Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin Tarafında Karmaşa

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Slytherin Tarafında Karmaşa Left_bar_bleue93/100Slytherin Tarafında Karmaşa Empty_bar_bleue  (93/100)

Slytherin Tarafında Karmaşa Empty
MesajKonu: Slytherin Tarafında Karmaşa   Slytherin Tarafında Karmaşa Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 7:06 am

Sevgili Dırdırcı Okurları!

Yeni dönem açılmadan önce, bir bina çoktan birbirine düşmüş gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere mevcut kulüplerden Alyssha Cassidy Malfoy'un önderliğinde Custodes Fatum ile B. Matthias Rogers önderliğinde Death Ritual, meğersem birbirine düşmanmış!

Matthias, herkese onu öldüreceğim diye tehditler savururken görülmüş. Ah okurlarım, yazarınız bunun kıskançlığın ta kendisi olduğunu söylüyor. Matthias'ın kulübünde kimsenin olmaması ve Alyssha'nınkinin oldukça popüler oluşu bunun ana sebebi.

İlginç noktaya değinmem gerekirse, ikisinin de destekçi yetişkini kim dersiniz? Tabii ki, tüm Slytherinlilerin koruyucusu, tarafını belli etmekten kaçınmayan -ki bu yazara göre Azkaban'a giderse şaşmamalı- Anna Lizzie Malfoy!

Genç kadının kardeşi bu duruma isyanda olsa gerek. Ama, ben Malfoy'ların birbirlerine bağını bildiğimden bu tartışmada -hele ki ölüm tehditini düşünürsek- Matthias'a şans vermiyorum. Kendisinin karanlık ladyi bile düelloya davet ettiğini de söylemeyelim! Bu çocuğun hayal gücü gelişmiş.

Dikkat et Matthias, bir düelloda cici poponu kaybetme. Bunu kimse istemez, değil mi?

Dırdırcı Editörü / Aphrodith Arasia.

Slytherin Tarafında Karmaşa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Slytherin Atağı!
» Slytherin Team
» Mitoloji Dersinde Slytherin İstilası!
» Slytherin'e Verilecek Puanlar
» Binalara Genel Bakış - Slytherin