Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kübra'nın Doğum Günü

+5
Galatea Cynnton
Hans Finn Landers
Celia Annabeth Right
Charmainé Schult
Jack Stepanoviç Karenin
9 posters
YazarMesaj
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue97/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (97/100)

Kübra'nın Doğum Günü  Empty
MesajKonu: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 3:00 am

Kübra'nın Doğum Günü  Tumblr_m8xm5eY5li1rpewldo1_500

DOĞUM
GÜNÜN
KUTLU
OLSUN
KÜBRA!

Büyük ihtimal bu yazın başında tanıştık ve sitede yalnızca ikimizin online olduğu zamanlar gerçekten çoktu hani. PM'lerde destanlar yazdık ve ben yine de sana Celia demekten vazgeçemiyorum. Kübra değil kızım senin adın. Yazmayı beceremediğim şu saniyelerde ilerki hayatında mutluluk ve başarı ve ve sevdiklerinle bir hoş zamanlar geçirmeni diliyorum. Vaktini güzel geçirmeye bak sonra büyüyorsun ölüyorsun falan- ne demiştim 15 mi oldun? 15 güzeldir. 14 daha güzeldir 12 en iyisidir. Pek iyi yazamadım ama sen beni bilirsin zaten. Bu arada;

Kardeşim Leo'nun sana selamı var:
Jon Snow bile bugün daha mutlu..:
Charmainé Schult

Lakap : Mainé.

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue99/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 3:04 am

Mutlu yıllar Kübra!
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue90/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 4:11 am

Ayy teşekkür ederim ki. Çok teşekkür ederim Betülüm... I love you I love you

Sana da teşekkür ederim Ayşenur. Smile
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue97/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 4:21 am

Daha iyilerine layıktın bence iyi ki doğdun bi de Ayşe olarak düşündüğüm Aisha iyi ki sana burayı önermiş Happy
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue90/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 4:25 am

Abi Aisha Ayşe, Galatea da Galete oluyor ben size napıyım :/ Aisha beni buraya getirdi sonra kendisi gitti ya.

Çok çok çok, zibilyon tane teşekkür ettim, cidden çok sevindim. Genelde benim doğum günlerim boktan geçer Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue100/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 5:13 am

Nice yıllara bebeğiiiim iyi ki varsın iyi ki canımsııın öpüyorum çok senii. Yeni yaşın inşallah sana mutluluk, başarı, sağlık ve daha nice güzellikler getirir. Smile
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 5:16 am

Teşekkür ederim Fişne Suyu'm, yerim seni.
Freja Axel

Freja Axel

Lakap : Frey
Rp Sevgilisi : FATMA BANA CALEB AÇIYO HOBAREEEY

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:04 am

OYŞŞŞ, BEN BURAYI YENİ GÖRÜYORUM! Geçenlerde ben açmayı düşünmüştüm ama sabahtan beri dershanede olunca, kaptırmışım. Sad.
Neysecime efenim. Aslında ilk başta seninle birazcık sürtüştüğümüz doğrudur. Satır aralarındaki laf sokma kısmını inkar edemeyiz. Razz Ancak önyargılar kırılır tabii. Şahsen seviyorum kızım seni! Sitede belli kişiler olmazsa olmaz benim için, içlerinde sen de varsın.
Nice yıllara bebeğim, iyi ki doğdun! Güzel, mutlu ve umuyorum ki bol rpli senelere. Razz
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:19 am

Çok çok çok teşekkür ederim. Biz satır aralarında laf sokuşmuş muyduk ya? Hatırlamıyorum bile. Valla bak. I love you Severim seni, oy.
Marko Maksimov

Marko Maksimov

Lakap : Tam adını tercih eder.
Rp Sevgilisi : Irina. We're Russian, baby.

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue95/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:27 am

Ehehe o resimin altında seaweed brain yazı ehehe.
neysem. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OSSUN LEEEEEEEEEEEEYN <3

EDİT: başka resimle karıştırmışım ayrıca koccamaan yazıyı görmemişim. yaşlılık zor bilinız mı? :16yaşındakikızındramı:
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Kübra'nın Doğum Günü  Left_bar_bleue100/100Kübra'nın Doğum Günü  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:45 am

HEEPİ BÖÖRTDEEY TUU YUUU. Nice mutlu senelere canım. Doğum günün kutlu olsun, nice uzun ömürlere... <3
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kübra'nın Doğum Günü    Kübra'nın Doğum Günü  Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:36 am

İkinize de çok çok teşekkür ederim, beni gerrrrçekten mutlu ettiniz.

Aslında hiç fark etmiyor ikiniz de benim bebeklerimsiniz Happy

Kübra'nın Doğum Günü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Larry Potter`ın İlk Günü
» Soğuk bir Sonbahar Günü