Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gecenin Sessizliğinde Randevu

3 posters
YazarMesaj
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Gecenin Sessizliğinde Randevu Left_bar_bleue54/100Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty_bar_bleue  (54/100)

Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty
MesajKonu: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 3:39 am

Gece yorganı boğazıma kadar çekmiştim. Bunun nedeni şu idi. Üstüm tamamen giyinikti. Üstümden yorganı attım. Asamı belime yerleştirdim ve sessiz adımlarla yatakhaneden çıktım. Portre deliğini geçtim arkamdan bir ses "Ah yine mi Leo?" diyordu. Fakat ben aldırmıyordum. Beş dakikalık bir yürüyüşten sonra Astronomi Kulesi'ne varmıştım. Sessizce bir köşede bekledim. Birden arkamdan bir ses geldi "Leo!" diyen bir ses. Döndüğüm de Ell oradaydı. Benim gibi bir köşede beklemiş birini bekliyordu. Ona yaklaştım ve "Bu akşam burada buluşmak gerçekten delilik" dedim. Bunu dememe rağmen gülüyordum o da öyle. Birbirimize sarıldık ve Astronomi Kulesinin güzel manzarasını seyre koyulduk. Bir süre öyle kaldık . Ell iyice Leo'ya sokularak "Seni seviyorum Leo" dedi. Leo hafifçe gülümseyerek "Ben de seni seviyorum Ell. Hem de çok!" dedi. Birden arkalarında bir ses duyuldu "Demek küçük sevgililer dolaşmaya çıkmış!" dedi.
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Gecenin Sessizliğinde Randevu Left_bar_bleue46/100Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 4:00 am

Gece yatakhanedeki herkesin uyuduğundan emin olduktan sonra asamı da yanıma alıp portre deliğinden çıktım.
-Ah,birazdan da Leo mu gelecek Ari?
Ben aldırmadan yoluma devam ettim.Gecenin sessizliğinde biraz yürüdükten sonra astronomi kulesine geldim.Etrafı kontrol ettim.Bu saatte burada yakalanmak kötü olurdu.Ama kimse yoktu.Bir köşeye geçip beklemeye başladım.Biraz sonra James geldi.
-Leo!
Leo birden irkildi ve döndü bana baktı.
-Bu akşam burada buluşmak gerçekten delilik.
Bunu söylemesine rağmen gülümsüyordu.Fikir benden çıkmıştı.Zaten böyle tuhaf fikirler hep benden çıkardı.Birbirimize sarıldık ve anın tadını çıkarmaya ve kulenin muhteşem manzarasını seyre daldık.James'e iyice sokuldum ve
-Seni seviyorum James.
-Bende seni Ell.Hem de çok!
dedi gülümseyerek.Birden arkamızdan bir ses geldi:
-Demek küçük sevgililer dolaşmaya çıkmış!
İrkildik ve arkamızı döndük.Eğer müdür ya da müdüre gelmişti.Bu ikimizinde sonu demekti.Ama gelen bir Slytherinliydi.Bir kere bize seslenmesi yaptığı en büyük hataydı.Eğer bulaşırsa ikiye tekti ve üçümüzde ceza alabilirdik.
-Ne istiyorsun?
-Sakin ol Ell.Sevgilinin yanında bu kadar atarlı davranmamalısın.
-Kapa çeneni ve defol burdan Slytherin.
-Evet James sevgilinin yanında bu kadar artislik fazla değil mi?
Aynı anda James ve ben asalarımızı çektik.Slytherin çok da korkmuşa benzemiyordu.Yavaş hareketlerle o da asasını çıkardı.Gece vakti dolaşmanın yasak olduğu Hogwarts'da asalar çekilmişti...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
Gecenin Sessizliğinde Randevu Left_bar_bleue54/100Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 4:15 am

Arkamızdan gelen sesle irkildik "Demek küçük sevgililer dolaşmaya çıkmış!". Arkamızı döndük ve bunun sadece bir Slytherin'li olduğunu gördük. Ell sinirli bir şekilde bağırdı "Ne istiyorsun?". Slytherin'li dudak bükerek "Sakin ol Ell.Sevgilinin yanında bu kadar atarlı davranmamalısın." dedi. Bu iyice sinirlerimi bozmuştu "Kapa çeneni ve defol buradan Slytherin!" dedim. Slytherin'li yine sırıtarak "Evet James sevgilinin yanında bu kadar artislik fazla değil mi?" dedi. Neden bizden korkmuyordu sadece bir kişiydi. Birden arkasından iki kişi daha çıktı. Neden bu kadar sakin olduğunu anlamıştım. Ell birden asasını salladı "Sayıyı eşitlemeye ne dersin!? Petrificus Totalus!" dedi ve aralarından şişman olanının bedeni kilitlendi. Slytherin Ell'e bir lanet gönderdi fakat Ell onu rahatlıkla savuşturdu artık ikiye iki idik. İçlerinden birine hızlı bir şekilde sersemlet yaptım. Fakat o savuşturdu. Savunması zayıflamıştı. Ell birden ona Expelliarmus yaptı. Sersemleti engellerken savunması çökmüştü. Artık sadece bir Slytherin kalmıştı. Artık bize korku dolu gözlerle bakıyordu...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Gecenin Sessizliğinde Randevu Left_bar_bleue46/100Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 4:25 am

Bizim muhteşem gece buluşmamızı mahvetmeye teşebbüs!Yapabileceği son hataydı.Arkasında iki kişi daha çıkmıştı ama umrumda değildi.
-Sayıyı eşitlemeye ne dersin?Petrificus totalus.
dedim sakin bir sesle.En azından sakin çıktığını umut ediyordum.Şişman olan kilitlenince geriye 2 kişi kalmıştı.Biri bana bir lanet gönderdi.Ama kolaylıkla savuşturdum.Leo hızlı hareket ederek sersemlet yaptı ama o bunu savuşturdu.Zayıflamasını fırsat bilerek Expelliarmus yaptım ve asası elimdeydi.Geriye bir tek Slytherin kalmıştı.Ama bu bana bir yerden tanıdık geliyordu.
-Rogan?
dedim şaşırmış bir sesle.
-Eh, Ell sana quidditch dersinden önce de söylediğim gibi benim olmalıydım.Sersem bir Gryffindor'un değil!
-Sen neler saçlamalıyorsun?Ah,Merlin'in sakalı!
James'i nasıl tutacağımı bilmiyordum.İkisi öldüresiye düelloya girmeden bir şeyler yapmalıydım. Ama bu Slytherin'lilerin çenesinin durduğu ne zaman görülmüş ki!
-Şimdi James,kavga çıkmadan sevenleri kavuştur.
-Seni iğrenç sümüklü böcek!
Ben saldırıya hazırlanıyordum ki...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 4:37 am

Tam onu yere indirecektim ki Ell'in sesini duydum. Şaşırmış bir şekilde "Rogan?" dedi. O da sırıtarak "Eh, Ell sana quidditch dersinden önce de söylediğim gibi benim olmalıydım.Sersem bir Gryffindor'un değil!" dedi. Quidditch dersi mi? Bu da neydi? Hatırlamaya çalış Leo! Evet Ell ile bir Quidditch dersinde tanışmıştık ve o derste...!!! Birden Ell'in sesi ile uyandım "Sen neler saçlamalıyorsun? Ah,Merlin'in sakalı!" diyordu. Fakat öfkeme hakim olamıyordum. Öfkemi alevlendiren iğrenç bir gülümseme ile "Şimdi James,kavga çıkmadan sevenleri kavuştur." dedi. Bu artık bardağı taşıran son damla idi. Bundan sonra Ell'in bir şeyler dediğini duydum fakat ne olduğunu çıkaramıyordum. Çok öfkeliydim. Bütün öfkemi kusarcasına haykırdım "Cru-!". Ama birden durmuştum. Ben ne yapıyordum!? Hayır bunu yapamazdım. Ell'de bunu istemezdi. Ona döndüm ve bana korku dolu gözlerle bakıyordu. Durduğum için memnun gibiydi. Bunu yapmadığıma gerçekten çok sevindim. Slytherin'li çocuğa dönerek "Evet ufak sinsi böcek bugün beni baya sinirlendirdin düşündüm de senin cezan... İncendio Maxima!" dedim. Tam midesinin altına pantolonunun ortasına nişan almıştım. Birden çığlıklar içinde kaçmaya başladı. Bilirsiniz orada önemli bir kaç şey vardı fakat cezası gayet adaletliydi. Sevenleri ayırmaya çalışmanın cezası...
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Gecenin Sessizliğinde Randevu Left_bar_bleue100/100Gecenin Sessizliğinde Randevu Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Gecenin Sessizliğinde Randevu   Gecenin Sessizliğinde Randevu Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 8:49 pm

2.sınıf öğrencileri lanet yapamaz bir. Yaptığınız büyüler çok ağır iki. Burası bir derslik burada RP yapamazsınız bu da üç. Konu Kilit!

Gecenin Sessizliğinde Randevu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gecenin Korudukları