Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski Ünlüm

+2
Alyssha Cassidy Malfoy
Jack Stepanoviç Karenin
6 posters
YazarMesaj
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue97/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (97/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 9:43 am

Merhabalar millet. Birazdan size göstericeğim fotoğraflar bir ünlünün avatar-imza olma mücadelesini içerir. Acı, tatlı onunla koca birkaç ay geçirdim ve bu mücadele bir başlık altında toplanılmazsa eksik kalırdı.

Lucas Grabeel. Evet, ünlümün adı bu. High School Musical izlemiş olanlar tanır onu. Bundan 3 yıl kadar önce çoğu kişi izlerdi, çok da popülerdi hani.. Ama çoğu kişi Chad denen kıvırcık, çikolata tenli çocuğu (Corbin Bleu) veya Troy -ki ben onu Zac Efron diye daha iyi tanıyorum, Troy adı aklımda kalmamış Google yardımcı oldu- adlı yakışıklı takım kaptanını seviyordu. Ama hiç kimse, tanıdığım hiç kimse, Ryan'ı sevmiyordu. Onu ezik buluyorlardı. Oysa ben en çok Ryan'ı beğeniyordum. Kimse beğenmediği için arkasında olmak, ben varım demek beni iyi hissettiriyordu. Acıyordum ona. Ve üçüncü filmde ablasına karşı çıkıp öne çıktığında gerçekten mutlu olmuştum; hani derler ya "İşte benim oğlum!", böyle bir histi benimki. Sarışındı da hem.

Sonuç olarak erkek ünlü aramaya gelince düşünmedim bile. Lucas Grabeel biçilmiş kaftandı. Hem yıllardır olan onun arkasında oluşumun bir kanıtı olacaktı. Ve sitede erkek karakter açtım.

ilk takımımı kendim hazırladım:
ikincisi hediyeydi:
yazdan sonra:
Selin'e çocuğun ağzını kapaması için yalvardım:
açtım paint'i:
bu yalnızca bir demeydi, 5 dakka durdu yalnızca:
ve sonunda:
ha, bu arada:

Eski Ünlüm 35sv0
*tüm yorum yapanlara şimdiden teşekkürler (:

En son Jack Stepanoviç Karenin tarafından Cuma Mart 02, 2012 9:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue100/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (100/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 9:50 am

Ahahaahhhahahhahahah sondaki yorum beni benden aldı saygılar. Razz Bu arada sana takımlar kurban olsun yavrum. Razz
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)

Özel
Rp Puanı:

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 9:56 am

teşekkürler Happy yerim seni valla
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue82/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (82/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2012 7:07 am

Üzüldüm ne diyeyim Betül. Ama taş ha. Happy
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue92/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (92/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimePaz Mart 11, 2012 5:11 am

ya biz tanışmıyoruz. evet bu çok üzücü yani. Merhabaa,Ben Gamze Smile
Kıh kıh,Selinceğiziiimin de dediği gibi son yorum süperdi yaaaa Happy rus isimleri falan koptum resmen Happy
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeSalı Mart 13, 2012 10:55 am

Ben de Betül, tanışalım bence de Happy Yazın seni çook görüyordum aslında
ve sizi güldürebildiysem ne mutlu Happy
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimePaz Haz. 17, 2012 9:40 pm

Eski Ünlüm 3000543651 Oh no. Tüm o paylaştığım resimler silinmiş. Bi ara el atabilitem var..
    Eski Ünlüm 85du3Eski Ünlüm 85dtj

Bakın Lucas'dan sonra Alex Watson'a geçtim. Namı değer Hermione yani Emma Watson'nın erkek kardeşi kereta.

Eski Ünlüm 85c3vEski Ünlüm 85cj8

Sonra da Alex'in göz rengi Jack'e uymadığı için ve internette hiçbir fotosu olmadığı için yeni ünlü arayışına düştüm ve Louis Tomlinson'u kullanmaya başladım. weheartit.com diye bi siteye üyeyim orada sürekli One Direction fotoğrafları paylaşılıyordu bende Louis'i orda görmüştüm. Hem bol fotosu vardı hem de mavi gözlüydü, dedim gel Jack ol. Kırmadı kereta oldu hemen. Happy Sonra, tam üç hafta sonra, açtım youtube'a one direction ne ki dedim. 'Oha' seslerinizi duyar gibiyim, haklısınız. İşte tüm ergen kızlar videoların altına "Marry me, luv ya!1" falan yazmışlar "We are Directioner." diyolar kendilerine de. Ben sadece videoları izledim, video günlükleri, klipler vesayre.. Ve güldüm, yaptıkları esprilere tavırlarına. Giyim tarzlarını inceledim. Zaten klipleri izlerken "Oha o sahilde olmalıyım, yok artık halkın arasına mı girdi onlar, ne beraber fotoğraf mı çekiliyolar?!" modundaydım. Louis'e de hep Jack dedim, en son baktım sadece Louis'i araştırıp Jack'in sesi nasıl acaba diye dinliyorum. Herkes kendine Directioner derken ben Jacker olma yolunda emin adımlarla ilerliyordum işte..

Ardından Robbie Wadge'ı gördüm, Selin'e gösterdim. "Bunu Jack yapmalısın!" dedi. 3, yo hayır, tam 4 gün boyunca Louis'den nasıl ayrılcağıma dair tuhaf bir his oluştu içimde. Sonra Robbie'yi araştırmaya başladım. Adamım. Zaten manken, istemediğin kadar fotoğrafı var. Ve mavi gözlü, sarımsı saçlı, oldukça zayıf ve oldukça uzun. Yani son bir yıldır Jack'i anlattığım gibi. Direk cuk oturuyor. Daha önceki ünlülerimde toplu halde bulamadığım tüm özellikler bunlar!! VE alıştım, baktım o 4 günün sonunda tek işim eve gelip Robbie'yi araştırmak olmuş. Sonunda Robbie'ye tweet attım ve bana GERİ CEVAP ATTI. İşte o gün zaten yeterince çocuğa kanı ısınmış olan ben, başladım hoplamaya zıplamaya sevinçten. Neyse artık ünlüm Robbie Wadge.

Eski ünlüm adlı bu başlığa tüm ex'lerimi yazmaktan gurur duydum asdfg Happy
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue90/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (90/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2012 6:11 am

Ahahah çok güldüm, şu rus ismi mantığına. (Alex Watson favorim ama. Louis Tomlinson. Iyy.)

Merhaba! (Tanışmamıştık)
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Eski Ünlüm Left_bar_bleue100/100Eski Ünlüm Empty_bar_bleue  (100/100)

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2012 10:26 am

Robbie candır. Ayrıca o sadece oviç değilmiş, maalesef. Babama maç izlerken artistlik yaptığım sırada beni aydınlattı. Oğlu anlama gelen bir ton kelime varmış. Ezildim. Olmadı böyle. Razz
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:

Eski Ünlüm Empty
MesajKonu: Geri: Eski Ünlüm   Eski Ünlüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2012 12:18 pm

Celia artık tanıştık Razz, Selia hadi ya, ben Anna Karenina'nın ilk 200 sayfasından anladığım kadarıyla bu sonuca vardım esasen. Aydınlatılabilirim Happy
https://facebook.com/ssbdd

Eski Ünlüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Dostlar