Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendinizi Tanıtın

+9
Lorraine Molyneux
Arianna Ella Potter
Anna Lizzie Malfoy
Cassandra Malfrey
Victor Châtillon
Alexandra Rhea Galibina
Damon Jeffrey Potter
Simona Dmitrov
Dimitri Aldrich Potter
13 posters
YazarMesaj
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue100/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (100/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:02 am

Bu alanda kendinizi tanıtabilirsiniz.
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Lakap : Dora
Rp Sevgilisi : erkekler mi? hayır kalsın. Teoman ve M&M var. Aşklarım benim blah.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue86/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (86/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 3:45 pm

Huhaa yeni gördüm ben bu başlığı. İlk ben tanıtayıım o zaman. Adım Melis, Ferhan da diyen olur. Okul müdürümle adaşız. Türkiye'nin güzide şehri olan izmir de yaşıyorum. İstanbul da doğdum ama izmir de büyüdüm. Sonracığıma efendim lise 3e geçmiş bulunuyorum bu seneyi zor kurtardım biraz açıkcası. Meslek lisesine gidiyorum elektrik elektronik bölümü öğrencisiyim. Ceyrancıyıım ayık olun asdfhgf geçenlerde tenis oynayan biri gördüm site de kimse o çıksın ortaya bende oynadım bu sene azıcıkta olsa. Ayrıcaa turnuvalarıı falanda izledim tenise ilgim tamamen tavan yaptı. Supernatural fanıyım en koyu olanından şu aralar doctor who izlemeye de başladım shameless the tudors veronica mars, sarah silverman falan izliyorum öyle yani. Haa birde harry potter oyun cdsi almş abim onunla oynayıp duruyorum. Ölüm yadigarları part I x box da oynuyorum ama bi bölüm var geçemiyorum bir türlü. Deli oldum. Bana gelince enteresan, tuhaf, garip insan diyenler çok oluyor. Neden dlyorlar bende bilmiyorum. Deneme yanıma yöntemini kullanarak bir şeklde emin olmaya çalışırım şüphe duydugum ya da bilmediğm şeylerden -en son okulda deneme yanılma yöntemiyle kıvılcım çıkartarak sigortayı attırmıştın. İletken birbirlerine değnce ne oluyormuş gördüm yani .d .d öyle işte. Mutfağa girmeye başladım. Yemek yapmaya merak saldım açıkcası. Kekler, börekler, tadı belirsiz yemekler ama bitiyor bi şekilde. ilk defa yani bu sene hevesle grdm mutfağa. Tüm yıl boyunca erkek gibi hissettim kendimi. Evet doğru duydunuz. Sınıfın 35i erkek olunca birde ben tek kız değiştim yani ister istemez. Smile bilader falan iyi muhabbetlerde .d basket oynuyorduk beraber falan güzeldi yani .d neysee artık biraz daha normalim öyle diyim .d benden bu kadar işte hafiften bir şeyler çıtlattım sze Smile
Damon Jeffrey Potter

Damon Jeffrey Potter

Lakap : Damon - Jeff
Rp Sevgilisi : I'm a Playboy.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue68/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (68/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 11:01 pm

Selamlar, bu sene liseye yeni geçtim. Bilişim bölümü. Abiniz bilgisayar mühendisi olacak Razz Hımm kendimden bahsetmeyi çok sevmem. İzmir de oturuyorum. Sonuna kadar KARŞIYAKA! Şimdilik bu kadar Cool
Alexandra Rhea Galibina

Alexandra Rhea Galibina

Lakap : alex, alexy, rhea.
Rp Sevgilisi : marcus black. <3

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue89/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (89/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 11:17 pm

Dünden beridir böyle bir başlık arıyorum, sonunda bulduğuma sevindim. Iım. Aslı ben. Yani Aslı Su. Kimseyi kırmayı sevmem, pek kıramam da zaten. Terslemeye çalışsam da pek tersleyemem. Beceremem çünkü. Zekiyimdir ama safımdır. Böyle bir şey var. Yani zeki olduğumu düşünürüm. Şu ana kadar yaptığım tüm rp karakterlerinde illaki kendimden bir parça olacak, öyle düşünüyorum, yani öyle yapmak zorunda kalıyorum. Şimdik. Sekizinci sınıfa geçtim ben, fotoğraf çekinmeye bayılırım ki, eğer güzel çıkarsam falan. Öyle biriyim, çabuk ısınırım hani bir iki konuşmadan sonra eğer sana kalp falan atıyorsam bil ki hani böyle sana ısındm falan :B Neyse çok konuştum galiba. :B Bir de resmimi koyayım, merak eden olur diye.
Spoiler:
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue100/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (100/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 1:07 am

Hepiniz hoşgeldiniz. Tanıştığıma memnun olum. Bende Aykut. Smile
Alexandra Rhea Galibina

Alexandra Rhea Galibina

Lakap : alex, alexy, rhea.
Rp Sevgilisi : marcus black. <3

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue89/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (89/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 1:32 am

Bende memnun oldum Aykut :B
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Lakap : Dora
Rp Sevgilisi : erkekler mi? hayır kalsın. Teoman ve M&M var. Aşklarım benim blah.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue86/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (86/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 3:37 am

Hoşgeldin Aslı Smile çok memnun oldum Smile
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue99/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (99/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:15 am

Merhaba ben uzunca 'saçma başlıklar yazan kız' ya da 'GG' ehehe. Neyse ciddi olalım, ben Serena. Normalde kısa bir ara verecektim RP'lere ancak vazgeçtim sevdiklerim için... Gördüm geldim sevindim falan. Neyse hep Gryffindor olurum ama içimde Slytherin aşkı var neyse neyse. İşte ben her siteye üye olan biriyimdir, üye olup rütbe almaya bayılırım, rp yapmaya da (son günler hariç artık bunalıyorum sanki ara veririm galiba), photoshop'a da bayılırım bi de... Genelde takım yapmakla uğraşırım ama bugünlerde o da sıkıyor. Yaz sıcakları beni aldı götürdü bir yerlere böyle. Zor geleceğim kendime... Pek tanıdığım yok ama sorun değil tanışırım. Yeni insanlarla konuşmak, tanışmak hoşuma gider. Kurgular üzerine konuşmak falan... Kendime geçeyim biraz. Lise öğrencisiyim, ah o lanet liseler... Nefret ediyorum hepsinden. Sayılsa bölümündeyim. Matematik aşkııı! Hell yea bebeğim derim sizde buradan. Ama şimdi konservatuar'da okumak vardı. Hangi bölüm olduğu fark etmez, her konuda yeteneğim var yani. Birde son günlerde şiir çok yazıyorum. Eğlenceli aslında, günlük yazmaktansa duygularımı kendi gizlice yansıtabiliyorum. Sonra başka ne desem hmmm hah şey çok kitap okurum. Tam bir kitap kurduyumdur. Bir kitabı bir günde bitiririm genelde, böyle internetten ya da insanlardan sıkıldığım da okumaya başlarım. Son olarak 'Hale' kitabını bitirdim dün akşam. Çok güzeldi. Tavsiye ederim. Wood var orada bitane aşık oldum hatta ahaha. Cidden kız dehşet anlatıyor ama... Bayılmamak elde değil. Kişiliğim böyle biraz gariptir. İnsanlar çoğunlukla sıcakkanlı olduğumu söylemez ama kişisen kişiye değişiyor genelde. Fazla kıskancım, en sevdiklerimi paylaşamam ki internette böyle birşey söz konusu değil rahatım. Müzik delisiyim. Genelde Rock/Metal dinlerim. Heavy metal tercihimdir. Böyle bende aşırı ünlü aşkı yoktur istisnalar dışında. Mesela Emma Watson(söylemem gerek ona çok feci takığımdır haberiniz olsun çok feci hemde beni tanıyan bilir), Emma Roberts, Maggie Grace, Kristen Stewart falan filen oyunculuklarını takdir ettiğim sanatçılardır. Hepsine de bayılırım. Birde benim üçlüm var altın üçlü falan ahah. Onlarda Logan Lerman(kendisini takdir ederim), David Garrett(idol!) ve en güzelini sona sakladım. TF elbette. TF kim, TF kim falan şimdi. Tom Felton efenim başka kim olabilir? Utandım şimdi amaan neyse. Öyle işte efendim, ben böyleyim. Zaten buraya tanıdık biri varsa beni hemen tanır ''Aaa Serena'' falan der. Tanımayan ise tanır zaman geçtikçe, tabi burada olursam. Hoşbuldum diyeyim bari... ^^ Birde başlığım vardı ancak böyle dönüş gibi oldu yeni açayım dedim sorun olmaz dimi dimi neyse sustum yerini 'yeniden hoşgeldin' laflarına bırakıyorum. Binlerce kere öpücük mucuk!

Cassandra Malfrey

Cassandra Malfrey

Lakap : Nova, Nava ya da Shadow
Rp Sevgilisi : yok

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:23 am

Aslı'cım fotoğrafına baktım da çok tatlısın, maşallah. Gözlükler de yakışmış Cool Isadora ben ayrıcana.

Aaa Serena. Melis dicem tanımayacaksın. Daha önce kısa bir tanışma faslımız olmuştu öyle hatırlıyorum sende hatırlarsın belkim, hoşgeldin Kendinizi Tanıtın 650269930
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue99/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (99/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:40 am

Hiii hatırlamam mı seni delii! Hoşbulduk bitanem <3
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:49 am

Ehem, hoşgeldiniz efenim. Smile
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:52 am

Üstüme hemencecik alınan ben atlıyorum hemen. Hoşbulduk efendim. Smile
Cassandra Malfrey

Cassandra Malfrey

Lakap : Nova, Nava ya da Shadow
Rp Sevgilisi : yok

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 12:35 pm

Tekrardan hoşgeldin diyorum hayatıım Smile beraber keyifli oyunlar çıkarırız inşallah <3
Damon Jeffrey Potter

Damon Jeffrey Potter

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue68/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (68/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 1:04 pm

Ben yokken burada fena muhabbet olmuş herkese merhaba Happy
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:37 pm

Hepiniz hoş geldiniz canlarım, daha çook yolumuz var hep beraber. Razz
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue46/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (46/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 12:14 am

Hoş bulduk. Happy
Buraya yazı yazmadığımı fark ettim. Ve hemen çalışmalara başladım.
Ehem, ben Eda. 14 yaşındayım.
Imm... Sanırım yeter. Bir şey bulamadım. Neyse sizden n'aber?
Ve benden sonra gelenler hoş geldiniz!..
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue96/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (96/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 4:23 am

Eheyt, selam herkese. Esin ben, lise bire geçmiş çöm olaraktan, Bursa'da yaşıyorum falan filan. Buradan hiç kimseyle tanışmadım, ordan burdan tanıdığım insanlar var bi'kaç tane. Öyle yani, selam gençler asdfj.

Cynthia Weitz ve Vlad Dimitrijevic'te ben oluyorum, tamam o zaman.
Damon Jeffrey Potter

Damon Jeffrey Potter

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 4:58 am

Hoşgeldin Esin bende çömez olacağım bu yıl Happy
Rosepery Dé Querin

Rosepery Dé Querin

Lakap : Lotriçe
Rp Sevgilisi : TheLordOfTheRings

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue92/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (92/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 5:17 am

Büşra ben. Yüzüklerin Efendisi der giderim. Muck.
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue96/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (96/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 6:11 am

Hoşbuldum efem.
Büşraaaaa, LOTR denince çok belli oluyorsun kızım adfjasj.
Rosepery Dé Querin

Rosepery Dé Querin

Lakap : Lotriçe
Rp Sevgilisi : TheLordOfTheRings

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue92/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (92/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 6:22 am

Oha. Ben belli oluyorum da seni tanıyamadım *-*

Edit: Esiiin *-*
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue93/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (93/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 7:34 am

Herkes tanıtmış, kanbersiz düğün olmaz diyerekten hemen tanıtaym kendimi ben.

Ben Gamze... Takma Adım Wasplague.Vaspuklu diyebilirsiniz. Happy
1.70 boylarına ve 55 kiloyum. -Gayet ideal. Liseye henüz geçmiş bulunmaktayım.Arkadaş edinmeyi çok severim.Arkadaşlarımın olması beni mutlu eder.Sevilen bir tipim-Yani Genellikle.Yapmacık insanlardan nefret ederim.
Alışverişkolik bir insanım.Yani saatlerce alışveriş yapabilirim ve bundan asla şikayet etmem.
Vejeteryan sayılmam ama et en sevdiğim yemekler arasında kesinlikle değil.Spor yapmayı çok severim.Boş yere koşmak bile benim için güzeldir.Müziksiz yaşam düşünemiyorum. Linkin Park, John Bon Jovi,Katy Perry, Enrique Iglesias, Lady Gaga, Emre Aydın,Şebnem Ferah,Teoman.. Hoşuma giden her şeyi dinlerim ben.Duygusalımdır ben birazda aslında. Bir şeye,kişiye değer verirsem veririm. Birazda duygusuz ve patavatsızımdır.Aklıma gelen bir şeyi hemen söylerim,içimde tutamam.

Harry Potter 2001 yılında yani ilk çıktığı zamandan beri en büyük hayranlarından biriyim.Replikleri bile ezbere biliyorum desem inanır mısınız bilmiyorum...Ablam'la başladı Harry Potter hayatım.O, okudu kitapları bana ilk. Küçüklüğüm Harry Potter hayalleriyle geçti.11 yaşında mektup beklemiş bir insanım ben. Ama gelmedi.Malesef Muggle'ım.

-Aslında iyi biriryimdir bu arada. Happy
-Lynnete Destiny Black, diğer hesabımdır millet. Happy
Yeniler hoşgeldiniz. Rp arkadaşı bulmak isterseniz, ben buradayım her zaman.Rp yapamaya bayılırım bir de. Happy

-Bu kadar yeter, sustum -,-
Xavier Shane Raymond
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Xavier Shane Raymond

Lakap : Xavie. -evet tek bir harf fark ediyo asdf-
Rp Sevgilisi : Alyssha.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue98/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (98/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 1:53 am

Siteye hoş geldin diyesim geldi asdfghj
Diana Myrcella Elysium

Diana Myrcella Elysium

Lakap : Dia. Crella. Ella.
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue70/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (70/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 5:57 am

Merhaba!

Çok neşeli bir kızım. Adım Aysu. Siteye giren ilk üyeyim. Başka birşey aklıma gelmiyor şimdilik bu kadar desem?
http://sanalhogwartsrp.yetkinforum.net

Kendinizi Tanıtın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendinizi Tanıtın
» Kollayın kendinizi. LW is back.