Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Binalara Genel Bakış - Slytherin

3 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Slytherin Left_bar_bleue93/100Binalara Genel Bakış - Slytherin Empty_bar_bleue  (93/100)

Binalara Genel Bakış - Slytherin Empty
MesajKonu: Binalara Genel Bakış - Slytherin   Binalara Genel Bakış - Slytherin Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 2:49 am

Canlarım ve Cicişlerim!

Gel gelelim Hogwarts'ın son binası, Slytherin'e! Açıkçası bu yazar, Slytherin'e kuyruğuna basılmış yılanlar demek istiyor ama onların gazaplarından korkmuyor da değil. Yine de, aa şuna bakın, söylemişim bile?!

Bilindiği üzere Slytherin, her zaman en kalabalık olanlardan olmakla övünüyor. Oysa ki, her ne kadar Hogwarts'ta gezinseler de, dersler onların pek ilgisini çekmiyor. Kayıt olurken akıllarında ne var bilemiyorum.

Slytherin diyince akıllara, sevgili müdireciğimiz Anna Lizzie Malfoy'un kardeşleri Alyssha Cassidy Malfoy, Daphné Haley Malfoy ve Kimberly Valerie Malfoy geliyor. Bu ne Malfoy salgını bilinmez, yine de Alyssha'nın diğer kardeşlerinin önüne geçtiği kesin. Öyle ki, kendisine sevgili bile yapmış! Yeni bir Slytherinli olan Xaiver Shane Daymond, ondan bir sınıf küçük olmasına karşın onunla yaşıt. Bakalım, derslerde aşıklar neler yapacak?

Ve tabii, Heaven Arquette'i unutmamalı. Her ne kadar onun da aşktan başı dönse de, hala atakları devam ediyor. Bu kızın tam bir afet olduğu gerçeği, onun kendisini adı gibi Cennet zannetmesini değiştirmiyor. Heaven, Connor'ın Cennet'i olabilirsin ama, benim Cehennem'im de yanmaya mahkumsun! Yandaşın Xaviera Schneider'ı da unutmadım. Onu da en yakın zamanda görmek üzere bekliyorum.

Popüler kız gruplarını geçince, arkalarındaki havalı erkekleri unutmamalı. Slytherinliler o büyük egolarıyla, Hogwarts'ı çoktan etkisi altına almış görünüyor. William Willie Winfield ile B. Matthias Rogers, gizemlilikleriyle bir çok kızın başını döndürüyor. Bakalım dönemde neler yapacaklar?

İşte böyle sevgili okurlarım. Slytherin kozlarını kullanırsa birinci bile olabilir. Ama bu yazar diyor ki, tembel Slytherinliler egolarını bırakıp derslere odaklanmadıkça, boş beyinleriyle ancak 3. olabilirler.

Binalara genel bakışta Aphrodith'i okudunuz, yeni haberlerde görüşmek üzere!

Dırdırcı Editörü - Aphrodith Arasia.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Slytherin Left_bar_bleue100/100Binalara Genel Bakış - Slytherin Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Slytherin   Binalara Genel Bakış - Slytherin Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 2:57 am

Görüyorum ki Aphrodith, dilin hala fena sokuyor. Oysa unuttuğun bir nokta, o kuyruğuna basılmış dediğin yılanlar seni tek lokmada yutabilir. Xaiver ile beni merak ediyorsan, bol bol yiyişip gülüşüyoruz. Derslerde de başarılı olacağımıza emin olabilirsin.

Kardeşlerime gelince, dikkat etmelisin yanlış sularda yüzüyorsun. Emin ol üç Malfoy, uğraşmak istemeyeceğin kadar güçlü olur!

Tahminlerin yanlış çıkacak, çünkü birinci biz olacağız.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Slytherin Left_bar_bleue99/100Binalara Genel Bakış - Slytherin Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Slytherin   Binalara Genel Bakış - Slytherin Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:24 am

Bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattın sevgili Aphrodith! Slytherin'in her zaman birinci olduğunu bilmeni isterim. Bilirsin, yanlış tahminler sizin piyasada pek hoş karşılanmaz. Bunun yanı sıra Connor'dan ne zaman haberin oldu bilmiyorum ama inan ki sana bizden daha çok haber çıkacak! Bu arada, benim nasıl bir afet olduğumu hepimiz biliyoruz, bunu tartışmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Dikkat et Aphrodith, Slytherin'in yılanları seni sokmasın!
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Slytherin Left_bar_bleue93/100Binalara Genel Bakış - Slytherin Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Slytherin   Binalara Genel Bakış - Slytherin Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 6:52 am

Ah sevgili Alyssha ve Heaven. Bazen ikiz olduğunuzu düşünüyorum! Şu duruma bakılırsa, akıllarınızın ve bedeninizin aynı çalıştığı bir gerçek. Ama merak etmeyin, sevgili yılanlarınız beni sokamaz. Kuşlarımın kartal olmadığını kim söyledi?

Binalara Genel Bakış - Slytherin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binalara Genel Bakış - Gryffindor
» Binalara Genel Bakış - Hufflepuff
» Binalara Genel Bakış - Ravenclaw
» Slytherin Team
» SLYTHERIN NIGHT.