Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cannibal~

4 posters
YazarMesaj
Roxana Romanova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Roxana Romanova

Lakap : Roxy, Ana.
Rp Sevgilisi : Gordon Campbell

Özel
Rp Puanı:
Cannibal~ Left_bar_bleue100/100Cannibal~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2012 3:28 am

Favori gif'im ile günlüğümün açılışını yapıyorum.

Cannibal~ Byjgz
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 4:12 am

Bana yavşaklık yapan sineğin hazin sonu seni öldürdüğüm için hiç pişman değilim dostum.

Spoiler:
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 11:34 pm

Cannibal~ C9yr9
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2012 2:24 am

Cannibal~ Cfzf2
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 1:55 am

Cannibal~ Cp9vr

dfgjfkgljdfgkldjgkldg

Gianna de Laurentis
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 4:35 am

Az önce öğrendim ki patates püresi yapılacağı zaman patatese süt dökülürmüş patates salatası yapılacağı zaman değil ! çok garip!

Ay Allam burcuma tapıyorum anneme göre en pis burçlardan olan akrep burcuyum (diğeri ikizler ve o da yükselenim!) Böyle güzel böyle özel bir burç var mı ya?

Son derece ihtiraslı bir yapı, akrep burcunun özellikleri arasındadır. Derin ve kuvvetli tutkulara sahiptirler. Gerek maddi, gerekse manevi konularda ihtiras sahibidirler. Kararlı bir yapıları vardır akrep burcu olanların. Bu burçlar bir kere karar verdiklerinde, asla kararlarından vazgeçmez, önlerine çıkan tüm engelleri aşarlar. hatta bu engelleri aşma konusunda zaman zaman acımasız da davranabilirler.

Yorulmak bilmeyen bir yapı, bitmek bilmeyen bir güç te, akrep burcunun özellikleri arasındadır. Akrep burçları hedeflerine giden yolda asla zafiyet göstermezler. Planlarını gerçekleştirmek için gerekli azim ve iradeye fazlası ile sahiptirler. Akrep burcu olanlar, bakışları ile dikkat çekerler. İnsanların gözlerinin içine bakarlar. İntikamcılık ta, akrep burcunun özellikleri arasındadır. Kendilerine yapılan kötülükleri unutmazlar ve muhakkak hesap sorarlar. Otoriterlik te, akrep burcunun özellikleri arasındadır. Tahakküm yetenekleri çok gelişmiştir. Bulundukları ortamlarda mutlaka yöneten konumda olurlar. Bağımsızlıklarına düşkündürler ama başkalarının özgürlüklerini kısıtlayabilirler. Şüphecilik te, akrep burcunun özelliklerindendir. Her şeyden, herkesten kuşku duyarlar. Kıskançlıkları da fazladır. Sahip oldukları her şeyi başkalarından kıskanabilirler.

Akrep burcu olanların özgüvenleri son derece fazladır. Güçlü bir kişiliğe sahiptirler ve ellerindeki imkanların farkındadırlar. Bazen bu aşırıya kaçıp, kendini beğenme olarak ortaya çıkar.

Aynı ben işte tam bir burcunun insanıyım tamamiyle hemde.

Akrep Burcunun Yükseleni İkizler :
Ikizler yükselen Akrep iseniz duyarli, hareketli, dirençli, cesur, firsatlari degerlendirmesini bilen birisiniz, ikizler burcunun etkisiyle etrafinizla iyi iletisim kurar, dostluk iliskilerine önem verir, sabirli çalismalarinizla basarili olursunuz. Duygularinizla degil aklinizla hareket eder, olaylari çabuk kavrarsiniz.
Seçeceginiz meslekte zekâniz ve kararliliginiz sayesinde basarili olur, istediginiz konuma gelirsiniz. Basin - yayin, edebiyat, alim - satim, bankacilik, tasimacilik sektörü ile Ilgili islerde basarili olabilirsiniz. Arastirmaci olabilir, hukuk dallari ile ilgilenebilirsiniz.
Ask konusunda sevgiye önem veriyor ama ayni zamanda kiskanç ve kuskucu duygulardan da kurtulamiyorsunuz. Duygularinizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Es seçimini iyi yapmali, ani bir kararla evlenmemelisiniz. Hayatinizda birden fazla evlilik ve ask iliskisi söz konusu. Ikizler etkisiyle çift kismetli birisiniz.

Aha bu yükselenimle ben aynı ben işte beni anlatmışlar.

Uygun Meslekler

1. Hayat; ölüm ve cinsellikle ilgili meslekler:

Sigorta acentası, mezar kazıcı, cenaze levazımcılığı
Doktor, veteriner, kanser araştırmacısı, adli tabip, patolog

Jinekolog, cinsel hastalıklar mütehassısı, ebe

2. Araştırma; psikoloji, polisiye ve metafizikle ilgili meslekler:

Psikiyatr, psikolog, biolog
Dedektif, polis memuru, ajan, soyağacı araştırmacısı, gazeteci
Volkan ve mağara araştırmacısı

3. Yaratıcı meslekler:

Ressam, boyacı, makale yazarı, kompozitör

4. Nüfuzla ilgili meslekler:

Diktatör, din veya tarikat lideri

Ahahah Tarikat Lideri olcaam fuck yeah ya da volkan ve mağara araştırmacısı da olabilir bu da cool muş. Hepsi bir yana Jinekolog en cool u hahaha Jinekolok olmalıyım!
Chanel McCracken

Chanel McCracken

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 12:39 am

Vay amk ne yalnız bir insanım lan ben bir tane napıyon ne ediyon diye soran bir arkadaşım yok kalkıp beni görmeye gelecek bir arkadaşım yok çıkıp dolaşabileceğim bir arkadaşım yok sınıf arkadaşım yok çocukluk arkadaşım yok.Oysa ki ben çok iyi bir insanım harika bir arkadaş sırdaşım arkadaşları üzülmesin diye her boku yapan sonra s.k gibi ortada kalan kötü insan olan arkadaşım ben. Şimdi okulu da değiştiriyorum ne bok yicem bilmiyorum yeni bir ortam öğretmenler kuzenimin mal arkadaşlarına ve en az onlar kadar mal sevgilisiyle takılacağım mecburen çok koyuyor la bu. Dertlendim dfjgkldg
Roxana Romanova
Roxana Romanova

Özel
Rp Puanı:

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2012 12:50 am

Dün babamla aramızda geçen konuşmadan bir bölüm;
İyi oldu -okul ismi vermiyorum reklama girerdfgdfhg- gideceğim ders başlamadan beş dakika önce çıksam evden yetişirim.
-Burada attığın her adımdan haberim olacak- en ufak bir hatanda boku yedin demek istiyor- sen istediğin zaman gir çık sıkıntı yok.

Kendi ellerimle kendi kuyumu kazdığım için tebrik ediyorum kendimi, boku yedim ne yapsam gidecek kulağına Shocked Yaa aleyna lise bitene kadar bir bok yiyemezsin sen artık.
Blythe Bristow

Blythe Bristow

Rp Sevgilisi : Sebastian

Cannibal~ Empty
MesajKonu: Geri: Cannibal~   Cannibal~ Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 2:56 am

Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o2_250 Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o3_250Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o4_250Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o5_250Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o6_250Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o7_250Cannibal~ Tumblr_mguxfvEYNO1qez416o8_250

Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco1_250Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco2_250Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco3_250Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco4_250Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco5_250Cannibal~ Tumblr_mgsrnnHEZy1rytzqco6_250

Cannibal~ Tumblr_mgqzjystpS1qe8i9yo1_250Cannibal~ Tumblr_mgqzjystpS1qe8i9yo2_250Cannibal~ Tumblr_mgqzjystpS1qe8i9yo3_250Cannibal~ Tumblr_mgqzjystpS1qe8i9yo4_250

Cannibal~ Tumblr_mgqpzvTcWI1rwxf5ao9_r1_250 Cannibal~ Tumblr_mgqpzvTcWI1rwxf5ao6_r1_250 Cannibal~ Tumblr_mgqpzvTcWI1rwxf5ao3_250

Cannibal~ Tumblr_mgp08yzT2c1s3xbojo1_250Cannibal~ Tumblr_mgp08yzT2c1s3xbojo7_r1_250

AĞĞĞĞĞ GİFLERE BAAAAK ÖLÜRÜM YAA EĞER BUNLAR SEVGİLİ OLMAZSA İZLEMEM BİR DAHA DİZİYİ BIRAKIRIM O OROSPU DONNA MIDIR NEDİR NEDİR UZAK DURSUN SEBASTİAN'DAN. SEBASTİAN CARRİE'E AİT.

Cannibal~
1 sayfadaki 1 sayfası