Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Huzurlu bir gün

2 posters
YazarMesaj
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Huzurlu bir gün Left_bar_bleue46/100Huzurlu bir gün Empty_bar_bleue  (46/100)

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 7:38 am

Bugün James ve ben melekler gölünde sakin bir yürüyüşe çıktık.El ele göl kenarında yürüyorduk.Çok mutluyduk.
Birbirimize bakıp bakıp gülümsüyorduk.James çok tatlı görünüyordu.Mavi gözleri gölün kenarında daha da güzel görünüyordu.
-James...
dedim.Döndü ve bana baktı yüzünde sıcak bir gülümsemeyle.
-İyiki varsın.
Gülümseme tüm suratına yayılmıştı.
-Sen de Ell.Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum.
Birlikte gülüştük.Biraz yürüdükten sonra göl kenarına oturduk.Başımı James'in omzuna yasladım.Kendimi onun yanında güvende ve mutlu hissediyordum.O da elimi tuttu.Birlikte huzurlu bir hafta sonu geçirecektik.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Huzurlu bir gün Left_bar_bleue54/100Huzurlu bir gün Empty_bar_bleue  (54/100)

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 7:46 am

Ell ve ben el ele göl kenarında yürüyorduk birden bana döndü ve:
-James...
dedi. Ne diyeceğini merak ettim ve:
-İyi ki varsın
dedi. Yüzümde sıcak bir gülümseme ile hissettiklerimi söyledim... Sadece hissettiklerim
-Sen de Ell. Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum
Birlikte biraz gülüştükten sonra göl kıyısında yürümeye devam ettik. İleride bir ağacın gölgesinde oturduk. Ell başını omzuma yasladı. Bu muhteşem bir duygu idi. Sevdiğim kızın senin yanında olması ve seni seviyor olması. O an kendimi çok şanslı hissettim. Hayatımın aşkı ile karşılaştığım için...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 7:59 am

Ben,James ve göl...Birlikte muhteşem bir gün geçiriyorduk.Bir de ben böyle annesi ve olmayan babasıyla bu tarz piknik vs hiç yapmazlardı.Onlarla yapmak da istemezdi.James ona yeterdi.
Abisiyle olmak gibi de değildi.Abisiyle birlikte sinemaya giderler ve daha birçok şey yaparlardı.Ama Leo'yla olmak bambaşka bir duyguydu.
Onunla tanıştığı günü de hiç unutmuyordu.Her şey bir quidditch dersinde sadece bir bakışla başlamıştı.Gerçekten tuhaftı.James iyi bir insandı.Ve harika bir sevgili.
Arianna James'i seviyordu.James de onu.Başka ne isteyebilirdi ki!
Düşünceler sırasında uykuya dalmıştı.Gece astronomi kulesinde olanlardan dolayı pek uyuyamamıştı.Şimdi yorgunluk hissi bastırıyordu.Ama Arianna James'le olmak istiyordu.Sonunda dalmıştı.Hafif tatlı ve Leo'nun omuzlarında bir uyku.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 8:17 am

Ben ve Ell kusursuz bir gün geçiriyorduk. O ve ben belki de saatlerce orada oturmuştuk. Aklıma tanıştığımız ilk gün geldi. O ve Ell bir Quidditch dersinde tanışmıştı. Bir Slytherin ona musallat olmuş ama James ona dersini vermişti. Sonra o Slytherin'in Astronomi Kulesinde karşılarına çıkmasını hatırladı. Daha sonra yaşadıkları bir çok güzel anı. Bu düşüncelere dalmışken Ell'in uyuduğunu farketmemişti. Farkettiğin de ise çok şaşırmıştı ve hafifçe gülümseyerek alnına sıcak bir öpücük kondurmuştu. O da onun yanına başını koyarak gözlerini kapadı. Birlikte yaşadıkları bütün o güzel anları düşünerek yavaşca uykuya daldı. Huzurlu ve yavaş bir şekilde uykuya dalıyordu. Son hatırladığı şey Hogsmeade'de ilk öpüşmeleri idi. Birlikte aynı rüyaya dalacaklarını umut ederek...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 8:29 am

Rüyamda gördüğüm şeylerin hepsi James ve bendi.İlk tanışmamız,ilk buluşmamız,ilk öpüşmemiz...Hiçbiri aklımdan çıkmıyordu.Yüzüme düşen birkaç damlayla uyandım.James'de uyumuştu.Başını başıma yaslayarak.Ama yağmur başlamıştı.Tam da zamanı diye içimden söylenirken yağmurun aslında romantik olabileceği geldi aklıma.James'in uykusu derindi.Yanağına bir öpücük kondurdum ve uyandırdım.
-Yağmur yağıyor James.
dedim gülümseyerek.
-Çok uykucusun.
dedim ve olanları yeni yeni anlamaya başlayan James'le gülüştük.
-Yağmur...Aslında güzeldir-
-Romantiktir.
dedim aklını okurcasına.Onunda bunu söyleyeceğini adeta hissetmiştim.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

Huzurlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Huzurlu bir gün   Huzurlu bir gün Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 10:07 am

Yanağımda bulduğum sıcak bir öpücükle inanılmaz bir rüyadan uyandım. Her şey Ell ile ilgiliydi. Her şey ama her şey. Uyandığımda da yanımda ondan başkası yoktu. Bana gülümseyerek.
"Yağmur yağıyor James"
Ardından tatlı bir şekilde dudak bükerek.
"Çok uykucusun"
Olayları daha yeni yeni anlıyordum. Yağmur yağıyordu.
"Yağmur... Aslında güzeldir-"
Tam bunları söylerken araya girdi.
"Romantiktir."
Ne söyleyeceğimi adeta hissetmiş, dile getirmişti. Onu çok sevmemin bir nedeni de buydu. Sayamayacağım kadar çok olan nedenler yığını arasında ki nedenlerden biri. Biz birbirimizi anlıyorduk çünkü biz ruh ikiziydik. Tekrar göl kenarında el ele yürümeye başladık. Bu hayatım da geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Onun gözleri ve benim gözlerim tekrar ortada buluştu. Sanki zaman durmuştu...

Huzurlu bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Huzurlu Bir Sürtüşme