Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alttaki Üyeyi Tahmin Et

+67
Aaron Smith
Henry McCourt
Anna Lizzie Malfoy
Ian Charles Donovan
Jeremy Peeta Maurëll
Kennedy Bartoloměj
Jacqueliyne Bartoloměj
Leonardo Laneivera
Diamond
William Pritchard
Luke Russell
Gordon Campbell
Roxana Romanova
April Verbitsky
Ekaterina Valentinova
Aiden de Santiago
Natalia Miloslova
Jack Stepanoviç Karenin
Krystelle Bartoloměj
Damian Drell
Rhys van Os
Katja Heinrich
Jeff Tyler
Sergei Miloslov
Lana Miloslova
Ivonne Miloslova
Stephan Miloslov
Gianna de Laurentis
Jacques Bratčikovaite
Elizabeth Dunham
Marcella Oswald
Krystof Bartoloměj
Gabriel Bourbon
Jacob Ford
Holden Phoenix
Dracul
Liam Landers
Vespasien de la Grange
Phoenix Bloodworth
Giovanni De Laurentis
Chryseis Châtillon
Blythe Bristow
Astrid Vivienne
Vasilisa Bochkareva
Skylar Bristow
Jayden Lauren
Avice Whittle
Morgana
Samuel Quaintance
Heather Campbell
Hans Finn Landers
Blanche V. P. Merchant
Jack Raymond
Hector Stanton
Xavier Shane Raymond
Raphael Bourbon
Jean
Shadow
Pokemon
Theodorakis Palabras
Sam O'Dowd
Clarissa Campbell
Freja Axel
Summer S. Archangel
Viviana Bourbon
Daenerys K. F. Landers
Isaac Fielding
71 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:
Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Left_bar_bleue97/100Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (97/100)

Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 10:39 am

AHAHAHAHAHAHAHAH. YİNE YANLIŞ ANONS. *önce güldüm sonra ağladım*
Korkma ben Hans'a vermedim hiç.
Ama vereceğim.

T-shirtünü.
O DA BANA GERİ VERSİN..
Seksi avatarımı!
HANSEY. MY LOVE.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Left_bar_bleue97/100Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 10:49 am

Aşkım, benim tişörtüm diye demiyorum çok yakışmıştı sana. Neyse, en sonunda tişörtümü geri vermeye karar verdiğin için mutluyum; darısı RPlerde de vermene.
Buyur; https://imgur.com/MM6D1aq?tags

Krystelle gelsin ama laf sokmadan gelsin, elin adamlarını çağırmadan gelsin, zor olacak ama gelsin.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Left_bar_bleue99/100Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 11:20 am

bu bakış geliyor:
Gelirim. İşin aslı sen beni her çağırdığında geliyorum. Becauseeeee;
I'm not strong enough to stay away, can't run from you. I just run back to you.
And it's killin' me when you're away, and I wanna leave and I wanna stay.
O değil de, sanırım tam şu anda Krys'e gelmiş geçmiş en cuk olan şarkıyı keşfettim! Daha önce nasıl aklıma gelmedi bilmiyorum. O.o

Üstte olması umurumda değil.
Hans gelsin. Tekrar gelsin ve bu defa ben çağırdım diye gelsin.  Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 2830501086 

*VE BUNLARIN ALTINA KANDIRDIIIIIM HAHAH YAZASIM VAR AMA ROMANTİK GİRDİM, BÖYLE KALCAK, YAZMAYACAĞIM!*
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ocak 29, 2014 11:46 am

Tamam. *Öylece geçip gitmeyi öneren beynini bir kenara atar ve adımlarını Krys'a doğru çevirir. Kızın kendisini çağırdığını duymuştur çünkü ve buradadır işte, herkesin gelip görebileceği hogwarts'ın en işlek koridorlarından olan bir forum oyununda, aşkını itiraf etmek üzeredir. Yaklaşır, bu forum oyununu gereğinden fazla duygusal oynadığının farkındadır. Kıza doğru bir adım daha atar ve durur, daha fazla yaklaşırsa ona tutunacağını bilmektedir çünkü. Oysa kız ona ait değildir, yalnızca onu çağırmıştır ve o ne zaman çağırsa Hans dokunamasa da, kendisini gösteremese de kızın yanında olacaktır. Kız unutur neden çağırdığını. Oğlan bir nefes alır. Kıza bakar; gözlerine, yüzüne, bıraktığı her yerine. İçinden onu sevdiğini mırıldanır kız gözlerini kaçırırken. Ve ayrılırlar. Her zamanki gibi kız koşar oğlansa bir kez daha gitmesine izin verir çünkü inanır ki bir masalsa onlarınki prens o değildir.* NATALIA SENİNLEYKEN GAYET RAHAT ATTIĞIM LAFLAR VAR YA X'LEYKEN ÇIKMIYOR. OLMUYOR. İNANMAZSIM ÇENEM DELİ GİBİ KAPALI, GORSEN GÜLERSİN. X'LEN BEN BEN DEĞİLİM.
Natalia Miloslova
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 10:00 am

Hahahah üstteki müthiş yazıdan anlayabiliyorum o kısmı aşkım sen merak etme.
Şimdi bugün o kadar eski rplerimizi okudum, aşkım kabardı. Jackie... Odun görünümlü romantiğim benim. Come here.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 10:08 am

UHM. NEDEN KEDİYİ DAHA ÇOK SEVDİĞİMİ SPOILERLARINA BAKAN HERKES ANLAYABİLİR BENCE. WELL, AS I SAID LAST TIME, PUSSIES ARE CUTE, WHAT'S WRONG WITH IT?!

Bora gelmeli bence şimdi!
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Şub. 04, 2014 4:42 am

Yanlış tahmin, Jackie!

Winter W. Archangel?!
Jacob Ford
Jacob Ford

Lakap : Jake
Rp Sevgilisi : My Ginger.

Özel
Rp Puanı:
Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Left_bar_bleue95/100Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 2:17 am

YANLIŞ TAHMİN HANSEY!

Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Tumblr_n0jggeQ1631skgdyao1_400
RINA?! COME TO ME. :D
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Left_bar_bleue99/100Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Şub. 07, 2014 7:52 am

Tanrım, Jacob, yine kendi kendine çok eğlenmişsin............
Gabriel, aşkım. Özledim.
Gabriel Bourbon

Gabriel Bourbon

Lakap : Kimileri Gabe der
Rp Sevgilisi : Sevgili mi? Asla. diyordum ki bi Marcella var işte hadi bakalım hayırlısı asddasd

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Şub. 07, 2014 8:10 am

sen isteyeceksin de Gabriel gelmeyecek olur mu öyle şey?
Yeni üyelerden biri gelsin
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Şub. 07, 2014 2:00 pm

No. Buralarda bir yerde beni Kennedy çağırmıştı ama kaybolmuş .s.s
Ben Anthony'i çağıracaktım ve duygusal bir an yaşayacaktık. Ayıp oldu bu Kennedy... Cık cık.
Anthony, dayısının bir tanesi!
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Şub. 07, 2014 3:18 pm

Frozen hakkındaki tüm hevesli umutlarımdan sonra gidip filmi haber bile vermeden izleyen Selin gelsin.
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 2:22 am

First of all, sana kalsa film vizyondan çıktıktan sonra gidecektik. Kaç hafta oldu vizyona gireli, bir kere olsun hadi kalk gidiyoruz demedin. İzledim diye beni suçlayamazsın. O an tek seçeneğim oydu. Razz
Sen iste ben seninle tekrar izlerim hem.

Rhys gelsin bu defa. Saçlarını okşamaya doyamıyorum asdfg.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 6:09 am

*avatara bakar* Git ve altına pantolon giy Oswald. Ravenclaw'da 50 puan kadar alıyorum. -.-

Nicolas?
https://facebook.com/ssbdd
Jacques Bratčikovaite

Jacques Bratčikovaite

Lakap : Jac for everyone.
Rp Sevgilisi : Çok eşlilikten yanayım ama.. Acting like a couple with Ocean. But she will be mine. Forever.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 6:29 am

Buna da evde kalmış profesör kıskançlığı deniyor herhalde.
Gianna tatlım, sen gel ben daha sana kendimi affettireceğim. Razz
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 6:37 am

Gianna'nın seni yalnızca nasıl affedeceğini biliyorsun Bratčikovaite.
Hehe Stephan gelmeli bence şimdi
Stephan Miloslov

Stephan Miloslov

Lakap : Ste.
Rp Sevgilisi : Oh no, nobody. He's only a womanizer. He doesn't believe love. He will never believe.

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 7:59 am

Stephan'dan henüz hiç rp yazmamış olmama rağmen neredeyse her rpde olayları karıştırıyorum. Bence biz Miloslovlar olarak kanımızda var bu. zxcvbg

Svetlana gels- haha şaka yapıyorum tabii ki.
Jack gelsin, görelim damadımızı. *lol*
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 9:24 am

Svetlana NPC Slytherin mi la? Sizin RP'yi okuyacağım birazdan. Kardeşin baya biçlik yapıyormuş diye duydum Stepan. Yani, Stepan abi. Abi? Ste- BEN SANA NASIL HİTAP EDECEĞİM. *-* PS: RP'de Ben de var mıyım?

Neyse, Natalia gelsin. İlahi adalet olarak başına tünediğim ve son iki yıldır hala öpüşmekten ileri gitmediğim sevgilim. :G *hatta bir dakika ilk RP'ye bakacağım *-* Tanışma yıldönümümüz 5 ocak 2012'ymiş .s.s cidden iki yıl olmuş. fvgbhn
Ivonne Miloslova

Ivonne Miloslova

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 9:38 am

Svetlana bizim küçük Stephan'ın eski nişanlısı. Hiç sevmezdik zaten. Gerçi ben severdim... Ta ki Step'in peşinden Hogwarts'a gittiğini duyana dek. Bu günlerde kızlar çok patavatsız.
DEMEK JACKIE SENSİN? DEMEK İKİ YILDIR ÖPÜŞMEDİNİZ? Ahahah. Anlat anlat ben dinliyorum tatlı çocuk. Eminim oturup Natalia sana bebek nasıl yapılır onu da anlatıyordur. Saçlarını da tarıyor mu? Lana koş gel tatlım, büyük eğlence var burada!
Lana Miloslova

Lana Miloslova

Lakap : lana yeterince kısa, değil mi?
Rp Sevgilisi : !'^+%&/ means jeff with vodka.

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 9:43 am

*this is not schizophrenia btw*
JACTALIA ÇİFTİNİN BÜYÜK HAYRANIYIZ CCC.

JEFF. BABE. SEN DE JACK GİBİ MEYVE SUYU SEVİYOR MUSUN? :G
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 9:48 am

Siz, Natalia'nın büyük ablası olmasınız sanırım, sizden bana biraz bahsetmişti. :G
Merak ediyorsanız.:

ISKA

Aa, sanırım siz de Natalia'nın bir diğer ablasısınız! Merhaba. *elini tokalaşmak için uzatır.*

PS.:
Sergei Miloslov

Sergei Miloslov

Lakap : -
Rp Sevgilisi : -

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 9:59 am

Natalia intihar etmeye gittiğini söyledi... En son parfüm şişesini kafasına dikiyordu. Gerçi parfüm şişesinde votka saklıyor da olabilir, bahsi geçen kişi Natalia.
Sevimliliklerin bana sökmez küçük adam derdim ama bu bir yalan oldu. Ben sevdim seni asdf. Stephan da seviyormuş. Kızlar için aynı şeyi söyleyemem. Natalia senden nefret ediyormuş hatta. Razz

HEM, WHO THE HELL IS JEFF?!
Jeff Tyler

Jeff Tyler

Lakap : Red Head
Rp Sevgilisi : Lana not Del Rey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 10:08 am

*BİR KOLUNDA LANA İLE GELİR.* Ah, adımı biliyor olman çok hoş. *Uzaktan gülümser. Lana'ya döner.* Demek Sergei bu, *Sergei'e döner* böyle bir kızla büyüdüğün için çok şanslısın. *Göz kırpar. Tokalaşmaz. Lana ile öpüşür.*

LANA COME AND KISS ME BACK. *keşke şuan beraber yazdığımız yüz rp olmasa da Lana-Jeff yazsak, Danny-Hans da istiyorum, ve sonr- Susturuldu.*
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Şub. 09, 2014 10:31 am

KATJA! ÜZERİMDEKİNİN MARVEL TİŞÖRTÜ OLDUĞUNU BİLİYORSUN DEĞİL Mİ?! AH, WHERE IS MY BABY SISTER?!
Katja Heinrich
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw V. Sınıf Öğrencisi
Katja Heinrich

Lakap : Kat
Rp Sevgilisi : Marvel kahramanları. Bir de Rhys diye biri varmış... Havalı altın çocuk. Hıh.

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeyi Tahmin Et   Alttaki Üyeyi Tahmin Et - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Şub. 09, 2014 11:10 am

YOU ARE MY HERO, BIG BROTHER. <3

Ehehe bence binadaşlarımdan birisi gelsin.

Alttaki Üyeyi Tahmin Et
6 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Alttakinin Binasını Tahmin Et.
» Alttaki Yaşını Tahmin Etmece
» Alttaki Üye
» Üstteki Üyeyi BanLa..=)
» Alttakinin rütbesinin tahmin et