Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)

3 posters
YazarMesaj
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Lakap : Alex
Rp Sevgilisi : -yok-

Özel
Rp Puanı:
Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Left_bar_bleue96/100Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty_bar_bleue  (96/100)

Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty
MesajKonu: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeSalı Ara. 17, 2013 8:04 am

Evet burası bir rpg sitesi bu yüzden rp yazmak -yapmak ne dersen- isteğimi paylaşmak istiyorum. Ne olursan ol yaz taktiğiyle gençler ve genç kalanlar gelin bir şeyler yazalım. Üç, dört gün ne kurgu yapsak ne yapsak diye düşünmek yerie mükemmelliyetçiliği bırakalım gelin tanış olalaım rp yapalım. Var mı biri?
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Left_bar_bleue97/100Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeCuma Ara. 20, 2013 10:21 am

Hoş geri geldin Salih! Benim bu aralar yapmam gereken RP'ler bir elin parmaklarını geçiyor olmasa gayet rahat gelir senle bir kurgu ayarlar RP yapardık ama bu şuan mümkün değil sanırım. Jack ve Hans benim yan karakterim tanımazsan diye ekliyorum. Razz Başlığı açmışken konuşmadan geçmeye içim el vermedi falan... Ama ilanlara uğra en azından kurgu yapabileceğin kişiler bulursun bence.
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:
Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Left_bar_bleue96/100Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeCuma Ara. 20, 2013 10:32 am

Hoş-geribuldum. Artık öyle yapacağım. Finaller girmeden bir iki rp aradan çıkarırım demiştim de bir aradan sonra daha ilanlara bakarım. Sağolasın Happy Senin rplerinde başarılar dilerim...
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Left_bar_bleue97/100Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeC.tesi Ara. 21, 2013 2:18 am

Sen de sağol. Finallerde başarılar bir de! Happy
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeC.tesi Ara. 21, 2013 3:29 am

Teşekkürler. Buna çok ihtiyacım olacak.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Left_bar_bleue99/100Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimePtsi Ara. 23, 2013 10:11 am

Şu an yazmam gereken 3-4 tane rp olmasa hemen damlardım ama...... Üzgünüm. Bu arada hoş geldiiin diyerek ilanlar konusunda Betül'e katılıyorum. Razz
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)   Kurgu: Ne verriim abime (-ablama) Icon_minitimeSalı Ara. 24, 2013 6:39 am

Hoşbuldum Selin Happy Rp lerde kolay gelsin. Finallerimi bir şey edeyim de bakacağım.

Kurgu: Ne verriim abime (-ablama)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurgu Zamanı!
» Toplu Kurgu: Düğün
» Toplu Kurgu: Bakanlık
» Interview with the Vampire - Kurgu I
» Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1