Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa

+6
Lourdes Landreaux
Connor Liam Dawson
Elizabeth Dunham
Anna Lizzie Malfoy
Theodorakis Palabras
Jeremy Peeta Maurëll
10 posters
YazarMesaj
Jeremy Peeta Maurëll

Jeremy Peeta Maurëll

Lakap : J
Rp Sevgilisi : Day.. Not today, it's Audrey Day!

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue90/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (90/100)

Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty
MesajKonu: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 6:55 am

DIRDIRCI ÖZEL
Bir Jeremy Peeta Maurëll - Adriana Eleadora projesidir.

Parti Başlasın!
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Tumblr_lz9ncmef5c1qi4jl7o1_500

Bu özel sayıya Hogwarts'ın gelmiş geçmiş en büyük partisiyle başlayacağız. Sene bitmeden önce yapılan büyük parti tam da iddia edildiği gibiydi. Ortak salon yeniden dekore edilmişti. Yiyecekler, içecekler -buraya dikkat çekiyorum sevgili okuyucularım, partide her türlü içecek vardı- süslemeler ve niceleri! Parti saat 20.00 sularında partiyi düzenleyen Alyssha Cassidy Malfoy'un konuşmasıyla başladı. Genç Malfoy kısa bir konuşmanın ardından kapıları açarak büyük şöleni başlattı.

Partideki küçük şölene geçmeden önce, özel sayımızın ilk sayfasında gizli kameramıza takılan profesörlerin görüntüleriyle sizi baş başa bırakıyoruz sevgili okurlar. Bu kısımda durup bir nefes almanızı öneririz, hele ki öğrenciyseniz. Zira kızgın profesör ordusu üzerinize gelebilir. Ancak merak etmeyin, eminim sevgili profesörleriniz sizin sarhoşken kaçırdığınız bu halleri görmenize çok sevineceklerdir!

Okulun genç müdürü Dimitri Stefan Potter bu tür oyunlara gelmeyeceğini göstermek ister gibi adeta. Her nasıl oluyorsa bizi görüyor ve...
    Spoiler:
    Ah bir bakıyoruz ki yakışıklı müdür bize göz kırpıyor! Anlıyoruz ki ne olursa olsun müdürümüz burnundan kıl aldırtmıyor. Ama kaçırdığı bir nokta var okurlarımız! Elindekinin ateş viskisi olduğuna bahse girerim, ya siz?

Ve partide arayışlarımıza devam ederken, müdürden sonra güzel müdire Anna Lizzie Malfoy takılıyor gözlerimize! Ancak belirtmeliyim ki pek de Dimitri gibi rahat görünmüyor. Hangi öğrenci onu bu kadar çıldırttı bilemiyoruz ama ben orada olsaydım topukları yağlamıştım. Zira bir Malfoy’un şerrinden korkmak lazım. Sakin ol Lizzie, durduk yere öğrenci lanetlemek istemezsin değil mi?
    Spoiler:

Bağırıp çağıranlar listesinde yalnızca Anna yok! Sanırım Slytherin tayfa olan profesörler bu konuda ciddi karar almışlar. Genelde yüzünde gülücüklerle gördüğümüz Elizabeth Dunham, süpürgesi olmayınca çok gergin görünüyordu.
    Spoiler:
    Öğrendiğimize göre bir öğrenci üzerine kaymak birası dökünce profesör deliye dönmüş. Eh bu görüntüler de olayı açıklıyor.

Bütün profesörler kızgın değil ya canım. Malum, Hogwarts’ın profesörleri yetenekleriyle oldukları kadar tipleriyle de ünlüler. Başka bir güzel olan Diamenta Sendeaux –biliyorsunuz ki Dimitri’nin sevgilisi- öğrencilerle birlikte dans ederken görüldü. Eh, bu durumu gören erkek öğrenciler onu izlerken olaylar karıştı tabii. Kıskanç sevgililer mi dersiniz, size dik dik bakan bir müdür mü? Ben bilmem sevgili okurlarım ama Diamenta işini biliyor.
    Spoiler:

Kuğu gibi süzülen profesörlerden bir başkası da kehanetleriyle ünlü Svetlana Lizzie Maurëll. –Yazarınız konuşuyor: Evet kendisi kardeşim olur. Ben ona dedim böyle dans etme diye amaaa tamam, Adriana, dip notum bu kadardı- Profesörün bu kadar güzel ve gülerek dans etmesi dikkatleri onun üzerine topladı.
    Spoiler:
    Öğrencilerin birkaçının ona düşmesi için büyü yaptığı fark edip bu oyuna gelmedi ve Slytherin imajını takınarak o öğrencilere gününü gösterdi. Eh bir Maurëll’e de bu yakışırdı!

Her şey sanıldığı kadar güzel değildi maalesef. Bir profesör... Siz diyin astronomi, biz diyelim James Juny Potter! Karizmatik profesörün başına gelmeyen kalmamış. Dans eden öğrencilerden birinin yanlışlıkla büyü yapması, büyünün de ona çarpması üzerine soluğu revirde aldı. Böyle eğlenceli bir günde yazık oldu doğrusu. Aşağıda Hogwarts bangır bangır sallanırken, onun tek isteğiyse baş şifacı ile oyun oynamakmış! Hem de muggle işi oyunlardan. Ah şu profesörün muggle sevdası...

Spoiler:

Diğer profesörler neredeydi, neler yapıyorlardı bilinmiyor. Ancak kameramıza takılan görüntüler bunlardı. Buradan sevgili profesör kadrosuna ufak bir not, Dırdırcı'dan kaçmaz bunlar! Biliyorsunuz. İyi vakit geçirmeye bakın, öğrencilerden uzak dursanız iyi olur. Bir sonraki sayfada balonun çiftlerine göz atacağız. Eğer merak ediyorsanız, sayfayı değiştirmeniz yeterlidir!

-Jeremy Peeta Maurëll, Dırdırcı Yazarı.
    *Not: Bir sonraki sayfayı görebilmek için kefaret ödemeniz gerekmektedir. Bkz; yorumları görelim!
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Lakap : Apollo
Rp Sevgilisi : --

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue99/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:06 am

"Angry Bird oynamak isteyen kimse yok mu ya? Zaten hala başım ağrıyor. Puff!"

Sen kimsin ya? Sen kimsin? Oluuum!
Sana taptım ben ya. Uzun zamandır böyle güzel bir kurguya rastlamamıştım. Ellerine kollarına sağlık. Happy (Sırf benim için uzun yazdı diye diyorum bunları. Twisted Evil )

En son James Juny Potter tarafından Paz Şub. 12, 2012 7:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:06 am

Jeremy. You bitc- Öhöm, öhöm. Partide senin gibi munzurlar dolaşınca eh haliyle böyle oluyoruz. Razz Ayrıca yanılmıyorsam partiye bir iki küçük afacanın gördüğünü görüp onlara kızmıştım. Hıh.
Uyarı: Tek bir öğrenci dalga geçmeye kalkarsa şiddete evet! *asdfghjadkslşdas*
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue99/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:08 am

Peki ben geçebilir miyim? Öğrenci değilim. Öhöm! Öhöm!
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:14 am

Sen git Angry Birds oyna Potter! Razz
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:15 am

Hııı! Sen anca bağır; çığır, Malfoy!
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue97/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 7:21 am

Çok sinirli çıkmışım -ve tamamen asparagas Razz- ve o kaymak birası döken velete eminim James revirde rastlamıştır! Twisted Evil
Herneyse Jeremy, dırdırcı okumayalı yıl olmuştu... İyi iş!
https://facebook.com/ssbdd
Connor Liam Dawson

Connor Liam Dawson

Lakap : Daws
Rp Sevgilisi : Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue98/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 9:32 am

Kralsın J. Eh haliyle biz bu kısımları biraz-cık- kaçırmıştık. Hoş birkaçını görmedim dersem yalan olur. Razz
Lourdes Landreaux

Lourdes Landreaux

Rp Sevgilisi : Leonardo Laneivera

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 4:16 am

Kıskanmadım desem yalan olur. Ben de mi parti versem napsam acaba?
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 8:38 am

Kendi haberimi istiyorum ben.
Jeremy Peeta Maurëll

Jeremy Peeta Maurëll

Lakap : J
Rp Sevgilisi : Day.. Not today, it's Audrey Day!

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Left_bar_bleue90/100Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 10:32 pm

Ouv, bu kadar ilgi olduğunu bilseydim biraz daha dırdır yapardım. Razz Her neyse, bayanlar ve baylar.. Yarın yeni haberi görebilirsiniz. Bakalım gençlerde hava nasılmış! Üzerinize alınmayın profesör takımı. Razz
Theodorakis Palabras

Theodorakis Palabras

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 7:12 am

Alındım bile ben.
Xaviera Schnёider

Xaviera Schnёider

Lakap : Xena
Rp Sevgilisi : Queran

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 8:03 am

Valla partide neler olduğundan haberim yoktu. Ben ilk 15 dakika oradaydım, sonra 2-3 yakışıklı çocuk takıp koluma mekanı terk ettim yani. Neyse iyi oldu öğrendiğim, sevgili Müdüre'mizin sinir krizini göremediğime üzüldüm ama.
Diamenta Sandeaux

Diamenta Sandeaux

Rp Sevgilisi : Dimitri Potter.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 8:37 am

Dans ederken sandığımdan daha seksi gözüktüğümü de bir kez daha anlamış oldum.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa   Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 7:15 am

Yeni sayı istiyoruuuz! Razz

Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dırdırcı Özel Sayı | İkinci Sayfa
» Dırdırcı Özel Programı
» Dırdırcı Yorumları!
» Özel Yetenek
» Özel Model Başvuruları