Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!

2 posters
YazarMesaj
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Lakap : Alex
Rp Sevgilisi : -yok-

Özel
Rp Puanı:
Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Left_bar_bleue96/100Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Empty_bar_bleue  (96/100)

Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Empty
MesajKonu: Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!   Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2012 9:13 am

Merhabalar. Öncelikle beni bilenler bilir ki yine garip bir kurgu peşindeyim. İşte bu başlıkta bunun için açıldı. Bencillik kokan bir kurgu ama sonuçta maksat role play yapıp sinir stres vb üzerimizden atmak. Adımını -aslında karakterimizin adını- ölümsüzleştirmek.

Şimdi çok fazla konuyu dağıtmadan asıl şeye geliyorum. Şu aralar kendi karakterim üzerinde bir kurgu için çalışıyorum, bunun ne olduğu şimdilik önemsiz. Bu kurgumuzda başlıktan da anlaşılacağı üzere Azkaban Büyücü Hapisanesinden resmen adam kaçırmaya yelteneceğiz. Şu an belirli bir sayı yok ama sanırım beş ya da daha az olsa yeter. Karakter özellikleri aranmıyor. Bay bayan, uzun boylu kısa boylu vs vs... Önemsiz. Tabi eğer öğrenciyse bir 5 ya da 6 sınıf olması kafidir. Diğer rütbelerdeki role playerları da beklerim. Bir kurtadam olur efendime söyleyim vampir olur sanatçı olur serbest olur ne olursa. Ama unutmayın bir iki kişiyle yapılacak birşey değil birden olacak diye bir şeyde yok. Ben başlığımı açayım eğer rağbet olursa ben ince ayrıntılara kadar bir plan yaparım. İlgiler için şimdiden teşekkürler.

PS: Karakteriniz diyelim karanlık falan yok ben buna yardım etmem biz düşmanız ya da ne bilim başka bir düşmanım olur da rp yapmak ister sırf bu yüzden yapamayacağını düşünüyorsa çekinmesin söylesin ayarlarız bir şeyler. Kurguya katılabilecekler lütfen bildirsin. Düşüncelerinizi de bekliyorum. Hafta da bir iki rp yazabilecek bir katılımcımız olursa lütfen katılmak isteyip istemediğini bir kere daha düşünsün. Bir başlık ne kadar uzun süre kalırsa rp o kadar kokuşur bence. Onlinelığınızı dikkate alıp da buyurun. (İmla hatası mı? Bak bu yazıda bolca olan şey(affola))
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:
Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Left_bar_bleue96/100Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!   Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 4:06 am

konu güncel değil... Teşekkürler ilginize.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Left_bar_bleue99/100Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!   Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Icon_minitimePerş. Mart 22, 2012 6:14 am

Ah bu başlığın böyle kalmasına gönlüm razı olmadı. Ben varım Salih'çim. Kurguyu oturtursan haber ver. Happy
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!   Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Icon_minitimePerş. Mart 22, 2012 7:55 am

Ah Selincim. İyi kalpli kız:) Bir haftaya sınav var artık sınavdan sonra ya da Lys sonrası. BEnde çok istemiştim bu kurgunun olmasını biraz kafa dağıtmak falan ama olmadı napalım kısmet yaza galia
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Left_bar_bleue99/100Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!   Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz! Icon_minitimePerş. Mart 22, 2012 10:27 am

Ah doğru haklısın ya ben unutmuşum senin sınavı. Olsun canım ben hep buradayım, hem yaza daha güzel olur. Happy

Cesaret,Özveri. Azkabandan adam kaçırıyoruz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutarsız adam
» Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1