Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben farklılık yapcam!

+2
Erica Mae Blewitt
Jacquetta Qixinâ
6 posters
YazarMesaj
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

Lakap : Etta.

Özel
Rp Puanı:
Ben farklılık yapcam! Left_bar_bleue97/100Ben farklılık yapcam! Empty_bar_bleue  (97/100)

Ben farklılık yapcam! Empty
MesajKonu: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 8:22 am

Farklılıktan kastım öyle mattah bir şey değil, gif koyucam sadece. NOT: Sigara içmek kötü bir alışkanlıktır, biliyorum ne yazık ki *-*
Spoiler:
Bu yeter bencesi Razz
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Ben farklılık yapcam! Left_bar_bleue100/100Ben farklılık yapcam! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 8:37 am

Oy yerim ben seniiiii, tipe bak eşşek <3 Ama onu güzel parmaklarına yakıştıramıyorum ben aşkıım Sad.
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

Özel
Rp Puanı:
Ben farklılık yapcam! Left_bar_bleue97/100Ben farklılık yapcam! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:40 am

Ellerim küçücük zaten dokuz yaşındaki bir kızın elinde sigara görmekten farksız yani öyle söyleyeyim lfshfgjdshk Amaaan, bi elimde cımbız bi elimde aynaya bağladım ben iyice. Bir de: BEN DE SENİ YERİM NİHOHO <3
Nancy M. Simpson

Nancy M. Simpson

Rp Sevgilisi : Odun mu desem, kalas mı desem, kütük mü desem?

Özel
Rp Puanı:
Ben farklılık yapcam! Left_bar_bleue100/100Ben farklılık yapcam! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:42 am

Tuş, tuş hatın daş. Site taşlarla çevrili malumunuz. Bir taş daha. Ama cidden yakışmıyor Ekin. *-* Yani bence kurtul ondan. Abimde kullanıyordu ben ona bıraktırdım sana da bıraktırayım mı? Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 9:47 am

Bıraksın, bıraktırın. O minik güzelim ellere yakışıyor mu bebeğim ya valla üzülüyorum böyle görünce. Neyse bak başka gifler istiyorum senden ona göre bitaneem <3 Çok özendim bu giflere ben ahaha.
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:
Ben farklılık yapcam! Left_bar_bleue98/100Ben farklılık yapcam! Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 10:49 am

*yeni uye olmasina ragmen utanmadan fotoraflara yorum yapan asli*
HEP OYLE GOZLUKLER ISTEMISTIM TAT hipster gibi kdjlf kucumsedigimden degil hipsterlerin tarzini severim *-* ve gifi gorunce o kadar sigara icesim geldi ki ilk kez annem evdeyken ictim <.< *yarimdi zaten* YINE DE level atladim sayende sdkf
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 1:06 pm

Ben evde annemle karşılıklı içiyorum bana sigara aldırmak için rüşvet veriyor Razz Anam babam bile içiriyor bana ben nasıl bırakayım sigarayı lan Sad.
Carmella Decartius
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Carmella Decartius

Lakap : Carmy.
Rp Sevgilisi : Conrad Hill.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Ben farklılık yapcam!   Ben farklılık yapcam! Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2012 11:30 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bunu da az önce yaptıııım! Yanımdaki çocuk Yunus Can, ikizim tanıyor onu böyle falan neyse onu geç. Gecenin köründe gözlük takıyoruz falan filan. Eğlendik!

Ben farklılık yapcam!
1 sayfadaki 1 sayfası