Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blythe Bristow

4 posters
YazarMesaj
Blythe Bristow

Blythe Bristow

Rp Sevgilisi : Sebastian

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2013 3:10 am

Blythe Bristow Tumblr_mg6hd4Uwkq1rke39co3_250Blythe Bristow Tumblr_mg6hd4Uwkq1rke39co4_250
Ad- Soyad: Blythe Bristow
Okul ve Bina: Hogwarts/Ravenclaw
Uyruk: İngiliz
İnanç: Pastafaryan
Burcu: Akrep Burcu.
Burcunun Yükseleni: İkizler
Savaş Tarafı: Tarafsız
Özel Yetenek: Animagus / Kedi
Pastoruns: Yavru Fok Balığı
Amortentia: Yağmur sonrası toprak ve yeni kesilmiş çimen kokusu.
Böcürt: Büyükannesi
Kan Durumu: Safkan
Evcil Hayvan: Stephen King’in Pet Semeter kitabından etkilenerek adını Winston Churchill koyduğu bir Siyam kedisi.[/list]

Blythe Bristow Tumblr_mgndwjKUZO1rke39co3_250Blythe Bristow Tumblr_mgndwjKUZO1rke39co4_250
    Annesinin rahminden çıkar çıkmaz yüzüne yayılan gülümseme nedeniyle Bayan Bristow kızına en uygun ismin Blythe olduğunu anlamış ve neşeli anlamına gelen bu ismi kızına vermiştir. Safkan İngiliz bir aileye mensup olan Blythe evlilik dışı bir ilişkinin meyvesi olup biyolojik babasını hiç tanımamıştır. Babası hakkında tek bildiği şey onunda safkan bir büyücü ailesine mensup olduğudur. Annesi Avice Bristow büyücü dünyasında tanınmış bir yazar ve mucit olmakla birlikte herkes tarafından deli olduğu düşünülen biridir. Çoğunlukla hayal dünyasında yaşayan Blythe tıpkı annesi gibi etrafındaki insanların garipseyerek baktığı biridir. Sanki 80’li yıllarda yaşıyormuş gibi giyinmesinin, sürekli kedisiyle konuşmasının, griye yakın iri gözlerinde yatan deliliğin, sürekli yalnız başına takılmasının, geceleri etrafta dolaşmasının büyük ihtimalle bunda bir etkisi vardır. Annesi büyükannesi ve büyükbabasıyla çocukluğunu geçiren Blythe bir bitkibilimci olan büyükbabasından birçok şey öğrenmiş ve bitkilere, doğaya karşı inanılmaz bir sevgi sahibi olmuştur. Deist bir aileye sahip olmasından dolayı din ile ilgili hiçbir bilgi sahibi olmamış ve en çok ilgisini çeken parodi bir inanç olan Pastafaryanlığı benimsemiştir. Zamanının çoğunu evlerinde devasa büyüklükteki kitaplıklarında, okulda ise kütüphanede ya da göl kenarında geçirmektedir. İnsanların konuştuğu şeyleri pek takmamasına rağmen konuşulanlar çoğu zaman canını yaktığı için tek başına kalmayı tercih eder genellikle. Aslında çok rahatlıkla anlaşılabilecek, sıcakkanlı ve sevecen biridir Blythe. İçinde neredeyse hiç kötülük yoktur. Blythe sadece hayvan düşmanlarına, çevreyi kirletenlere, homoseksüel düşmanlarına, kendisini bi bok sananlara, erkeklerin kadınlardan daha üstün olduğunu savunanlara, ırkçılık yapanlara düşmandır. Romantik, duygusal filmler izlerken kahkahalarla gülebilir, belgesel izlerken salya sümük ağlayıp depresyona girebilir, hiç ara vermeden paketlerce ayıcık jelibonlar yiyebilir, bir günü geçmeyecek bir süre de yedi yüz sayfalık bir kitabı okuyup bitirebilir.
    Belgesel izlerken Blythe:
Blythe Bristow

Blythe Bristow

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2013 3:11 am

İlişkiler.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Blythe Bristow Left_bar_bleue97/100Blythe Bristow Empty_bar_bleue  (97/100)

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 4:24 am

Ve ben buraya adım atıyım dedim.

#Elizabeth Dunham„„ tatşı tarafsız ve kendini Quidditch'e adamış genç bir öğretmen. O seni sever bence sen de seversin. :g

#Mr. Ollivander„„ git ve bir asa edin, yu viç! -.-

#Henry McCourt„„ sanırım kurgu olmaz ama istersen düşünürüz?

#Jean„„ istersen yerim, sorun değil.

#Aaron J. Clooney„„ April ve Roxana'nın küçük haylaz kuzeni. Eğer onlarla kurgun varsa Aaron başında her türlü bitecektir.

#Jack Stepanoviç Karenin„„ İyi ve çalışkan bir çocuktur. Bence tanışın anlaşın ve hatta Slytherin ortak derslerinde beraber oturmaya başlayın yani çoğunda. Jack tek eşli ve sadıktır sana arkadaştan daha ötesiymişsin gibi bakmaz. Ama Natalia kıskancın teki, o nedenle seni kenara çekip "Jack'ten uzak dur." derse aldırma. Assdff

#Hans F. Landers„„ ama Hans bakar. Bana kalırsa senin gibi bir kızla ciddi bir ilişkisi olmadan Hogwarts'dan mezun olacaksa kendisine iyi küfredecektir. O nedenle, Hans'a göre altı sana göre beşinci sınıfın ilk döneminde üç hafta kadar çıkın. -HANS İÇİN ÜÇ HAFTA GERÇEKTEN CİDDİ İLİŞKİ SAYILIR- Neden ayrılırlar bilmiyorum ama araları şuan iyi değildir sanki (SANKİ DERKEN BİLMİYORUM SENCE NASIL OLUR DEMEK İSTEDİM!) Ravemclaw ortak salınu altıncı sınıf kızlarını düşününce, şuan Marcella ile gizlice çıkıyor gibi, Celia ona babasını öldürmüş gibi davranıyor, Lockie ise en takılmayı sevdiği insanlardan biri. Marcella ile altıncı sınıfın ikinci döneminde çıkmaya başladığına göre... OHA, Hans seni Mars ile aldatmış. You fucking hate them!?

Şimdi, tüm karakterlerim burada olduğuna göre ben gidebilirim. Happy

Blythe Bristow

Blythe Bristow

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 4:32 am

Aslında sevgili olayları Blythe'ye göre değil ya erkek düşmanı biri sayılır annesinin yaşadıklarından dolayı ve ayrıca Blythe gibi garipliğin amına koymuş bir insanla Hans'ın çıkmak istemesi de çok hoş ama işte sevgili sahibi olabilecek biri değil yani o gidipte birinin elini tutamaz sarılamaz öpemez sevgilim canım cicim falan diyemez BLYTHE KEDİSİYLE KONUŞUYOR! öhöm ayrıca hans'ın sarkmadığı kız kaldı mı kdlfjgdfg
Onun dışında Jack ve Elizabeth Dunham tamamdır. Aaron'a gelince bilemiyorum
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 4:42 am

Kalmaması için çabalıyoruz.. Asdf
O zaman kedisiyle iyi günler dileyi- FAK LAN KIZ BENİ KEDİYE TERCİH ETTİ BULLSHIT! Neyse, ben demin tam okumamıştım kuruguyu böyle normal tatlı bir kız sanmıştım p.q Jack'le dersden derse falan görüşürler o zaman, Luna ve Ron gibi olur araları soğuk da değil yakın da değil. Aaron is my little bastard, if you don't want him, he comes back to kick up Razz
Blythe Bristow

Blythe Bristow

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 4:48 am

Blythe kesinlikle normal değil ama tatlı evet çok tatlııı Hans da babasızdı dimi yanlış hatırlamıyorsam Blythe'da öyle ve bu tuhaflığının da etkisiyle ezilen bir tip biraz Hans abilik yapıp onu koruyabilir elinden geldiğince.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 5:05 am

EVET, BUNU YAPAR. Hem de tüm yüreğiyle yapar. Ay layk diz.
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 8:28 am

Hans F. Landers demiş ki:
FAK LAN KIZ BENİ KEDİYE TERCİH ETTİ BULLSHIT!
Favori kısmım burası. asfgsafjasfplğas

Gel gelelim bizim kurgulara. Sebastian kalp diyorum. Sebastian kimle yakın olur diyordum ki, Talia! Evet, asfjasf. Sebastian'la baya geyik muhabbetleri olacak aralarında. Malum Jack'te senin sıra arkadaşın oluyormuş kimi zaman... Diyorum ki, Sebastian'la sizin işler ciddileşir gibi olduğunda Natalia devreye girebilir. What a Face

Krystelle sever seni cicim. Hatta çılgınlıkların çohoşuna gider; kedileriniz de kanka olur. Hatta oha ohao haoh aoh sofpksapfa. Kryssy ile senin kediyi şipleyelim. Bunlar bunları mart ayını kutlarken görsün. What a Face Ama Kryssy erkek ona göre. Razz Ay çohoş, sonrasında bizim kızlar kanka olur!
*Hans burada kedilerin gazabına uğrar, nihahah*

Marcella. Ucube gözüyle bakar sana kuşkusuz. Öyle bakmadığı insan var mı acaba? asfhasf

Giovanni ile muhabbeti olabilir. Gia da buna sinir olur. What a Face

Hans severse Gordon da sever.

Bi de bence Holden ile güzel bir kurguları olsun, sevimli bir şeyler. Happy
Başka bir ton karakter var biliyosun ama hangileriyle yapsak bilemedim ahahah.
Blythe Bristow

Blythe Bristow

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 8:53 am

AY YERİM YERİM YERİM BİLEYDİM BÖYLE GÜZEL KURGULARLA GELCENİZİ ÖNCEDEN AÇARDIM MANYAK BİR KARAKTER.
SEBASTIAAAAN! Blythe Bristow Tumblr_mhcib4toZ31rogap3o1_250 BU GİFİ GÖSTERİR VE SUSARIM.
ÖHÖM WINSTON CHURCHILL SAPINA KADAR ERKEK BİR BİREY OLDUĞUNDA ÇİFTLEŞTİRME OLAYI YATTI SENİN DEDİĞİN GİBİ KANKA YAPTIK ONLARI.
MARCELLA BENİ UCUBE OLARAK GÖREBİLİR BEN DE EN AZ ONU BEN GÖRDÜĞÜ KADAR UCUBE OLARAK GÖRÜYORUM.
ŞİMDİ HANS SEVERSE GORDON SEVER, GORDON SEVERSE ROXANA DA SEVER YANİ KENDİ KARAKTERİMLE DE KURGU YAPMIŞ OLDUM YEAH.
GIO'YLA MUHABBET EDEBİLİRİZ TABİİ.
HOLDEN İLE SEVİMLİ BİR KURGU ASLINDA İÇİNDE BLYTHE'NIN BULUNDUĞU BİR SEVİMLİ KURGU NEDENSE GARİP GELDİ SKDJFDSF
Giovanni De Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Giovanni De Laurentis

Lakap : Gio, Gionni
Rp Sevgilisi : i cant tell, cause she's phoenix. Oh. I told it. asfhasjfkasf

Blythe Bristow Empty
MesajKonu: Geri: Blythe Bristow   Blythe Bristow Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 8:54 am

Yerim o gifi. Shocked

Blythe Bristow
1 sayfadaki 1 sayfası