Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendinizi Tanıtın

+10
Aphrodite Deathbringer
Sophia Brigham
Severus Tobias Snape
Paul Joshua Jackson
Steve Resee Potter
Lydia Myrenela Black
Blake Belcher
Dimitri Aldrich Potter
Medalainé Black
Anna Lizzie Malfoy
14 posters
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue100/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (100/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:46 am

Bu başlık altında kendinizi tanıtabilirsiniz..
Ben Selin,site admininizim.Herhangi bir sorununuz olursa bana danışabilirsiniz.. Smile
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue92/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (92/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 9:38 pm

Selam Ben Gamze...
Uzunca Asi Méléq...
1.65 boylarında 48kilo
Koyu kahve saçlara ve kahverengi gözlere sahibim...
8.sınıfa geçtim bu yıl...Yani 97 doğumluyum...

Erkeklerin peşinde koşan kaşarlardan değilim...
Ben sevdiğimi yerden yere vururum... Kendinizi Tanıtın Icon_razz Kendinizi Tanıtın Icon_razz
Hayatımın bir çok anlamı
Babam,Annem,Ablamlar,Kardeşlerim...Özellikle Basketbol... Kendinizi Tanıtın Icon_basketball
Diğerlerinden farklı olduğumu düşünüyorum çünkü
Farklı düşünüyorum...
Mesela herkesin olumsuz baktığı bir olaya olumlu bakabiliyorum..
Ve ya Olumlu...
Faklıyım işte..
Eminim benim gibi bir sürü kişi vardır..
En azından farklı olduğunu düşünen
Basketbol oyuncusuyum 3.sınıftan beri basketçiyim.. Kendinizi Tanıtın Icon_basketball Kendinizi Tanıtın Icon_basketball
Açıkcası bu yıl kaptan olmayı bekliyorum... Kendinizi Tanıtın Icon_bounce Kendinizi Tanıtın Icon_bounce

Kitaplar benim gizli dünyamdır.. Kendinizi Tanıtın Icon_study Kendinizi Tanıtın Icon_study
Harry Potter Serisi 4 yaşından(4 yaşında olduğum bir gerçek.2001 yılı)beri hayranı olduğum bir seri
Daha doğrusu ablam hayrandı ki bu beni de etkiledi...xD
Ve ablam o zamanlar Tıp Fakültesinde okuyordu...
Yani Tamamen TanrımBuÇocukÇokYakışıklı
misali tutuldum bu kitaplara
Eminim herkes benim gibidir...
Anlayacağınız gibi "Kolay Olay"...
Anlatcak başka bir şey var mı??
Sorusu olan var mı?
Ha az daha unutuyordum
Sinir Bozucuyum
Gıcığım
Baş Belasıyım
Ama çqq şékérim..x)

En son Médalainé Luck tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 2:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue100/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (100/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:25 am

Adım Aykut
41 Kilo 1.57 boylarındayım
Siyah gözlü siyah saçlı ve esmerim kirpiklerim bayağı bi uzndur. Samsun'da yaşıyorum
Bu sene 8.sınıfa geçecem
Tam bir Rock'cıyım
Astoromi benim için her şey
Astronom olmayı düşünüyorum
Koyu bir Fenerbahçeliyim
Benim için en değerli olan şey ve Dostlarım
Gitar çalıyorum
1.sınıftan beri klüpte basket oyuncusuyum 4.sınıftan beri okul takımındayım
Biraz deli
Biraz piskopat
Biraz da çılgınım
Ama hiç bir şikayetim yok
Kitaplar benim için değerlidir. Özellikle Ulysses Moore ve Vampir Günlükleri
Bilim Kurgu filmlerinden hoşlanırım.
Sinemaya gitmeyi çok severim
Türkçe dersinden nefret ederim

İşte ben buyum.
İtirazı ve sorusunu olan varmı?

En son Dimitri Stefan Potter tarafından Salı Tem. 13, 2010 3:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 1:15 am

Vayy Mr. Numb tanışabilir miyik? Sizin hayranınızım ben! Lütfen bana telefon numaranızı söyler misiniz? Argh size tapıyorum! Razz Razz

NOT: O sinirin bir bana sökmez. Razz
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 1:18 am

Telefon numaramı zaten biliorsun kuzi Smile
Eet sana sökmüo o sinir
Blake Belcher

Blake Belcher

Rp Sevgilisi : Her gün yeni bir tane.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue95/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (95/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:14 am

Fatma. Bi aralar Çakma Alice (saçlardan dolayı) şuan ise C.R. olarak bilinen bir kızım. C.R.=Cassandra Rose Happy

Aşırı kitap tutkunuyumdur. 1 haftada Gece Evi serisini bitirdim. Müzik tarzımı pek beğenmiyorlar Happy Genelde korece dinliyorum. Ama Justin falan da dinliyorum arada. Kore'lilere aşırı bağlı bir kızım. Bu sene mezun oldum hadi hayırlısı. Lise işi daha meçhul.

Beni bilen biliyor anacım. Ha bide burada en iyi anlaştığım kişi kuşkusuz Michelle Lizzié Maurëll yani Touce'mdir. Onunla anlaşma şeklimiz çok garip. Şahsen o benim B.k böceğim, bende onun osuruk böceğiyim Happy Falan filan işte Happy yakında tanışırız. Ha ayrıca grubun (Arda, Onur, Selin, Kebire, Touce, Gizem ve benden oluşan bir grup) artizlerinden birisiyim. (Diğerleri Arda ve Onur Happy) Neyse yakında tanışırız. Soru varsa pm diye de bişey var. afro
Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue85/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (85/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 2:41 am

Selam, Tuğçe ben.
Koyu kahve saçlar, koyu kahve gözler.
13 yaşındayım bu sene 8. sınıf oluyorum.
Rock dinlemeyi çok severim.
Cnbc-e benim sayemde reyting rekoru kıracak.
Sakin bir insanımdır, kolay kolay sinirlenmem. Ama sinirli tarafımı da umarım kimse görmez.
Dostlarım benim için çok önemlidir.
Tam bir kitap manyağı sayılabilirim. Özellikle roman okumaya bayılırım.
Şu sıralar ise Philippa Gregory'nin kitaplarına sarmış bulunmaktayım.
Resim dersinden nefret ederim zaten acayip beceriksizimdir.
Ayrıca çok sakar bir insanım günde bir bardak kırmadan rahat etmiyorum Razz
Böyle işte...
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue75/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (75/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:28 am

İsmim Berk,
14 yaşındayım ve bu sene 8.sınıftayım,
Rock ve Basketbol hayat felsefemdir,
Kumral saçlarım , ela gözlerim var,
Çabuk sinirlenirim o yüzden kimse sinirli halimi görmek istemez,
Tam bir PlayStaion , Bilgisayar ve video oyunu manyağıyım,
Matematik ve Fen'den nefret ederim,
Herkez gibi kitap kurduyum denemez Kendinizi Tanıtın Icon_biggrin ,
Azcık fırlamayım Kendinizi Tanıtın Icon_razz ,
Ölümüne GALATASARAY ,
Komedi , Bilim kurgu ve Macera filmlerini severim,
Bateri çalıyorum,
Okul'un Basketbol takım kaptanıyım Kendinizi Tanıtın Icon_cool
Basket'te cesareti olan çıksın karşıma Kendinizi Tanıtın Icon_basketball
Odamdaki Televizyon'da NBA TV sabah , öğle , akşam açıktır, Kendinizi Tanıtın Icon_razz
İğrenç espiriler benden sorulur,

Sonra Görüşmek Üzere Hoşçakalın Kendinizi Tanıtın Fresse

En son Steve Resee Potter tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:33 am

Ah madem herkes kendisini uzun uzun tanıtmış, sanırım benim de admine olarak tanıtma vaktim gelmiş kendimi.
Adımın Selin olduğunu söylemiştim zaten.
İzmirde yaşıyorum, Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi 10. sınıfım. Fen alanına girdim bakalım hayırlısı.
Açık kumral, kahverengi gözleri olan eh yaşıtlarıma göre uzun bir kızım işte.
Genelde sürekli gülerim. Olduğum bir ortamda kahkaha atıldığında "Kesin Selin'dir" ibresi yapıştı yakama zaten. Genelde ben attığımdan sorunum olmuyor.
Özellikle bilgisayar başındayken çok farklı gülüyormuşum. Sanırım bu da yeni moda. Razz
Fakat bazen öyle bir anım gelirki, gülmek o an yapabileceğim en son şeydir. Her insanın depresyonik zamanları olur da sanırım benimki biraz fazla ağır oluyor.
Duygusal açıdan çok zayıfımdır. Lanet olsunki. Ama çok güçlü bir yapım varmış. Madem öyle diyorlar, öyle olsun.
Smiley delisiyimdir. Her cümlemin sonunda bir smiley vardır işte sırf bu huyumdan vazgeçebilmek için fazla somurtkan bir şekilde görebilirsiniz mesajlarımda. Aldırmamanızı öneririm.
Sinirlendiğim zamanlarda cadı olurum. Bu bir gerçek ve inkar edemiyorum.
Fanfiction yazmak hayatımdır. En yakın arkadaşınızla yazmanın keyfi de bambaşka zaten. Ayrıca sürekli başlayıp yarım kalan bir kitabım var. Umarım bir gün o da bitecek. Yani karşınızda geleceğin yazarı duruyor olabilir. Razz
Ah işte sanırım böyle. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Beni daha iyi tanıdıysanız ne mutlu bana. Sorunuz olursa bir pm uzağınızdayım.
XXX
Spoiler:
Paul Joshua Jackson

Rp Sevgilisi : Lydia Myrenela Black <3. Çook seviyorum onu.

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue92/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (92/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:10 am

Selam millet, ben Fatih...
Yaş 13(97'liyim) ve bu sene 8. sınıf oluyorum.
Kahverengi saç, siyah göz
Sakinimdir genelde. Ama sinirlendim mi hem ben çıldırırım hem de karşımdakini çıldırtırım. Kendinizi Tanıtın Icon_smile
Tam bir Call of Duty hayranıyımdır.
Matematiği çok severim.
Ölümüne GALATASARAY'LIYIM.
Komedi, maceraya daha yakınım.
Biraz asiyim. Happy
Futbolu iyi oynarım ve iyi bir kaleciyim aynı zamanda..
Basketi de severim.Özellikle NBA.. Okulda takımımız olsaydı katılırdım basketbol takımına ama futbola ağırlık veriliyor..
Ve,
Her zaman benim içinde olduğum takım kazanır. Kendinizi Tanıtın Icon_wink

Neyse lafı fazla uzatmayalım..
Böyleyim işte..
Sorusu ve itirazı olan???

Severus Tobias Snape

Severus Tobias Snape

Lakap : Snape

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:53 am

Selam gencler simdi diceksiniz kim bu manyak tabi once okumanız lazim biz o sizin 5 sene sonrada rp yapariz dediginiz tiplerdeniz aslinda oncu abla yada abileriz x) yada bilmiyorum bu bizimlemi basladi bizmi dahil olduk icine ben pek cozemedim ama vel hasil su an öss belasiyla ugrasmaktayiz yani bizim donemimiz aslinda ,sevindim böyle bi kurgunun hala var olduguna cünkü yeniden kurmak icin eski arkadaslara hala baski yaparim onlari bilmem ama en azindan ben sizle olmaya calişirim severim edebiyati ve bu yaptigimiz is bence edebiyatinizi geliştiren nadide olaylardan neyse gelelim bana

adim oguz 18 yaslarinda pekte uzun olmayan ama 1.78 boylarinda 70 kilo olup atletik yapiya sahip olmaya calişan bir öss savascisiyim işte...

kizdim mi 10 gun kimse yanıma yaklasmaz ama kolay kolay kızdıgımı söyliyemem sakinimdir..
bilgisayar oyunlari ve kurgulari özellikle film hastasiyim
(fatihten kopya cekiyorum biraz en yakin o oldu x) )
öss gazisi olacagimizdan olsa gerek matematikle aram güzeldir ama velhasil bir fen bölümü ogrencisi olarak fizigi severim kimya ve biyoloji alanima girmez bazi olumsuz sartlar nedeniyle x) ama walla öss de yapicaz mecbur
Tam bir eskiciyimdir "deep purple, guns n roses , the doors ...vb" muzik gruplarina hayranımdır
bos zamanlarimda grupla muzik yapariz genelde punk tarzi olur ama solist arayişi icerisindeyiz su aralar kendi sarkilarimizla ugrasiriz cogunlukla anlicaniz kendime yetecek kadar calarim x)
hee sac bas demedik dimi dur
siyah sac siyah göz beyaz-kırmızı bir ten rengi istanbula yakin oturuyorum izmite 45 dk istanbulada 45 dk öyle dandik bir yer işte okul nedeniyle su an saclarimiz kısa ama olurda facebooktan falan eklerseniz birileriniz yazin ki halimide görebilirsiniz x) (şirinlere dondu kusura bakmayin)
benden şimdilik bu kadar he bide hala suna karar veremedim ben bu olusmun neresinde olucam biraz kararsizim tabi bide bizim topluluk war eski rp yaptigim siteden gorustugum bi kac kişi aslinda onlarda gelebilir tabi su öss isi bittikten sonra ben dayanadim birazda rahatim gerci öss konusunda siz böyle olmayin sakin neyse gercekten ben detayli konusmak istiyorum ve hani öyle pm'yle falan ugrasmayin belki izin vermez sevgili yoneticilerimiz ama sorun olursa silerler yada düzeltirler...
benden bu kadar simdilik görüşürüz... x)
adminler bana ulasirsa sevinirim bu arada x)
simdiden sagolun
Nightsguardian@hotmail.com
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue98/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (98/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:58 am

Adım Eda. On altı yaşındayım. Gezmek, tozmak, sanata dair her şey benim ilgi alanım. Amatör fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. İngilizce ve henüz berbatta olsa İspanyolca konuşabiliyorum. Tiyatro ile ilgileniyordum. Ama ailem sürekli oyuncu olmamı istediği için bıraktım. Şimdi antropolog, arkeolog ya da kriminal psikolog olmayı düşünüyorum. İlla bi olog olacağım yani. Happy
Rol oyunlarını çok severim. Hemen hemen bulduğum her rp sitesine üye olurum. Godikler tabii en başta gelir benim için. Photoshop biriciğim. Kimseye dua etmediğim kadar Thomas Knoll'a dua etmişimdir herhalde. PS gibi bir programı yaptığı için. ^^
Başka başka... Uçuk kaçık biriyim normalde. Ama kendimi frenlemesini de bilirim. Yeni girdiğim ortamları önce uzaktan izleyip sonra o ortama girmeyi tercih ederim.
He bir de 4 Eylül doğumluyum.

Ben sanki bu siteyi bir yerden hatırlıyorum. Daha önceden Arlyn Eva Watson'dım. Luna ya da her neyse. Hatırladığım doğruysa. *-*
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:26 pm

Elais Fleur Monleón demiş ki:
Adım Eda. On altı yaşındayım. Gezmek, tozmak, sanata dair her şey benim ilgi alanım. Amatör fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. İngilizce ve henüz berbatta olsa İspanyolca konuşabiliyorum. Tiyatro ile ilgileniyordum. Ama ailem sürekli oyuncu olmamı istediği için bıraktım. Şimdi antropolog, arkeolog ya da kriminal psikolog olmayı düşünüyorum. İlla bi olog olacağım yani. Happy
Rol oyunlarını çok severim. Hemen hemen bulduğum her rp sitesine üye olurum. Godikler tabii en başta gelir benim için. Photoshop biriciğim. Kimseye dua etmediğim kadar Thomas Knoll'a dua etmişimdir herhalde. PS gibi bir programı yaptığı için. ^^
Başka başka... Uçuk kaçık biriyim normalde. Ama kendimi frenlemesini de bilirim. Yeni girdiğim ortamları önce uzaktan izleyip sonra o ortama girmeyi tercih ederim.

Ben sanki bu siteyi bir yerden hatırlıyorum. Daha önceden Arlyn Eva Watson'dım. Luna ya da her neyse. Hatırladığım doğruysa. *-*

Aman Tanrım Edaaa! Happy
Siteyi hatırlamıyorsun, bizi hatırlıyorsun. Şu son yazdığın olmasa ben de seni tanıyamazdım. Memnun oldum bende Pansy Lucy Malfoy desem? Razz
Tuğçe, Gizem, Fatma hepimiz burdayız kızım. Happy

Ek olarak hoşgeldin. Razz
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue98/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (98/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 6:15 am

Anna Lizzie Malfoy demiş ki:
Elais Fleur Monleón demiş ki:

Aman Tanrım Edaaa! Happy
Siteyi hatırlamıyorsun, bizi hatırlıyorsun. Şu son yazdığın olmasa ben de seni tanıyamazdım. Memnun oldum bende Pansy Lucy Malfoy desem? Razz
Tuğçe, Gizem, Fatma hepimiz burdayız kızım. Happy

Ek olarak hoşgeldin. Razz

Anaaam! Selin! *-*
Tekrar buldum sizii! Hoşbuldum. (:
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 6:42 am

Ahaha yaşasın yine kadroyu tamamladık ya. Cool
Blake Belcher

Blake Belcher

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue95/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (95/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 4:29 am

Eda... Eda'yı hatırlamadım desem -_- Balık hafızalı bir insanım *.*
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:45 am

Selaam, Dicle beeen Happy
Çoğu kişiyle tanıştırdı beni Selin zaten ama olsun (:
14 yaşındayım 8'e gidiyorum.
Hayatınız boyunca benim kadar alışverişkolik bir insan daha tanıyabileceğinizi de sanmıyorum Happy Biraz fazla bağımlıyım denilebilir.
Biraz uçuk kaçığımdır ama bazen de fazla sıradan olabilirim, şaşırmayın Wink
10 Haziran doğumluyum (:
Özellikle ayakkabılara bağımlılığım vardır, ciddi şekilde.
Uyumlu biriyimdir aslında ama bazen de çok cazgır olabiliyorum Happy
Bir de yeni admininizim işte Happy
Tanıştığıma memnun oldum şimdiden (:
Blake Belcher

Blake Belcher

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 11:39 pm

Selien bizi tanıştırmadı ama ben kendimi tanıtayım. Ben Fatma Smile Tanıştığıma memnun oldum Happy Ve senden bir yaş büyüğüm :nihoho: afro
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 4:36 am

Bende memnun olduum (:
Zaten herkes Aykut'la benden büyük Happy
Ares E. Archilles
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ares E. Archilles

Lakap : Ares. Sadece Ares.
Rp Sevgilisi : Carmella. <3 Yirim onu.

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 8:30 pm

Nihoho. Huyumuz kurusun Happy

Ben Fatma haa bu diğer yavrum. *.*
Slim Shady

Slim Shady

Lakap : Büyük Shady
Rp Sevgilisi : Arıyorumm <3

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue88/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (88/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 12:06 am

Adım Kemâl. Lise 1 ' deyim.. Samsun'luyum.. Yeterli ..
Kendinizi Tanıtın 931145
Blake Belcher

Blake Belcher

Özel
Rp Puanı:

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 10:34 am

Hoşgeldin Kemâl. Bende Fatma. Tanıştığıma memnun oldum. Wink
Elvis John Potter

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue73/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (73/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 9:53 am

Selam . Adım Ali . Gerçekte 17 kimlikte 18 yaşındayım . Sormayın hiç çok uzun hikaye . Lise son sınıfa geçtim bu yıl . 4-5 yıldır RP yapmıyordum . Müziğe hayranım açıkçası . Bir grubum var konserlere felan çıkıyoruz . Mersin'de yaşıyorum . John Lennon dolayısıyla Beatles , Pink Floyd , Nirvana , Zaz , Guns N' Roses , Nina Simone ve Edith Piaf hayranıyım . Çok zor sinirlenirim . Sinirlendiğimi gören az insan vardır . Sinirlenince de çabuk geçer sinirim etrafa hiç zarar vermem . Çok az konuşurum . Sesimi 1 yıl aynı sınıfta okuduğum insanlar bile tanımaz çoğu zaman . Üşeniyorum konuşmaya genelde . Mitoloji hastasıyım . Tüm mitolojileri okuyorum . Hatta çok kaptırmışım beni öyle bir içine çekti ki , bir gün uyandığımda göğsümün üstünde tüm sol göğsümü kaplayan bir Japon mitolojisi simgesi olan Koi balığı dövmesiyle uyandım . Budistim . Hippi olduğum söylenebilir . Aslen İzmirli olduğum söylenir ama Karşıyakalı olduğum konusunda kararlıyım hâlâ . Lisedeki 3. okulumda okuyorum . Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi . 1.79 boyunda 71 kilosunda bir insanım . Uzun kıvırcık saçlarım ve güzel gür sakallarım var artık . (Y)andaşı (G)eçiriş (S)ınavına hazırlanıyorum . Eşit ağırlık öğrencisiyim . Sınav sisteminin efkârını dağıtmak için sigara ve içkiye başladım . Kendimi çok kötü hissediyorum . Size tavsiyem içmiyorsanız başlamayın . Zira kendimi 3. sınıf insan gibi hissediyorum . Çok uzatmayalım " standart " biriyim . Memnun oldum , saygılar .
Xaviera Schnёider

Xaviera Schnёider

Lakap : Xena
Rp Sevgilisi : Queran

Özel
Rp Puanı:
Kendinizi Tanıtın Left_bar_bleue99/100Kendinizi Tanıtın Empty_bar_bleue  (99/100)

Kendinizi Tanıtın Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 7:13 am

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum efenim Happy
Dicle ben bu arada^^

Kendinizi Tanıtın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendinizi Tanıtın
» Kollayın kendinizi. LW is back.