Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı Özel Programı

+4
Euterpe Châtillon
Hans Finn Landers
Marcella Oswald
Lady Aldwyn
8 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue93/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (93/100)

Dırdırcı Özel Programı Empty
MesajKonu: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 11:13 pm

Ah okurlarım, bugün özel bir gün çünkü uzun zamandır sessizliğini koruyan Dırdırcı sessizliği bozmaya geldi! Bu gelişimizi özel kılmak içinse, sizlere haberleri takip edebilmeniz için haber çizelgesi hazırlamaya karar verdim. Bu başlık altında yapılacak haberleri sırayla görebilir, istediklerinizi oylayarak başa aldırtabilirsiniz! Unutmayın, bunun için yorumlarınız gerekli. Aksi takdirde haberlerin hepsini göremeyebilirsiniz. Şartlarım anlaşıldıysa, işte dırdırcınızın size sunacağı altın tepsidekiler:

• Çapkının çapkınlık devri bitti mi? Krystof & Veradiscia.
    İkilinin buluşması, beraberlikleri ve sırları... Dikkat edin, çünkü bu haber oldukça tehlikeli.

• Londra'da karmaşanın sonu nasıl? Jack & Natalia & Krystof & Krystelle & Alyssha & Xavier
    En son londrada beraber görülen J-N-K-K dörtlüsü Jack'in fenalaşması üzerine ortadan kaybolmuştu. Kuşlarımdan aldığım bilgiye göre, onları Bartolomej Malikanesinde iki tane yılan daha bekliyormuş!

• Prim istilası! Primus De Luna & Primrose De Luna & Primorse De Luna.
    Primlerin kim olduğunu öğrenme zamanı... Gerçeğin kapısına yanaşın, okuyacaklarınız sizi sarsabilir.

• Şeytani ikizler, ne çabuk büyüyorlar değil mi? Dracul & Samara Deathbringer.
    Şeytan bir karanlık lord, büyücü bir karanlık lady. Ve işte onların gizemli çocuklarının dünyası...

• Fazla sahiplenmek zararlıdır derler! Jacques & Natasha.
    Duyduğuma göre Jacques eski sevgilisi Natasha'ya asılan birini anlaşılan feci korkutmuş. Eh, Slytherin güzeli bunun altında kalır mı? Hayır, kesinlikle kalmamış.

• Yeni ikizler, taş ikizler! Holden & Colton Phoenix.
    Yeni ve sert görünümlü bu ikizlerin gerçekte kim olduğunu mu merak ediyorsunuz? İşte, burası bunun için var. Gelin ve yeni yakışıklılara bir göz atın.

• İnsana bir kalp lazım, değil mi? Marcella & Celia.
    Kız nüfusuna soykırım yapmayı planlayan Marcella ve her zaman aykırı tavırlara sahip olan Celia. Bu ikisinin dostluğu oldukça ilgi çekici!

• Bazı aşklar sınır tanımaz. Euterpe & Castor.
    Slytherin'in bir türlü ilişkilerine teşhis koyulamayan ikilisine merhaba deyin. Çünkü burada, sizinle birlikte bu ikilinin derinliklerine ineceğiz.

• Özel Haber Paketi:
    Gryffindor'un aslanları atakta! Kim ne yapıyor? Bütün aktif Gryffindor ekibi.
    Slytherin'in yılanları sessizliklerini bozdu! Bütün aktif Slytherin ekibi.
    Ravenclaw'ın kartalları iş başında. Bütün aktif Ravenclaw ekibi.
    Hufflepuff'ın porsukları ölene kadar sessiz kalacak gibi. Bütün aktif Ravenclaw ekibi.

Haberinizi seçin ve oylayın! Evet, sizin tercihleriniz hangileri sevgili okurlarım?
    -Dırdırcı Editörü, Lady A.
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue99/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 2:22 am

İddia ediyorum A, toplu yasak ormana kaçışımızdan sonra yazacak daha güzel şeylerin olacak. Ve evet, kızlara soykırım yapmayı cidden düşünüyorum.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue97/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 2:56 am

Sırayla söylersek.
  • Bu habere inanmak zor.
  • Tanrım, yılanlar tıslarlar. Aslanlar kükrer. Sanırım olaylar iyi karışmış. Bunu merak etmiyor değilim.
  • İş Primrose'a uzuyacaksa söyliyim, bizim binadandır ve kötü lafta patlarım. (yaparım)
  • Ahaha, küçüklüğümü bi ara anlatıcam, unutturma!
  • Natasha alır, bence *popcorn mod yine on*
  • Holden iyi çocuktur.
  • Kız nüfusu soyk- pardon? *kolayı püskürtür*
  • Castor yakışıklı tabi, gay değilim yalnızca gözüm var. Euterpe? Abi bir insan neden Slytherin sever ki?
  • Bastırın aslanlarım!!1!!1!

Son: Toplu kaçış varmış gelsin okuyalım.
    *hans mod off*

Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue93/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 3:53 am

Yasak ormana dalan gençler ha? Evet bunu önceliklerime eklesem iyi olacak gibi.
Sevimli Marcella, yoksa rakiplerinle boy ölçüşmekte mi zorlanıyorsun güzelim?
Hans, seni komik çocuk! Haberler de sana da bir el atmak gerek tabi.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:27 am

Tanrı aşkına, Castor ve ben? Şaka mı bu Lady A? Tabii ki de yalan bir haber olduğu aşikar lütfen. Benim adımı o yaratık erkeklerle bir arada kullanmayınız.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:32 am

Güzelim, feminist falansın ama C? Aldın sen mesajı biliyorum. Haberi bekleyip görelim derim ben.
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Lakap : Prim.
Rp Sevgilisi : Her kurdun kalbinde özenle yaratılmış bir melek vardır.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue100/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:45 am

Primler demek ha! Sizi pek tanımıyorum ama fazla dişli biri gibi gözüküyorsunuz Lady A. Tanrı aşkına, kız kardeşlerimden haber olursa, sizden de yemek olabilir Lady A. Dikkatli olmalısınız kanımca. Razz
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:54 am

Hangimizin dişi daha keskin, kapışalım yakışıklı!
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue97/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:05 am

Primorse'u bilmem ama Primrose korumamız altındadır efenim. Jack ve bana gelince objektiften kaçmayız yalnız beni bulmak zordur. What a Face (Jack, harbi kamera çocuğu yalnız.) Betül olarak konuşmadan edemiycem, Jack'i severiz Robbie'yle evleniriz. ve istersen elimde bombamsı iki foto var lady A! What a Face Razz
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:23 am

Bana haberlerinizle gelebilirsiniz, kapım her zaman açık dediğim gibi. Ah Hans, merak etme. Benim her yerde gözüm kulağım var. Hiçbir fotoğraf benden kaçmaz. What a Face
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue92/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 7:41 am

Bu mükemmel haberlerden sonra,Hufflepuf ve özellikle Gryffindor'u çok merak ediyorum kahretsin Happy Happy Ehöm, Slytherin Ravenclaw'dan daha iyiydir ama Victor'u düşündükçe gülmekten kendimi alamıyorum. Ah sevgili A, kaleminin özgülüğüne ve yaratılıcağına hayranım.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Dırdırcı Özel Programı Left_bar_bleue90/100Dırdırcı Özel Programı Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:44 pm

Bende aykırı olmaktan fazlası var Aldwyn ve toplu kaçışımızdan sonra herkese göstermeyi umuyorum.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı Özel Programı   Dırdırcı Özel Programı Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 10:07 pm

Lady A demiş ki:
    Gryffindor'un aslanları atakta! Kim ne yapıyor? Bütün aktif Gryffindor ekibi.
    Hufflepuff'ın porsukları ölene kadar sessiz kalacak gibi. Bütün aktif Hufflepuff ekibi.

Lady A, Sly ve Rav haberlerinden sonra gözümüz halen bu ikisini beklemekte aslında.. Sad.

Dırdırcı Özel Programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dırdırcı Özel Sayı | İlk Sayfa
» Dırdırcı Özel Sayı | İkinci Sayfa
» Dırdırcı Yorumları!
» Özel Yetenek
» Özel Model Başvuruları