbet. Katılmak ister misin? ^^ Bu arada ben Mizah. Selin Mizah. ^^

Admin olmayan Selin,tanıdım seni,memnun oldum.cici kızım ben,uslu uslu otururum. Happy
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:32 am

Heheh, bende memnun oldum. k5k5 Ben gidiyorum, yoksa babam fena olur, sakindir falan ama gözü döndümü on kaplan gücünde olur. hdksdjkls Happy <3 Görüşürüz WOD RPG ailesi!
Clayton Westmoreland

Clayton Westmoreland

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:35 am

Görüşürüüzzz,Mizahh,benm babam da seninkinden.Bilgisayar işine kıl olur ayrıca kendilerii. Smile k5k5k5k5
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:37 am

Adrian O'Donnell demiş ki:
Connor'a laf yok lan. Ed o boru mu? agfhasjf
Rpyi yolluyorum bu arada. Çok acayip bir şey yazdım, hiç havamda değildim. Rp dışında her şeye benzedi sanırım. Betimleme ve anlatım terk. Olay örgüsü yok. Yine de ilginç, ouv. *.*
Sevdim galiba. asdfghj

Hangi RP?
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:40 am

Lö lö lö git bak, bizimki işte toplu olan. asffsghj Senin yazdığın kısımlarda değişiklik olmaması için baştaki kısımları flashback gibi geçtim. Ormandan devam ettim. Yani seninkini etkilemez diye düşünüyorum. Ekleme yapabilirim sonradan istersen. Happy
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:44 am

Okudum ve gülmekten öldüm.

Amaaaa

Benim yazdığım kısımlarda değişiklik olamayacak çünkü zaten hepsi silindi. Ben senin kaldığın yerden devam etmek zorunda kalacağım.

Ya da istersen nerde başlayıp nerde bitirmem gerektiğini söyle öyle yapayım. Duşa girip geleceğim çünkü
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:52 am

Ahaha sağol tatlım. Slytherinlileri gördük işte, hepsini. Ondan sonra gerisi Slylere bırakalım diyorum ben. Şu an evin yakınlarında bir yerdeler. Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Genel Sohbet | Yeni Başlık   Genel Sohbet | Yeni Başlık - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 7:55 am

Geldiiiim.

Genel Sohbet | Yeni Başlık
2 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sonraki
 Similar topics
-
» Genel Sohbet | Yeni Başlık
» Genel Sohbet
» Yeni bir şeyler * Yeni bir arkadaş.