Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

De Nicolai Diamente

2 posters
YazarMesaj
De Nicolai Diamente

Lakap : Didi,Nicol
Rp Sevgilisi : Söylemem ki :D

Özel
Rp Puanı:
De Nicolai Diamente  Left_bar_bleue55/100De Nicolai Diamente  Empty_bar_bleue  (55/100)

De Nicolai Diamente  Empty
MesajKonu: De Nicolai Diamente    De Nicolai Diamente  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 2:44 am

4 Ağustos 1997
Hiç bu kadar güzel bir gece görülmemiş. Yıldızlar aya ulaşan bir yol yapmışlar. Ay tüm ihtişamıyla karanlığı delip geçmiş.Bir işaret yollamışlar göğün göğsüne. Karanlık İşaret tüm güzelliği ile Karnlık Lady'nin burada olduğunu gösteriyor.Bilinmeyen'i simgeliyor.Buna tanık olan Büyücü Dünya'sı. Bir gün her kez Karanlık Lady'nin ihtişamlı hayatına tanık olacak...
4 Ağustos 2000
Herkes Bilinmeyen'in ellerinde. Sokağa çıkma yasağı. Hiç bir büyücü 21:30'dan sonra dışarı çıkamaz. Muggle haberleri bağırıyor:
"Garip bir şekilde Dünya'nın dengesi alt üst olmuş gibi,kimse nedenini bilmiyor.İnsanlar korkuyor.Tusunamiler,sel,heyelanlar daha başka neler olduğunu Tanrı bilir. Neler olduğu anlaşılmıyor."
Herkes ne olduğunu soruyordu.Ama ne olduğu açıktı.Daha doğrusu Büyücü Dünyası için açıktı.
O akşam Diamente evden çıktı ve yürümeye başladı. Sokağa çıkma yasağı vardı. Ama takmıyordu bile. Adamlar peşine takıldı.Bir kadın arkasında 3 erkek
"Merhaba güzel bayan"
dedi birisi. Dolohov
"Sen miydin?.. "
dedi Diamente.Dolohov güldü.
"Evet. Bir Ölüm Yiyen arkadaşın olduğu için şanslısın Diamente"
dedi Dolohov.
"Ne zamandan beri adım Diamente"
dedi Diamente soğuk bir tavırla
"Öyle,yeni lakap"
dedi Dolohov. Diamente gülümsedi ve
"Tamam. Senin bir işin olmasa beni bulmazdın"
dedi.Dolohov sırıttı ve
"Beni nasılda iyi tanıyorsun güzelim"
dedi.Asamı çektim ve başına dayadım:
"Öt bakalım kuşum"
dedi Diamente. Dolohov korkuyla titriyordu.
"Bir görev.Yoldaşlığa sızman gerekebilir."
dedi. Diamente asasını çekti ve Dolohov'un kafasına dayadı.
"Kimin için?."
dedi . Dolohov durdu ve gülümsedi.Bir bakış fırlattı ve:
"Karanlık Lady için"
dedi. Bu büyük bir görevdi.Yoldaşlığa sızmak kolay bir iş değildi.Kabul etse ve başarısız olsa kellesi giderdi.Ama kabul ederse ve başarılı olursa... Hala karanlık sokakta yürüyorlardı Dolohov:
"Hadi!Bize katıl. Sana yardım ederiz şu işi yap. Yoldaşlığa sız."
dedi ve gülümsüyordu.Diamente ne yapmalıydı ?.. Kabul etmeli miydi ?.. Diamente ne yaptığını bilmeden
"Kabul ediyorum Dolohov"
dedi . Dolohov sırıttı ama Diamente ona öyle bir bakış fırlattı ki yüzü geri eski haline döndü. Dolohov
"Önce yemin etmen gerekicek"
dedi. Diamente durdu ve düşündü sonra
"Ne için yemin etmeliyim ?."
dedi.Dolohov şaşırmıştı Diamente'nin çok zeki biri olduğunu biliyordu.Anlamış olmalıydı.
"Tabii ki Karanlık Lady'ye bağlı kalacağına dair olan yemin"
dedi.Diamente soğuk bir bakış attı ve
"Nerede yemin edeceğim ?.."
diye sordu.Dolohov onun kolundan tuttu ve cisimlendiler. Normalde cisimlenme mide bulantısı yapardı ama bu sefer bir şey olmamaıştı eski bir evin önüne geldiler içeri girdiler.Burası Bağıran Baraka idi. O zaman burası Hogsmeade olmalıydı.İçeri girmişlerdi.Dolohov
"Elini ver Diamente"
dedi.Diamente elini uzattı.Dolohov asasını aldı.Ve bir şeyler mırıldandı o mırıldandıkça Karanlık Lady'nin işareti koluna çiziliyordu.Ama kolu yarılarak. Diamente bir şey hissetmiyordu.Son darbe çok açıtmıştı. Ve çığlık attı. Sanki kolunu yarmışlardı.Yanıyordu. Bayılmış gibiydi bir anda kendine geldi. Dolohov oradaydı ve ona
"Hazırsın"
dedi. Diamente'nin ruhu artık Karanlık Lady'e bağlanmıştı ve çok zor bir görev onu bekliyordu...
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
De Nicolai Diamente  Left_bar_bleue100/100De Nicolai Diamente  Empty_bar_bleue  (100/100)

De Nicolai Diamente  Empty
MesajKonu: Geri: De Nicolai Diamente    De Nicolai Diamente  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 2:52 am

*Betimleme: 10/30
*Akıcılık: 6/10
*Yazım Kurallarına Uyum: 4/10
*Sayfa Düzeni: 7/10
*Renklendirme: 5/5
*Kurgu: 15/25
*Uzunluk: 8/10

RP Puanınız; 55!

De Nicolai Diamente
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-