Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nicolas - Asa

2 posters
YazarMesaj
Nicolas Joseph Bowie

Nicolas Joseph Bowie

Lakap : Nick diyebilirsiniz :)

Özel
Rp Puanı:
Nicolas - Asa Left_bar_bleue88/100Nicolas - Asa Empty_bar_bleue  (88/100)

Nicolas - Asa Empty
MesajKonu: Nicolas - Asa   Nicolas - Asa Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 2:34 am

Bir gif veya fotoğraf:
Gifler:
Karakterin kişisel özellikleri: Nicolas'ı aradığınızda ilk bakmanız gereken yer kütüphane'dir. Okumaktan çok kitap seçmeyi sever. Tek başına yürümeyi sevdiği kadar, derin sohbetlere dalmayı da sever. Hayatı boyunca hiç parasal sıkıntı çekmemiştir. Evinde kendine ait kocaman bir kitaplığı vardır. Safkan-Muggle doğumlu ayrımı yapar (küçük kurgu değişikliği). Etrafının ne tamamen zeki insanlardan oluşmasını ister, ne de aptallarla. Tabii Aptalların zeki insanlardan daha tehlikeli olduğunu söyleyip durmasını saymazsak, iki tarafada eşit mesafededir; Kilometreler. İnsanlarla mesafesini hep korumuştur.
Evet! Gelelim asıl konuya. Bohem yaşam tarzı, gotik giyim tarzı, miskin davranışları ile hiç dikkat çekici değildir. Gerçekten. Onu fark edip selam verenler ya "Ben farklıyım." Diye ortada gezinen gerzeklerdendir, ya da onunla dalga geçmek isteyenlerdir. Dengesiz olduğundan bahsettim mi? Şimdiye kadar söylediklerimi unutun, bazen hepsini yok sayıp dili dışarıda kafasını kaşıyarak karanlık ormanda seke seke ilerler. (Seçmen şapka formundan kopyaladım. Tekrar yazsaydım da tıpatıp aynı şeyleri yazardım  )
Üç kelime ile aile: Safkan, İngiliz, Soğuk.
Karakterinize en çok yakıştırdığınız şarkı:
şarkı (Sözlere dikkat efenim):
RP:
RP:

Asa Adı(isteğe bağlı): Bunu çok sevgili Bay Ollivander'a bırakıyorum.
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
Nicolas - Asa Left_bar_bleue97/100Nicolas - Asa Empty_bar_bleue  (97/100)

Nicolas - Asa Empty
MesajKonu: Geri: Nicolas - Asa   Nicolas - Asa Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 9:20 am

Dükkanında öylece otururken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordu yaşlı adam. Altı... Daima saat altıda gelirdi buraya, henüz Diagon Alley yeni yeni aydınlanmaya başlamışken açardı dükkanını ve çalışmaya başlardı son yüzyıldır tozu alınmamış gibi görünen kendisinden en az dört kuşak daha yaşlı olan dükkanında. Düzenli bir şekilde olmasa da oranın da tozu alınırdı elbet, bunun için basit büyüler vardı öyle değil mi? Oysa temiz veya düzenli bir yerde çalışma meraklı değildi adam. Kendisine göre bir düzeni vardı yıllardır sürüp giden ve bugün yine burada, başka bir günün sabahında kapısının üzerindeki zilin tekrar çalışıyla irkildi. Ardından merakla kafasını uzatıp gelen kişiye baktı. İyi giydirilmiş küçük bir oğlan çocuğuydu bu, ardından annesi de girene kadar kim olduğunu çıkaramadı yaşlı adam. Ardından saygıyla gülümsedi Genç Bayan Bowie'ye, ne zaman bu kadar büyük bir çocuğu olduğuna bile inanamıyordu açıkcası sanki daha dün gelip ondan asasını almış gibi hissediyordu. (haha klişe) Özenle taranmış koyu renk saçlı çocuğun yüzünde kendisini kasarak oluşturduğu o yapmacık gülümsemeyi yakaladı ve genç adam annesine fırsat bırakmadan konuşmaya başlayınca çocuğun tanıdık cümlelerine basit cevaplar verdi, bunun çocuğu sinir ettiğini görebiliyordu ancak bir yandan da çocuğa uygun asayı düşünmeye çalışıyordu. En sonunda aklına bir şey geldiğinde çocuğun çevredeki asaları elleme olasılığını düşünmeden dükkanında içerilere doğru ilerledi. Eline aldığı birkaç yanıltıcı asadan sonra inandığı bir taneye kavuşunca gülümsedi ve çocuğun yanına geri dönüp asayı ona uzattı. Buraya gelip ilk asasını alan her çocukta gördüğü gibi küçük Bowie'de de heyecanı görebiliyordu; çocuk asayı eline aldı kendisini yanıltmayacağından en ufak bir şüphesi bile yokmuş gibi görünüyordu. Ollivander'ın da yoktu. Ve böylece asa çocuğu sahiplenince her ikisi de şaşırmadı. Dükkana girdiğinden beri çocuğun suratında ilk kez bir gülümseme gördü yaşlı adam ve böylece kendisi de gülümsedi konuşmaya başlamadan önce. "Elindeki oldukça tehlikeli bir asadır evlat," dedi kendisine bakan çocuğa göz kırparak. "Genel olarak normal bir asa gibi görülür, sessizdir ancak en ihtiyacın olduğu anda gerçekten parlayarak kendisini gösterecektir. Esnek bir asa sayılmaz ancak oldukça hafiftir. Siyah sapını söğüt ağacından almıştır ve içerisinde de cin cüce sütü var ki o canlılar tabaklarını bile veremezler. Bu özü büyük büyük dedemin ne zorluklarla elde ettiğini düşünüyorsundur umarım. Öte yandan cincüceler'in özelliklerini bilirsin." Oğlanın annesiyle göz göze geldi. "Yanlış anlaşılmış canlılar. Ayrıca, asan tamamı tamına 23 santim. Umarım bununla güzel işler başarırsın evlat! Ve unutmadan, adı Hades'in Şarkısı."

-bir sorununuz olursa PM ile belirtiniz.

Nicolas - Asa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nicolas J. Bowie
» Nicolas J. Bowie
» Nicolas Luke Amentum