Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

blazhe,biljana

2 posters
YazarMesaj
Biljana Blazhe

Biljana Blazhe

Lakap : bili.

Özel
Rp Puanı:
blazhe,biljana Left_bar_bleue100/100blazhe,biljana Empty_bar_bleue  (100/100)

blazhe,biljana Empty
MesajKonu: blazhe,biljana   blazhe,biljana Icon_minitimePaz Ara. 15, 2013 7:09 am

blazhe,biljana
xx soğuk ve ilgisiz. tam bir ketum demek de yanlış olmaz, aslında. sevdiği insanlarla sevdiği meseleler hakkında münakaşa ederken egolarından arınmış, sakin bir cadı iken onu alakadar etmeyen her hangi bir kişi tarafından açılmaya çalışılan her hangi bir konu karşısında gereksizce pençelerini çıkarabilir. kendi seçmediği müddetçe muhatap olduğu insanlardan pek haz etmez, zira. her şeyin merkezinde kendinin olduğu, diğerlerinin kendinden hep bir adım geride kaldığı düşüncesi kabul görmüştür, zihninde. seviyorum dedikleri hakkında bile böyledir, bu. zayıflık kabul edemeyeceği bir sıfattır. erkekleri de tam bir zayıflık unsuru olarak gördüğünden olabildiğince uzak kalmaya çalışır, onlardan. zihnini bu gibi saçma meşgalelerle bulandırmak istemez. ne de olsa merkez odur. bir erkek ancak ve ancak merkezi şaşırtır.
xx göl kenarı.
xx kehanet.
xx avada kedavra.
xx kılını kıpırdatması için arkadaşı olması yetmez.
xx soğuk ve ilgisiz. tam bir ketum.
xx onu alakadar etmeyen her hangi bir kişi tarafından açılmaya çalışılan her hangi bir konu karşısında gereksizce pençelerini çıkarabilir.
xx topluluk başı kürsüsü, belki. karanlık olanlardan.
Seçmen Şapka

Seçmen Şapka

Rp Sevgilisi : Bayan Seçilmiş Şapka.

blazhe,biljana Empty
MesajKonu: Geri: blazhe,biljana   blazhe,biljana Icon_minitimePaz Ara. 15, 2013 7:17 am

Slytherin VI. Sınıf!

blazhe,biljana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» blazhe,biljana