Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sadece Huzur 2

2 posters
YazarMesaj
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Sadece Huzur 2 Left_bar_bleue75/100Sadece Huzur 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

Sadece Huzur 2 Empty
MesajKonu: Sadece Huzur 2   Sadece Huzur 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 7:52 am

Steve'in o gün çok ödevleri vardı ve ayrıca kafa dinlemesi gerekiyordu.Bunun için en iyi yerin göl kenarı olduğuna karar vermişti.Dersten çıktı ve ortak salona gitti.Ortak salona giderken Boomer ile karşılaştı.Selamlaştılar ve ayrıldılar.Çünkü Boomer Slytherin ve Gryffindor dostluğunun bazı öğrenciler tarafından alay konusu olmasından korkuyordu.Aslında Steve'de öyle düşünüyordu.Ama Boomer ve Steve'İn arasında sıkı bir kankalık vardı.Boomer'ın annesi ve babası bir ölüm yiyen fakat Boomer aydınlık tarafta.Her ne kadar teftiş mangasındaymış gibi görünsede.Boomer'ın amcası Zümrüdüanka Yoldaşlığı üyelerindendi fakat çok yaşlandığı için küçük bir büyücü köyünde yaşıyordu.Boomer henüz çocukken amcası Boomer ölüm yiyen olmasın diye Boomer'ı kaçırmıştır ve Boomer amcası ile birlkte yaşamıştır.Amcası Durmstrang Sihir Akedemisi mezunu.Steve bunları düşünürken göl kenarına vardığını gördü.Oturmak için hazırlanırken bir sürü kitap yere düştü.

''Olamaz''

Eğilip kitaplarını düzeltti ve çantasına koydu.Ardından ödevlerini yapmaya başladı.Aslında pek huzurlu ortam bulduğu söylenemez çünkü bazı çocuklarda göl kenarında oyun oynuyorlardı ve gürültü yapıyorlardı.Aradan yarım saat geçti Steve ödevlerini yaparken çocuklardan birinin kaşı açıldı ve revire koşmaya başlamışlardı.Steve öğrencilerin Slytherin olduğunu farkettiğinde başını sağa sola salladı.

''Slytherin farkı.''

İşte Steve aradığı huzuru ve sessizliği bulmuştu.Gerçi ışıklı ormandada bunu bulmuştu ama bayılmıştı.Steve o kötü anı kafasından atmaya çalıştı ve ödevlerine daha çok sarıldı.Aradan bir saat geçti ve bir ayak çalı sesi duydu ve merakla arkasına baktı.

RP OUT:Bir kişi devam edebilirmi lütfen.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Sadece Huzur 2 Left_bar_bleue92/100Sadece Huzur 2 Empty_bar_bleue  (92/100)

Sadece Huzur 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Huzur 2   Sadece Huzur 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:21 am

"Bizden mi kaçıyorsun?"dedi Adel gülümseyerek.Şaka yaptığı her halinden belli oluyordu.

"Hayır.Ama bazen yalnız kalmayı seviyorum..."dedi Steve ve gözlerini Adel'den ayırıp göle çevirdi.Adel ise bir sorun olduğunu anlamıştı.Steve'in gözlerinin içinde bir yerlerde bir hüzün vardı.Her ne kadar Adel'i gördüğünde gözleri gülümsese bile...Adel yavaş adımlarla Steve'in yanına oturdu.Dizlerini karnına çekti ve başını Steve'in omzuna yasladı...

"Seni Seviyorum..."dedi ve gülümsedi.Steve ise artık Adel'in omzunda olan başı ve koluna değen kolu yüzünden mi yoksa duydukları sözler yüzünden mi bilinmez ama içinde bir şeyler yer değiştirdi böyle karnında kelebekler uçuşmaya başladı.Karnındaki kelebeklerin hareketi yüzünden kalbi feci şekilde atıyor,nefes alışverişleri sıklaşıyordu...Adel ise ilk defa düşünmeden bir şey yaptığı için mutluydu,Umutluydu...Ve hayatında ilk defa kızarmıştı.Steve’in kolu koluna değiyordu ve değdiği yerde sanki değdiği yerde bir şeyler yanıyordu.Yanıp kül oluyordu ve Adel hiçbir şey yapamıyordu.Yapmak istemiyordu...

“Şey aslında ben senin beni düşünme ihtimalini düşünerek,seni tek başıma düşlemeyi ve senin beni düşleme ihtimalini seviyorum...” dedi Steve.Steve merakla gözlerini Adel’e çevirdi.Steve sağ elini Adel’in beline doladı yavaşça.Adel ise bu hareket karşısında kaskatı kesildi ama sonra başını Steve’e çevirdi ve onu bir anda dibinde bulunca yine kızardı ama hemen kendi toparladı.Böyle güzel bir söze karşılık vermemek kötü olurdu değil mi ama..!

“Bence düşüncelerin en güzeli senin beni düşünürken,beni düşünüp düşünmediğini düşünmek...”dedi Adel ve gülümsedi.Steve gözlerini devirerek gülümserken gözleri bir anda çok yakınlarda olmasa da Boomer’ı gördü.Boomer da ona bakıyordu.Yüzünde muzip bir gülümseme vardı ve ağız hareketleriyle bir şeyler söylüyordu.Bitir şu işi mi diyordu yoksa ona mı öyle geliyordu...
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Sadece Huzur 2 Left_bar_bleue75/100Sadece Huzur 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

Sadece Huzur 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Huzur 2   Sadece Huzur 2 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 9:59 am

Adel'de Boomer'ı görmüştü.Adel Boomer'ı tanımıyordu fakat Steve'in en yakın arkadaşı olduğunu düşündüğünde kalbi Boomer'a ısınıyordu.Ben bunları düşünürken Adel kolumu sıktı ve ben Adel'e baktım , Adel'de bana.

''Steve Boomer kim?''

''Boomer bu hayattaki sahip olacağın en iyi dosttur.''

Adel dediğimi düşünmeye başlamıştı.Bu açıklama onun için yeterli olmamış gibi bana baktı.Güldüm ve konuşmama devam ettim.

''Boomer çok zengin bir ailenin çocuğu.Ama annesi ve babası ölüm yiyen.''

Adel sözümü kesti ve konuştu.

''Nasıl yani en yakın arkadaşın bir ölüm yiyen öylemi.''

Yüzümü astım , başımı sağa sola çevirdim.

''Hayır , Boomer'ın sadece annesi ve babası bir ölüm yiyen ama amcası öyle değil.Boomer 1 yaşındayken amcası Boomer'ı kaçırmış.Böylece Boomer ölüm yiyen olmaktan kurtulmuş.Zaten annesini ve babasını öldü biliyor.''

Adel etkilenmişti , şaşırmışçasına ıslık çaldı.Bende güldüm.Ama Adel'in hala merak ettiği şeyler olduğunu biliyordum.

''Peki amcası kim ve sen bunları nerden biliyorsun?''

Derin bir nefes alarak konuşmaya devam ettim.

''Amcasının ismi Arvin ve Zümrüdüanka Yoldaşlığının en eski üyelerinden biri.Bütün bunları Boomer'la 5 yaşından beri arkadaşız ve eskiden sürekli onlarda kalırdım.Boomer'ın olmadığı bir sırada amcasıyla konuşmuştum.''

Adel anlattıklarımı düşünüyordu , ben de gölü izlemeyi devam edip arada bir Boomer'a bakıyordum.Bu sessizliği bozan Adel'in konuşması oldu.

''Vay be Boomer'ın hayatından güzel bir kitap olurmuş.''

Kafamı öne arkaya salladım.Adel konuşmasına devam etti.

''Peki hiç düşünmedimi neden Slytherin'li diye?''

''Bu onun kanında var ve Boomer'da bunu biliyor.''

Adel ayağı kalktı ve denizi izlemeyi başladı.İlk önce konuşmadan sıkıldığını düşündüm ama anlattıklarımı düşündüğünü sonradan anladım.Uzun bir süre sonra Adel'i izledim , tam dalıp hayal kurmaya başlarken Adel bana döndü ve konuştu...

Sadece Huzur 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Huzur